امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

خوب داداش صادقین عزیز لطف کردن و گفتند شاید کورسوی امیدی باشه برای همین فرم را پر کن 49-2  به روی چشم

1- نام کاربری: امید 24

2- معرفی:
خوب امید زیادی دارم حتی در سخت ترین شرایط بالاخره باید رفتارم به اسمم بیاد الکی که نیست 4chsmu1
چون به نظرم  حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد . پس تا خدا هست هیچ چیز دیگه ای نیست.

3- ارزیابی:
خوب به نظرم باید تلاش کنم نقاط ضعفمو جبران کنم تو این هفته ها پاک بودم ولی باید تلاش کنم شخصیتم و خودم را هم رشد بدم
پس باید تلاشموبیشتر کنم
برنامه ی منظمی داشته باشم ، ساعت خواب و بیداری
و ارتباطاتمو بیشتر کنم
و به دنبال اون چیزی که دوستش دارم برم Khansariha (69) 
4-برنامه ریزی
برنامه که تو این شش هفته می خوام دنیا را متحول کنم ،حداقل دنیای خودمو Khansariha (69) 

دو هفته ی اول که باید روی پایان نامم کار کنم پس تا آخر شهریور حسابی مشغولم
ولی هفته های بعد باید روی برنامه ریزیم و زندگیم تمرکز کنم و ارزششو درک کنم.

خوب آخرش تشکر کنم از داداش صادقین عزیز که این فرصتو بهم داد
حتی اگه نشه به هر حال من تمام تلاشم را کردم از این فرصت استفاده کنم
و تشکر از گروه کولاک که همیشه در خاطرم هستند داداش رضای عزیز و داداش محمد گرامی و داش مجید مهربون
امیدوارم همگی به چیزی که می خواین و لیاقتشو دارین برسین
نذر کرده ام    یک روزی که خوشحال تر بودم    بیایم و بنویسم که   زندگی را باید با لذت خورد

که ضربه های روی سر را باید آرام بوسید   و بعد لبخند زد و دوباره با شوق راه افتاد

یک روزی که خوشحال تر بودم  می آیم و می نویسم که     این نیز بگذرد

مثل همیشه که همه چیز گذشته است و   آب از آسیاب و طبل طوفان از نوا افتاده است

یک روزی که خوشحال تر بودم   یک نقاشی از پاییز میگذارم ,

که یادم بیاید زمستان تنها فصل زندگی نیست   زندگی پاییز هم می شود , رنگارنگ , از همه رنگ ,

یک روزی که خوشحال تر بودم   نذرم را ادا می کنم

تا روزهایی مثل حالا   که خستگی و ناتوانی لای دست و پایم پیچیده است

بخوانمشان     و یادم بیاید که

هیچ بهار و پاییزی بی زمستان مزه نمی دهد

و                                                           هیچ آسیاب آرامی بی طوفان

منگر به هر گدایی که تو خاص از آن مایی   مفروش خویش ارزان که تو بس گرانبهایی

Khansariha (89)
(1396 شهريور 18، 1:37)سعید علمدار نوشته است: سلام به همه دوستان و سروران گرامی بعد از غیبت نسبتا طولانی مجددا به کانون برگشتم
راستیتش علت رفتنم شرمساری از خودم و شما بود که نتوانستم رو سفید درایم
ولی انشالله بعد از این استوار تر از قبل قصد ماندن و ادامه دادن دارم
من سعید هستم 23 ساله از قزوین 53
سلام سعید جان
خوش برگشتی 302
می فهمم چی می گی. ان شاء الله که شروعت پر قدرت و مستمر باشه. 53258zu2qvp1d9v
یا علی!
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
Salam 
بازم عید رو تبریک می گم به همتون بچه ها.
ان شاء الله به حق امیر المومنین امروز روز ترک این گناه برای همه ما باشه
روایت هم هست که غدیر روز ترک گناهه. دیگه چی می خوایم؟

خوش حالم که بازم توی مسابقه هستم و هنوز امید و انگیزه دارم برای تلاش. چی بهتر از این؟ 317
من که دیگه خسته شدم از درجا زدن توی مسیر پاکی ، مثل محسن و خیلی دیگه از بچه ها

توی گروه فوق العاده خوبی هم افتادم
همه از بچه های با انگیزه و خوب کانون
حامد و نوبادی که خیلی جوون و تازه نفس هستند ، مستر دگرش هم که کارش درسته
همه هم آماده هستن برای تغییر ، من هم که بمب انرژی و عصاره ی انگیزه برای ترک و تغییر 4chsmu1

انصافا این گروه لیاقت اول شدن رو داره.
بچه ها بیاین آگاهانه برای اول شدن تلاش کنیم ، جوری که توش حرف و حدیثی نباشه
۶ هفته پاکی ، ۶ هفته سبز سبز با اعلام وضعیت کامل ، فول مارک Khansariha (69)
یعنی اگر خدای نکرده زیر سرم هم بودید بیاید آخر هفته اعلام وضعیت بکنید که امتیازش نپره 4chsmu1
قبلا داشتیم ها! باورتون نمی شه؟ برید نتایج دور نهم مسابقه ی گروهی رو نگاه کنید ، تا ببینید فول امتیاز شدن شدنیه.
الان پیش خودتون می گید ، عجب فسیلیه این عاشق 4chsmu1
فسیل هستیم ولی دود از کنده بلند می شه. 4chsmu1

خلاصه که شیش هفته پاکی الکی بدست نمی آد.
به قول معروف بهشت رو به بها می دن.

اما این تلاش باید خیلی دقیق و موشکافانه باشه. به دور از احساسات ، با عقلانیت کامل و در آرامش.
فقط من دستتون رو می خوام. با من هستید؟

اگر هستید بیاین به رسم رزمنده های هشت سال دفاع مقدس دستمون رو بدیم به هم و دعای وحدت رو بخونیم.
[تصویر:  126084_orig.jpg]
اَللهُ اَکبَر  اَللهُ اَکبَر  اَللهُ اَکبَر*لا اِلهَ اِِلاَّ اِللهُ اِلهاً واحِداً و نَحنُ لَهُ مُسلِمونَ لا اِلهَ اِلاَّ اللهُ و
لا نَعبُدُ اِلاَّ ایّاهُ مُخلِصینَ لَهُ الدّینَ وَ لوکَرِهَ المُشرکون لا اِلهَ الاَّ اللهُ رَبُّنا و رَبُّ ابائِنَا الاَوَّلینَ
لا اِلهَ الاَّ اللهُ وَحدَهُ وَحدَهُ وَحدَهُ اَنجَزَ وَعدَهُ و نَصَرَ عَبدَهُ وَ اَعَزَّ جُندَهُ وَهَزَمَ الاَحزابَ وَحدَهُ فَلَهُ اَلمُلکُ و
لَهُ الحَمدُ یُحیی و یُمیتُ و یُمیتُ و یُحیی وَ هُوَ حَیٌّ لا یَموُتُ بِیَدِهِ الخَیرُ و هُوَ عَلی کُلِ شَیءٍ قَدیرٌ

برای اسم من موافق پیشنهاد نوبادی هستم
به خاطر حسین خیلی اسم خوب و متفاوتیه
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام دوستان رهروانی
در خدمت شما هستیم با یک شروع دیگه 317 317 317

شروعی که میتونه آغازی باشه بر پایان تلخ کامی ها و خستگی های گذشته

من این کلمه شروع رو دوست دارم چون شروع، شیرین هست 
شیرین بودنی که البته با چاشنی کمی تردید همراهه

شروع میتونه شیرین باشه چون به ما یه فرصت دوباره میده برای زیستن دوباره اون طور که دلخواه خودمون هست
و میتونه با استرس و تردید همراه بشه چون ما رو در مسیری قرار میده که هنوز برامون کشف نشده و مبهم هست 
و ما نمیدونیم قرار هست در این مسیر چه اتفاقاتی رخ بده

من اما هر دوی این ها رو دوست دارم
هم فرصتی که شروع دوباره بهم میده و هم استرس و تردیدی که در بطن اون پنهان هست

حالا که فرصت دوباره بهمون دست داده تا یک شروع تازه رو کلید بزنیم قدر این فرصت رو بدونیم و ازش خوب استفاده کنیم

------------------------------------

بسیار خوشحالم در این دور از مسابقه در کنار دیگر گروه ها 
به همراه هم گروهی های خودم محمد_93 ، موری و محسن قرار هست برای پاکی بجنگم و تلاش کنم

در این دور از مسابقه ما در گروه یک قرار داریم و این یک بودن رو به فال نیک میگیریم 
و امیدوارم بتونیم تا اخر این یک بودن رو حفظ کنیم Khansariha (69)

گروه یکم
طاهر
mohammad_93
موری
mohsennia

در همین آغازین ساعات دور جدید مسابقه از هم گروهی های خودم میخوام ضمن حضور در این بخش 
و اعلام آمادگیشون برای شش هفته تلاش و کوشش
از برنامه هایی که برای این شش هفته دارن بگن 
و همچنین پیشنهادات خودشون درباره انتخاب اسم گروه هم بگن
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
سلام دوستان
پساپس 65  عیدتون مبارک ، یکم با تاخیر به اینترنت رسیدم نشد زودتر بیام به هر حال تبرکی تبریکه سخت نگیرین Gigglesmile
خب عاشق فاطمه زهرا ، امیدوارم با نوبادی و مستردگرش بریم برای 6 هفته پاکی و همه امتیازا رو درو کنیم 49-2
برای اسم من نظرم برای پیشنهاد بخاطر حسین ممتنعه ، دارم فکر میکنم اسم دیگه ای به ذهنم رسید میگم Unsure

راستی یه سوال ، جمعه هر هفته وقت اعلام وضعیته ؟
: )
Just Do "THE RIGHT THING" H
 سپاس شده توسط
آقاااا امیدو بدین گروه چهارم. اصن دیگه قهرمانی اگه تضمین بود، تضمینِ تضمین میشه 

برای اسم گروه تا اینجای کار پیشنهادا به این صورته:

rezaKy:
راسخین - حق جویان - 3 تفنگدار - کشتی نجات ( سفینه النجات اشاره به حسین (ع) )

رضا222:
ثارالله - زرمندگان امام حسین(ع) - فداییان حسین(ع) - عاشقان کربلا

drift:
-
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
خوب فردا روز بیستم پاکیم می شه 4chsmu1  یه  جورایی خوشحالم ولی نه زیاد چون یکیش اینکه 20 روز خوبه ولی اصلا کافی نیست ونمی دونم چرا این دفعه هنوز علائم ترک به وجود نیومده آخه دفعه های قبل از روز 14 به بعد خیلی سر حال وبشاش بودم وحافظه ام خیلی بهتر می شد و... با اینکه 20 روز از ترکم گذشته ولی مثل روزای ناپاکیم هستم Hanghead البته خوبیش اینه که دیگه خود خوری نمی کنم ولی نمی دونم چرا این دفعه فرق داره Shy
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
(1396 شهريور 19، 21:35)hosseinr نوشته است: خوب فردا روز بیستم پاکیم می شه 4chsmu1  یه  جورایی خوشحالم ولی نه زیاد چون یکیش اینکه 20 روز خوبه ولی اصلا کافی نیست ونمی دونم چرا این دفعه هنوز علائم ترک به وجود نیومده آخه دفعه های قبل از روز 14 به بعد خیلی سر حال وبشاش بودم وحافظه ام خیلی بهتر می شد و... با اینکه 20 روز از ترکم گذشته ولی مثل روزای ناپاکیم هستم Hanghead البته خوبیش اینه که دیگه خود خوری نمی کنم ولی نمی دونم چرا این دفعه فرق داره Shy

سلام رفیق 49-2
عالیه که داری 20تایی میشی همین و بس 53 Khansariha (69) بقیش فکرایی منفی هست که داره از یه کوه ناامیدی بلند میشه. همین الان تمومش کن چون بدترین چیز برای ما تو این مسیر همین افکاره که اره فایده نداره و اینا. نگران نباش خیلی زود حالت بهتر میشه .
خیلی باید حواسمون باشه چی به خورد ذهنمون میدیم 1
سلام
واو! بازم یه مسابقه گروهی دیگه و باز یه دور همی عالی دیگه و باز شش هفته پاکی دیگه.  317
بچه ها من همه تون رو دوست دارم.  Khansariha (18)

هم گروهی های زبر و زرنگ من؛ آماده این؟  Khansariha (69)
حامدحامد تو برو نوک حمله.  4chsmu1
شازده کوچولو: توپ رو برسون به حامد  4chsmu1
علی: دروازه واستا  4chsmu1
منم تشویق می کنم.  4chsmu1
پیش به سوی قهرمانی.  317

اسم های پیشنهادی برای گروه:

نقل قول: آرمین: یاران همدل
شازده کوچولو:
علی آن نون:
حامدحامد: 

اول بیاین اسم پیشنهادی تون رو بگید.  49-2
بعدم اینکه تو این یکی دو روزه هر چه می خواهد دل تنگت بگو.  Khansariha (18)

اگه دست به دست هم بدیم و متفکرانه تلاش کنیم، قطعا پرثمر از این مسابقه خارج میشیم.
من مطمئنم.  Khansariha (46)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1396 شهريور 19، 8:50)rezaKy نوشته است: آقاااا امیدو بدین گروه چهارم. اصن دیگه قهرمانی اگه تضمین بود، تضمینِ تضمین میشه 

برای اسم گروه تا اینجای کار پیشنهادا به این صورته:

rezaKy:

رضا222:

drift:
-

سلام ,
اسم پیشنهادی من : گروه همیشه پاک
 سپاس شده توسط
خب بچه های گروه چهارم، اولا که تشکر میکنم ازتون که اول برای مشارکتتون توی پیشنهاد. حالا بیاین رای بدیم تا اسم گروه معلوم شه.. هرکدوم چهارتا رای بدید. تکرار هم قابل قبوله 
رای من: ثارالله(x2)-همیشه پاک(x1)-کشتی نجات(x1)
 سپاس شده توسط
سلام به همه ی اعضای کانون من یه مدت نبودم شرمنده ام امکان دسترسی نداشتم و نا امیدم دیگه درست نمیشه انگار مهر خاموشی به در قلب ما خورده همه ی تلاشا بی ثمره یه مدتی بود دیگه بی خیالش شده بودم انگار قضا و قدر که میگن راسته ومن محکوم به شکستم
بیا مرا ببر ای عشق با خودت به سفر
مرا ز خویش بگیر و مرا ز خویش ببر

مرا به حیطه محض حریق دعوت کن
به لحظه لحظه پیش از شروع خاکستر
[تصویر:  05_blue.png]

سپاس شده توسط
(1396 شهريور 20، 0:37)Saeed1396 نوشته است: سلام به همه ی اعضای کانون من یه مدت نبودم شرمنده ام امکان دسترسی نداشتم و نا امیدم دیگه درست نمیشه انگار مهر خاموشی به در قلب ما خورده همه ی تلاشا بی ثمره یه مدتی بود دیگه بی خیالش شده بودم انگار قضا و قدر که میگن راسته ومن محکوم به شکستم

این دقیقا چه حرفیه ؟ درست نمیشه و تموم ؟ Swear1 چیزی که باید تموم بشه همین حرف هاست ، قضا و قدر بهانه ی کسایی هست که نمیخوان کار سخت رو انجام بدن . اره این مسیر ما سخته چون یه کار خوبه 1 این قانون جالبیه تو این دنیا. 128fs318181 هر چیز خوب و با ارزشی راحت بدست نمیاد دوست عزیز. امیدت رو از دست نده تو میتونی خبری هم از مهر خاموشی نیست 49-2 ، این آیه رو ببین :
«...یا عِبادِیَ الَّذِینَ أَسْرَفُوا عَلی أَنْفُسِهِمْ لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللهِ إِنَّ اللهَ یَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِیعاً إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِیمُ»؛ (زمر، 53) بگو:ای بندگان من که بر خود اسراف و ستم کرده اید! از رحمت خداوند نومید نشوید که خدا همه گناهان را می آمرزد؛ زیرا او بسیار آمرزنده و مهربان است.
 سپاس شده توسط
(1396 شهريور 20، 0:18)rezaKy نوشته است: خب بچه های گروه چهارم، اولا که تشکر میکنم ازتون که اول برای مشارکتتون توی پیشنهاد. حالا بیاین رای بدیم تا اسم گروه معلوم شه.. هرکدوم چهارتا رای بدید. تکرار هم قابل قبوله 
رای من: ثارالله(x2)-همیشه پاک(x1)-کشتی نجات(x1)
سلام دوست من
امیدوارم این هماهنگی ادامه داشته باشه
رای من هم :::::3امتیاز به ثارالله1امتیازبه کشتی نجات
 سپاس شده توسط
به نام خدا 

پیشنهادات رو به روز رسانی میکنیم:

rezaKy:

رضا222:

drift:
همیشه پاک

رای های داده شده تا به اینجا:
راسخین                        (0)
حق جویان                     (0)
3 تفنگدار                      (0)
کشتی نجات                 (2)
ثار الله                          (5)
زرمندگان امام حسین(ع) (0)
فداییان حسین(ع)          (0)
عاشقان کربلا                (0)
همیشه پاک                 (1)

احتمال برنده شدنِ ثارالله زیاده. پس منتظر میشیم تا داداش گلم دریفت رای رو بده تا ببینیم شایسته ی کدوم اسم هست گروه چهارم

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان