امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1395 شهريور 10، 20:55)mohammad1986 نوشته است:  ماها که کنکوری هستیم و دایم در اتاق دربسته ۲۴ ساعته درس میخوریم چیکارکنم کنیم

سلام
خب همین مشکل هم راه داره
با دوستات درس بخون
برو کتابخونه درس بخون 302
[تصویر:  05_blue.png]
(1395 شهريور 10، 22:04)رند نوشته است:
(1395 شهريور 10، 20:55)mohammad1986 نوشته است:  ماها که کنکوری هستیم و دایم در اتاق دربسته ۲۴ ساعته درس میخوریم چیکارکنم کنیم

سلام
خب همین مشکل هم راه داره
با دوستات درس بخون
برو کتابخونه درس بخون 302
  مشکل اینجاست که اگه کسی اطرافم‌باشه تمرکزم‌رو از دست میدم
  Gigglesmile
 سپاس شده توسط
دوستان وسواس فکری داره روز به روز بدتر میشه.رسیده جایی که دستم تصادفی به انجام میخوره عذاب وجدان میگیرم.شما هم بعد از ترک دچار اینجور مشکلی شدید؟؟
 سپاس شده توسط
(1395 شهريور 10، 20:55)mohammad1986 نوشته است:
(1395 شهريور 10، 20:03)Mohandes Sharif نوشته است:
(1395 شهريور 10، 8:47)توانا نوشته است: سلام 
دوستان گلم خیلی مخلصیم.من بیشترین ضربه ای که میخورم از فیلم های پورنو هستش.که از طریق اینترنت نگاه میکنم.یه دفعه نمیدونم چی میشه ذهنم میپیچه وسریع یه فیلترشکن دانلود میکنم و.....
چیکارکنم اون لحظه تو اوج جلوی خودمو بگیرم و نرم سمت فیلم
ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام توانا جان ، خوش اومدی ! 
من میگم جبهه ی مقومتتو ببر جلوتر ، یعنی به جا دانلود ف شکن ، بعد نبرد با خ.ا ، از همون اول با وسوسه ی دانلود کردن ف شکن ( به هر دلیل و بهونه ای ، یوتیوب و علمی و سیاسی و ...) مبارزه کن . 
بعدم کاری که رو من جواب میده اینه که سرم گرم باشه . من این تابستون خونه بودم ، هر روزی که خونه تنها بودم درگیر این موضوع شدم . بعد ب این نتیجه رسیدم که خونه نمونم . میرم بازار ، الکی مغازه ها رو نگاه میکنم ، تو پارک روزنامه میخونم ، با مردم حرف میزنم . 
اینجوری اصن طرف نه پورن ، نه خ.ا نمیری . 
با خونه نشستن اصلا نمیشه .

ماها که کنکوری هستیم و دایم در اتاق دربسته ۲۴ ساعته درس میخوریم چیکارکنم کنیم

خوبه اینجا رو  داری ما اینم نداشتیم
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها من مشکلم اینه که اکثرا وقتایی به اوج وسوسه و تحریک شدن میرسم که تقریبا نصفه شبه و همه خوابن مثلا یهو از خواب پا میشم و دیگه هرکاری میکنم نمیتونم از شر فکر و خیالا راحت بشم و هی قدم بقدم میرم سمت گناه اگه کسی راه حلی به ذهنش میرسه و یا شرایطی مث من رو تجربه کرده و ازش گذشته کمکم کنه که ازین مشکل خلاص بشم. شبارو بتوم یجوری رد کنم روزا زیاد مشکلی ندارم. ممنون میشم نظراتونو بگین.
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
شکستم Shy Shy ...دیگه خستم شدم از این لعنتی Swear1
نمی دونم چرا هنوز نتونستم تمومش کنم...
نمی دونم این بدبختی های من کی تموم میشه Hanghead
تا وقتی این کارو ادامه بدم بدبختی هام ادامه دارن... Shy
همه چی صفر شد....
 سپاس شده توسط
سلمممم
مرسی دوستان از نظرای خوب و سازندتون
 سپاس شده توسط
(1395 شهريور 10، 20:55)mohammad1 نوشته است:  ماها که کنکوری هستیم و دایم در اتاق دربسته ۲۴ ساعته درس میخوریم چیکارکنم کنیم
منم کنکوری ام باور کن .. ولی سعی میکنم همش کتابخونه بخونم . اگرم نه ، حداقل روزایی که خونه تنهام ، میزنم بیرون ، 
نمیتونین برین بیرون ، تو اتاق در و نبندین ، اگه تمرکزتون به هم میخوره ، یه تدبیری بی اندیشین که رفت و امد به اتاقتون راحت باشه ، واسیل محرک و بریزین بیرون ، اینترنت و قطع کنین ، 
بعدم روزی نیم ساعت بیرون قدم زدن خیلی کمک میکنه ، باعث میشه از جو خونه بیاین بیرون .

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
(1395 شهريور 11، 13:33)بنده امیدوار نوشته است: سلام بچه ها من مشکلم اینه که اکثرا وقتایی به اوج وسوسه و تحریک شدن میرسم که تقریبا نصفه شبه و همه خوابن مثلا یهو از خواب پا میشم و دیگه هرکاری میکنم نمیتونم از شر فکر و خیالا راحت بشم و هی قدم بقدم میرم سمت گناه اگه کسی راه حلی به ذهنش میرسه و یا شرایطی مث من رو تجربه کرده و ازش گذشته کمکم کنه که ازین مشکل خلاص بشم. شبارو بتوم یجوری رد کنم روزا زیاد مشکلی ندارم. ممنون میشم نظراتونو بگین.

سلام بنده ، منم دقیقا همینجوری ام ، 
یعنی مواقعی که از خواب پا میشم ، سر ظهر یا نصفه شب ، بهت بگم یه جوری ام ، انگار اکستازی خوردم ( البته قدیم تر ها ، الان نه ) فقط دنبال داستان بودم . 
بعدن کشف کردم ، دلیلش تفکرات جنسی که قبل خواب داریمه .. 
ببین تا حالا واسه کبابی چیزی ذغال درست کردی ؟ دیدی وقتی خیلی تند تند باد میزنی یهو شعله میگیره .. 
به نظرم این تحریکام حکم باد بزن و داره ، ما هی بادش میزنیم ، شعله که میگیره ، میسوزونتمون ، میگیم چرا سوختیم ، 
میتونی قبل خواب آهنگ گوش کنی ، به یه چیزی که دوست داری فکر کنی ( مثلا من دلم میخواد یه آکواریوم بسازم ، شبا به اون فکر میکنم که چه شکلی شه ، یا تو ذهنت به یه سفر فکر کن ، دوست داری کجا بری ، با کی بری ، چی ببینی و ... ) دیر تر بخواب ، شبا خسته کن خودتو ..
البته خودم میدونم عمل کردن به ابنا یه همت توپی میخواد !

(1395 شهريور 11، 15:21)Hossain نوشته است: شکستم Shy Shy ...دیگه خستم شدم از این لعنتی Swear1
همه چی صفر شد....

بی خیال داش حسین .. 
عیب نداره .. واسه رسیدن به پاکی کلی ، یه شکست زیاد هم مهم نیست . 
استارت دوباره بزن پهلوون !
 سپاس شده توسط
متاسفانه دیروز بدجور خراب کردم . اما دیروز دیروزه و امروز امروز ... دیروز بره به درک . امروز تلاشمو میکنم . همه ی تلاشمو Hanghead Cowboypistol مطمئنم که موفق میشم
[تصویر:  ak6arnkh2l78taigily1.jpg]

53 53 « پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند در حالی که زمان ما را با خود برده است و شهدا مانده اند » 53 53

«شهید آوینی»

سپاس شده توسط
ثبت نام دور بیست و یکم مسابقه گروهی «گروه رهروان پاکی»
[تصویر:  jsi6_%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%8...8Cd-11.png]
1- Mr Degaresh (انصراف)
4- Deril
5- عاشق فاطمه زهرا (انصراف)
8- abtin
13- Hossain
19- رند
20- 53
.
.
این دور شاهد یه سری تغییرات در روند مسابقه هستیم. اینجا رو حتماً ببینید[تصویر:  14.gif]
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
 سپاس شده توسط
سلام ، 
آقا به نظرم خیلی بهتر شد روند مسابقه ..
این دفعه منم هستم  53 4chsmu1
من و با قوی ها بندازین ها !!
 سپاس شده توسط
منم بنویسین
 سپاس شده توسط
(1395 شهريور 11، 17:17)Mohandes Sharif نوشته است:
(1395 شهريور 10، 20:55)mohammad1 نوشته است:  ماها که کنکوری هستیم و دایم در اتاق دربسته ۲۴ ساعته درس میخوریم چیکارکنم کنیم
منم کنکوری ام باور کن .. ولی سعی میکنم همش کتابخونه بخونم . اگرم نه ، حداقل روزایی که خونه تنهام ، میزنم بیرون ، 
نمیتونین برین بیرون ، تو اتاق در و نبندین ، اگه تمرکزتون به هم میخوره ، یه تدبیری بی اندیشین که رفت و امد به اتاقتون راحت باشه ، واسیل محرک و بریزین بیرون ، اینترنت و قطع کنین ، 
بعدم روزی نیم ساعت بیرون قدم زدن خیلی کمک میکنه ، باعث میشه از جو خونه بیاین بیرون .

(1395 شهريور 11، 13:33)بنده امیدوار نوشته است: سلام بچه ها من مشکلم اینه که اکثرا وقتایی به اوج وسوسه و تحریک شدن میرسم که تقریبا نصفه شبه و همه خوابن مثلا یهو از خواب پا میشم و دیگه هرکاری میکنم نمیتونم از شر فکر و خیالا راحت بشم و هی قدم بقدم میرم سمت گناه اگه کسی راه حلی به ذهنش میرسه و یا شرایطی مث من رو تجربه کرده و ازش گذشته کمکم کنه که ازین مشکل خلاص بشم. شبارو بتوم یجوری رد کنم روزا زیاد مشکلی ندارم. ممنون میشم نظراتونو بگین.

سلام بنده ، منم دقیقا همینجوری ام ، 
یعنی مواقعی که از خواب پا میشم ، سر ظهر یا نصفه شب ، بهت بگم یه جوری ام ، انگار اکستازی خوردم ( البته قدیم تر ها ، الان نه ) فقط دنبال داستان بودم . 
بعدن کشف کردم ، دلیلش تفکرات جنسی که قبل خواب داریمه .. 
ببین تا حالا واسه کبابی چیزی ذغال درست کردی ؟ دیدی وقتی خیلی تند تند باد میزنی یهو شعله میگیره .. 
به نظرم این تحریکام حکم باد بزن و داره ، ما هی بادش میزنیم ، شعله که میگیره ، میسوزونتمون ، میگیم چرا سوختیم ، 
میتونی قبل خواب آهنگ گوش کنی ، به یه چیزی که دوست داری فکر کنی ( مثلا من دلم میخواد یه آکواریوم بسازم ، شبا به اون فکر میکنم که چه شکلی شه ، یا تو ذهنت به یه سفر فکر کن ، دوست داری کجا بری ، با کی بری ، چی ببینی و ... ) دیر تر بخواب ، شبا خسته کن خودتو ..
البته خودم میدونم عمل کردن به ابنا یه همت توپی میخواد !
سلام داداش مرسی از پیشنهادات سعی میکنم بهشون عمل کنم به لطف خدا و دعای شما و بقیه دوستای گل کانون 53
(1395 شهريور 11، 15:21)Hossain نوشته است: شکستم Shy Shy ...دیگه خستم شدم از این لعنتی Swear1
همه چی صفر شد....

بی خیال داش حسین .. 
عیب نداره .. واسه رسیدن به پاکی کلی ، یه شکست زیاد هم مهم نیست . 
استارت دوباره بزن پهلوون !
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
سلام
منم میخام در مسابقه ی گروهی باشم
 سپاس شده توسط
آقا منم تو گروه های جدید بزنین بلکم فرجی شد 53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال