امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

با یاد خدا
ثبت نام دور بیست و هفتم مسابقه گروهی «گروه رهروان پاکی»
[تصویر:  jsi6_%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%8...8Cd-11.png]
5- sadaf1
6- 53
.
.
اطلاعات بیشتر تو این پست هست...
قوانین مسابقه هم تو این پست هست...
بشتابید...  [تصویر:  14.gif]
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1395 بهمن 22، 14:00)Rise نوشته است: حضرت عیسی (ع) به حواریون فرمود : برادرم موسی میگفت :‌ زنا نکنید ولی من به شما میگویم : حتی فکر زنا نکنید ؛ زیرا فکر گناه مثل این است که در اتاقی آتش روشن کنند که اگر خانه را هم به آتش نکشد، دیوارها را سیاه میکند .

فکر گناه هم اگر به گناه مُنجر نشود ، باعث کدورت و تاریکی قلب انسان میگردد و قلب غبارآلود مثل آینه ی زنگار گرفته است که دیگر خدا را نشان نمیدهد

قرآن كريم درباره ممنوعیت زنا مى فرمايد :

« وَ لا تَقْرَبُوا الزِّنى إِنَّهُ كانَ فاحِشَهً وَ ساءَ سَبيلاً »
« و نزديك زنا نشويد كه كار بسيار زشت و بد راهى است » .

تفسير:

جمله « إِنَّهُ كانَ فاحِشَهً » كه مشتمل بر سه تأكيد است ( « إنّ » و استفاده از فعل ماضى « كان » و تعبير به « فاحشه » ) عظمت اين گناه آشكار را آشكارتر مى كند .

جمله « ساءَ سَبِيلاً » « راه زنا بد راهى است » بيانگر اين واقعيت است كه اين عمل راهى به مفاسد ديگر در جامعه مى گشايد .

اسراء ( 17 ) ، آيه . ۳۲  تفسیر نمونه

من به این نتیجه رسیدم - اگر فردی همیشه یاد خدا باشه اصلا دیگه فکر های شهوانی به فکرش خطور نمیکنه

حتی از یاد مرگ هم تاثیرش بیشتره 

چون شهوت زمینی هست و مربوط به آدم های زمینی 

من عمری زمینی بودم و خواسته های منم زمینی بودن

2 هفته اخیر آسمانی و الهی بودم و فقط به فکر معبود بودم !

=======

منم هستم این دور از مسابقات  Greenstars
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

سپاس شده توسط
عاشق / گروه ایستاده در غبار / هفته ی سوم سبز
49-2
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام دوستان عزیز بتازگی یک مشکل وحشتناک دارمدبه نام سوءظن که خیلی زیاد داره اذیتم میکنه به همه چیز و همه کس شک دارم اصلا نمیتونم بکسی اعتماد کنم به همه کس به چشم یک خیانتکار نگاه میکنم.راجعبه مسئله ازدواج اصلا ننیتونم فکر کنم چون همش دارم فکر میکنم همه دارن به هم خیانت میکنن.
  اول باید بگم در مورد مسئله ای که مطرح کردم اصلا قصد اهانت به کسی رو نداشتم ما باید با هم رفیق باشیم  Khansariha (96)
  دوم اینکه فکر کنم حرف های زده شده کافی باشه ، دیگه تصمیم گیری نهایی با خودتون و وجدانتون . من فقط خواستم نکنه یه وقت کانون حتی به طور غیر مستقیم باعث لغزش کسی بشه . باور کنید من دیگه از این گناه لعنتی خسته شدم ، نمیخوام نه خودم نه بقیه بچه ها دوباره برن سمتش . 
به امید روزی که هممون پاک پاک پاک بشیم   128fs318181
53 برای سلامتی و تعجیل در فرج آقامون حضرت مهدی (عج) صلوات 53
(1395 بهمن 22، 18:48)meep نوشته است: سلام دوستان عزیز بتازگی یک مشکل وحشتناک دارمدبه نام سوءظن که خیلی زیاد داره اذیتم میکنه به همه چیز و همه کس شک دارم اصلا نمیتونم بکسی اعتماد کنم به همه کس به چشم یک خیانتکار نگاه میکنم.راجعبه مسئله ازدواج اصلا ننیتونم فکر کنم چون همش دارم فکر میکنم همه دارن به هم خیانت میکنن.
داداش اینا همش به خاطر فیلم ها و فکر های مضخرف و به عبارتی ناشی از خ.ا ماست.
من هم این طوری هستم.
برعکس اون چیزی که تو اسلام گفتن که باید به همه حسن ظن داشت. باید حتما باهاش مقابله کنی ، چون این مسئله خیلی جدیه.
و می تونه آینده ات رو تحت تاثیر قرار بده.

خداحافظی

سپاس شده توسط
جناب خان / گروه ایستاده در غبار / سبز
53
نقل قول: "من احمد متوسلیان هستم."

منم بازگشت به خاک هستم 
ولی تو خونه {معاد} صدام می کنند  Gigglesmile
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

سپاس شده توسط
سلام
من تازه اومدم لطفا راهنماییم کنید چطور شروع کنم و چطور توی مسابقه ثبت نام کنم

Sent from my SM-A300H using Tapatalk
خداونداKhansariha (8)
آرامشی عطا فرما تا بپذیرم ،
آنچه را که نمی توانم تغییر دهم

شهامتی که تغییر دهم،
آنچه را که میتوانم

و دانشی که تفاوت این دو را بدانم

LIFE IS 317 BEAUTIFUL
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
(1395 بهمن 23، 21:55)Creed نوشته است: سلام
من تازه اومدم لطفا راهنماییم کنید چطور شروع کنم و چطور توی مسابقه ثبت نام کنم

Sent from my SM-A300H using Tapatalk

سلام داداش خوش اومدی 2uge4p4 

دوستان من حالم دوباره خوب شد.
یعنی بعد از یه حال افتضاح و درب و داغون الان خوشحالم.
دوام هم یه روضه حضرت زهرا بود که توی اینترنت پیدا کردم و اشکی که خودشون دادند.
حالا من موندم و بار گناهی که به دوشم هست و امیدم به خدا که ان شاء الله بتونم جبرانش کنم. 302 
ممنون که گوش دادین

خداحافظی

سپاس شده توسط
عاشق جان
خوش‌حالم که امیدتو از دست ندادی1

بیایم برا هم دیگه بیشتر دعا کنیم خدا گره هامونو باز کنه
توی این راه موانع زیادی داریم بعضی سنگ ها و کلوخ ها و چاله ها اجتناب نا پذیرند.
ولی اگه نیتمون خدایی باشه قطعاً خدا هم به قدم هامون برکت میده و ما رو مصمم و با اراده به پیش خواهد برد ان شاء الله

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِنْ تَنْصُرُوا اللَّهَ يَنْصُرْكُمْ وَيُثَبِّتْ أَقْدَامَكُمْ ﴿سوره محمد(ص)، آیه 7﴾
اى كسانى كه ايمان آورده‏ ايد اگر خدا را يارى كنيد ياريتان مى ‏كند و گام هايتان را استوار مى دارد

(و البته فراموش نکنیم راه و مسیر درست، اطاعت از خدا و رسول و ائمه و اولیای خدا (علیهم السلام) هست)

---
خدا به همه ی ما آرامش و اطمینان عطا کنه

هُوَ الَّذِي أَنْزَلَ السَّكِينَةَ فِي قُلُوبِ الْمُؤْمِنِينَ لِيَزْدَادُوا إِيمَانًا مَعَ إِيمَانِهِمْ وَلِلَّهِ جُنُودُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ وَكَانَ اللَّهُ عَلِيمًا حَكِيمًا
﴿سوره فتح، آیه 4﴾
اوست آن كس كه در دلهاى مؤمنان آرامش را فرو فرستاد تا ايمانى بر ايمان خود بيفزايند و سپاهيان آسمانها و زمين از آن خداست و خدا همواره داناى سنجيده‏ كار است
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
 سپاس شده توسط
سلام و درود بر رهروان پاکی  303 303
امیدوارم که روزهاتون به زیبایی و آرامش خدایی سپری بشن 53 53
درود بر گروه ایستاده در غبار Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46)
من هم این هفته سبز بودم  Khansariha (69)
عذر میخوام که با تاخیر اعلام وضعیت کردم  Shy
گروه ما قهرمانه 317 317
برای دور بعدی هم خواهم بود انشاالله Khansariha (69)
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
کمک کمک کسی میدونه چطور باید به وسواس غلبه کرد؟! واقعا داره منو نابود میکنه دیگه
 سپاس شده توسط
امروز صبح فرشته ها برای نماز شب بیدارم نکردند نیم ساعت مونده به اذان Hanghead

بعد اذان خودم با آلارم بیدار شدم . اولش ازشون شکایت کردم 

گفتم من کلا قلبم رو از غیر خدا پاک کردم - من که هفته هاست کوچکترین گناهی از رو شهوت نکردم ! من که هفته هاست به نامحرم نگاه نکردم ! من که فقط فکرمم پیش خدا بوده !

برای چی من رو بیدار نکردین ؟ 809197ps94ijjhwg

یادم اومد من دیروز دیر رسیدم محلمون دیگه وقت نماز جماعت گذشته بود . گفتم میرم خونه میخونم . اونم یادم رفت بخونم ! {فکر میکردم طبق روال همیشه تو مسجد خوندم}

واقعا فرشته ها حق داشتن کسی که نماز واجبش قضا شده برای نماز مستحبی از خواب بلند نکنند

سپاس شده توسط
(1395 بهمن 25، 15:41)meep نوشته است: کمک کمک کسی میدونه چطور باید به وسواس غلبه کرد؟! واقعا داره منو نابود میکنه دیگه

اونی که داغون میکنه شهوت رانیه 

اونی که افسرده میکنه شهوت رانیه

اونی که وجدان آدم رو به درد میاره دوری از خدا و کولی دادن به ابلیسه 

اونی که آدم رو داغون میکنه هوس رانی با نوامیس مردم تو خیابون و اینترنته

=======

برو سمت خدا ببینم کدوم خری میخواد اذیتت کنه ؟

تا موقعی که شهوت رو دوست داری همینجوری داغون میمونی ! یک روز به گناه میوفتی یک روز پدرت در میاد یک روز به گناه میوفتی یک روز پدرت در میاد

من الان چند هفته است به سمت خدا رفتم حتی یک ثانیه هم وسوسه نیومده سراغم

کوچیکترین فشاری روی من نبوده چون فکرم پیش آسمون بوده - نه افراد زمینی !

ده ها مشکلم رو هم خدا حل کرد - ممنونتم ای خدا

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان