امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

ممنون از مشارکتتون بچه در مورد موضوع.

تشکر یوسف خان 53 

اراده جان، بلند شو داداشم .... با امید و انگیزه شروع به ترک کن ....
امیدت به خدا باشه، تو حتما می تونی ترک کنی داداشم 317 
بهت قول می دم داداش، تو یکی از کسایی هستی که ترک می کنن و پاک از کانون می رن. 2uge4p4 
این طور نیست اراده خان؟؟؟؟؟؟
(1397 خرداد 29، 21:40)یوسف نوشته است:
(1397 خرداد 26، 20:32)عاشق فاطمه زهرا نوشته است:
نقل قول: بچه ها یه سوال:
توی ماه رمضون خیلی از بچه ها تونستن پاکی کسب کنن یا حال معنوی کسب کنن یا ویژگی های خوبی رو در خودشون بوجود بیارن.
بعد از ماه رمضون چطور می شن این ویژگی ها رو حفظ کرد؟

سلام
من خودم به عنوان کسی که یک ماه و چند روز پاکی داشتم و از شب عید فطر شروع کردم به خرابکاری تا همین یه ساعت پیش باید بگم واقعا خودمم گیج شدم 
چطوری اون همه حال خوب واراده یهورفت ؟
چجوری دقیقا برگشتم سر خونه اول؟

فکر میکنم به خاطر اینه که توی روزای عادی ادم یه خورده اگه شل بیاد کارش تمومه , ازونورم با خودت میگی حالا امروز رو برم یه حالی بدم به خودم از فردا میذارم کنار
اما توی ماه مبارک ادم یه انگیزه خاصی داره ,یه هدف معلومی هست که نمیخوای خرابش کنی

بهت حق می دم یوسف جان.
ماه رمضون واقعا انگار آدم توی یه دنیای دیگه ای سیر می کنه.

اولین آیه قرآن هست که (الذین یومنون بالغیب)
یعنی این کتاب برای کسایی هست که به غیب ایمان دارن.

توی منطق مادی، ماه رمضون هم یه ماهی هست مثل ماه های دیگه.
اما توی منطق الهی این طور نیست. نمی خوام بگم مثلا مثلا شیطون یه موجودی هست دو تا شاخ داره توی ماه رمضون بهش زنجیر می زنن.
اما احساس خودم این هست که توی ماه رمضون سیم های ارتباطی با عالم بالا راحت تر وصل می شه.
آدم خودش رو راحت تر پیدا می کنه. خوبی و بدی رو راحت تر درک می کنه.

به خاطر همین هم هست که کم تر می ره سراغ خ.ا
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام
امیدوارم حالتون خوب باشه
نمیدونم بعضی ها من رو یادشون میاد یا نه
برگشتم...
میخوام دوباره شروع کنم
یک پیام داشتم که گفته بود اسمم به لیست انتظار منتقل شده ، الان باید کار خاصی انجام بدم؟
ممنون 53
: )
Just Do "THE RIGHT THING" H
(1397 خرداد 30، 2:18)Hamed6 نوشته است: سلام
امیدوارم حالتون خوب باشه
نمیدونم بعضی ها من رو یادشون میاد یا نه
برگشتم...
میخوام دوباره شروع کنم
یک پیام داشتم که گفته بود اسمم به لیست انتظار منتقل شده ، الان باید کار خاصی انجام بدم؟
ممنون 53
سلام حامد جان

مگه می شه حامد رو فراموش کرد؟ هم گروهی عزیز ما....
خوش برگشتی.

برای لیست انتظار هم با صادقین هماهنگی کن.

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام بچه ها با یه مشکلی درگیرم دوست دارم تجربیاتتون رو بشنوم و ازشون استفاده کنم
من خیلی وقته خ ا رو از روی شهوت انجام نمیدم چون با ورزش توانستم خودم رو کنترل کنم اما اعصاب خوردی های که سربازی برام داره تنها راه ارامشش  خ ا هستش چون اگر اون کار رو انجام ندم از اعصاب خوردی خوابم نمیره
تو قسمتم از نه نفری که هستیم(کادری و وظیفه) فقط دو نفرن که مثل انسانن مابقی فرقی با حیون ندارند کارشون فقط مسخره بازیه و رئیس هم به خاطر شیرین زبانی اونها نه تبیه هیچی براشون در نظر نمیگیره و کار اونها رو هم مابقی باید انجام بدن
خوشحال میشیم نظرات با ارزشتون رو بشنوم ممنون
[تصویر:  355b0c83-680a-44de-b22b-8fa226123a99-7457402.png]
 سپاس شده توسط
(1397 تير 1، 18:57)mohammad_93 نوشته است: سلام بچه ها با یه مشکلی درگیرم دوست دارم تجربیاتتون رو بشنوم و ازشون استفاده کنم
من خیلی وقته خ ا رو از روی شهوت انجام نمیدم چون با ورزش توانستم خودم رو کنترل کنم اما اعصاب خوردی های که سربازی برام داره تنها راه ارامشش  خ ا هستش چون اگر اون کار رو انجام ندم از اعصاب خوردی خوابم نمیره
تو قسمتم از نه نفری که هستیم(کادری و وظیفه) فقط دو نفرن که مثل انسانن مابقی فرقی با حیون ندارند کارشون فقط مسخره بازیه و رئیس هم به خاطر شیرین زبانی اونها نه تبیه هیچی براشون در نظر نمیگیره و کار اونها رو هم مابقی باید انجام بدن

محمد جان درک می کنم تو رو و شرایطی که داری رو
اما راهش خ.ا نیست. اتفاقا خ.ا باعث می شه که بیشتر تو خودت بری وشرایط برات بد تر بشه
می دونم یه مقداری سخته، اما باید انعطاف پذیری بیشتری به خرج بدی نسبت به شرایط و یه مقداری سعی کنی قوی تر بشی...

یه مقداری بیشتر برامون توضیح بدی،‌ حتما بیشتر می تونیم کمک کنیم. 53258zu2qvp1d9v

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1397 تير 1، 18:57)mohammad_93 نوشته است: سلام بچه ها با یه مشکلی درگیرم دوست دارم تجربیاتتون رو بشنوم و ازشون استفاده کنم

هر کسی با توجه به شرایطی که در اون حضور داره بایستی با یک سری مشکلات دست و پنجه نرم کنه 
همیشه آدمای اطرافمون اونطور که ما میخوایم نیستن و گاهی اوقات اونها واقعا ذات بدی دارن 
من قبل از اینکه در جایگاه فعلیم قرار بگیرم با آدمای بد ذات طرف نبودم 
اما الان دیدم که بعد از دو سال چطور ذات بد اونها و رفتار های غلط اونها نا خواسته روی من اثر گذاشت 
و من غیبت کردم و من مردم رو دست انداختم و من دروغ گفتم و ...
اینها یه روزی برای من غول بزرگی ب حساب میومد
بزرگترین کاری که میکنی مقاومته 
مقاومت در کنار انعطاف پذیری 
رفتار اونها نباید ذات تو رو تغییر بده 
به کار بدنی تن بده اما تغییر نکن 
ذاتت رو جستجو گر پاکی نگه دار
در این راه مقاوم تر شو 
اینبار اگر بذهنت اومد که برای خروج از سختی شرایط ات به سمتش بری یه دقیقه بشین و با خودت خلوت کن 
ببین چه دلیل عقلی برای این کار وجود داره 
بعدش برای آرامش ذهنت تلاش کن 
با کتاب با خواب با ورزش با رفتن ب دیدار اقوام و یا هر کاری که آرامش بخشه برات
موفق میشی شک ندارم  4chsmu1
 سپاس شده توسط
ثبت نام دور سی و هفتم مسابقه گروهی «گروه رهروان پاکی»
[تصویر:  jsi6_%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%8...8Cd-11.png]
1-عاشق فاطمه زهرا
2-[تصویر:  53.gif]
3-[تصویر:  53.gif]
.
.
اطلاعات بیشتر تو این پست هست...
قوانین مسابقه هم تو این پست هست...
بشتابید...[تصویر:  14.gif]
-----------------------------

1- نام کاربری: عاشق فاطمه زهرا
2- معرفی: محمد هستم. کوچیک همه ی بچه های کانون. این جا هستم تا اگر شد دستی بگیرم و اگر شد دستم بگیرند. 53
3- ارزیابی: خدا رو شکر بیش از صد روز پاکی دارم. در ابتدای راهم. سخت به ازدواج فکر می کنم و بهتر شدنم. باید توی درس پیشرفت کنم، اطلاعاتم رو بیشتر کنم، ورزش کنم، روی نمازهام کار کنم، مناجات خوندنم. با توکل به اهل بیت شروع می کنم. 
4- برنامه: ان شاء الله توی این دور از مسابقه ی گروهی با امام زمانم بیشتر آشنا شم. برای شروع کار دعای عهد رو هر روز صبح بعد از نماز صبح بخونم و اگر نشد قضاش رو.

خداحافظی

1-عاشق فاطمه زهرا

2-آقای اراده

3-[تصویر:  53.gif]

4- 53

.

.
1- نام کاربری: آقای اراده
2- معرفی: اراده هستم ... یه دوست  Gigglesmile  
3- ارزیابی: در مسابقه گروهی قبلی ارتقای خوبی داشتم رکورد های پاکی 15 روز 25 روز 13 روز که برای من خیلی خوبن اما کم هستن
4- برنامه: افزایش روزهای پاکی - حذف کامل تصویر و عکس مزخرف دیدن - نماز صبح - ایجاد تعادل بین امور روزمره و وضعیت روحی و جسمی 
1-عاشق فاطمه زهرا

2-آقای اراده

3-امیرحسین خان

4- [تصویر:  53.gif]

.

.
1- نام کاربری: امیرحسین خان
2- معرفی: روسیاه تر از همه، کسی که اونقدر خداش مهربونه که کاری کرده هیچ کدومتون باورتون نمی شه خیلی روسیاهه! الحمدلله...
3- ارزیابی: الحمدلله عزم خیلی جدی دارم. از نفس خودم مطمئن نیستم، اما به لطف خدا و با توکل به خدا دیگه نمی خوام هیچوقت بهش فرصت جولان دادن بدم، ان شاءلله... مرگ بر هوای نفس 4chsmu1
4- برنامه: ان شاءلله انجام محاسبه نفس روزانه. برنامه ریزی. افزایش یاد خدا. برای خدا زندگی کردن.
زندگی مِلک وقف است دوست من !

تو ، حق نداری روی آن فساد کنی و به تباهی اش بکشی ، یا بگذاری که دیگران روی آن فساد کنند.

حق نداری بایر و برهنه و خلوت و بی خاصیتش نگه داری یا بگذاری که دیگران نگهش دارند. حق نداری بر آن ستم کنی و ستم را ، روی آن ، بر تن و روح خویش ، خاموش و سر به زیر بپذیری.

حق نداری در برابر مظالمی که دیگران روی آن انجام می دهند سکوت اختیار کنی و خود را یک تماشاگر ناتوان مظلوم بی پناه بنمایی.

حق نداری به بازی اش بگیری ، لکه دارش کنی ، آلوده و بی حرمتش کنی ، یا دورش بیندازی.

بریده ای از کتاب ابن مشغله اثر نادر ابراهیمی

1.عاشق فاطمه زهرا
2.آقای اراده
3.امیر حسین خان
4.آسپلیکوئتا!
.
.
.
1.نام کاربری:آسپلیکوئتا!
2.معرفی:نام کاربریم اسم بازیکن مورد علاقمه! 4chsmu1 یه خورده فوتبالی تشریف دارم!اسم واقعیم "سجاد".
3.ارزیابی:از وضعیت خودم راضی نیستم زیاد.راستش روحیه ی چندانی هم ندارم این روزا. یه تازه کارم تو این مسیر و امیدم به خداست.
4.برنامه:اول از همه که باید این کارو بذارم کنار.نماز میخونم تازگیا خیلی تائیر داره.این کارو میخوام ادامه بدم.و درسم رو که میخونم جدی تر دنبال میکنم.کنکور ارشد دادم امسال رتبه 10 آوردم.میرم دانشگاه شریف.میخوام پاک و سالم برم تو اون فضای بسیار سنگین! Gigglesmile .  ورزش هم تازه شروع کردم.عالیه انرژی فوق العاده ای داره.ادامه میدم
امیدورام این مسابقات یه انگیزه قوی بهم بده. البته با کمک شما دوستان عزیز و محترم 53
مرا یادت هست؟ جای تو هم خالیست! در خواب یک صحرا دنبال چه میگردم؟

زیر آفتاب داغ, یک درخت خشک, یک معما پنهان, دنبال تو میگردم.

مرا یادت هست؟ جای تو هم خالیست!
[تصویر:  05_blue.png]
1-عاشق فاطمه زهرا

2-آقای اراده

3-امیرحسین خان

4- آسپلیکوئتا!

5-محمد 93.
1.نام کاربری:محمد 93
2.معرفی:خب اسمم محمده و در حال حاضر سربازم و دانشجو انصرافی فوق لیسانس
3.ارزیابی:من قبل سربازی خ ا رو تقریبا ترک کرده بودم اما انقدر ماجراها و ادم کثیف دورم بودن به ناچار دوباره بهش روی اوردم
4.برنامه:نه ماه مونده به پایان سربازیم تموم تلاشم رو میکنم زندگیم رو دوباره جون دار کنم . احساس میکنم از زندگیم خیلی عقب افتادم و خ ا هم منو عقب تر میندازه من تو برنامه قبلی که حدود یه سال پیش بود قهرمان شدم البته اون موقع شرایطم خیلی ایده ال بود اما دوباره برگشتنم که قهرمان بشم
[تصویر:  355b0c83-680a-44de-b22b-8fa226123a99-7457402.png]
1-عاشق فاطمه زهرا

2-آقای اراده

3-امیرحسین خان

4- آسپلیکوئتا!

5-محمد 93

6-حامدحامد
.
.
.

1- نام کاربری: حامدحامد

2- معرفی: از باسابقه های کانونم. اینجا حق آب و گل دارم! یعنی یه مدت داخل کانون بودم بعد مدتی نبودم و دوباره اومدم. خیلی دوست دارم برای همیشه خ.ا رو بذارم کنار. کمی تنبلی کردم. کمی که چه عرض کنم خیلی تنبلی کردم.باید خیلی زودتر از اینا اقدام به ترک می کردم ولی به هر حال جلو ضررو از هرجا بگیری،منفعته. به شغل شریف کارمندی اشتغال دارم. هنوز عائله مند نشدم که ان شاءالله با خواست خدا و دعای شما این اتفاق زودتر بیفته. متاسفانه خ.ا بیش از آنکه ناشی از فشار باشه، برام مثل سرگرمی شده. یک سرگرمی خطرناک.خیلی وقته که درگیرشم.اعتیاد به این کار، فوق العاده به ضررم تموم شده و درگیر خیلی از عوارض جسمی و روحی شدم متاسفانه.همیشه چشم امید به ترک داشتم. شاید چیزی که باعث شده هوشیاریمو حفظ کنم و همیشه دنبال ترک باشم این باشه که رابطمو با خدا حفظ کردم و بهش خیلی امید دارم.خدا کنه همینا باعث نجاتم بشه.

3- ارزیابی: هنوز فکر کنم در ابتدای کارم. یعنی این مدت تونستم بیست روزه رو تموم کنم و الآن داخل مسابقه سی روزه ام. سی روزه چند بار شکست داشتم. الآن چند روزیه که به امداد الهی و از نفس حق صاحب نفسان، دوباره شروع کردم .فکر می کنم اصل و اساس خ.ا لااقل برای من از سه چیز منشا میگیره: 1-داشتن وقت خالی زیاد، 2-تنها ماندن زیاد و دور شدن از جمع، 3-نداشتن کنترل بر چشم و ذهن. اگر این سه تا مورد روش کار کنم، قدم بزرگی در ترک برداشتم. به تجربه برام ثابت شده وقتی چندین روز متوالی، خ.ا نداشته باشم، حال خیلی خوبی بهم دست میده و اعتماد به نفسم هم بالا میره و به خودم ایمان پیدا می کنم.                                                                                                                                                        
4- برنامه: با آقای اراده یه برنامه ریختیم به عنوان چله پاکی. خدا کنه بتونیم موفق بشیم. در واقع پیشنهاد برنامه و تهیه جدول بایدها و نبایدها زحمت ایشون بوده. متوجه شدم که با این جدول کارم خیلی بهتر پیش میره. یعنی وقتی یه جدول جلومه که تعداد روزهای پاکیم درش نوشته میشه و هر روز به تعداد اون اضافه میشه خیلی تاثیر خوبی بر من میذاره. وقتی داخل جدول ورزش روزانه یا ذکر روزانه یا گوش دادن به سخنان روانشناسی و مثبت اندیشی گنجونده شده، برای اینکه لااقل این جدول رو هر روز پرش کنم،خودمو متعهد می بینم که این کارهای مثبتو انجام بدم.
سلام
Hamed6 هستم
خب از خودم بگم واستون اینکه پارسال تابستون آشنا ‌شدم با کانون. خیلی خوب بود اوایل اما بعد از 2 ماه و نیم پاکی همه چیز بهم ریخت. دلیلش عوامل بیرونی بود. کلا من از پیرامونم خیلی تاثیر میگیرم. موضوعات خیلی کوچیکی ذهنم رو درگیر میکنه و عصبیم میکنه. اگه شدت ناراحتی زیاد باشه وسوسه اوج میگیره. برای همین هدف اولم قوی کردن ذهنمه که فکر میکنم نتیجه ش میشه جلوگیری از رخ دادن بزرگترین دلیل خ.ا برای من آن شاالله
راستی من بعد 2 ماه نیم پاکی و شکستم از کانون رفتم. روزهای خیلی بالا و پایینی داشتم. بعد 5 6 ماه فهمیدم که کانون جای خوبیه و کمکم میکنه. شما اگه خدایی نکرده به ترک اینجا فکر میکنین سخت در اشتباهین. باشد که رستگار شوید 4chsmu1 
آقا منم هستم
7- Hamed6
-----
با یاد خدا
ثبت نام دور سی و هفتم مسابقه گروهی «گروه رهروان پاکی»
[تصویر:  jsi6_%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%8...8Cd-11.png]
7- Hamed6
8-53
.
.
اطلاعات بیشتر تو این پست هست...
قوانین مسابقه هم تو این پست هست...
بشتابید...[تصویر:  14.gif]
: )
Just Do "THE RIGHT THING" H
سلام ....
خوبید ؟

بسم الله الرحمن الرحیم 
...
سلام به همه دوستان  49-2
دوباره برگشتم که انشاالله بزنم فک نفسم رو بیارم پایین  303

1) نام کاربری : .mohamadreza.

2) معرفی : محمدرضا هستم .. کسی که هرگز فکر نمیکرد به خاطر این گناه اینقدر به عقب پرت بشه . دو روز دیگه کنکور دارم و منی که سال دوم دبیرستان به فکر رتبه تک رقمی بودم الان فکر میکنم که 10 هزار هم نشم !

3) ارزیابی : از نظر درس و انگیزه آموزش خیلی وضعیت بدی دارم و از طرفی تحت فشار بسیار زیاد و روانی خانواده هستم و از نظر عبادی و ایمان هم چند روزی بود که دیگه رد داده بودم و حتی به فکر تموم کردن این زندگی و فکر به بی اراده بودنم و ... توی سرم میچرخید و رابطه ام با خدا بد شده بود منی که برای نماز گریه میکردم .. 

4) برنامه : مصمم هستم که سال بعد دوباره کنکور برم و بترکونم ولی روحیه و انگیزه لازم رو کسب نکردم و تمام امیدم به خداست ولی روی کمک شما هم حساب کردم  65 و انشالله با کمک و مدد ائمه و شهدا نتیجه ای بگیرم که باعث شادی امام زمانمون بشه 

التماس دعا 
یاعلی  53

پس ...

8- .mohamadreza.

چه جالب شماره 8 شدم .. 53258zu2qvp1d9v

انشالله خود امام رضا کمکمون کنن  317
سلام
اینجانب قاصدک ، ثبت نام می کنم ...

) نام کاربری : .قاصدک.

2) معرفی : قاصدکم . به فکر پاکی و از گناه خوشم نمیاد . دوست دارم همیشه پاک باشم و خدا ازم راضی باشه .

3) ارزیابی : چند وقتی هست که کنترل کردم و دور قبل یکی از بهترین دوره هایی بود که داشتم .. فکر می کنم برنامه خوبی که داشتم کمکم کرد و باید این سری هم با برنامه تر باشم .

4) برنامه : برنامم شامل چندین بخش میشه که مهم ترینش کنترل نگاهه و کنترل گوشی .. این بار می خوام سخت ترش کنم . به امید خدا ...

یاعلی 53
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان