امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

ممنون امید 24 عزیز

ممنون آقای اراده

ممنون عاشق فاطمه زهرا (س)

صحبت های زیبایتون به ما انرژی میده و ما را در پیمودن مسیر پاکی، دستگیری میکنه. خدا اجرتون بده بزرگواران.

دو تا سوال داشتم. من در هفته گذشته بالاخره با یه بار شکست ،اعلام وضعیتم باید قرمز بزنم یا زرد؟ دوم اینکه معمولاً اعلام وضعیت هامونا روز جمعه صبح می زنیم. حالا اگر خدای نکرده یه نفر بعد از ظهر جمعه خ.ا انجام داد،اون موقع تکلیف اعلام وضعیت چطو میشه؟ بهتر نیست شنبه اعلام وضعیت هفته قبل را بنویسیم؟
 سپاس شده توسط
امیرحسین خان/هفته دوم/سبز
ارزیابی هفته ای که گذشت:
متاسفانه این هفته مشکلات شدیدی برام پیش اومد و دل و رمغ ادامه نداشتم. شاید اگه سرگروه نبودم کلا سر نمی زدم. اما الحمدلله شرایط داره بهتر می شه.
متاسفانه هنوز برنامه ریزی کردن رو واسه خودم جا نینداختم

برنامه هفته آینده:
ان شاالله می خوام شیوه ضبط خیال رو تکمیل کنم، و نقاط قوت و ضعفش رو بسنجم و کاربردی ترش کنم. همچنین اگه بشه برنامه ریزی قوی تری برای زندگیم کنم. دوست دارم بشینم اهدافم رو یادداشت کنم، و اصولی برنامه بریزم. 
زندگی مِلک وقف است دوست من !

تو ، حق نداری روی آن فساد کنی و به تباهی اش بکشی ، یا بگذاری که دیگران روی آن فساد کنند.

حق نداری بایر و برهنه و خلوت و بی خاصیتش نگه داری یا بگذاری که دیگران نگهش دارند. حق نداری بر آن ستم کنی و ستم را ، روی آن ، بر تن و روح خویش ، خاموش و سر به زیر بپذیری.

حق نداری در برابر مظالمی که دیگران روی آن انجام می دهند سکوت اختیار کنی و خود را یک تماشاگر ناتوان مظلوم بی پناه بنمایی.

حق نداری به بازی اش بگیری ، لکه دارش کنی ، آلوده و بی حرمتش کنی ، یا دورش بیندازی.

بریده ای از کتاب ابن مشغله اثر نادر ابراهیمی

سپاس شده توسط
سلام
Hamed6 / هفته دوم / قرمز
خب تو این هفته یه مشکلاتی برام پیش اومد که نتونستم مدیریتشون کنم و شکست خوردم... باید به این فکر کنم که هر مشکلی رو به خ.ا ربط ندم و البته صبرم رو بیشتر کنم
اما برای هفته بعد برنامه ی دیگه ای دارم. فعلا فقط روی پاکی تمرکز میکنم که به 10 روز برسم. الان این خیلی مهمه
یا علی 53
: )
Just Do "THE RIGHT THING" H
این آهنگ را به همگروهی های عزیزم در گروه یوزپلنگان تقدیم می کنم. ان شاءالله پاکی مان ابدی باد.

youzpalangan.mp3
[تصویر:  7myy_1_2.png]
بسم الله الرحمن الرحیم  Khansariha (2)
اعلام وضعیت مسابقه گروهی 
گروه یوزپلنگان / آقای اراده / هفته دوم / سبز
ارزیابی هفته گذشته :
[تصویر:  0xo9_capture.jpg]
نماز :  وضع نماز ها اصلا خوب نبود / بخاطر کارم شبها دیر میرسم خونه و دیر میخوابم / هم نماز صبحم قرمز میشه هم مغرب و عشا
کنترل نگاه و ذهن : هفته گذشته تلاشم روبرای کنترل نگاه و ذهن کردم / گرچه در موقعیت های بدی قرار گرفتم اما در حد توان ذهنمو و چشمم رو کنترل کردم 
کنترل زبان و اخلاق : متاسفانه زیاد خوش اخلاق نبودم / مخصوصا از رابطه ام با پدرم خیلی ناراحتم 
کنترل خشم : زیاد موفق نبودم 
خواب : دو شب خواب خیلی خوبی داشتم 
برنامه غذایی : برنامه غذایی خوبی رو دارم رعایت میکنم این روزا - از محرک ها پرهیز میکنم و کلا یذره اروپایی اش کردم  Gigglesmile
ورزش: یک روز! خسی در بیابان نعمت است.
امور اختیاری : بیشتر سخنرانی ها رو گوش کردم و برنامه صلوات و ذکر رو ادامه دادم 

اهداف هفته آینده : 
با توجه به اینکه این هفته مختص نماز هستش باید توجه زیادی به نماز داشته باشم 
برای ایجاد تعادل بین امور روزانه کاری و درسی اقداماتی انجام بدم 
یذره باید درس بخونم این روزا  Swear1
کنترل نگاه و ذهن در برنامه هستش ایشالا 
برای ورزش اگر بشه برنامه ریزی خاصی داشت خیلی خوب میشه
هم گروهیای خوبم سلام 
ایشالا تا آخر امشب اعلام وضعیت های هفته قبل رو بررسی خواهم کرد.
ازتون در خواستی دارم 
این هفته روی برنامه گروه تعصب ویژه نشون بدین 
چون هفته قبل خیلی وضع گروه بحرانی شد 

نقل قول: اولویت اول اصلاح برنامه های اساسی ترک و بررسی علت شکست ها در هفته گذشته 
اولویت دوم برنامه هفته سوم گروه (نماز)

1- در راستای اولیت اول از سه همگروهی عزیزم محمد حامد و امید عزیز میخوام که دلیل شکستشون رو و راهکارشون برای اینکه اگر دفعه بعدی در اون شرایط قرار گرفتن مقابله کنن رو برامون شرح بدن 
محمد  Khansariha (8)
امید  Khansariha (8)
حامد Khansariha (8)
2- در راستای اولویت دوم چه برنامه های برای هفته جاری دارید ؟ چکار میکنید که امتیاز نمازتون بیاد بالا ؟ اگر موافق با ثبت وضعیت نماز ها در تاپیک قرار عاشقی هستین اعلام کنید .
محمد  Khansariha (8)
امید  Khansariha (8)
حامد Khansariha (8)
با تشکر  303
بازگشت به خاک / هفته دوم / سبز

با سلام به همه و مخصوصا هم گروهی ها
هفته ای که گذشت = رابطه ام با خدا اصلا خوب و جالب نبود و خیلی کم دلم پر کشید به سمتش

برنامه آینده = یه رابطه محکم و اختصاصی با خدا ، نیاز دارم کمی باهاش خلوت کنم ، نسبت به مثلا ۵ سال پیش خیلی از نماز شب و خلوت هام و مفاتیح خوندنم کم شده
میخوام بیشتر با خدا تنها باشم 
بیشتر به خدا فکر کنم
تا جایی که میشه تلاش کنم غیر خدا به قلبم راه ندم
امروز چنتا wallpaper از تنها شدن با خدا درست کردم و پرینت کردم تا بچسبونم به دیوار اتاقم
پیغمبر ما و ائمه ما خیلی زود ازدواج میکردن بیشترشون البته مثلا امام صادق تو ۴۰ سالگی ازدواج کرد 
من که شرایط ازدواج ندارم تو این گرونی ، همون بهتر راه عیسی رو پیش بگیرم و جز با خدا ، به هیچ کسی نه فکر کنم نه به فکر رابطن شرعی و ... باشم 
مثل عیسی تنها با خدااااااا
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

سلام بچه ها من ثبت نام کردم

به طور کل مبارزه را تا " آخرین فشنگ " ادامه دهید.Cowboypistol
[تصویر:  05_blue.png]
نقل قول: محمد 93/ گروه یوزپلنگان/قرمز
دوستان همگروهیم شرمنده دیروز به خاطر اشتباه یه ادم اشغال با فرماندم جر و بحثم شد و روز پر استرسی رو داشتم و مجبوری دوباره به سمت خ ا رفتم تو این 22 روز خیلی خوب راه های اشتباه رو بسته بودم ولی دیروز واقعا تسلیم شدم دوباره از بچه عذر میخواهم
هفته اینده: تو ارتش و سربازی یاد گرفتم زیاد به فکر اینده نباشم و فقط به لحظه ها فکر کنم  تلاشم رو میکنم پاک باشم البته خیلی سخته ....دوستان التماس دعا
سلام / داداشم استرسی که داشتی قابل درکه / اصلا مهم نیست که چی پیش اومده مهم اینه که دوباره تکرار نشه / مهم اینه که روزای خوب پیش رو رو خراب نکنه / این هفته خیلی مراقب خودت باش و مراقب باش سریالی نشه / خدا خیلی مهربونه / قطعا میبخشه ما رو وقتی که بهش پناه ببریم / این هفته با برنامه گروه همراه باش / نماز ها تا میشه اول وقت با حضور قلب / بلند شو داداشم فک شیطونو بیار پایین  Khansariha (8)

نقل قول: اعلام وضعیت:
حامدحامد/ گروه یوزپلنگان/ هفته دوم زرد
ارزیابی هفته ای که گذشت:                                                                                                                                                                            تصمیم داشتم طبق برنامه این هفته رو به کنترل نگاه و ذهن اختصاص بدم. تا حدودی هم موفق بودم بجز یکی دو مورد. یکشنبه شب منتظر یه خبر خوب بودم که متاسفانه برعکسش اتفاق افتاد و ناامید شدم و همین باعث شد به هم بریزم و برم سمت خ.ا. اینقدر قبل و مخصوصاً بعد از خ.ا اعصابم به هم ریخته بود که نیومدم اورژانس. حیف شد. 
برنامه هفته بعد:                                                                                                                                                                                                به پاک بودنم ادامه بدم و روی شعار هفته سوم تاکید بیشتری داشته باشم.   
حامد عزیزم بنظرت امکانش بود که وقتی اون خبر بد رو شنیدی باز هم مدیریت کنی و این اتفاق نیفته ؟ شکست چیزی از ارزش ها کم نکرده و مطمئن ام این هفته میترکونی / ایندفعه اورژانس یادت نره / منتظر هفته خوبت هستم  با کلی برنامه های مثبت و خوب / گل برای تو  Khansariha (8)

نقل قول: امید24 / گروه یوزپلنگان / هفته سوم قرمز! متاسفانه
ارزیابی : خوب برنامه ریزیم اول صبح اونجور که می خواستم پیش نرفت و کم کم انگیزم از بین رفت و دیگه شد آنچه نباید می شد
هفته ی جدید : یا باید برنامه ریزیم را  راحت تر کنم و یا خودم برای خودم سخت تر بگیرم ؟! حالا شاید جفتشو امتحان کردم 
سلام امیدم  Khansariha (8) / خب یکم برنامه ریزی ات گیج کرد منو  Gigglesmile / میشه برنامه ریزی ات رو میتونی دقیقا برامون بگی ؟ شاید بتونیم همراهیت کنیم / برنامه نماز این هفته رو هستی دیگه ؟ / مرسی که خوبی  53
سلام دوستان ی خبر خوب دارم ی خبر بد 
بازم تونستم برای دومین بار خودما کنترل کنم  برابر عوامل غیر نربوط ب خ.ا ک باعث شکست میشد 
خبر بدم اینکه گوشم و سرم ب شدت درد میکنه براثر ضربه دست ی ب اصطلاح ادم ب گوشم
(1397 تير 23، 20:55)generalparsa نوشته است: سلام بچه ها من ثبت نام کردم

سلام جنرال عزیز
خیلی خیلی خوش اومدی به رهروان 317
ثبت نامت در حال انجامه، فعلا باید صبر کنی 106 

چه خبرا داداش؟ چه می کنی؟
تعریف کن، سراپا گوشیم...

majid78 نوشته است:سلام دوستان ی خبر خوب دارم ی خبر بد 
بازم تونستم برای دومین بار خودما کنترل کنم  برابر عوامل غیر نربوط ب خ.ا ک باعث شکست میشد 
ما شاء الله مجید خان ۷۸

ای بابا، چرا آخه؟ کتک کاری شد؟؟؟ vayy
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

(1397 تير 23، 23:14)عاشق فاطمه زهرا نوشته است:
(1397 تير 23، 20:55)generalparsa نوشته است: سلام بچه ها من ثبت نام کردم

سلام جنرال عزیز
خیلی خیلی خوش اومدی به رهروان 317
ثبت نامت در حال انجامه، فعلا باید صبر کنی 106 

چه خبرا داداش؟ چه می کنی؟
تعریف کن، سراپا گوشیم...

majid78 نوشته است:سلام دوستان ی خبر خوب دارم ی خبر بد 
ما شاء الله مجید خان ۷۸

ای بابا، چرا آخه؟ کتک کاری شد؟؟؟ vayy
اره دیگه کتک خوردم بعدم خیلی سنگین و لوتی وار با ی نگاه صحنه جرما ترک کردم Khansariha (13)
سلام 
شرمنده اعلام وضعیتم دیر شد
هفته ای که گذشت بدون نماز بودم و دور از خدا 
الف) محمدرضا / گروه جنگ تا مرگ / هفته ی دوم سبز

ب) ارزیابی هفته ای که گذشت: کاملا دور از نماز بودم .. دل خودم خیلی گرفته بابتش .. شاید اون ذوق لازمه رو ندارم ....... نمیدونم

پ) برنامه ی هفته ی آینده: خوشنویسی رو شروع کنم و نماز  53258zu2qvp1d9v
در مورد بازاریابی شبکه ای شرکت بیز تحقیق جامع کنم 
درس رو شروع کنم ... خیلی جدی 
قران بخونم و نهج البلاغه و صحیفه
هدف سازی کنم و روی الانم تمرکز کنم
کارای اکسل رو انجام بدم 
روی اخلاقم کار کنم 
....
(1397 تير 23، 11:22)Hamed6 نوشته است: سلام
Hamed6 / هفته دوم / قرمز
خب تو این هفته یه مشکلاتی برام پیش اومد که نتونستم مدیریتشون کنم و شکست خوردم... باید به این فکر کنم که هر مشکلی رو به خ.ا ربط ندم و البته صبرم رو بیشتر کنم
اما برای هفته بعد برنامه ی دیگه ای دارم. فعلا فقط روی پاکی تمرکز میکنم که به 10 روز برسم. الان این خیلی مهمه
یا علی 53
سلام حامد جان

خیلی ممنون به خاطر اعلام وضعیتت.
تو حتما می تونی به ده روز برسی و این مثل آب خوردن برات می مونه.

بیشتر سر بزن تا بیشتر صحبت کنیم.

تو حتما می تونی داداش 317
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان