امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1396 آبان 19، 15:47)mohsen73 نوشته است: اعلام وضعیت 
محسن/ گروه امید سبز ( 39 )/ هفته اول زرد 
اول هفته نمیدوستم وارد مسابقه شدیم  خلاصه خراب شد هفته اول که فدای سرم  Hanghead نمازامم اول هفته عالی پیش میرفت همه اول وقت ولی بعدش چند روز ترک شد  Shy
برنامه : از این هفته بصورت پیگیر ورزش میکنم چون فمیدم بدون ورزش تقریبا محاله ترک این کار هفته ای سه روز استخر و دو روز هم دو یه روزم فوتبال ( 13 18 )  اهمیت بیشتر به نماز اول وقت، طی یه حرکت انتحاری اکانت اینستاگرامم رو پاک کردم  Gigglesmile دیگه وقتای خالی فقط با ورزش پر میشه  49-2 ساعت مطالعه هفتگیم هم کمکم داره میرسه به اون عددی که میخام هر چند خیلی کند پیش میرم ولی توکل بخدا.

چه جالب
با هم اعلام وضعیت کردیم
فدای سرت قهرمان
میریم برای ترکوندن 49-2

حرکت انتحاریت فوق العاده بود ،
کلا آدم برای رشدش حرکات انتحاری زیادی باید انجام بده و
وضعیت تکراری و غیر دلخواهشو به اون وضعیتی که واقعا می خواد تبدیل کنه
خودممم باید شروع کنم این حرکات انتحاریو!!!!   فقط اگه خانواده نگیرنم 4chsmu1 
ایشالا تا آخر هفته ی یه فوتبالیست و دونده به دنیا معرفی می شن  Khansariha (89)   بله منم می خوام شروع کنم  128fs318181
موفق باشی داداش 53
نذر کرده ام    یک روزی که خوشحال تر بودم    بیایم و بنویسم که   زندگی را باید با لذت خورد

که ضربه های روی سر را باید آرام بوسید   و بعد لبخند زد و دوباره با شوق راه افتاد

یک روزی که خوشحال تر بودم  می آیم و می نویسم که     این نیز بگذرد

مثل همیشه که همه چیز گذشته است و   آب از آسیاب و طبل طوفان از نوا افتاده است

یک روزی که خوشحال تر بودم   یک نقاشی از پاییز میگذارم ,

که یادم بیاید زمستان تنها فصل زندگی نیست   زندگی پاییز هم می شود , رنگارنگ , از همه رنگ ,

یک روزی که خوشحال تر بودم   نذرم را ادا می کنم

تا روزهایی مثل حالا   که خستگی و ناتوانی لای دست و پایم پیچیده است

بخوانمشان     و یادم بیاید که

هیچ بهار و پاییزی بی زمستان مزه نمی دهد

و                                                           هیچ آسیاب آرامی بی طوفان

منگر به هر گدایی که تو خاص از آن مایی   مفروش خویش ارزان که تو بس گرانبهایی

Khansariha (89)
 سپاس شده توسط
درود به همه دوستان
دریفت هفته اول از گروه پاکان جاودان  سبز
خب برنامم طبق معمول نماز اول وقت بود که با فاصله افتادن رهروان شل و ول شد،امیدوارم باز اینبار بتونم محکم بچسبم،
برنامه بعدیم ، پیگیری نرم افزاره که خب این همیشه هست و منم بیشتر باید پیگیری کنم ولی اینبار چون درگیر کار بودم نرسیدم،
برنامه زبان رو دیگه باید کم کم جدی ترش کنم،
یک برنامه مالی عقب افتاده هم دارم که باید ردیفش کنم،
برنامه هفته آینده،نماز اول وقت ،زبان،برنامه ریزی(خود همین برنامه ریزی کردن جزو برنامه های هفته دیگراست.
منتظر اعلام همگروهی دیگر هستیم
مجید خان دمت گرم،انشالله تو هم شش هفته نمازهاتو اول وقت میکنی،
گروه ما فکر کنم هر سه تامون الان بالای ۵۰ روز داریم 49-2 49-2 49-2
کارمومون خیلی راحته ،حالا باید فقط رو برنامه های تکمیلی مثل نماز و کارهای دیگه تمرکز کنیم چون قسمت سخت قضیه برای ما آسون شده.
 سپاس شده توسط
سلام دوستانم
من رشته راضی ام و کنکوری ‎
خداروشکر گیراییم هم توی دروس خوبه انگیزه هم دارم برای تحصیل ولی بعد از ای عادت بد که باز هم شکر خدا ، دارم پشت سر میزارمش نمیتونم پای درس بشینم و اون علاقه و شور قبلی رو نسبت به درس هام ندارم 
اگه میتونید کمکم کنید ...
 سپاس شده توسط
(1396 آبان 19، 18:30).Mohamadreza. نوشته است: سلام دوستانم
خداروشکر گیراییم هم توی دروس خوبه انگیزه هم دارم برای تحصیل ولی بعد از ای عادت بد که باز هم شکر خدا ، دارم پشت سر میزارمش نمیتونم پای درس بشینم و اون علاقه و شور قبلی رو نسبت به درس هام ندارم 

محمدرضا مشکل خیلی از ماها اینجوریه که بعد از یه مدتی که توی ترک سپری میکنیم، دچار بی حوصلگی میشیم و دچار خمودگی میشیم و نمیتونیم بریم سراغ کارایی که داریم. دلیل این مسئله اینه که قبلا که به خ.ا معتاد بودیم، زمان زیادی از روزمون رو صرفش میکردیم و حالا که قراره ترکش کنیم اون زمانی هم که صرف خ.ا میکردیم خالی میشه قاعدتا. 

این مشکل به مرور رفع میشه چون بدن بعد از 40 روز، اتوماتیک عادت میکنه به این شرایط جدید. در نتیجه، کم کم اون حالت بی حوصلگی از بین میره.. برای سریعتر جدا شدن از این حالت بی حوصلگی، ورزش رو اولویتت بذار. حتما موفق میشی. چون عاملی برای متوقف کردنت نیست. ادامه بده به ترک. 53 53

داش امید این فرد مهم زندگیت ایشالا از اقوام درجه اول نباشه ولی خب به هر حال من براشون دعا میکنم. ایشالا خیلی زود سرحال بشن و باز از وجودشون بهره مند بشی...
من که یکی از افرادِ واقعا عزیز زندگیمو هفته ی پیش از دست دادم. استادم بودن
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
عاشق فاطمه زهرا / گروه اول (بی نام) / هفته ی اول سبز
هفته ی قبلی، شکست خیلی سختی داشتم. طوری که خیلی رفتم توی شک.
الان حالم بهتر شده. این هفته تقریبا هیچ کاری نتونستم بکنم.
ارزیابی: این هفته، کلا توی شک و کما بودم. نه تونستم درس بخونم، نه عبادت کنم، نه اربعین جایی رفتم و ...
الحمدلله، الان حالم بهتره و می خوام دوباره شروع کنم. چاره ای هم ندارم، از فردا دانشگاه ها شروع می شه.
این هفته خیلی فکر کردم. نتیجه این که بازم باید فکر کنم. 4chsmu1 
اما همین مقدار هم کلی چیز ها رو برام روشن می کنه و البته نقاط ضعف و قدرتم بیشتر برام روشن می شه.
حالا مونده برنامه ریزی و تصمیم گیری.
یک چیزی که هست فکر می کنم، فاصله ی بین مسابقات گروهی خیلی زیاده.
به طوری که من خیلی روی دور افتاده بودم، توی برنامه و ... مخصوصا این که بچه های همگروهی هم کلی پایه بودن و با هم ارتباط خوبی برقرار کردیم.
اما بعد از مسابقه همه چی بهم ریخت. شاید باید زمانش رو یک هفته کنیم،
یا این که بلافاصله پشت سر هم. یا شاید باید بریم به این سمت که اینقدر به مسابقه وابسته نشیم. نظر شما چیه؟
برنامه هفته ی آینده:
- مهم ترین چیز همین ادامه دادن تعقل و تفکر. باید بتونم به چند تا سوال پاسخ بدم.
۱- آینده چی می خوام بشم. ده سال آینده، پنج سال آینده، هدف اصلی چیه؟ به کجا می خوام برسم. توی درس، کار، ازدواج و ...
۲- به صورت کوتاه مدت برای اون هدف، چه کارهایی باید انجام بدم. به طور مشخص دوره ی دکتری رو چطور باید بگذرونم و این که بعدش چیکار می خوام بکنم.
- کار های خیلی زیادی هست که عقب افتاده و باید انجام بدم. در نتیجه شب ها زود تر بخوابم و صبح زود تر برم دانشگاه و اون کار ها رو انجام بدم.
- نماز شب بخونم
- برنامه ریزی مخصوص برای ورزش و البته اوقات فراغت
- نوشتن نکاتی که رعایت کردن اون ها توی ترک خیلی مهمه. نوشتن به صورت موردی. نوشتن تجربیات چند ساله ی ترک.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1396 آبان 19، 18:30).Mohamadreza. نوشته است: سلام دوستانم
وقت هایی که بی حوصله ای برو جایی مثل کتابخونه درس بخون ، توی اون محیط قرار بگیری شور و شوق هم میاد.
موفق باشی

اعلام وضعیت هفته ی اول مسابقه گروهی دور سی و سوم
 هفته گذشته دو تا شکست داشتم.

برنامه های هفته دوم:
- تنظیم ساعت خواب و بیداری
- کنترل خیال
- به اندازه کافی روی پایان نامه ام کار کنم
گهی بر درد بی درمان بگریم
                                  گهی بر حال بی سامان بخندم 

بودنم درد می کند از هبوط سخت آدم بر زمین..........
 سپاس شده توسط
سلام به همه دوستان مخصوصا هم گروهی های عزیزم 
رضا////پروه نمیدونم چی////این هفته سبز(خدارو شکر)
تو این هفته سعی کردم تو نماز اول وقت دقت بیشتری کنم که تا اونجا که تونستم انجام دادم 
میخواستم خوندم برنامه خوندن 504 شروع کنم که فعلا کتاب و اماده کردم و امیدوارم امروز شروع کنم
یه کتاب که خیلی وقته جلو چشامه رو بیشتر بخونم که نشد 
و برنامه این هفته باید حتما تو نمازهام دقت بیشتری کنم که به موقع باشه و زبان رو هم شروع کنم به خوندن و ادامه داشته باشه
کتاب شفای زندگی رو هم به خوندنش ادامه بدم و سعی کنم هر شب یک صفحه قرآن بخونم و هر شب سعی کنم با وضو بخوابم
و در نهایت هم تلاش کنم که پاک باشم
برای دوست خوبم عاشق جان  و zeusجان هم 14 تا صلوات وامیدورام که همیه حالتون خوب باشه 53 53 53 53 53
 سپاس شده توسط
برنامه‌ی ختم صلوات گروهی

«رهروان پاکی»
[تصویر:  jsi6_%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%8...8Cd-11.png]
عاشق فاطمه زهرا: تاریخ 96/08/17
"Zeus": تاریخ 96/08/20
رضا222: تاریخ 96/08/22
hamedhamed: تاریخ 96/08/24

omid 24: تاریخ 96/08/27
Mr Degaresh: تاریخ 96/08/29
mohsen73: تاریخ 96/09/01
engineer: تاریخ 96/09/04

rezaKy: تاریخ 96/09/06
nobody31: تاریخ 96/09/08
Naser_paki: تاریخ 96/09/11
هبوطتاریخ 96/09/13

drift: تاریخ 96/09/15
Hamed6: تاریخ 96/09/17
majid78: تاریخ 96/09/21

به نام خدا 14 تا صلوات برای زئوس عزیز برای سلامتیش و پاکیش دعا میکنم.
 سپاس شده توسط
(1396 آبان 20، 1:07)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: عاشق فاطمه زهرا / گروه اول (بی نام) / هفته ی اول سبز
هفته ی قبلی، شکست خیلی سختی داشتم. طوری که خیلی رفتم توی شک.
الان حالم بهتر شده. این هفته تقریبا هیچ کاری نتونستم بکنم.
ارزیابی: این هفته، کلا توی شک و کما بودم. نه تونستم درس بخونم، نه عبادت کنم، نه اربعین جایی رفتم و ...
الحمدلله، الان حالم بهتره و می خوام دوباره شروع کنم. چاره ای هم ندارم، از فردا دانشگاه ها شروع می شه.
این هفته خیلی فکر کردم. نتیجه این که بازم باید فکر کنم. 4chsmu1 
اما همین مقدار هم کلی چیز ها رو برام روشن می کنه و البته نقاط ضعف و قدرتم بیشتر برام روشن می شه.
حالا مونده برنامه ریزی و تصمیم گیری.
یک چیزی که هست فکر می کنم، فاصله ی بین مسابقات گروهی خیلی زیاده.
به طوری که من خیلی روی دور افتاده بودم، توی برنامه و ... مخصوصا این که بچه های همگروهی هم کلی پایه بودن و با هم ارتباط خوبی برقرار کردیم.
اما بعد از مسابقه همه چی بهم ریخت. شاید باید زمانش رو یک هفته کنیم،
یا این که بلافاصله پشت سر هم. یا شاید باید بریم به این سمت که اینقدر به مسابقه وابسته نشیم. نظر شما چیه؟
برنامه هفته ی آینده:
- مهم ترین چیز همین ادامه دادن تعقل و تفکر. باید بتونم به چند تا سوال پاسخ بدم.
۱- آینده چی می خوام بشم. ده سال آینده، پنج سال آینده، هدف اصلی چیه؟ به کجا می خوام برسم. توی درس، کار، ازدواج و ...
۲- به صورت کوتاه مدت برای اون هدف، چه کارهایی باید انجام بدم. به طور مشخص دوره ی دکتری رو چطور باید بگذرونم و این که بعدش چیکار می خوام بکنم.
- کار های خیلی زیادی هست که عقب افتاده و باید انجام بدم. در نتیجه شب ها زود تر بخوابم و صبح زود تر برم دانشگاه و اون کار ها رو انجام بدم.
- نماز شب بخونم
- برنامه ریزی مخصوص برای ورزش و البته اوقات فراغت
- نوشتن نکاتی که رعایت کردن اون ها توی ترک خیلی مهمه. نوشتن به صورت موردی. نوشتن تجربیات چند ساله ی ترک.
۱۵ صلوات برای عاشق عزیز و زئوس عزیز،آرزو میکنم ایامتون به کام باشه،
فاصله مسابقات بنظر منم زیاده نمازهای اول وقتم که رو دور بود هیچ حریص بودم و هفته ای یکی دوبار نماز صبحم اول وقت میکردم،همه شل و ول شد،ولی بخاطر قرار عاشقی باز یکم جدی گرفتم،

عاشق جان پیشنهاد من اینه علاوه بر درس اگر تابحال فعالیت اقتصادی ای دنبال نکردی حتما یک بیزینس برای خودت راه بنداز روحیت خیلی بهتر میشه.
 سپاس شده توسط
سلام
به همگی
مستر دگرش/امید سبز/هفته اول سبز
خدا رو شکر هفته خوبی بود....همه چی روتین بود و عالی
هفته ای که گذشت: نتونستم رو کارهایی مثل باشگاه و زبان و مطالعه و نرم افزار وقت بذارم. در گیر یه سری کارهای شرکت بودم که به اجبار تو خونه هم درگیر شدم باهاشون.
هفته آینده: همون برنامه ها رو با جدیت بیشتری باید دنبال کنم.
توکل به خدا
یا حق
 سپاس شده توسط
سلام به همه دوستان خوبم داشتم مطلبی میخوندم احساس کردم مفیده واسه همین واسه شما هم میذارم امیدورام واستون مفید باشه.

پس از آن که براي تغيير، تصميمي محکم گرفتيد، بايد دست به کار شويد و با خود عهد و پيمان هاي کوتاه مدت ببنديد مثلاً با خود بگوييد که: من مي خواهم تا آخرشب درباره کسي قضاوت نکنم و يا اين که مي خواهم تا پايان امروز با خانواده ام با احترام رفتار کنم. در مرحله بعدي بايد بلافاصله خودتان را به شرط و قرارتان متعهد سازيد و مراقبت از خود را شروع کنيد. يعني به طور جدي مواظب باشيد که عهدتان را زير پا نگذاريد و خلاف آن چه که با خود گفته ايد عمل نکنيد.براي اين که در اين مراقبت موفق باشيد بايد اولاً شرايط، محيط و زمينه هايي که شما را در قول و قرارتان سست مي کند شناسايي کنيد و ثانياً از آن ها تا آنجا که امکان دارد فاصله بگيريد. مانند زماني‌که شما به عنوان يک راننده مشغول رانندگي هستيد و بين دو مسير که يکي خاکي و آن ديگري آسفالت است راهي را انتخاب مي کنيد که آسفالت است؛ چرا که احتمال مي دهيد با حرکت در مسير خاکي خودرويتان آسيب ببيند و يا زماني که مي بينيد بخشي از کف خيابان از شيشه هاي شکسته ناشي از تصادف پر شده است با احتياط از کنار آن عبور مي کنيد و به شدت مراقب هستيد که لاستيک هاي خودروي تان از روي شيشه ها رد نشود چرا که امکان پنچر شدن آن وجود دارد.براي آن که در تصميم تان براي تغيير محکم باشيد نيز بايد پيوسته چنين احتياط و مراقبت هايي را داشته باشيد و قبل از آن بايد زمينه هاي لغزش را بشناسيد. قلم و کاغذي برداريد و براي خود دقيق و مشخص، معلوم کنيد که چه زمينه ها و موقعيت هاي لغزنده اي وجود دارد که بايد به طور کلي از آن فاصله بگيريد و يا اگر حضورتان در آن محيط و شرايط اجتناب ناپذير است چه احتياط هايي بايد داشته باشيد. چرا که اين مي تواند شما را در لغزشگاه غيبت قرار دهد.اگر با خود متعهد شده‌ايد که مراقب نگاه خود باشيد و آنچه را خدا نمي پسندد نگاه نکنيد، بايد از رفت وآمد در محيط ها و يا فضاهايي که ضرورت ندارد و زمينه لغزش است فاصله بگيريد. اگر تصميم داريد در کار و تحصيلتان جدي تر باشيد بايد از دوستي و معاشرت فراوان با افراد بي انگيزه، تنبل و بيکار اجتناب کنيد چرا که اين مجاورت ها شما را سرد و سست مي کند. شناسايي زمينه هاي لغزش و موقعيت‌هايي که ممکن است باعث سقوط و زمين خوردن تان شود بسيار بسيار ضروري است وگرنه امکان ندارد که شما بتوانيد به عهد خود پاي بند باشيد و از آن مراقبت کنيد.

راستی بچه ها فردا نوبت صلوات فرستادن واسه منه .از همینجا ممنونم از همه دوستانی که واسم صلوات میفرستن ، خیلی لطف میکنین

امیدوارم با دعاهای شما دوستان خوبم حال درونیم همیشه خوب باشه .
 سپاس شده توسط
سلام
Hamed6
هفته اول سبز
متاسفانه این دوره نمیتونم زیاد کانون. ان شاالله به موقع اعلام وضعیت خواهم کرد
: )
Just Do "THE RIGHT THING" H
 سپاس شده توسط
شکستم عهدم رو متاسفانه.. خیلی دردناک بود 
ولی خداروشکر امیدم رو از دست ندادم و تمام سعیم رو میکنم که دیگه تکرار نشه این عمل .....
خیلی به دعا هاتون نیاز دارم
لطفا بنده حقیر رو توی لحظات خدایی تون دعا کنید
التماس دعا
 سپاس شده توسط
به نام خدا 

سلام به همه ی رهروانی ها...
با توجه به اینکه انتخاب اسم گروه سوم طول کشیده، از بچه هایی که هنوز رای ندادن، میخام که بیان رای بدن. تا اخر این هفته نهایتاً اسممون مشخص میشه..

اما در مورد فعالیتی که گروه سوم میخاد انجام بده. به طور آزمایشی سه تا سوره کوتاه رو انتخاب کردم و به بچه ها دادم تا برای پیدا کردنِ تفسیر آیه هاش تحقیق کنن.. نتایج تحقیقات و نتیجه گیری ای که با منطقِ خودشون از آیه رو میکنن، همراه با اعلام وضعیت هفته ی ششم توی رهروان قرار میدن. بعد از بقیه هم میخایم تا تفسیر هارو بخونن و طبق منطقشون، هر کسی نظرش رو بگه و برداشت خودش رو برای بقیه بنویسه.
و اما تقسم وظایف

rezaKy: سوره ی انشراح
nobody31: سوره ی ضحی
Naser_paki: سوره ی نصر
هبوط: به دلیل مشغله، متاسفانه نتونستن شرکت کنن.
 سپاس شده توسط
ضمن سلامو خسته نباشید خدمت همگی دوستان کانونی عزیز مخصوصا هم گروهیای گلم
یه خسته نباشید جانانه به رضای عزیز که واقعا گروهو داره عالی مدیریت میکنه و یه عرض شرمندگی به هم گروهیام به این دلیل که هفته ی اول رو خیلی بد شروع کردم و متاسفانه قرمز شدم Tears Tears
جزو معدود دفعاتی بود که تو هفته قرمز میشدم از شانس شرمندم Hanghead Hanghead
برنامه هام هم به امید خدا خوب پیش رفت
برنامه هایی که قراره برا هفته دوم داشته باشم :
1) تموم تلاشمو میکنم تا سبز باشم اینو قول میدم به دوستان هم گروهی
2) کار کردن روی تفسیر یک آیه از سوره نصر
3) حدقل روزی به کانون سر بزنم و از مطالب اعضا و گروه های مختلف استفاده کنم
4) کار روی پروژه های در دست
5) تمرین زبان
6) ورزش
7) مطالعه

در مورد نام گروه هم بگم که تقریبا تمام اسامی پیشنهادی دوستان خوب هستند که چنتاشو بیشتر دوست داشتم مثل :
-راه حق - نیک پندار - همت
- اینجا کسی کم نمیاره
- ما خستگی ناپذیریم
- خستگی ناپذیران
- جنگ جنگ تا پیروزی
- عاشقان مبارزه
- جنگاوران خستگی ناپذیر طریق عشق
- محکم و با اراده به سوی مقصود

منم چنتایی اسم پیشنهادی دیگه داشتم :
- پیش به سوی رهایی
- در وادی عشق
- 42 روز مقاومت
- در جستجوی پاکی
- رهایی از اسارت
- مردان راه حق
- مردان شگفتی ساز
- فتح قلعه ی (رهایی یا پاکی )
- جنگ 42 روزه
- مردان خستگی ناپذیر
- 4 مرد شگفتی ساز
فک کنم کافی باشه 4chsmu1
به امید روزی که همه ی دوستان کانونی به پاکی ابدی رسیده باشن
خدایا بگیر از من هر آنچه را که تورا از من می گیرد[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان