امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام.

به شکستهایی که تو زندگی خوردیم نگاه کنیم.....
به جایگاههایی که الان باید تو اونها میبودیم و نیستیم نگاه کنیم....

هرچی افت و درجا زدن و عقب افتادنه زیر سر این نکبته.... این دشمن لعنتی یعنی خ ا...

تا دیر تر نشده و بیشتر عقب نیافتادیم و اینده و الان خودمون رو به ذلت نکشوندیم با این دشمن خبیث بجنگیم...

بجنگ برادر... خودت رو نجات بده تا دیر تر نشده.... 

تا ذلیل عالم آدم بیشتر از این نشدی بجنگ...

به معصومیت دوران کودکیت نگاه کن.... اون کودک معصوم چیکار کرده که باید اینطور آمال آرزوهاش خراب و ویران بشه...

بجنگ با این دشمن.... بجنگ با این شیطانی که لونه کرده در وجودت و مثل ماشین داره کنترلت میکنه و میکوبدت به درو دیوار...

این شیطان واقعی رو بیرون کنید از خودتون... به طفل معصوم درونت رحم کن که گرفتار این دیو و دشمن شیطانیه.... .....
بجنگ ای انسان .
بجنگ صاحب اراده..... بجنگ رزمجو....
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

[تصویر:  05_blue.png]
داداش Mr Degaresh امیدوارم الان روحیه بهتری داشته باشی

الشَّيْطانُ يَعِدُکُمُ الْفَقْرَ وَ يَأْمُرُکُمْ بِالْفَحْشاءِ وَ اللَّهُ يَعِدُکُمْ مَغْفِرَةً مِنْهُ وَ فَضْلاً وَ اللَّهُ واسِعٌ عَليمٌ268 حزب : 9 جزء : سوم سوره : بقرة

شیطان شما را ( به هنگام هر انفاقی ) وعده فقر می دهد و شما را به کار زشت ( بخل و غیره ) امر می کند ،  Khansariha (60) Khansariha (60) Khansariha (60)
 و خداوند شما را وعده آمرزش از جانب خود و فضل و فزونی می دهد Confetti Confetti ، و خدا صاحب سعه ( وجودی ، توانی و رحمتی ) و دانا ( به همه چیز ) است. 49-2  49-2
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

سپاس شده توسط
(1395 آذر 15، 23:07)بازگشت به خاک نوشته است: داداش Mr Degaresh امیدوارم الان روحیه بهتری داشته باشی

الشَّيْطانُ يَعِدُکُمُ الْفَقْرَ وَ يَأْمُرُکُمْ بِالْفَحْشاءِ وَ اللَّهُ يَعِدُکُمْ مَغْفِرَةً مِنْهُ وَ فَضْلاً وَ اللَّهُ واسِعٌ عَليمٌ268 حزب : 9 جزء : سوم سوره : بقرة

شیطان شما را ( به هنگام هر انفاقی ) وعده فقر می دهد و شما را به کار زشت ( بخل و غیره ) امر می کند ،  Khansariha (60) Khansariha (60) Khansariha (60)
 و خداوند شما را وعده آمرزش از جانب خود و فضل و فزونی می دهد Confetti Confetti ، و خدا صاحب سعه ( وجودی ، توانی و رحمتی ) و دانا ( به همه چیز ) است. 49-2  49-2
ممنونم بازگشت به خاک عزیزم...آره خوبم خیلی خوبم 2uge4p4 2uge4p4 دیگه نمیخوام نگران آینده بشم چون همه اتفاقها دست من نیست. تلاشم رو میکنم بقیه با خدا. توان آدمها معلومه و شرایط اقتصادی و بازار کار هم که ما مقصر نیستیم...مهم اینکه من زحمتو واسه آینده ام میکشم...ممنونم از تمام بچه ها...اینجا مثل یه مرکز مشاوره خیلی خوبه واسه من...دمتون گرم 49-2 49-2 53 53 53 53
 سپاس شده توسط
من خیلی بدم
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
سلام بر و بچ.
خوبید؟
ما رو نمی بینید خوشحالید؟ Gigglesmile

(1395 آذر 16، 17:56)Deril نوشته است: من خیلی بدم

داداش اشکال نداره.
خوب می شیم. باید خوب بشیم. 302
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
راسخ جان خوب گفتی.
نفس مثل یه بچه ی لجباز می مونه که آدم باید تربیتش کنه.
گاهی باید تنبیه بشه ، گاهی باید برای جایزه بگیری.

توصیه می کنم الکی به نفستون جایزه ندین ، لوس می شه. 4chsmu1 4chsmu1
مثلا جایزه رو موکول کنین به یه کار خوب. 53258zu2qvp1d9v

خداحافظی

سلام دوستان حالتون خوبه ؟

من که حالم خوبه - روحیه ام هم خوبه  Khansariha (69)

امیدوارم که شما هم خوب باشین و سرزنده و با سلامتی کامل  49-2

وقتی میبینم 4 ماه پیش صبح تا شب فکرم درگیر مذخرفات بود --- ولی الان تو کل روز یک بار به این چرتو پرتا فکر نمی کنم - میفهمه که حالم بهتر شده نسبت به سابق
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

سپاس شده توسط
سلام بچه ها خوبین....دلم واستون تنگ شده
قربون همگروهی های فعالم بشم
 Khansariha (96)Khansariha (96)Khansariha (96)Khansariha (96)Khansariha (63)Khansariha (63)

(1395 آذر 17، 11:10)راسخ نوشته است:
(1395 آذر 16، 23:29)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: راسخ جان خوب گفتی.
نفس مثل یه بچه ی لجباز می مونه که آدم باید تربیتش کنه.
گاهی باید تنبیه بشه ، گاهی باید برای جایزه بگیری.

توصیه می کنم الکی به نفستون جایزه ندین ، لوس می شه. 4chsmu1 4chsmu1
مثلا جایزه رو موکول کنین به یه کار خوب. 53258zu2qvp1d9v

میدونی مشکل کجاس عاشق جان مشکل اینجاس که تو همون موقعی که مثلا به نفست زیاد توجه نکنی و به خودت وعده بدیی بعدا به انجام  کار خیر موکول کنم همون موقع تحریک میشی و میری سراغ گناه متوجه ایی

اگه با موکول گردن یه کار به بعد اون مشکل حل میشد تا حالا باید هزار باره خ.ا رو ترک کرده بودیم متوجه ایی...

مثل اینکه تو بیمار هستی و به جای مراجعه به دکتر میگی فعلا با دارو درد و از بین میبرم بعدا میریم... یا بگی میخوام بعدا یه چیزی رو بخرم ولی پول نداشته باشی...

از طرفی حرفت درسته و از طرفی غلط خب زیاد یه نفس رسیدن اشتباهه خب ما مشکلانی زیادی داریم و می تونیم این هزینه رو به مشکلاتمون خرج کنیم حالا بیایم به این نفس همش برسیم حب اینطوری نمیشه از طرفیم اگه بی توجه ای و غفلت کنیم بیماری این نفس تشدید میشه و ممکن بعدا منجرب به گناه بشه...

حالت من میگم بهش برسیم منظورم فک کنم درست متوجه نشدی یه مثآل میزنم تا بهتر درک کنی مثلا یکی پول میده مشروبات الکی مصرف می کنه اون ادم می تونه همین پولو بده مثلا یه شربت به لیمو یا اب پرتقال چه میدونم هرچی... متوجه ای یا کسی پولشو میده به مواد مخدر یا میره تو سایتای مستهجن و وقت و پولشو هدر میده و در نهایت به خودش اسیب میزنه همین ادم می تونه این پولو بده و تو کارای یا چیزای که دوست داره مصرف کنه...

چرا این حرف میزنم چون اون ادم گرفتار بلاخره این پولو خرج گناه خواهد کرد در این حرفی نیست ولی حداقل بره خرج چیزای خوب کنه که بعدها گرفتار نشه متوجه شدی...

حالا شما میگی خرج نکن یا اینکه به بعد موکول کن در صورنی که خوده شما گرفتاربی وهنوز نتونستی ترک کنی... اگه ترک کرده  این حرف و میزنی حرفی نبود ولی زمانی که گرفتاریم و میریم این هزینه رودر راه حرام هر چند کم مصرف می کنیم حداقل قبلش یکم فکر کنیم بگیم این نفس درخواست می کنه و خسته هم نمیشه همش طلب کاره حداقل این هزینه رو در راهی سرمایه گذاری کنیم که هم به ما اسیب نرسه و هم حداقل مفید هم نبود حداقل مضر نباشه مثلا کسی که پول میده یه بازی رایانه ای میگیره و چند ساعتی سرگرمه بهتر از اونه که بهتر فلان سایت چند ساعت پرسه بزنه اخرشم گناه کنه...

یه جمله ای هست که میگه عاقل به کسی نمیگن که عقل داره عقل کسی داره که فرق بین خوب رو از خوب تر و بد و از بدتر تشخیص میده حالا این حرف ما ام اینطوری بود...
خب منم با شما مخالفتی نداشتم که.  39

خداحافظی

سپاس شده توسط
صداقت / گروه تسخیر ناپذیران / هفته ی دوم سبز
آخرین میزان روزای خوب = ۴۴ روز ( باید این رکورد شکسته بشه )
Willpower, Willpower , Volition , Volition , Free will , Free will ,

where there is a will , there is a way so I'm coming
from now on I won't listen to my ridiculous thoughts
GOD is Watching me   
 سپاس شده توسط
بازگشت به خاک / گروه صلابت و طراوت / هفته ی دوم سبز

سپاس شده توسط
سلام به همگی صبح جمعتون بخیر

Mr Dggaresh/ گروه صلابت و طراوت / هفته ی دوم سبز
 سپاس شده توسط
سلاااااااااااااااااااااااااااااام   خوبییییییییید 53
سعید/گروه عهد/ هفته دوم سبز 317 317
سبز سبز و پیروز باشید Confetti
همگروهی ها بیایید وضعیت سبزتون رو اعلام کنید روحمون شاد شه Khansariha (69)
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
سلاام به همهه دوستان، مخصوصااا هم گروهیااام  
علیرضا / گروه عهد / هفته دوم سبز 2uge4p4
ایشالا پاکی همه مون
ممد68 / پایداری / هفته اول سبز
ممد68 / پایداری / هفته دوم سبز
همگروهیای گلم کجایید پس؟

شعار من: ناامیدی ممنوع
[تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده