امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

عاشق جان من رفتم لینکی که دادی ولی این مطلبو پیدا نکردم. منتقل کردی؟
با گوشی هستم من.
هرچند الان من هم به این نتیجه رسیدم که بحث دوطرفه‌ای که یه طرف خودشو خدا می‌دونه و طرف مقابلشو بدون اعتقادی که فقط دونسته‌هاش حفظ کردنای کورکورانه است به نتیجه‌ای نمیرسه. من همیشه سعی می‌کنم توی بحثام به کسی توهین نکنم و انتظار دارم به خودم هم توهینی نشه.ولی شبهاتی که مطرح شد باید جواب داده بشن. اگر هم مایل نیستین همینجا بحث رو خاتمه بدیم [emoji259] [emoji259]
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]
[تصویر:  05_blue.png]

سپاس شده توسط
(1395 اسفند 30، 21:57)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: اسم گروه ما هم شد نشات 317

عاشق فاطمه زهرا
drift
Mr Degaresh
Deril
همساده

فقط داداش دگرش خبری ازش نیست 65

عجب گروهی شد  49-2 49-2 49-2 49-2 49-2
سلام دوستان عزیز

با وجودی که خودم و در حدی نمی بینم که بخوام به شما بزرگواران چیزی بگم 
ولی یه سری نکات حداقل تجربیات خودمه که اگر رعایت کنید ان شاء الله هیچ وقت نمی لغزید و می خوام براتون اینجا بنویسم شاید به درد کسی خورد

1-تصمیم بگیرید ، توبه کنید ، به خدا وصل شید

2- از این گناه برای خودتون در ذهنتون یه تصویر خیلی بد بسازید ( هر چیزی که حالتون ازش به هم میخوره)
امام صادق یه حدیث داشتن دقیقش و یادم نیست ولی مفهومش این بود که اگر کسی به این گناه مبتلا باشه و من بدونم حاضر نمی شم باهاش در یه صفره غذا بخورم ( ببینید یعنی چقدر نجس میشیم بعد انجام این گناه)

3-خیلی سرتون و شلوغ کنید ( اصلا وقت سر استراحت به خودتون ندید)
** یه کاری کنید وقتی میایید خونه در حالت بیهوشی باشید.

4-از خوردن غذا های محرک تا یه مدتی خودداری کنید ( شکلات - فلفل - ...)

5- حتما همه نمازاتون و بخونید

6-ورزش کنید حداقل نیم ساعت در روز برای 10 روز اول 

7-هیچ وقت تحت هیچ شرایطی تنها نشید ، اگه شدید برید بیرون حتما این خیلی مهمه 

8- فکر این گناه رو به هیچ وجه نکنید ( حضرت علی گفتن کسی که فکر یه گناهی رو زیاد بکنه قطعا بهش مبتلا میشه)
** کنترل فکر خیلی مهمه 
**سعی کنید به هر ترتیبی هست فکرتون و کنترل کنید

9- تمام وسایلتون که امکان انجام این گناه و براتون فراهم می کنه نابود کنید ( فیلتر شکن و ... همش و پاک کنید)

10-زیاد نخوابید 
** خواب زیاد که نیاز ندارید خودش یه عامل موثره در انجام این گناه

11-زیاد غذا نخورید
12- لباس تنگ حداقل تا یه مدتی نپوشید

13-از حرفها و دوستانی که شما رو به یاد این کارا میندازن دوری کنید

14-برای خودتون یه جدول درست کنید عملکرد اون روزتون و توش بنویسید

15- هر شب خودتون به حساب اعمالتون برسید ، خودتون و قضاوت کنید ، باید به خودتون رسیدگی کنید

* اگه کارتون خوب بود به خودتون جایزه بدید اگه نه خودتون و مجازات کنید

16-اهداف کوتاه و بلند مدت برای خودتون تعیین کنید این کار انگیزتون و زیاد می کنه

17-آهنگ خیلی زیاد گوش ندید ، آهنگ زیاد روحیتون و ضعیف می کنه !
18- تمام دلایل شکستاتون و تو یه کاغذ بنویسید هر روز مرورش کنید که دیگه از اون راه نلغزید

من واقعیتش هر وقت به این برنامه عمل کردم نلغزیدم ان شاء الله بازم با کمک هم شروع می کنیم و برای همیشه از این عمل مزخرف و حال بهم زن رها میشیم 

19- امیدتون و هیچ وقت از دست ندید ( البته واقا سخته خود من خیلی ناامیدم )
** ولی به رحمت خدا امیدوار باید بود 
** هر چقدر ما بد باشیم خدا در عوض خیلی مهربونه 
** شاید خودمون هیچ وقت نتونیم خودمون و ببخشیم ولی خدا ما رو می بخشه ان شاء الله
[تصویر:  y7oj_شعر.jpg]
تقدیم به بچه های گروه ، خصوصا هانتر عزیز !!  53 53 53
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
بچه های گروه پارسایان کجان پس ؟ 
بیاین ببینیم چند چندیم .. هفته اول تموم شد ها ..
 سپاس شده توسط
(1395 اسفند 30، 23:44)bandeKhoda نوشته است: 18- تمام دلایل شکستاتون و تو یه کاغذ بنویسید هر روز مرورش کنید که دیگه از اون راه نلغزید

من واقعیتش هر وقت به این برنامه عمل کردم نلغزیدم ان شاء الله بازم با کمک هم شروع می کنیم و برای همیشه از این عمل مزخرف و حال بهم زن رها میشیم 

19- امیدتون و هیچ وقت از دست ندید ( البته واقا سخته خود من خیلی ناامیدم )
** ولی به رحمت خدا امیدوار باید بود 
** هر چقدر ما بد باشیم خدا در عوض خیلی مهربونه 
** شاید خودمون هیچ وقت نتونیم خودمون و ببخشیم ولی خدا ما رو می بخشه ان شاء الله
بچه ها من می تونم با درصد بالایی تضمین بدم که اگر این کار هایی که این بنده خدا گفت رو دقیق رعایت کنید.
حداقل تا شصت روز رو راحت ترک می کنید.
بیشترش رو خودم نرفتم ببینم چه شکلیه. 4chsmu1

از طرف عاشق به گروه نشات :‌ من دورادور هواتون رو دارم. شیطونی نکنید و تلاش کنید سبز بمونید.
آرمان من اینه که کلا یه پارچه سبز باشیم. و این شدنیه  53258zu2qvp1d9v
ما شا الله به ما Khansariha (69)
ما شا الله
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
بچه ها به این سوال جواب بدید:
ما اسم گروهمون رو گذاشتیم نشات (همون از نشاط می آد)
خب این نشاط حالیته که انسان حال و حوصله داره.
مخالفش رو می شه راحت توصیف کرد.
این که شما همش یه گوشه افتاده باشی (و مثلا سرت تو گوشی باشه) و حوصله تفریح هم نداشته باشی
بهت بگن بیا بیرون یه دور بزن ، بگی حوصله ندارم و بد خلقی کنی و ...

خب سوال اینه : انسان چطور می تونه همیشه با نشاط باشه با وجود مشکلات روحی و جسمی؟ 39 
به جوایز برتر به قید قرعه جواب هایی تقدیم می شود. Khansariha (13)
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1396 فروردين 2، 1:33)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: بچه ها به این سوال جواب بدید:
ما اسم گروهمون رو گذاشتیم نشات (همون از نشاط می آد)
خب این نشاط حالیته که انسان حال و حوصله داره.
مخالفش رو می شه راحت توصیف کرد.
این که شما همش یه گوشه افتاده باشی (و مثلا سرت تو گوشی باشه) و حوصله تفریح هم نداشته باشی
بهت بگن بیا بیرون یه دور بزن ، بگی حوصله ندارم و بد خلقی کنی و ...

خب سوال اینه : انسان چطور می تونه همیشه با نشاط باشه با وجود مشکلات روحی و جسمی؟ 39 
به جوایز برتر به قید قرعه جواب هایی تقدیم می شود. Khansariha (13)
آقا سریع تر جوب بدین که کوفتمون شد تعطیلات .. اعتراف میکنم الان بداخلاقم مثل .. مثل چیز .. مثل ، نه اون نه !  .. مثل پنگوئن .. چیه ، پنگوئن خودمه دلم میخواد بد اخلاق باشه  4chsmu1
ولی جدی ناراحتم خیلی یه چند روزه ..
با توجه به اینکه تعدادی از اعضای گروه همکاری‌های لازم رو مبذول نکردن خودم در اقدامی ضربتی و نیز نینجایی، اسم گروه رو انتخاب می‌کنم [emoji52]
اسم گروهمون شد صبح پاکی [emoji123]

یه سوال: آیا آواتار من برای شما هم نمایش داده نمیشه؟ ظاهرا سروری که عکسم توش آپلود شده بود ترکیده [emoji19]
کسی آواتار منو نداره جای دیگه آپلود کنه [emoji53]

با گوشیم پیام میدم، اگه کم و کسری بود به من چه 4chsmu1
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]

(1396 فروردين 2، 11:40)aliunknown نوشته است: میتونی از تو web.archive.org پیداش کنی 4chsmu1
روش کارش چه جوریه؟ چیکار باید بکنم؟ Hanghead

(1396 فروردين 2، 11:40)aliunknown نوشته است: صبر کن تا پیداش کنم و تو پیکوفایل آپلودش کنم 65
  302 302 خییییلییی ممنون Thankyou

(دعای عرفه)

سپاس شده توسط
(1396 فروردين 2، 11:56)aliunknown نوشته است: خیلی سخت نیست در واقع یه آرشیو بزرگ از اینترنت هست که تمام چیزای اینترنت رو ذخیره میکنه مثل ماشین زمان فقط باید آدرس مورد نظرت رو بهش بدی و تموم . اونم نسخه ی ذخیره شده رو برات میاره به همین راحتی Gigglesmile
خواهش میکنم 302 ( آدرس اون بالاست تو پست قبلیم )

داداش فکر کنم کار زمان بریه هااا! کلی گیف آورد باید از بین اونا بگردم پیداش کنم.
خودم میگردم پیداش میکنم. دیگه شما زحمت نکش
302 Khansariha (8)

(دعای عرفه)

سپاس شده توسط
سلام به همه خصوصا گروه نشات 4chsmu1
اول از همه که هانتر جان من آواتارتو میبینم Khansariha (69)
اما داداش عاشق نظر خواست راجع به شادی و نشاط
بچه ها ما چرا اینجاییم؟
ببینید طرز تفکر ما هر چی که باشه ما با این قضیه شهوترانی مشکل داریم.یکی خودشو گناهکار میدونه یکی خودشو بیمار میدونه یکی هم خودشو معتاد میدونه یکی هم مجموعه ای از این سه عنوان و اصطلاح.جنس مشکل و مقدار مشکل در هر کدوم از ما متفاوته اما اون چیز مشترک اینه که زندگی روزمره ما با اختلال مواجه شده!!!غیر اینه؟
با اجازه من از همون لفظ بیماری برای خودارضایی استفاده میکنم 303
راستش من گاهی با خودم که مواجه میشم خیلی ازخودم میترسم از بس که نقص و ایراد درونم وجود داره. میبینم چه راه طولانی برای خودسازی روبه روم وجود داره:خشم حسد رنجش تنبلی افسردگی و....خوب من دوست دارم آدم خوبی باشم و زندگی پر از آرامشی داشته باشم فکر کنم هممون این آرزومون باشه. اما خوب با این همه نقص مگه میشه به آرامش رسید؟
خب واسه اینکه سردرگم نباشم و نترسم از این مسیر طولانی برای انسان بهتر شدن تمرکز کردم روی یه نقصی که زندگیمو زهر کرده واسم اونم شهوترانیه
من از این شروع کردم برای آدم خوبی شدن.اولش برنامه به من گفت تو باید ۹۰روز برون ریزی نکنی.خب من نمیتونستم با همون سبک زندگی قبلیم به این ۹۰ روز برسم. یواش یواش برنامه بهبودی بهم گفت که باید موانع رو برداری.خب من فیلم دیدن چشم چرونی لاس زدن با دختر رو قطع میکنم( البته به همین راحتی ها هم نیست) ولی باز نمیتونم پاکی جمع کنم.هدف اولیه من ترک خودارضاییه ولی همین هدف مقدس و آرمانی پلی شد برای رسیدن به سایر خوبی ها.اما چطور؟ من مجبور میشم بشینم فکر کنم به درون خودم رجوع کنم که چرا من نمیتونم پاکی جمع کنم.همساده خدایی مشکل تو اینه که اسپرم بدنت زیاد میشه؟؟؟ وجدانا تو شیرموز و خرما و عسل و پیاز و شکلات رو حذف کنی درست میشه؟؟؟خدا وکیلی تو بتونی صیغه کنی هفته ای چند بار رابطه بزاری همه چی حله؟؟؟ نه خب واسه من اینا جواب نداد تجربه کردم و جواب نداد.نیازی به تجربه هم نبود من که توی روز ده بار اینکار رو میکردم این نیاز جنسی نبود.این اجبار بود.این بیماری بود.ساعتها فیلم پورنو دیدن کار یه آدم طبیعی نیست.مثه حیوون درنده به این دختر اون دختر پریدن. به هزار نفر مجازی و حقیقی ابراز علاقه کردن طبیعی نیست. من به آدمهای چتی و پیامکی و واقعی و حضوری که چه عرض کنم به بازیگرهای پورن توی فیلم هم از درونم میگفتم: با من ارتباط داشته باش و مرا کامل کن.
واقعا من یه آدم بد نیستم یه آدم خیلی گناهکار عوضی.من بیمارم من ندانسته تو دام غول شهوت افتادم.من دنبال آرامشم که میرم دنبال دختر من دنبال آرامشم که خیالپردازی میکنم که فیلم میبینم. موجود پست و کثیف که دنبال کامل شدن نمیره دنبال آرامش نمیره.من بلد نبودم من گول خوردم نفهمیدم و به شهوت چنگ زدم بعد ازز اون بار اول هم هر بار بیشتر فرو رفتم بطوری که شهوترانی من غیرارادی شد.
چقدر طولانی شد خواستم راجع به نشاط بحرفم مثلا 65
............................................................................................................................................................................................................
خوب با این مقدمه این نظر منه...
تو شرایط غمگینی و افسردگی من خودارضایی میکنم.من محصل بودم نمره بد که میگرفتم خودارضایی میکردم که فکرم تخلیه بشه مثه معتادا.خوب دلیل چیه: من نمیتونم با احساساتم مواجه بشم من میترسم با واقعیتهای زندگی روبه رو بشم.
نکته مرموزانه و طبیعت موذیانه بیماری من اینجاس که که وقتی دانشجو شدم نمره عالی میگرفتم و خوشحال میشدم هم شهوترانی میکردم مثلا  پایان نامه م رو که دفاع کرد هم خودراضایی کردم بازم شبیه معتادا و بازم دلیل یه چیزه:من نمیتونم با احساساتم مواجه بشم من بلد نیستم با واقعیتهای زندگی روبه رو بشم.
واسه همین به نظرم راه حل عصبانیت  راه حل غمگین شدن با نشاط شدن نیست.اونم نشاط تلقینی و مصنوعی
راه حل همه اینا روبه رو شدن با احساسات و پذیرش واقعیت های زندگیه
مثال در مورد خودم:
پدر من به شدت آدم دمدمی مزاج و تندخویی هستش.یهو گیر میده صداشو میبره بالا.خوب منم رنجش میگرفتم و عصبانی میشدم خوب این دو چیزم که متفق القول میدونیم سوخت خودارضایی ماست. واسه پاک موندن تصمیم گرفتم وقتی بابام داد میزنه من جواب ندم و بزنم به بیخیالی یا برم بچرخم تفریح کنم.ولی این روش به من جواب نداد.
الان پذیرفتم که پدر من بیماری خشم و عصبانیت داره.و منم چون فرزندشم وظیفه م اینه که روی حرفش حرف نزنم هر چی هم ناصواب بگه و حرفش زور باشه. منم دوست داشتم بابام یه استاد دانشگاه با اخلاق خوب بود ولی اینطور نیست این واقعیت زندگیه.من پذیرفتم که همینه که هست از دست منم خارجه. الان داد که میزنه واسش دعا میکنم و خودمم که عصبی میشم از داد زدنش سعی نمیکنم الکی خودمو شاد کنم. خب این روی سخت زندگیه.این پذیرش و این تسلیم کلید نشاط و شادیه به نظرم.
عشقت ترکت کرده؟
نمره بد گرفتی؟
از قیافه و ظاهرت راضی نیستی؟
کار نداری؟
الان این کانالها و کتابهای روانشناسی که کارشونم سکه شده راهکار میدن واسه این چیزا.راهکار برنامه ما هم اینه با احساساتت رو به رو شو. غمگینی واقعا غمگین باش حتی گریه کن ناراحتی ناراحت باش نترس با احساساتت رو به رو شو.شرایط رو بپذیر و تسلیم خدا شو.اینجاس که نشاط واقعی میاد
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
(1396 فروردين 2، 12:08)aliunknown نوشته است: نه بابا لینک رو تو پست قبلیم گذاشتم مگه ندیدی Hanghead
http://s8.picofile.com/file/8290146668/25.gif
اینه دیگه نرو پیدا کن هانتر جان
ببخشید که حسابی گیجت کردم 303
Khansariha (63) خیلی ممنوووونم Khansariha (63)
دیگه داشتم سرگیجه میگرفتم بس که گیف باز کردم و نبود. ماشالا همه گیف هایی که از زمان تأسیس گیف سازی 22 ساخته شده بود رو آورد جلوی چشمم ولی اونی که میخواستم نبود.
خیلی ممنونم 302 302

(1396 فروردين 2، 12:07)همساده نوشته است: اول از همه که هانتر جان من آواتارتو میبینم Khansariha (69)
پس چرا من نمی بینم 106 39  نه توی گوشی نه توی دسکتاپ

البته الان که لینک داداش علی رو جایگزین کردم درست شد Khansariha (69) 49-2

(دعای عرفه)

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان