امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1397 مهر 19، 0:33)hunter1 نوشته است:
(1397 مهر 19، 0:09)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: امروز رفتم باشگاه جودو، می خوام جودو رو شروع کنم 4chsmu1 
دیگه از امروز به بعد، خطا کنین فن های جدیدی که یاد گرفتم رو روتون پیاده می کنم 4chsmu1 

.

هر وقت اسم جودو رو می‌شنوم یاد جودی آبوت می‌افتم! 22 
نسبتی دارن باهم؟ از یه خانواده‌ان؟ اون جودیشونه این جودوشون؟ دعواشون بشه میگن جودوشون با جودیشون دعواشون شده جداشون کنید؟ 22 
ببخشید دیگه بیخوابی زده بود به سرم گفتم سوالامو ازتون بپرسم
بازم سوالی بود خدمت میرسم 37 22

به خاطر این بی حرمتی که به ورزش جودو کردی، واجب شد که اولین فنی که یاد گرفتم رو روت پیاده کنم
بگیر که اومد ....

[تصویر:  uyw0_2035440.jpg]

4fvfcja
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

4fvfcja یا ابلفضل
یکی این عاشقا بگیره
حتما میخواد جام قهرمانی مارا  هم ب زور از ما بگیره
نخیر برادر من سر بتن میدهیم تن ب ذلت نمی دهیم
4fvfcja
اوه اوه اینجا چه خبره 
ما بریم پناه بگیریم تا عاشق نیومده فن بزنه  Gigglesmile Gigglesmile

بچه ها برام دعا کنید 
در حال انجام یک کار با تمرکز روحی و جسمی بالا هستم 
ایشالا موفق بشم
سلام به دوستان

برادر هانتر و برادر فرهنگ
خیلی خوش اومدید.303
امیدوارم از موانعی که در مسیر رشد و تعالی هست به خوبی گذر کنید.53

برادر اراده
ان شاء الله خیر باشه.
خدا پشت و پناهتGol

آرزوی پایداری و تداوم موفقیت ها برای ریشوهای رهروان دارم.
از لطف برادر حامد ممنونم.302
اسباب رو خدا فراهم می کنه . بنده هم جزء کوچکی از کانون هستم.
برگزاری مسابقه گروهی به شرکت کنندگان و زحمات همکاران عزیز بستگی داره.

در پناه حق
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
با یاد خدا
ثبت نام دور سی و نهم مسابقه گروهی «رهروان پاکی»
[تصویر:  jsi6_%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%8...8Cd-11.png]
1-53
2-53
3-53
.
.
اطلاعات بیشتر تو این پست هست...
قوانین مسابقه هم تو این پست هست...
بشتابید...[تصویر:  14.gif]
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
سلام 
1: فرهنگ
معرفی : بنده فرهنگ هستم حدود دو ماه میشه که عضو کانون هستم و میشه گفت تجربه هایی
که اینجا کسب کردم خیلی برام درس عبرت شده یکی از تجربه هایی که داشتم و به همه توصیه میتونم بکنم اینه که وقتی شکست خوردیم به معنای این نیست که همیشه این طوره . خب شکست مقدمه پیروزیه  Khansariha (46)   و به معنای شکست همیشگی نیست و اینکه تا وقتی که خودمان نخایم نمیتونیم ترک کنیم و باید از صمیم قلب ایمان داشته باشیم

ارزیابی: توهفته ای که برام گذشته سخت بود به طوریکه میشه گفت تبدیل به کابوس میشد اما سه روزی میشه که تصمیم گرفتم قوی باشم و نزارم این کابوس برام غلبه کنه Khansariha (46)  و میخوام ادامه بدم همینطور قوی و پر قدرت.

برنامه ای که برای هفته بعد دارم اینه که افکار منفی رو خط بزنم Swear1  کانون رو ترک نکنم و همیشه کنار کانونی ها باشم 49-2 از صحنه هایی که باعث میشه افکار منفی سراغم میاد دوری کنم و همین طور درسم رو هم پر قدرت بخونم .  Khansariha (56)
هنوزم جای جبران هست 53
سلام سلام 

2- آقای اراده 

معرفی : اراده هستم مخلص همه بچه های کانون  303 رکورد های قبلی ترک ام 86 روز و 19 روز بوده اینبار 11 روزه پاکم و باید این عدد رو زیاد کنم 
دعا کنید به 100 روز برسم اینبار 

ارزیابی: حس کینم علت شکست های اخیرم بیشتر از یکنواختی برنامه ها و خستگی و گاها فشار های عصبی هستش اینبار باید بیشتر روی این موضوع تلاش کنم ....
سلام بچه ها
می بینم که دور جدید مسابقه گروهی داره شروع میشه و یه طوفان دیگه رهروانی به راهه.  317
سری پیش که ریشوها واقعا ریشویی بودن خودشون رو ثابت کردن.  4chsmu1

یه سوال فنی:
امروز صبح تو تاکسی یه خانم بدجور نزدیک من نشسته بود. 
یه خانم دیگه کنارش بود اما نمی دونم چرا این قدر نزدیک من بود. 
شما هم با چنین موضوعی مواجه شدید؟   Hanghead 

من که کلا انگار نه انگار. به قرآن خواندنم ادامه دادم. یه همچین آدمی هستم.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام سلام

آقا ما هم هستیم مسابقه
فقط باید یه ذره بیشتر فکر کنم و برنامه بچینم برای خودم

(1397 مهر 21، 18:21)فرهنگ نوشته است: سلام 
1: فرهنگ
معرفی : بنده فرهنگ هستم حدود دو ماه میشه که عضو کانون هستم و میشه گفت تجربه هایی
که اینجا کسب کردم خیلی برام درس عبرت شده یکی از تجربه هایی که داشتم و به همه توصیه میتونم بکنم اینه که وقتی شکست خوردیم به معنای این نیست که همیشه این طوره . خب شکست مقدمه پیروزیه  Khansariha (46)   و به معنای شکست همیشگی نیست و اینکه تا وقتی که خودمان نخایم نمیتونیم ترک کنیم و باید از صمیم قلب ایمان داشته باشیم

ارزیابی: توهفته ای که برام گذشته سخت بود به طوریکه میشه گفت تبدیل به کابوس میشد اما سه روزی میشه که تصمیم گرفتم قوی باشم و نزارم این کابوس برام غلبه کنه Khansariha (46)  و میخوام ادامه بدم همینطور قوی و پر قدرت.

برنامه ای که برای هفته بعد دارم اینه که افکار منفی رو خط بزنم Swear1  کانون رو ترک نکنم و همیشه کنار کانونی ها باشم 49-2 از صحنه هایی که باعث میشه افکار منفی سراغم میاد دوری کنم و همین طور درسم رو هم پر قدرت بخونم .  Khansariha (56)

سلام فرهنگ جان
ما هم خوشحالیم که یه عضو جدید به خانواده کانون اضافه شده، ان شاء الله که بودنت اینجا خیر باشه برای خودت و دیگران 49-2 
واقعا برنامه ای که چیدی عالی هستن.

درس رو پر قدرت پیگیری کن Khansariha (69) 
اما به خودت فشار بی خودی نیار 53258zu2qvp1d9v  یه وقتایی هست که حالش نیست.
خب نخون. اما از اون طرف تنبلی هم نکن. نمیشه در طول روز ۳ ساعت گیم بازی کنی و حال درس هم برات بمونه
البته مثال زدم ها منظورم این نیست که شما این طوری هستی.
این خیلی مهمه که آدم زمان های تفریح و استراحتش رو چطور می گذرونه
یک اشتباهی که ما می کنیم این هست که برای تفریح و استراحت محلی از اعراب قائل نیستیم
ولی بدن و روح که این حرف ها حالیش نیست
نتیجه این میشه که چند برابر اون زمانی که باید برای استراحت می ذاشتیم رو به بدترین شکل تلف می کنیم. vayy

(1397 مهر 21، 20:13)آقای اراده نوشته است: سلام سلام 

2- آقای اراده 

معرفی : اراده هستم مخلص همه بچه های کانون  303 رکورد های قبلی ترک ام 86 روز و 19 روز بوده اینبار 11 روزه پاکم و باید این عدد رو زیاد کنم 
دعا کنید به 100 روز برسم اینبار 

ارزیابی: حس کینم علت شکست های اخیرم بیشتر از یکنواختی برنامه ها و خستگی و گاها فشار های عصبی هستش اینبار باید بیشتر روی این موضوع تلاش کنم ....

خوش اومدی اراده جون 317 
دعا می کنم به ۱۰۰ روز برسی
اما کسی که بخواد به صد روز برسه، باید مقدماتی رو رعایت کنه، تا خدا هم ۱۰۰ روز پاکی رو هدیه بده
ما شاء الله اراده جون مطمئن هستم که می رسی به ۱۰۰ روز و بیشتر از این حرف ها Khansariha (46)  تو لایقش هستی

فشارهای عصبی علت های مختلفی دارن
اگر واقعا فکر می کنی علتش این ها هست، براشون فکر کن، برنامه ریزی کن

اراده جان، برای خود خودت بیشتر وقت بذار   49-2 

نقل قول: سلام بچه ها
می بینم که دور جدید مسابقه گروهی داره شروع میشه و یه طوفان دیگه رهروانی به راهه.  [تصویر:  317.gif]
سری پیش که ریشوها واقعا ریشویی بودن خودشون رو ثابت کردن.  [تصویر:  4chsmu1.gif]

یه سوال فنی:
امروز صبح تو تاکسی یه خانم بدجور نزدیک من نشسته بود. 
یه خانم دیگه کنارش بود اما نمی دونم چرا این قدر نزدیک من بود. 
شما هم با چنین موضوعی مواجه شدید؟   [تصویر:  hanghead.gif] 

من که کلا انگار نه انگار. به قرآن خواندنم ادامه دادم. یه همچین آدمی هستم.  [تصویر:  4chsmu1.gif]
تا سال پیش که خیلی با تاکسی این ور و اون ور می رفتم این یکی از معضلات اصلی زندگی من بود God 
اما خب از وقتی که خونه رو عوض کردیم اومدیم نزدیک دانشگاه این مشکل تقریبا حل شده....

توی این کار بهترین کار بی اعتنایی هست، اگر هم که دیدین اوضاع داره خیلی بی ریخت می شه، می تونین کرایه رو حساب کنید و پیاده بشید
اگر هم روتون می شه، یه تذکر ساده بدین، این جوری نهی از منکر هم کرده این 4 
مورد دوم رو تاحالا امتحان نکردم، اما اولیش به شدت جواب می ده
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

1- نام کاربری:

hamedhamed یا حامدحامد؛ هرجور که راحتین.

2- معرفی:

آدمی هستم با آرزوهای دور و دراز و خیلی هم آرمان گرا امّا تنبل و کم حوصله و بی حال. خب منطقیه که به آرزوهام دست پیدا نکنم. درست میگم؟ Khab

3- ارزیابی:

وضعیت پاکی ام بِه از قبل هستش. در آستانه 80 روز پاکی ام. با این تنبلی و بی حالیِ من، عمراً همچین رکوردی را توی خواب هم نمی دیدم. البته بگم یه جورایی همین تنبلی باعث پاکی ام شده ها. راسیَتِش حوصله ندارم بشکنم. تازه کی حال داره بعدش بره غسل کنه؟ همین خ.ا انجام ندم، راحت ترم. 4chsmu1 به جای این کار بد، لم میدم و دراز می کشم و تلویزیون نگاه می کنم و تخمه می شکنم و تلگرام و واتس اپ و ایتا و گپ و بله و سروش و ... (در مجموع همه پیام رسان های خارجی و وطنی) رو چک می کنم. بهترتره که برم خ.ا.
بهترتر نیست؟ 21
اگر یه نفر باشه هرچند ساعت یا لااقل روزی یه بار بیاد یه ماساژ حرفه ای بده و قولنجم را بگیره، خیلی خوب میشه و حال روحیم خیلی بهتر از قبل میشه. Gigglesmile

4- برنامه:

برنامه که الی ماشاءالله زیاد دارم. مهم اراده انجام اون هاست که بنده از این یه قلم فعلاً معافم.  65
با یاد خدا
ثبت نام دور سی و نهم مسابقه گروهی «رهروان پاکی»
[تصویر:  jsi6_%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%8...8Cd-11.png]
5-53
.
.
اطلاعات بیشتر تو این پست هست...
قوانین مسابقه هم تو این پست هست...
بشتابید...[تصویر:  14.gif]
سلام به همگی

دوستان کجایید؟
کم پیدا نباشید. بیشتر به داداشای خوبتون سر بزنید.Gol

دوستانی که دور قبلی حضور داشتند،
مسابقه رو چطور دیدید؟
-----
آیه ای رو برادر عاشق یادآوری کرده بود:

(1397 مهر 16، 20:24)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: ثُمَّ كَانَ عَاقِبَةَ الَّذِينَ أَسَاءُوا السُّوأَىٰ
أَن كَذَّبُوا بِآيَاتِ اللَّـهِ وَكَانُوا بِهَا يَسْتَهْزِئُونَ

سپس سرانجام کسانی که اعمال بد مرتکب شدند به جایی رسید
که آیات خدا را تکذیب کردند و آن را به مسخره گرفتند!

روم (۱۰)

این متن صریح قرآنه
سرانجام گناه، تکذیب آیات خداست ....

گناه مثل یه باتلاقه. اگه کسی نزدیکش بشه، گرفتار میشه.
اون وقت برای رها شدن از این دام تلاش و کوشش چند برابر لازمه.
این که بعداً ترک می کنم و وقت برای توبه زیاد دارم خود فریبیه.
لذا همه ما خوب می دونیم که عمر دست خداست و فرصت هم محدوده.
اگر زحمت و رنج ترک گناه رو نکشیم بازنده ایم.
بله سخته اما اگه به خدا اعتماد کنیم غیر ممکن نیست.

14 صلوات به نیت پاکی و عاقبت به خیری همه‌ی بچه های قدیم و جدید رهروان53

یا علی
سلام ..
منم هستم  4chsmu1
سالِک 

در حال تلاش و برنامه ریزی روی اهداف بلند مدت و کوتاه مدت .. 
تقریبا سه سال پیش نزدیک یک سال پاک بودم  Khansariha (69)
ولی بعد از اون به ۴۰ روز هم نمیرسیدم Hanghead
تا این دوره ..
که الان نزدیک ۴ ماهه پاکم  317
خیلی سخت بود و پر از تنش ..
من کار های زیادی داشتم 
و اون عادت لعنتی مانع بود 
ساده بگم .. خیلی سختی کشیدم که اینجا رسیدم  Shy
انشاالله که پایدار باشه  53
هدفم هم اینه که انشاالله نماز صبح هام همه سر وقت باشن و دعای عهد و زیارت عاشورا رو وارد برنامه اصلیم کنم 
و چند عادت بد رو کنار بذارم  53258zu2qvp1d9v
مثل : غیبت و زودرنجی و ...
اقایون سلام  303
خوبم خوبید؟  Hanghead

با جدیدترین متد اموزشی اومدم خدمتتون در باب زبون خارجکی :/
 It's so simple 

Why your team in world cup, no‌??
مثال میزنیم تا قشنگ اوکی شه
Why in our jib pool, no??
4chsmu1 Khansariha (60)

صرفا جهت اینکه از بالا گفتن راکد شدی ی تکونی به خودت بده گفتیم یچیزی گفته باشیم 1
موفق باشین  302
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
سلام 49-2
من برا مسابقه گروهی هستم
1- نام کاربری: جناب خان
2- معرفی: اکثرا میشناسن حالا سوالی بود در خدمتم Khansariha (70)
3- ارزیابی: به قول همساده این کارو نکنیم نمیمیریم، کسی اگه مرد انصافا دیه شو میدم Khansariha (13)  صرفا جهت شوخی بود 4chsmu1 . بعدم میترسم این عادت اونقدر ریشه کنه که بعد ازدواجم نتونم ترک کنم، پس از همین امروز برای همیشه به امید خدا ترکش میکنم 317
4- برنامه: دارم روی پایان نامه و کسری سربازی کار میکنم سرم شلوغه برنامه دیگه ای نمیتونم بگنجونم، البته ورزش و کتاب خوندنم هست 49-2
53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان