امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

محمد 93/ گروه یوزپلنگان/قرمز
دوستان همگروهیم شرمنده دیروز به خاطر اشتباه یه ادم اشغال با فرماندم جر و بحثم شد و روز پر استرسی رو داشتم و مجبوری دوباره به سمت خ ا رفتم تو این 22 روز خیلی خوب راه های اشتباه رو بسته بودم ولی دیروز واقعا تسلیم شدم دوباره از بچه عذر میخواهم
هفته اینده: تو ارتش و سربازی یاد گرفتم زیاد به فکر اینده نباشم و فقط به لحظه ها فکر کنم  تلاشم رو میکنم پاک باشم البته خیلی سخته ....دوستان التماس دعا
[تصویر:  355b0c83-680a-44de-b22b-8fa226123a99-7457402.png]
اعلام وضعیت:
حامدحامد/ گروه یوزپلنگان/ هفته دوم زرد

ارزیابی هفته ای که گذشت:                                                                                                                                                                                 تصمیم داشتم طبق برنامه این هفته رو به کنترل نگاه و ذهن اختصاص بدم. تا حدودی هم موفق بودم بجز یکی دو مورد. یکشنبه شب منتظر یه خبر خوب بودم که متاسفانه برعکسش اتفاق افتاد و ناامید شدم و همین باعث شد به هم بریزم و برم سمت خ.ا. اینقدر قبل و مخصوصاً بعد از خ.ا اعصابم به هم ریخته بود که نیومدم اورژانس. حیف شد.
برنامه هفته بعد:                                                                                                                                                                                                به پاک بودنم ادامه بدم و روی شعار هفته سوم تاکید بیشتری داشته باشم.                                                                                                                         راستی همگروهی خوبم محمد چرا وضعیت نوشته قرمز. مگر یک بار شکستن وضعیت زرد نمیشه.                                                                                      امیدوارم آقای اراده و امید سبز باشن تا بیشتر از این امتیاز گروهیمون کم نشه.                                                                                                                                                         

رفقای گروه جنگ تا مرگ شاید یه پوستری چیزی برا گروه زدم امروز ...
گروه یوزپلنگان

این شکست ها هیچی از ارزش های شما کم نمی کنه
خوش اومدید به تشک مبارزه، تازه جنگ شروع شده، مسابقه تازه شروع شده
منتظر فعالیت پر قدرت شما تا آخر مسابقه هستم.  Khansariha (69)

فقط .... تو رو خدا خسته نشید و جا نزنید Shy

من نگران آسپلیکوئتا هستم ....
از هفته پیش نیومده....
شاید شکسته و برای همین گروه رو ول کرده ... Shy 
اما این از شکست هم بدتره به نظر من.... Shy 

داداش هر جا هستی زود تر بیااااااااا یه خبری از خودت بده Shy
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

اوه اوه باز دوباره شیطون بیکار شد اومد سراغم ولی کور خونده من دیگه گول نمیخوررررررررررررررررررررررررررررممممممممممممممم
چرا انقدر خلوته ...
اعلام وضعیت:
قاصدک / گروه آفتاب  / هفته دوم قرمز

ارزیابی :
بشدت هفته ی بدی بود .. .خدا رو شکر داره تمام میشه ..                                                                                                                                                                            
برنامه هفته بعد:
باید بشینم با خودم دو دو تا چهار تا کنم .. سعی می کنم جمعش کنم ..
روی کنترل گوشی می خوام بیشتر تمرکز کنم ... و خیلی چیزای دیگه ..

و
ممنونم از همه ی دوستان اول به خاطر صلوات ها و بعد به خاطر دلداری هاتون ..
محبتتون به من رسید و دل گرم شدم ..
خدا حفظتون کنه .. ان شالله که بتونم جبران کنم ..
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
(1397 تير 21، 12:14)Hamed6 نوشته است: سلام رفقا
امیدوارم حالتون خوب باشه
فک کنم امروز روز صلوات منه ، خواستم یکم باهاتون حرف بزنم
خب در استانه 23 سالگی ام... نمیدونم از وقتی گرفتار خ.ا شدم چه فرصت هایی رو از دست دادم. این خیلی اذیتم میکنه. کلا خیلی زیاد درگیر گذشته میشم و حسرت میخورم. کم پیش میاد بتونم از عذاب وجدانم راحت بشم. نه فقط درباره خ.ا کلا میگم.
میگن دهه سوم زندگی شادترین و پرکار ترین دهه زندگی هر کسیه. جایی که میتونی خودت رو تو هر رویایی تصور کنی و میبینی که میتونی بهشون برسی. نمیخوام وقتی 30 سالم شد حسرت گذشته رو داشته باشم و این اذیتم میکنه. میخوام همه چیز بر وفق مرادم باشه. نه اینکه پول و اینا. فقط همین که ادم از خودش راضی باشه کافیه
راستی برای تقویت اراده چه راه هایی دارین؟

سلام
و ممنون از اینکه اومدی و  این سوال فوق العاده مهم را پرسیدی داداش عزیز 53
اراده به نظرم با چیزی جز تکرار و ممارست کارهای ساده تقویت نمیشه ، اراده هم مثل عضلات باید ازش کار کشیده بشه تا تقویت بشه
مثلا من اراده می کنم که هر روز برم حمام یا برم پیاده روی کنم یا یه متن عاشقانه برای خودم بنویسم ، هر هفته خونه را تمیز کنم ، هر ماه فلان کار ررا بکنم  با همین کارهای به نظر ساده و تکرار در عملشون، به خود باوری می رسی که می تونی و کم کم اردت در کارهای بزرگم تقویت میشه و تصمیمات سخت تر هم می تونی بگیری
مثلا فرض کن حتی کارای کوچیکی هم برای یه فرد نکنی اون دیگه مطمئنن کار بزرگ ازت نمی خواد ولی فرض کن کارای کوچیک را برای یکی انجام بدی اون جرات می کنه و کارهای بزرگ ازت می خواد
یا مثلا در همین اعتیادی که داریم وقتی یه فکر کوچیک ی تصویر می آد توی ذهنمون و اراده می کنیم بهش توجه نکنیم قطعا فکر کار بزرگتر و خ ا دیگه اصلا به وجود نخواهد آمد ولی اگه از اون تصویرها نتونستیم بگذریم و بر خلاف اراده به این تصویرهای ذهنی نگاه کنیم قطعا فکر خ ا هم بعد از این افکار به وجود می آد و خیلی سخت تر در مقابل اون می تونیم دووم بیاریم
به صورت خلاصه انجام و جرات در کارهای ساده که همیشه پشت گوش می ندازیم باعث تقویت اون عزم و ارادمون برای کارهایی که می خوایم میشه
نذر کرده ام    یک روزی که خوشحال تر بودم    بیایم و بنویسم که   زندگی را باید با لذت خورد

که ضربه های روی سر را باید آرام بوسید   و بعد لبخند زد و دوباره با شوق راه افتاد

یک روزی که خوشحال تر بودم  می آیم و می نویسم که     این نیز بگذرد

مثل همیشه که همه چیز گذشته است و   آب از آسیاب و طبل طوفان از نوا افتاده است

یک روزی که خوشحال تر بودم   یک نقاشی از پاییز میگذارم ,

که یادم بیاید زمستان تنها فصل زندگی نیست   زندگی پاییز هم می شود , رنگارنگ , از همه رنگ ,

یک روزی که خوشحال تر بودم   نذرم را ادا می کنم

تا روزهایی مثل حالا   که خستگی و ناتوانی لای دست و پایم پیچیده است

بخوانمشان     و یادم بیاید که

هیچ بهار و پاییزی بی زمستان مزه نمی دهد

و                                                           هیچ آسیاب آرامی بی طوفان

منگر به هر گدایی که تو خاص از آن مایی   مفروش خویش ارزان که تو بس گرانبهایی

Khansariha (89)
سلام ب همه
فردا اعلام وضعیت این هفته رو انجام میدم اما 
دوستای خوبم
یوزپلنگان
مهربونا
ما کارمون تازه داره شروع میشه 
شکست برای هر کسی ممکنه پیش بیاد 
اما هدف ما ارتقای گروه و خودمونه 
یه یا علی بگید و مجدد شروع کنید 
در مورد شکست از علت هاش صحبت کنیم 
اما مهمتر شروع خوبه 
هر چی پیش اومده فراموش کنید  Swear1
از شنبه تا اخر هفته برنامه های جدید داریمممم
لایق بهترین ها هستید 
ب گروهمون افتخار میکنم 
چون اینقدر قوی هستن ک با شکست جا نمیزنن 
میانو شکستشون جبران میکنن 
تلاش میکنن
ب لطف خدا امیدوار باشید 
شبتون آروووم عزیزام 302
سلام رفقای گلم  53
منم فردا اعلام وضعیت میکنم 
امیرحسین جان نیستی .... چه خبرا ؟
جات خالیه داداش .. تونستی سر بزن  303
همه عالی هستید ... ماشاالله با خودمون  Confetti
(1397 تير 22، 23:28).Mohamadreza. نوشته است: سلام رفقای گلم  53
منم فردا اعلام وضعیت میکنم 
امیرحسین جان نیستی .... چه خبرا ؟
جات خالیه داداش .. تونستی سر بزن  303
همه عالی هستید ... ماشاالله با خودمون  Confetti

سلام داداش
پوسترتو دیدم، دمت گرم، عالیه
با موبایلم، کامپیوتر اومدم منم ان شاالله می ذارم امضام

صفحه قبل توضیح دادم که چرا نیستم، یه مقدار مشکل شخصی برام پیش اومده...
خوبی داداش؟ چ خبرا؟ تمرینا رو تونستی انجام بدی؟ خودم که به خاطر همین مشکلم عقب افتادم از کار
زندگی مِلک وقف است دوست من !

تو ، حق نداری روی آن فساد کنی و به تباهی اش بکشی ، یا بگذاری که دیگران روی آن فساد کنند.

حق نداری بایر و برهنه و خلوت و بی خاصیتش نگه داری یا بگذاری که دیگران نگهش دارند. حق نداری بر آن ستم کنی و ستم را ، روی آن ، بر تن و روح خویش ، خاموش و سر به زیر بپذیری.

حق نداری در برابر مظالمی که دیگران روی آن انجام می دهند سکوت اختیار کنی و خود را یک تماشاگر ناتوان مظلوم بی پناه بنمایی.

حق نداری به بازی اش بگیری ، لکه دارش کنی ، آلوده و بی حرمتش کنی ، یا دورش بیندازی.

بریده ای از کتاب ابن مشغله اثر نادر ابراهیمی

(1397 تير 22، 12:17)mohammad_93 نوشته است: محمد 93/ گروه یوزپلنگان/قرمز
دوستان همگروهیم شرمنده دیروز به خاطر اشتباه یه ادم اشغال با فرماندم جر و بحثم شد و روز پر استرسی رو داشتم و مجبوری دوباره به سمت خ ا رفتم تو این 22 روز خیلی خوب راه های اشتباه رو بسته بودم ولی دیروز واقعا تسلیم شدم دوباره از بچه عذر میخواهم
هفته اینده: تو ارتش و سربازی یاد گرفتم زیاد به فکر اینده نباشم و فقط به لحظه ها فکر کنم  تلاشم رو میکنم پاک باشم البته خیلی سخته ....دوستان التماس دعا

(1397 تير 22، 13:23)hamedhamed نوشته است: اعلام وضعیت:
حامدحامد/ گروه یوزپلنگان/ هفته دوم زرد

ارزیابی هفته ای که گذشت:                                                                                                                                                                                 تصمیم داشتم طبق برنامه این هفته رو به کنترل نگاه و ذهن اختصاص بدم. تا حدودی هم موفق بودم بجز یکی دو مورد. یکشنبه شب منتظر یه خبر خوب بودم که متاسفانه برعکسش اتفاق افتاد و ناامید شدم و همین باعث شد به هم بریزم و برم سمت خ.ا. اینقدر قبل و مخصوصاً بعد از خ.ا اعصابم به هم ریخته بود که نیومدم اورژانس. حیف شد.
برنامه هفته بعد:                                                                                                                                                                                                به پاک بودنم ادامه بدم و روی شعار هفته سوم تاکید بیشتری داشته باشم.                                                                                                                         راستی همگروهی خوبم محمد چرا وضعیت نوشته قرمز. مگر یک بار شکستن وضعیت زرد نمیشه.                                                                                      امیدوارم آقای اراده و امید سبز باشن تا بیشتر از این امتیاز گروهیمون کم نشه.                                                                                                                                                         

گروه یوزپلنگان
اراده ی عزیز، محمد گرامی و حامد جان
روزهای سختی را می گذرونیم یا گذروندیم
منم متاسفانه در این هفته شکستم و نتونستم پاک و زیبا ادامه بدم
داداش حامد عزیز شاید یوزپلنگ ها هم اون موقع که به دنیا می آن به سختی می تونن رو پاشون وایسن ولی وقتی رشد می کنن ، یاد  می گیرن و  تبدیل می شن به سریعترین موجود ! به خاطر افتادن روزهای اول نه اسم یوزپلنگ عوض می شه  نه سرعتش در زمان شکوفایی از بین میره .
اینا را نمی گم که بار گناهمون را سبک کنم ، که به اندازه ی کشتن آرزوهای یه فرد  به اندازه ی یه گناه بزرگ محکومیم
ولی این را برای این می گم چون اگر هر روز به ملامت کارهای گذشته بگذره ، راه جدید و رشدی اتفاق نمی افته
می گن ادیسون 1000 بار تلاش کرد تا موفق بشه لامپ را اختراع کنه فرض کنید اگه ادیسون 1000 بار می خواست اینقدر ناراحت بشه و غم بخوره که راهش نتونسته ایجاد روشنایی بکنه
اون فقط هر بار فهمید از این راه نمیشه و همینطور راه های جدید را پیدا می کرد و کشف می کرد
پس باید راهمون را ادامه می دیم ،
ولی هر روز باید تلاش کرد و بهتر شد و رشد کرد
یا یاد کفاری افتادم که مسلمانان زیادی را کشته بودند ولی بعد تسلیم شدند ایمان آوردند و خدمات زیادی برای اسلام انجام دادند
پس فقط باید ایمان بیاریم که راهمون درسته و تسلیم کارهای درست بشیم قطعا خدای بخشنده ما را میبخشه

داداش حامد عزیز با هم شروع کردیم و با همم تمومش می کنیم 
محمد عزیز توی هر لحظه با همه ی سختی هاش موفق باشی
ممنون از این تجربیاتتون که ممکنه هر روز برای هر کدوم از ما اتفاق بیفته و ارادمون ضعیف بشه ، قدرتمون کم بشه و شکست
ولی ممنون از اینکه با بیانش بهمون می گید این راهش نیست و ما می تونیم راه های دیگری را انتخاب کنیم
و یادمون می آرید تو این لحظه ها ی سخت که برای شما عزیزان اتفاق افتاده مواظب باشیم
ممنون از اراده ی  عزیز که پر اراده جلو میری و این برای همه ی ما انگیزه ایه 

امید24 / گروه یوزپلنگان / هفته سوم قرمز! متاسفانه
ارزیابی : خوب برنامه ریزیم اول صبح اونجور که می خواستم پیش نرفت و کم کم انگیزم از بین رفت و دیگه شد آنچه نباید می شد
هفته ی جدید : یا باید برنامه ریزیم را  راحت تر کنم و یا خودم برای خودم سخت تر بگیرم ؟! حالا شاید جفتشو امتحان کردم

صد بار مُردم ای جان ، وین را بیازمودم ***چون بوی تو بیامد ، دیدم که زنده بودم
صد بار جان بدادم ، وز پای درافتادم***بار دگر بزادم چون بانگ تو شنیدم  
خدا ما هزاران بار افتادیم و شکستیم
ولی باز که زیبایی و پاکی تو را دیدیم و باز که بخشش تو را دیدیم
جان دیگری یافتیم و به سمت مه رویی چون تو آمدیم
کار گر سخت است ولی جز روی تو هیچ راهی را نخواهم آزمود
بعد از همه ی گناهان به من روز جدیدی  هدیه دادی و گفتی بنده ی من اشتباهاتت را اصلاح کن
هر روز بامداد درآید یکی پری***بیرون کشد مرا که زمن جان کجا بری

(1397 تير 22، 19:54)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: گروه یوزپلنگان

این شکست ها هیچی از ارزش های شما کم نمی کنه
خوش اومدید به تشک مبارزه، تازه جنگ شروع شده، مسابقه تازه شروع شده
منتظر فعالیت پر قدرت شما تا آخر مسابقه هستم.  Khansariha (69)

فقط .... تو رو خدا خسته نشید و جا نزنید Shy

من نگران آسپلیکوئتا هستم ....
از هفته پیش نیومده....
شاید شکسته و برای همین گروه رو ول کرده ... Shy 
اما این از شکست هم بدتره به نظر من.... Shy 

داداش هر جا هستی زود تر بیااااااااا یه خبری از خودت بده Shy
ممنون عاشق جان
بله تازه اول راه بلند موفقیته
نه خسته و جا زدن
اگه می خواستیم جا بزنیم یا خسته بشیم که اصلا شروع نمی کردیم
ما فقط برای پاکی اومدیم داداش
آسپلیکوئتا عزیز هم ختم صلواتشه حالا امروز بهش پیام می دم ( از نوع خودم 65   )

(1397 تير 22، 20:24)majid78 نوشته است: اوه اوه باز دوباره شیطون بیکار شد اومد سراغم ولی کور خونده من دیگه گول نمیخوررررررررررررررررررررررررررررممممممممممممممم
شیطون این هفته بیکار بوده !!!!
آفرین داداش جان برو که خوش می روی این راه و مسیر را 49-2

(1397 تير 22، 22:12)قاصدک نوشته است: اعلام وضعیت:

ارزیابی :
برنامه هفته بعد:

و

قاصدک عزیز
ممنون که اومدی و تجربیاتت را گفتی هر چند ممکنه تلخ بوده باشه ولی شنیدنی
امیدوارم آفتاب مهربانی خدا همیشه باعث دلگرمیت بشه
در پناه اون گرمترین پناه در سردترین شبها باشی
تابش جان یافت دلم، وا شد و بشکافت دلم***اطلس نو بافت دلم ، دشمن این ژنده شدم
موفق باشی 49-2
نذر کرده ام    یک روزی که خوشحال تر بودم    بیایم و بنویسم که   زندگی را باید با لذت خورد

که ضربه های روی سر را باید آرام بوسید   و بعد لبخند زد و دوباره با شوق راه افتاد

که یادم بیاید زمستان تنها فصل زندگی نیست   زندگی پاییز هم می شود , رنگارنگ , از همه رنگ ,

و                                                           هیچ آسیاب آرامی بی طوفان

Khansariha (89)
(1397 تير 22، 23:23)آقای اراده نوشته است: سلام ب همه
فردا اعلام وضعیت این هفته رو انجام میدم اما 
دوستای خوبم
یوزپلنگان
مهربونا
ما کارمون تازه داره شروع میشه 
شکست برای هر کسی ممکنه پیش بیاد 
اما هدف ما ارتقای گروه و خودمونه 
یه یا علی بگید و مجدد شروع کنید 
در مورد شکست از علت هاش صحبت کنیم 
اما مهمتر شروع خوبه 
هر چی پیش اومده فراموش کنید  Swear1
از شنبه تا اخر هفته برنامه های جدید داریمممم
لایق بهترین ها هستید 
ب گروهمون افتخار میکنم 
چون اینقدر قوی هستن ک با شکست جا نمیزنن 
میانو شکستشون جبران میکنن 
تلاش میکنن
ب لطف خدا امیدوار باشید 
شبتون آروووم عزیزام 302
سلام و ممنون سر گروه فوق العاده و پر تلاشمون
پستت فوق العاده مثل بقیه پستات پر از انرژی مثبت
با این پستا میشه  رفت ماهو  فتح کرد
اراده جان امیدوارم اراده ی تک تک افراد گرفتار در همه ی لحظه ها مثل حرفای تو قوی باشه
ایشالا همیشه اینقد پر انرژی باشی تا هم خودت و هم همه ی بچه ها استفاده کنن از این انرژیت
خوش باشی و قوی
شب شمام خوش

Khansariha (89)
به نام خدا
ز ما درود فراوان به شیرمردانی  *** که کرده اند سرو جان نثار پاکستان

امشب ختم صلوات  داداش  آسپلیکوئتا عزیز[تصویر:  53.gif] هست

آسپلیکوئتا  عزیز نمی دونم می تونیم صحبتات را بشنویم یا نه [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
منتظرتیم تا  بشنویم  از خودت و  زندگیت
ولی اگر این فرصت را نداشتیم هر جا که هستی پاک باشی و موفق[تصویر:  302.gif]و در پناه حق

به قول شاعر:
بیا بگو به کدامین ره از جهان، رفتی
بیا بگو که تو را ز خود و خدا چه خبر

14 صلوات به نیتت پاکیت هر کجایی که باشی[تصویر:  302.gif]

برنامه‌ی ختم صلوات گروهی

«رهروان پاکی»

عاشق فاطمه زهرا: [تصویر:  53.gif]
قاصدک: [تصویر:  53.gif]
 Hamed6: [تصویر:  53.gif]
 آسپلیکوئتا!: تاریخ 97/04/23

آقای اراده: تاریخ 97/04/25
hamedhamed: تاریخ 97/04/27
mohammad_93: تاریخ 97/04/30
omid 24: تاریخ 97/05/01

امیرحسین خان: تاریخ 97/05/03
.Mohamadreza.: تاریخ 97/05/06
بازگشت به خاک: تاریخ 97/05/08

Khansariha (89)
(1397 تير 22، 22:12)قاصدک نوشته است: اعلام وضعیت:

ارزیابی :
برنامه هفته بعد:

و

Shy 12
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان