امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام 53
شکر خدا این هفته هم سبز بودم
تنها مورد خوبه این هفته فقط پاک بودن بود
وگرنه بقیش بد بود
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
به نام خدا
اعلام وضعیت هفته 5 مسابقات گروهی 
رضا/گروه کولاک
وضعیت پاکی:سبز
برنامه های هفته گذشته: 
موسیقی خیلی خوب بود
اتوکد زیاد نتونستم وقت بذارم روش 
پروژه رو اصلا جلو نبردم. :/
خواب رو تونستم میانگین روی 12 نگه دارم 
یه ترجمه گرفتم و خیلی راضی ام که تونستم سر موقع تحویلش بدم
برنامه هفته ششم(آخر):
موسیقی رو همین شکلی ادامه میدم
پروژه و خواب هم همون ادامه ی جایی که نتونستم انجامشون بدم
اتوکد این هفته میترکونم

دعای هفته من: خدای مهربان. به من چشم حقیقت بین بده تا با آنها در راه تو قدم بگذارم و اراده ای که از آن بازنگردم.

از مجید و محمد و امید خیلی ممنون که تماش تلاششون رو دارن میکنن. واقعا بچه های گلی هستین
مجید جان عیب نداره کولاک نگاهش به آینده س. پس برای هفته ششم سبز بمون و سبز مسابقه دور سی و یک رو تموم کن. از امید و محمدم میخام که تمااام تلاششون رو بذارن.  در درجه اول برای خودشون و پاکیشون در درجه بعد به برای کولاک و گروه و رتبه ی اولش.  Khansariha (46)
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
engineer / هفته پنجم / قرمز
ارزیابی هفته گذشته:
هفته خوبی بود
متاسفانه قرمز شدم
برنامه هفته آینده:
 برنامه خاصی نیست، اگه کاری انجام دادم حتما میگم
------------------------------
می دونم با این بی برنامه بودن ها و اهمیت ندادنا، تلاش سرپرستا رو که برای این مسابقه زحمت کشیدن هم نادیده گرفته میشه ولی خب باید ببخشین منو ، فرصت بیشتری میخوام که خودمو بدست بیارم 53 :
و هم چنین از همگروهی هام واقعا معذرت میخوام 53

اگر از میان جهنم می گذری به راهت ادامه بده.

سلام دوستان 49-2

اعلام وضعیت
عاشق فاطمه زهرا / هفته ی پنجم مسابقات / گروه تلاش و توکل / سبز Khansariha (69)

ارزیابی هفته ای که گذشت :‌ این هفته از لحاظ برنامه ریزی خوب بود. خیلی خوب بود.
کم کم دارم یاد می گیرم چطور برنامه بریزم. حسابی درس خوندم و کار هام رو جلو بردم.
خدایا شکرت 302 
اما از نظر پاکی هفته ی سختی بود. از همون ابتدا وسوسه وجود داشت.
چندین شب توی این هفته (شاید هر شب) خواب ناجور دیدم. خواب دیدم که می خوام خ.ا بکنم ، اما توی خواب با خودم می جنگم.
توی جنگ شکست می خورم و می خوام که شروع کنم ، بیدار می شم. بیدار می شم در حالی که همچنان تقاضای انجام این عمل مونده توی ذهنم.
اما خدا رو شکر به خودم می آم.
فکر می کنم این که بدونیم برای چی می خوایم ترک کنیم خیلی کمک می کنه.
اصراری که آرمین داشت بیخود نبود. خیلی همین کمکم کرد.
من واقعا باید ترک کنم ، تا زندگی بهتری داشته باشم.
باید ترک کنم ، چرا که می خوام بنده ی بهتری برای خدا باشم
باید ترک کنم ، چون می خوام تشکیل زندگی بدم
باید ترک کنم ، چون با خ.ا نمی تونم ادامه بدم.

حالا همین یه هفته ای ، احساس می کنم ، اراده ام قوی تر شده و بیشتر به زندگی فکر می کنم.
به مشکلاتم ،‌ می خوام برای حلشون تلاش کنم. نه این که به جای فکر کردن به حلشون ، برم سراغ خ.ا و ...
می خوام به خدا توکل کنم توی ترک خ.ا و تلاش کنم برای ترکش
هفته ی آخر : همچنان روی نماز کار کنم.
الحمد لله وضعیت نماز هام به نسبت بهتر شده. سعی کنم نمازم رو به جماعت بخونم ، نماز صبح رو بهتر و بخونم.
جای کار خیلی داره. 53258zu2qvp1d9v

تشکر می کنم از همه ی بچه هایی که برام صلوات فرستادن. 302
دست همتون رو می بوسم ، خیلی کمکم کرد. همون روز که باهاتون درد و دل کردم کلی آروم شدم. 302
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام دریفت از گروه تلاش و توکل هفته پنجم سبز  49-2 49-2 49-2
هفته گدشته از لحاظ برنامه ریزی اون چیزی که نوشتم نشد چراکه اصلا برنامه کلا عوض شد،و حالا میتونم با برنامه جدید کارامو انجام بدم،
برنامه ریزی آینده:مهمترین برنامه ای که دارم تفکیک زمان روزانه و اختصاص دادن به خرید خانه،عبادت،کار در خانه،برنامه ریزی آینده :
جدای همه اینها باید روزی نیم ساعت به مجموع نمازهام اختصاص بدم از لحظه وضو تا سلام نماز،نیم ساعت برای کل ۱۷ رکعت که همینطوری میخوام زیادش کنم.
سلام همگی .. 
صبور / گروه پاکان همدل / هفته پنجم سبز //
این هفته : از لحاظ زمانی واقعا بیزی بودم و سرگرم ،، ولی پروژه بی صحابم موند باز . مجموعا این هفته 80 میدم به خودم
هفته ی بعد : همون همیشگی ! (پروژه) دعا کنید این هفته تموم شه قال قضیه
[تصویر:  05_blue.png]
سلام به همه خوبان رهرو
من این هفته زرد شدم ... از این جهت برام هفته ی خوبی نبود !
بعد از 22 روز پاکی ، ناخواسته زمین خوردم و شرایطش رو تو بخش سی روزه توضیح دادم!!!
دیگه مهم نیست 128fs318181  چون خیلی زود بلند شدم و سرپا واستادم! Khansariha (69) 

ارزیابی هفته ای که گذشت (جلوی هر کدوم داخل پرانتز از ده به خودم نمره میدم) :

* مراقبت بیشتر بر کنترل نگاه و ان شا الله امتیاز کامل مسابقه کنترل این هفته      (6)
* مراقبت کامل بر اول وقت خوندن نماز ها (و حفظ هر از گاهی نماز جماعت)          (3)
* ادامه ی مطالعه ی روزانه یک ساعت زبان                                                            (10)
* ادامه ی اتمام کارم برای دو جلسه درس باقی مونده                                            (10)
* تعیین تکلیف نسبی مختصات منابع مختلف زبانی پروژه ام و به جلو بردن اون در هر شرایطی که لازمه  (0)
* پیشرفت بیشتر در برنامه ورزشی و شروع اش                                                                                       (0)
* ادامه ی مسیر برای افزایش روزهای ترک و اتمام بخش بیست روزه و شروع سی روزه                          (0)

خب همون طور که می بینید ، شکست ، گند زد بهم ، فرآیند دقیقش این جوری بود:
اول اراده ام برای پاکی ضعیف شد ، بعد نگاه هم خراب شد ، بعد زمین خوردم ، در همین حین هم نمازم خراب شد ...

البته از نقاط قوت هم بگم که بعد از شکست ، بلافاصله خوب بلند شدم و باکمک بچه ها و برنامه ریزی نسبتا خوبی ، تونستم روزهای آخرهفته ی خوبی داشته باشم و الان خوشحالم ...

برنامه هفته پیش رو (تقریبا همون قبلی است):

* مراقبت بیشتر بر کنترل نگاه و ان شا الله امتیاز کامل مسابقه کنترل این هفته
* مراقبت کامل بر اول وقت خوندن نماز ها (و حفظ هر از گاهی نماز جماعت)
* ادامه ی مطالعه ی روزانه یک ساعت زبان و شروع دور جدید واژگان تخصصی
* اتمام listen & type سه جلسه پایانی دور اول مدنظرم
* ادامه ی مسیر برای افزایش روزهای ترک 

دو مورد پایین رو دو هفته است دارم می نویسم و بهش عمل نمی کنم ، نمی دونم چیکارکنم!!! باید بهشون بیشتر فکر کنم Please

* تعیین تکلیف نسبی مختصات منابع مختلف زبانی پروژه ام و به جلو بردن اون در هر شرایطی که لازمه
* پیشرفت بیشتر در برنامه ورزشی و شروع اش

خب و اما بعد

برنامه ختم صلوات برای روزهای آینده
آرمین[تصویر:  53.gif] 
 ما می توانیم91[تصویر:  53.gif] 
aliunknown[تصویر:  53.gif] 
رضا222[تصویر:  53.gif] 

rezaKy[تصویر:  53.gif] 
omid 24[تصویر:  53.gif] 
mohammad_93[تصویر:  53.gif] 
یه روز سخت[تصویر:  53.gif] 

طاهر[تصویر:  53.gif] 
engineer:  [تصویر:  53.gif] 
sabour:  [تصویر:  53.gif] 
mehdi68:  [تصویر:  53.gif] 

عاشق فاطمه زهرا:  [تصویر:  53.gif] 
drift 53
همـت: تاریخ 96/05/28
روزبه: تاریخ 96/05/30

قاصدک: تاریخ 96/06/01
Mr Degaresh: تاریخ 96/06/04
mohsennia: تاریخ 96/06/06
Saeed1396: تاریخ 96/06/08

فردا نوبت داداش همت هستش ، البته ایشون ظاهرا از همون اوایل مسابقه غیبت شون شروع شده و تا امروز فعلا که ازشون هیچ خبری نداریم ... اما طبق روال فردا نوبت ایشون هست و من با 14 تا صلوات هرجا که هست براش آرزوی پاکی ، سلامتی و موفقیت می کنم ... امیدوارم زودتر به جمع مون برگرده    53 53 53

من باید میزان هوشیاری ام در عمل رو مدام افزایش بدم
نباید بذارم هرنیرویی هر طرفی که میخواد بکشوندم
من  باید خودم باشم و مدام از خودم مراقبت کنم
من میتونم ، آره ...
چون من خدا رو دارم و اون کمکم میکنه
سلاااام 
نصف شبتون بخیر  4chsmu1

آقاااا من دیروز برنامه ریزی کرده بودم امروز کله صبح بیام برا اعلام وضعیت
ولی کار پیش اومد نشد
دیگه تا الان گیر بودم
گفتم حتما هر جور شده امشب باید بیام

و اما اعلام وضعیت

طاهر / گروه پاکان همدل/ هفته پنجم سبز

ارزیابی هفته گذشته:
هفته خوبی بود خداروشکر 
یکم بد قلق شدم فقط 53258zu2qvp1d9v

قبلنا یدفتر داشتم یادداشت میکردم الان نمیکنم
این باعث میشه ارزیابی درستی نداشته باشم

برنامه هفته آینده:
هفته آخر هست و باید فکر کنم ببینم چه کار کردم تو این مدت
پست های گذشته ام رو بررسی میکنم
 و برنامه های هفته گذشته رو دنبال میکنم

خیلی خوشحالم بچه ها اومدن اعلام وضعیت کردن
مخصوصا هم گروهی های عزیز خودم
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
آقا گروه پاکان همدل و کولاک دوباره تو امتیاز ها برابر شدن .. 
همه چیز به هفته ی آخر بستگی دارد ..!!!  317
Wink 
با عرض سلام خدمت دوستان محترم
رضا/////گروه عطرخدا////سبز
خدارو شاکرم که لطفش شامل حال من شد و تونستم این هفته هم پاک بمونم
متاسفانه شرایط روحی خوبی ندارم و نمیتونم بنویسم البته شرایط خاصی نیست فقط همون مشکلات که داشتم چون که مدت زمان زیادی هست که در کنارمه داره باعث میشه که یکم حال فکریم فرسوده بشه و از ذهنم اصطکاک زیادی بگیره و خستم کنه امیدوارم که این ماه اخری باشه که اینقدر اذیت میشم
از شما دوستان هم ممنونم که با دعا کردن واسه من انرژی های خوبتونو به من میدیدن 53 53 53
برنامه این هفته:فکرمیکنم دیگه زبان رو تموم میکنم (اون قسمتی که مدت ها دوست داشتم بخونم بالاخره بعد از مدت ها دارم تمومش میکنم)
هر روز چندآیه قرآن بخونم و یک روز در میون حتما ورزش تو برنامه داشته باشم
سلام به همگی
Mr degaresh / همیشه سبز/ سبز
خدا رو شکر برنامه ها خوب پیش رفت و یه مسافرت کوچولو هم داشتیم
برنامه هفته بعد طبق روال پیگیری میشه

سپاس شده توسط
14 تا صلوات برای همت عزیز. نگرانم که چند هفته ی گذشته رو نیومده کانون و پستی و چیزی نذاشته. برای همین دعا میکنم هرجا هست سالم باشه و خوش و سرزنده در کنار خانواده ش حال کنه
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
۱۴ صلوات برای همت عزیز

داداش اگر این پست رو می بینی ،‌ منتظرم برگردی پیشمون 49-2
درسته از دستت ناراحت شدم که بی خبر گذاشتی رفتی Swear1

ولی الان نگرانم که نکنه اتفاقی افتاده باشه Shy
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام بچه ها ..
یه مطلب خوب ;
امروز یه خانومی رو تو خیابون دیدم که وضعیت مناسبی نداشت ; بد حجاب نبود ولی دیگه تابلو بود چیکارست ..
چهره داغون و خراب , خسته که به زور سعی کرده بود با آرایش بپوشونتش , اصلا پولدار به نظر نمیرسید بلکه از طرز لباسهاش میشد فهمید فقیره , یه سیگار روشن کرده بود و میرفت واسه خودش . خدا میدونه این تا بره برسه به مقصدش. چقد تیکه میخوره از مردای نامرد , اصلا کجا داشت میرفت .. خلاصه بگم در حدی بود که معلوم بود زندگیش خوب نیست و ذلم به حالش سوخت .
ولی اصل موضوع اینه , که اگه پای صحبت این رد بشینی کلیییییییی توجیه داره واسه کارش , واسه اینکه به اینجا رسیده ;
مثلا پول نداشتم , نیاز مالی نداشتم , صابخونه بیرونم کرده بود , انتظار داشتی شب گشنه بخوابم, اصلا منم حق زندگی داشتم و دارم , الی آخر
نه فقط این .. همه .. همه اون کسایی که راه راست و نمیرن یه بهونه ای دارن ; معتاده میگه پدر مادرم خوب نبودن , قاچاقچیه میگه تو شهر من کار نبود , رشوه بگیره میگه حقوقم راضی ام نمیکرد حقمو نمیدادن , خانوم بازه میگه نمیشد ازدواج کرد و غیره ..

ولی نکته اش اینجاست که همه میدونیم اینا بهونن ; اینکه افراد در شرایط بد راحت ترین راه که راه غیر اصولی هست رو انتخاب میکنن , توجیه پذیر نیست . اخرش هم که نگاه کنیم میبینیم اونی که بیراه رفته ته چاه .. خواه چاه مادی , روانی , خانواگی , اقتصادی , آرامشی و ...

درباره خ.ا هم همین داستان هست ...
شاید خیلی هامون خیلی دلایل داشته باشیم براش , فشار روحی , استرس , مشکل خونوادکی , فشار جنسی و ..
ولی خ.ا راحت ترین راهِ و مطمئنا اخرش خوب نیست . ما وظیفه داریم برای اینکه اخر داشتان ختم به خیر شه .. دل به این بهونه ها ندیم و راه ی رو بریم ک باید .

ارسال شده از LG-K220s با استفاده از kanoon
سلام
دوستان رهروانی عزیز
یک نکته خیلی مهم میخوام در رابطه با اعلام وضعیت ها بگم
اونم اینکه  اگه واقعا میخواین به خودتون کمک کنید 
باید ارزیابی درست و حسابی از خودتون داشته باشید

اعلام وضعیت های این هفته رو که نگاه می کردم 
اصلن اون چیزی نبود که باید باشه

یک مقداری باید روی این قضیه کار بشه و دقیق تر این کار صورت بگیره

این میتونه یه نمونه خوب برای این کار باشه

(1396 مرداد 27، 22:52)nobody31 نوشته است: سلام به همه خوبان رهرو
من این هفته زرد شدم ... از این جهت برام هفته ی خوبی نبود !
بعد از 22 روز پاکی ، ناخواسته زمین خوردم و شرایطش رو تو بخش سی روزه توضیح دادم!!!
دیگه مهم نیست 128fs318181  چون خیلی زود بلند شدم و سرپا واستادم! Khansariha (69) 

ارزیابی هفته ای که گذشت (جلوی هر کدوم داخل پرانتز از ده به خودم نمره میدم) :

* مراقبت بیشتر بر کنترل نگاه و ان شا الله امتیاز کامل مسابقه کنترل این هفته      (6)
* مراقبت کامل بر اول وقت خوندن نماز ها (و حفظ هر از گاهی نماز جماعت)          (3)
* ادامه ی مطالعه ی روزانه یک ساعت زبان                                                            (10)
* ادامه ی اتمام کارم برای دو جلسه درس باقی مونده                                            (10)
* تعیین تکلیف نسبی مختصات منابع مختلف زبانی پروژه ام و به جلو بردن اون در هر شرایطی که لازمه  (0)
* پیشرفت بیشتر در برنامه ورزشی و شروع اش                                                                                       (0)
* ادامه ی مسیر برای افزایش روزهای ترک و اتمام بخش بیست روزه و شروع سی روزه                          (0)

خب همون طور که می بینید ، شکست ، گند زد بهم ، فرآیند دقیقش این جوری بود:
اول اراده ام برای پاکی ضعیف شد ، بعد نگاه هم خراب شد ، بعد زمین خوردم ، در همین حین هم نمازم خراب شد ...

البته از نقاط قوت هم بگم که بعد از شکست ، بلافاصله خوب بلند شدم و باکمک بچه ها و برنامه ریزی نسبتا خوبی ، تونستم روزهای آخرهفته ی خوبی داشته باشم و الان خوشحالم ...

برنامه هفته پیش رو (تقریبا همون قبلی است):

* مراقبت بیشتر بر کنترل نگاه و ان شا الله امتیاز کامل مسابقه کنترل این هفته
* مراقبت کامل بر اول وقت خوندن نماز ها (و حفظ هر از گاهی نماز جماعت)
* ادامه ی مطالعه ی روزانه یک ساعت زبان و شروع دور جدید واژگان تخصصی
* اتمام listen & type سه جلسه پایانی دور اول مدنظرم
* ادامه ی مسیر برای افزایش روزهای ترک 

دو مورد پایین رو دو هفته است دارم می نویسم و بهش عمل نمی کنم ، نمی دونم چیکارکنم!!! باید بهشون بیشتر فکر کنم Please 

* تعیین تکلیف نسبی مختصات منابع مختلف زبانی پروژه ام و به جلو بردن اون در هر شرایطی که لازمه
* پیشرفت بیشتر در برنامه ورزشی و شروع اش

همیشه دنبال بهترین ها باشید Khansariha (69) Khansariha (69)

(1396 مرداد 27، 15:22)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: فکر می کنم این که بدونیم برای چی می خوایم ترک کنیم خیلی کمک می کنه.
اصراری که آرمین داشت بیخود نبود. خیلی همین کمکم کرد.
من واقعا باید ترک کنم ، تا زندگی بهتری داشته باشم.
باید ترک کنم ، چرا که می خوام بنده ی بهتری برای خدا باشم
باید ترک کنم ، چون می خوام تشکیل زندگی بدم
باید ترک کنم ، چون با خ.ا نمی تونم ادامه بدم.

اونهایی که برای کارهاشون اهدافی تعیین نمی کنند محکوم به شکست هستند
ممنون عاشق عزیز که اهداف و دلایلت برای ترک رو برای ما هم مینویسی تا استفاده کنیم

(1396 مرداد 28، 10:12)sabour نوشته است: آقا گروه پاکان همدل و کولاک دوباره تو امتیاز ها برابر شدن .. 
همه چیز به هفته ی آخر بستگی دارد ..!!!  317

همه چیز به تلاش ما بستگی داره
و ما اگه تلاشمون کنیم اون وقت ما برنده ایم Khansariha (69) Khansariha (69)
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان