امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

پس چرا هیچی نمیگی همشهری؟ تاحالا 3تا شدیم ، همشهری های عزیز کجایین؟317
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
[تصویر:  jangjooyan.png]
(1390 دي 11، 14:54)همایون نوشته است: پس چرا هیچی نمیگی همشهری؟ تاحالا 3تا شدیم ، همشهری های عزیز کجایین؟317

آقا ما مخلصيم دادا. نفر سوم كيه؟
خدا آن حس زيبايي است كه در تاريكي صحرا
زمانيكه هراس مرگ مي دزدد سكوتت را
يكي همچون نسيم دشت مي گويد
كنارت هستم اي تنها
[تصویر:  05_blue.png]
چاکرم عزیز . در اصل نفر اول سها خانومن4fvfcja
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
بابا باز شما اودید منو صدا نکردید اهههههههه:smiley-yell:4fvfcja
خوب برای اولین سوال:
بهترین راه ترک این گناه(خودار...)چیست؟چرا؟(چرا شو حتما بگین)
1ازدواج/2گوشه گیری/3کم کردن آن مانند دیگر اعتیاد ها/4صحبت در این باره با اشخص وارد
هرکی جواب بده یه هزار آفرین با اعتبار(اگه بهش نداده باشم) با یه تشکر میگیرهKhansariha (8)cheshmak4fvfcja
ناصریا جان امتحان ادبیات بود آخرم یه 1 نمره رو خراب کردمTears
درکل خوب بودvarzesh
همایون جان چرا این قدر آواتارتو عوض میکنی؟Khansariha (134)
درضمن داداش سهیل من هدفم از مسابقه این بو که یه بحث راه بندازمKhansariha (18)
سوال بعدی پای یکی از شما که اعلام آمادگی کنه.
در کل ااااااااااااااایییییییییییییووووووووووووووووللللللللللللل
یا علی
آبرو داشتن لیاقت می خواد  که من سست عنصر ندارم//امید وارم که این دفه نشکنم

1276746pa51mbeg8j461276746pa51mbeg8j
START AGAIN

From 93/2/3
Kool

من اول جواب مي دم. 317317317فقط اعتباراتون را آماده كنيد نقدي بريزيد به حسابم.Khansariha (46)Khansariha (46) حال و حوصله چك ندارم

گزينه 2 كه كاملا رد مي شه و كاملا مخالفم. علتش اينه كه همه تجربه كردند كه وقتي گوشه گيري مي كنيد. افكار منفي مياد سراغتون. اين افكار آدم را وسوسه مي كنه. و كم كم ميره سراغه .... و اين خ ا باعث گوشه گيري بيشتر و اين گوشه گيري بيشتر باعث خ ا بيشتر و همينطور ادامه داره

گزينه 3 هم رد ميشه چون فرض كنيد شما هفته اي 7 بار خ ا مي كنيد. حالا تصميم مي گيريد كمش كنيد مثلا هفته اي 3 بار. يكبار كه دلتون خواست پيش خودت ميگي حالا 3 بار با 4 بار تفاوتي نداره. بعدم 4 بار با 5 بار تفاوتي نداره و دوباره همون ميشه. يكبار ترك كن ولي مردونه و جاي هيچ گونه بهونه گيري باقي نذار(به قول رايتيوس)

گزينه 1 هم براي همه مناسب نيست چون ازدواج نياز به بلوغ فكري، حدااقل امكانات مادي، آمادگي ذهني و ... داره كه همه ندارند. ولي براي بعضي ها كه امكانش را دارند مناسبه

و اما بهترين گزينه موجود گزينه 4 مثلا كاري كه همين سايت مي كنه. از تجربيات بقيه استفاده مي كني
Khansariha (18). مطالب آموزنده ياد ميگيريKhansariha (56) و ... اصلا همين كه ميبيني عده اي دارند براي پاك شدن تو تلاش مي كنند به آدم روحيه ميده. Khansariha (18)
كنارت هستم اي تنها
میدونم همایون جان....................شوخی میکردم.................اعتبار که هیچی اون یه دونه ستاره مم ماله بچه های ورزشکار گروهمون............Muscular

اصفهانی هستی ناصریا جان؟؟؟....................یه روز یه اصفهانی..............4fvfcja

اوووه(دوباره رشتی بخونین.....با تشکر از تلفظ صحیح شما)...............محمد رضا حالا خوبه 1 نمره خراب کردی...............19 همون بیسته.............البته به نظر خودم سیزده چارده هم همون بیسته.............4fvfcja...............کیفیت مهمه نه کمیت....53258zu2qvp1d9v...........همین کارا رو میکنین قیمت دلار رفت بالا دیگه ....17.......امروز رفتم سیستم بخرم آمار قیمت دیروز و دادم به طرف میگم همینو واسم سفارش بده میگه قیمت امروز با دیروز فرق کرده..............هارد نزدیک 10 تومن رفته بود بالا........................سی پی یو در عرض سه ماه 60 تومن رفته بالا..............کارت گراف هم که نگم بهتره.........حالا ولش کن.................اینا هیچ............... بنده خدا میگفت تهران بودم خواستم شلوار بگیرم فروشنده بهم گفت:من این شلوارو با دلار 1535 تومنی خریدم....haha......خدا به داد برسه............به کجا چنین شتابان.............تومان از دلار پرسید..............1744337bve7cd1t81
ــــــــــــــــــــــــــــــــ
خب حالا جواب محمد رضا..............Khansariha (56)..............
من گزینه 3 مد نظرمه...................چون بیشتر معتقدم بهتره با نفسم مقابله کنم تا تسلیمش بشم و ازدواج کنم.............پس میگم اول به خودارضایی نشون میدم که عددی نیست و خیلی راحت میتونم بندازمش تو سطل زباله ی ذهنم...........بعد میرم سراغ گزینه ی ازدواج...............
ــــــــــــــــــــــــــــــــ
شاد باشین حتی اگه دلیلی واسش نداشته باشین..........Muscular
[تصویر:  MuALi.png]
سلام303

راستشKhansariha (56)

گزینه 1:ناصریا درست میگه.واسه همه مناسب نیست و بعدم بنظرم ازدواج خیلی اهداف بالاتری داره و این هدف خیلی نباید داخل اهداف ازدواج جایی داشته باشه
گزینه 2:کاملا مخالفم باهاش
گزینه 3:موافقم
گزینه 4:گفتنش بنظرم خوب نیست(شرایط سایت فرق میکنه اینجا محیط مجازیه).مگه به کسی که مثل چشمات بهش اعتماد داشته باشی و بدونی راز نگه داره و کمکتم میتونه بکنه و تازه بنظرم فقط توی حالتی که دیگه مجبور بشی وگرنه تا جایی که میشه به اونم نباید بگی

بهترینش گزینه 3 و در کل بگم گزینه 5:توکل به خدا و اراده ی محکم خود شخصSmiley-face-thumb

و اما سهیل گفت:یه روز یه اصفهانی..........4fvfcja.منم اصفهانیم.پس گاهی حتی یه روز دو اصفهانی4fvfcja4fvfcja
ماموریت شما در زندگی بی مشکل زیستن نیست با انگیزه زیستن است.پس بگذار مشکلات هر چه می خواهند بکنند تو با انگیزه مسیر درست را برو[تصویر:  8.gif]///به هر چه بیندیشید وسعتش می دهید...پس به انچه دلخواه شماست بیاندیشید///ارامش ذهن بخاطر داشتن مشکلات کمتر نیست.ارامش ذهن ناشی از عیب جویی کمتر است/// معمولا بهترین نقطه برای یک اغاز دوباره: همان جایی است که اکنون ایستاده اید.قبل از انکه ادرس خود را عوض کنید. تفکر خود را تغییر دهید.وقتی شما تغییر می کنید موقعیتهای شما هم دستخوش تغییر می شوند و این یک قانون است

سلام فردا میام جایزه بدم فعلا جیش بوس لالاhahaSmiley-talk002

START AGAIN

From 93/2/3
Kool

اي ول اسكا بوي كلي از خط آخر خنديدم317317317
سهيل جان داداش گلم. اينقدر تو اين خوابگاه تيكه بارم كردن كه دنده پهن شدم. يك روز يك اصفهانيه .......4fvfcja4fvfcja

من بازم ميگم گزينه 3 جواب نميده. اگه مي بينيد مثلا تو ترك مواد مخدر كم كم ترك مي كنند چون بدن به اون لعنتي نياز داره و اين نياز، نياز فيزيكيه. و اگه يكباره ترك كنيد، بدن آسيب مي بينه

ولي خ ا نياز فيزيكي ايجاد نميكنه و ترك تدريجي فقط يك بهونه باقي ميذاره كه به شما اجازه ميده بازم انجامش بدي و مرتب خودتو قانع كني كه دارم تركش مي كنم
131313

بقيه دوستان نظر بدند. محمد رضا، هواهونگ، همايون و ..... و الا ميگم سرهنگ اسكاي بوي بخوردتون
Smiley-face-cool-2Smiley-face-cool-2
كنارت هستم اي تنها
درووود بر همه بچه های گل جنگجو _سهیل جان مخلصیم ، جوک بگو خیالی نیست ، کلی هم میخندیم _ محمدرضا جان باشه دیگه عوض نمیکنم _ اسکای بوی جان چطوری همشهری؟؟ _ناصریا جان شرمنده از سر درد حال فکر کردن ندارم_هومان جان کجایی؟ __8.05 امتحان شروع شد من 8.25 برگه را دادم ،سرم داشت منفجر میشد _ روووووووونیکاااااااا
سلام
جواب دادید یا ندادید من اومدم بجایزمممممممممممممممم
گزینه درست گزینه چهار است چون:
در گزینه 1 شخص باید به ترک کامل و بلوغ فکری رسیده باشد پس برای همه جواب گو نیست
در گزینه 2 گوشه گیری بد ترین راه برای ترک این گناه است چون شخص مورد حملات وسوسه ها قرار میگیرد
در گزینه 3 این اعتیاد تاثیر بر بدن ندارد و نیازات آن مربوط به روح میشود
در گزینه 4 چون این را برای همه فراهم است و ساده ترین راه و سریع ترین راه است
اسکای بوی جان لازم نیست که برای ترک به سایت مراجعه بشه در مساجد و مراکز فرهنگی اخاصی هستند
که در این باره راهنمایی میکنند4fvfcja
پس برنده این مسابقه ناصریای عزیزهKhansariha (48)41clapping
اینم کاپت ناصریا اینم صد آفرین(100*آفرین)و اینم اعتبارت حامیا شما هم به اعتبارید
لطفا سوال بعدی رو یکی طرح کنه من حال ندارم
یا علی

START AGAIN

From 93/2/3
Kool

واي من برنده شدمممممممممممم. Khansariha (46)Khansariha (46) هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا317317

ممنون محمد رضا جان عزيز
53

دوستان اعتبار يادتون نره
303

كنارت هستم اي تنها
فک کنم تو دام آموزشی افتادم.....نکنه سوالو از قلمچی گرفتی.......4fvfcja
چه خبره؟؟ همه اصفهونی شدین.........4fvfcja............چه خبر از سی و سه خاجو..........میگن خشک شده..........آب واسه آب تنی نداره؟؟.....ماهیگیری چی؟؟؟....اسکای بوی اینجوری پیش بره:یه کانون اصفهونی...........
اون جوک هم فقط تا همون جاش خنده دار بود.....4fvfcja......ادامه ش بی مزه ست..............4fvfcja
شب خوبی داشته باشین دوستای گل..............

[تصویر:  MuALi.png]
سلام به همه
به جدیدترین عضو گروه، آقا هومن خوش آمد میگم.
موفق باشید
سلام هومان هستم خوش امدم

سلامتی باحاله

مخلص بچه ها ی گروه

41
(1390 دي 11، 23:03)کریم نوشته است: سلام به همه
به جدیدترین عضو گروه، آقا هومن خوش آمد میگم.
موفق باشید
من هومانم بابا
Tears

فدات مرسی
اسم من هومان
خیلی باحالید یک حس خوب اینجا دارم53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان