امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

(1388 اسفند 3، 11:17)sahar268 نوشته است: سلاااااااااام...مونا جون فكنم يكم اعتماد به نفستم پايينه هااااااا..ميتوني قبل از ارائه بري جلو آينه تمرين كني..اما اگه اعتماد به نفست خوب باشه چون از خودت مطمئني كمتر استرس ميگيري..رفته بودم يه سمينار..روانشناسه ميگفت وقتي واسه حرف زدن جلوي چند نفر خجالت ميكشي ميتوني فكر كني همشون گوسفندن 4fvfcja بي احترامي به كسي نيست فقط واسه آدمايي كه يه ريزه خجالتين يه راه كاره 53258zu2qvp1d9v ...هميشه به كسي جز خودتو خدا تكيه نكن چون اگه به كسي وابسته باشي يه جورايي جلوي پيشرفتتو ميگيري..وااي چقدر حرف زدمااااا...آخه راجبه اين چيزا خيلي خوندم..گفتم به توام بگم شايد واست خوب باشه گلم cheshmak
DIRECT 8:12540/27500/H/3.4
8:30 تا 9:30 صبح varzesh
آره این گوسفنده راه کار خوبیه ... 4fvfcja
منم گاهی اوقات مواقع ارائه دادن استرس شدیدی داشتم ... اما کم کم با گذشت زمان برطرف میشه ..
اعتماد به نفست رو بالا ببر ..
گاهی اوقات لازمه که خودتو برتر از دیگرون بدونی ... این کار باعث میشه بدونی از تو پائینترن و تو از اونها سری و هیچ چیزی برای خجالت وجود نداره .... ( البته نباید باعث خودبرتربینی زیاد بشه، یا به عبارتی نباید مغرور بشی ... )
مونا جون سعی کن تمرین کنی ...توی جمع صحبت رو خودت شروع کن .... از یه جمله ی کوتاه ... از جمع زنونه شروع کن و کم کم جنس مخالف رو هم اضافش کن ... وقتی اعتماد به نفست توی یه جمع زنونه بالا بره ... مطمئن باش همین کار رو توی جنس مخالف هم می تونی انجام بدی ...
توی خیلی موارد تو از بقیه سرتری ... اینو هرگز فراموش نکن ...
سلام به همگی .....
4fvfcja
برام دعا کنین .... نمی دونم چه مرگم شده ... ( بحث خود ار... نیست )
کلا یکم داغونم ....
خیلی این روزا سرم شلوغه... به نصف کارام نمی رسم... کم خوابی شدید گرفتم....53258zu2qvp1d9v

..............
مواظب خوتون باشد ... یکی از انگیزه های ترک عادت رو سلامتی روح و جسمتون قرار بدید...
دوستون دارم .....53258zu2qvp1d9v
نشان 100 روزه
 .........[تصویر:  medal.png].........

هر لحظه ای که بر فرزند آدم بگذرد و او به یاد خدا نباشد ، روز قیامت حسرتش را خواهد خورد .

رسول اکرم (ص)
4fvfcja راستي مونا جون ميتوني ويژگيهاي مثبتتو روي يه برگه يادداشت كني و هرروز بهشون نگاه كني..ويژگيهايي رو كه ضعف داري رو تو يه برگه ديگه..بعد واسه بهتر شدنش واسه خودت زمان تعيين كني..مثلا واسه بهتر شدنه اعتماد به نفست يه ماه به خودت زمان بدي و تو اين به ماه فقط به اين نقطه ضعفتو بهتر شدنش توجه كني...ميتوني واسه از بين بردن وابستگيت بري تنهايي ورزش كني..اولش سخته اما وقتي به جنبه هاي مثبتش فكر كني انرژي ميگيري..فقط بايد بخواي.....آااااااره واسه منم دعا كنيد..امروز احبماله شكست وجود داره Tears نميدونم چرااااا
آخه بگو دختر نونت نبود آبت نبود(اميدوارم درست گفته باشم) 4fvfcja وابسته شدنت به اين خودا.. چي بود كه حالا بخواي ترك كني(با خودم بودم بچه ها) Tears اما بايد ترك كنيم
زندگي تاس خوب اوردن نيست,زندگي تاس بد رو خوب بازي كردنه
Smile 
4141414141

خوبین شما؟

نمیدونین چه خوشحال شدم که دیدم دارین به هم کمک می کنین و نظرتونو میگین..

ممنون..

بازم منتظر حرفا و مشارکت سازنده اتون میمونم..

موفق باشین..ایام به کام..یاعلی.

5353535353
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلاااااااام...امروز خيلي فعال شدمااااا varzesh...چون ميخوام خودمو سرگرم گنم تا كاره بدي نكنم Tears ...ميخواستم بگم اگه موافقين بيايم اطلاعاتمونو راجبه چيزايي كه برامون مفيده باهم ديگه تقسيم كنيم..درسته ما ابنجا واسه ترك كردن اومديم اما به نظرم خوبه كه مشكلاتمونو به همديگه بگيم و باعث پيشرفته همديگه بشييييم...
مثلا ورزش كردن.شيك و باشخصيت و رو اصول لباس پوشيدن.به زيبايي و سالم بودن پوست اهميت دادن باعث بالا رفتن اعتماد به نفس و دوست داشتن خودمون ميشه و خوبه كه اگه راجبه اين چيرا و بهتر زندگي كردن اطلاعاتي داريم درميون بذاريم... 317
اگه پايه بودين بگين..مثلا من ميتونم واسه شروع چندتا ماساژ صورت توسط خودتون بهتون بگم...چون خيلي مفيده و باعث شادابي و از بين بردن تيرگي پوست ميشه و خيلي بهتر از لوازم آرايشاييه كه هر روز واسه شاداب و يه دست نشون دادنه پوست ميزنن ولي بازم هرجور خودتون ميدونين و موافقين دوستاي گلم 53258zu2qvp1d9v
سلام
هیچکی نمیگه چرا من حرف نمیزنم؟
چی شده که ساکتم؟
چرا 4 صفحه هست که هیچ پستی ندادم؟
چرا فقط میخونم و میرم؟
هیچکس تو فکر من نیست؟
کسی نمیپرسه روز چندومم؟
حالم خوبه یا نه؟
چقدر مردن خوب است
چقدر مردن،
-در این زمانه که نیکی
حقیر و مغلوب است-
خوب است
(1388 اسفند 4، 0:24)پاییز نوشته است: سلام
چی شده که ساکتم؟
چرا فقط میخونم و میرم؟
هیچکس تو فکر من نیست؟
کسی نمیپرسه روز چندومم؟
حالم خوبه یا نه؟

سلام پاییز جونم
خوبی؟
کلا من رو هم کسی اینجا تحویل نمیگیره cheshmakشوخی کردم.
خوب بگو ببینم چی میکنی؟ کجایی؟و اینکه چرا چند روزه ازت خبری نیست من که دلم واست تنگ شدهTearsخیلیییییییییییییییی زیاددددددددددد
اگه جواب ندی گریه میکنم هاTearsTearsTears
خداوندا حکمت قدمهایی که برایم برمیداری بر من آشکار کن
تا درهایی که به سویم باز میکنی ندانسته نبندم
ودرهایی را که به رویم می بندی به اصرار باز نکنم
جدی جدی نمیخواستم جواب بدما اما خب نمیخواستم گریه کنیTears
اگه یکی قبل از این که من بگم ازم میپرسید...بگذریم.
حالم بد نیست،روز چهارم داره تمام میشه
اوضاع عالی نیست اما خوبه
اگه شرایط روحی بزاره بعد از این هم امیدوارم خوب پیش برم.
چقدر مردن خوب است
چقدر مردن،
-در این زمانه که نیکی
حقیر و مغلوب است-
خوب است
سلام به همگي خوفين؟از همه ممنون واسه كمك مخصوص مهتاب جون و سها جون كلي روش فكر كردم بلاخره به اينجا رسيدم كه واسه حل مشكلم بايد برم سراغ خود مشكل

پاييز جون منو ببخش چون من زياد با بچه ها آشنا نيستم .اتفاقي افتاده كه ناراحتت كرده؟من هر وقت ميام سعي ميكنم حتما يه پست بگذارم اگه بچه ها منو يادشون رفت پستم باعث شه بازم منو ببينن حتي يه درد دل كوچيك كه امروز حالم چه طور بود

من يه مورد درست عكس مونام از دوره بلوغ اعتماد به نفسمو از دست دادم تا اواخر دبيرستان سعي كردم فعاليتمو بيشتر كنم از تنبلي دس بردارم اجتماعي تر شم حتي اگه يه جايي ترسيدم به روي خودم نيارم اينطور شد كه شدم واسه همه يه تكيه گاه يه كمك
تو دانشگاه كه نگو هيچ وقت فكر نميكردم تو نظر بقيه اينطور باشم تا اينكه يه روز يكي از بچه ها اومد گفت خيلي ازت خوشم مياد از اين محكم بودن و اعتماد به نفست من مات به طرف نگاه كردم وقتي اطرافمو بهتر ديدم متوجهشدم همه همچين نظري در موردم دارن و وقتي واسشون مشكلي پيش مياد ميان پيشم تا يه كم صحبت كنم باهاشون همه نظرشون اينه كه من با حرفام به اميد ميدم بهشون با حرفام روحيه ميگيرن
حتي خيليا كه واسه اولين بار منو ديدن همين نظر و داشتن اين باعث شد تو روحيه خودم هم خيلي موثر باشه و واسه اينكه با شكست من بقيه نااميد نشن بيشتر سعي كنم
فكر كنم خيــــــــــــــــــلي از خودمتعريف كردم
ميخوام بگم هر انسان هر نظري در مورد خودش داشته باشه همون نظر تاثير مستقيم تو روحيه اش داره اين خودمونيم كه به خودمون شكل و شخصيت ميديم البته اطرافيان هم موثرن و اينم واضحه كه رفتار ماست كه باعث قضاوت اونا ميشه
و يه چيز ديگه كه واسه خودم خيلي موثر بود اينه كه هيچوقت قبل رخ دادن اتفاق به ناتوانيم تو اون فكر نكنم هر وقت يه حادثه قبلي واسم رخ بده هر وقت به ضعف تو اون فكر كرده باشم مياد سراغم اما اگه يه اتفاق غير منتظره رخ بده هيچ استرسي ندارم چون به اتفاقات و منشا استرسام فكر نكردم و از قبل خودمو بازنده نميدونستم

ببخشيد زياد فك زدم اميدوارم مفيد بوده باشهcheshmak
شبهاي بلند بي عبادت چه كنم
جسمم به گناه كرده عادت چه كنم
دوستان همه گويند خدا مي بخشد
گيرم كه ببخشد ز خجالت چه كنم
[تصویر:  nasimhayat.png]
پاییز جونم هیچ چیزی مثله امید و داشتن روحیه خوب کمکت نمیکنه
یه وقت فکر نکنی من دارم نصیحتت میکنم چون من خودم رو در اندازهای نمی بینم که بخوام نصیحت کنم
فقط دوست ندارم ناراحتیت رو ببینم
از خدا می خوام که همیشه خوشحال باشی ومن خوشحالی وموفقییت رو ببینم
ببخش که منم به عنوان یه هم گروهی واگه قابل بدونی یه دوست ویه خواهر ازت غافل شدمTears
امیدوارم دفعه دیگه که میای سر حال وشاداب باشیcheshmak53258zu2qvp1d9v
خداوندا حکمت قدمهایی که برایم برمیداری بر من آشکار کن
تا درهایی که به سویم باز میکنی ندانسته نبندم
ودرهایی را که به رویم می بندی به اصرار باز نکنم
مرسی
چیزی که از وجود من جدا نمیشه امیده53258zu2qvp1d9v
من حرفی نزدم که شما معذرت خواهی کنید کهTears
میخواستم بگم...TearsTears
چقدر مردن خوب است
چقدر مردن،
-در این زمانه که نیکی
حقیر و مغلوب است-
خوب است
سلااااااااااااااااااااااااام دوست جوناvarzesh
مرسی که بهم راهکار می دین ( گوسفندارو خوب اومدی سحر جون) ولی من گفتم قبلا اینجوری نبودم من می خوام بدوم آیا 3،4 سال خودار.. کردن باعث اینا نیست چون یه جایی خوندم که لرزش صدا و دست از عوارض دختراست .اگه دوباره پیداش کنم می گم بهتون دقیق چی نوشته بود. در این مورد چیزی میدونید اگه به خاطر خودار.. باشه با ترکش باید حل بشه دیگه
البته اعتماد به نفسمم عالی نیست ولی به خدا می دونم از بعضی جهات خیلی بهترم . راستش بعضی بچه های هم ورودیم تو دانشگاه خیلی بدبختن بعضی هاشون فقط با این هدف میان دانشگاه که از ما 4 تا دختر آتو (نمی دونم املاش درسته یا نه)بگیرن اکثر رشته ها بچه هاش هوا همدیگرو دارن ولی خب اینم شانس منه دیگه، اصلنم برام مهم نیست . درکشون می کنم که ندید بدیدن. خلاصه اگه جو عادی باشه اعتماد به نفسم خوبه لازم نیست توی محیط زنونه و جلوی آینه تمرین کنم. فقط منظورم اینه که وقتی به طور عادی استرس دارم مثل بقیه ، اخیرا خوب نمی تونم کنترلش کنم.
راستی سحر من که خیلی پایه ام که مطالب مفیدو با هم درمیون بذاریم باعث می شه سرگرم بشیم .
من شاید تا 2روز یا تا شنبه هفته بعد نیام . بچه ها حتما مواظب خودتون باشین برای منم دعا کنین
دوووسسسسسسسسستتون دارررررررررم
خووووووب پس خوبه شايد وقتي ترك كردي برطرف بشه گلم..نيدونم انگار بچه ها پايه نيستن چون نظري ندادن.. Tears
پايييييز جوووووووووووووون چرا نالاحني عزيزم؟؟..ما دوست داريييييم..منم 5 روز از مسابقه ماهانه گذاشته ميترسم بشكنم Tears Tears
Wink 
اول سلام به همه دوستای خوبم...
هورا
دلم برای هورا تنگ شده!!!!!:13:

پانیذ
دوست خوبم که منو بی خبر نمیذاره .. و به لطف خدا خیلی خوب داره پیش میره...به همت بلندت دست مریزاد میگم و برات کلی دعاهای قشنگ دارم...
تو مشاعره هم که کلی از شعرهای قشنگت لذت میبرم...41

پاییز
گل ناز من که با من قهره....یک شنبه به من آخرین خبر رو داده...کلی امید داره و حتما حتما یادشه که دختر خوب خداست...
(1388 اسفند 4، 0:24)پاییز نوشته است: سلام
چی شده که ساکتم؟
چرا فقط میخونم و میرم؟
هیچکس تو فکر من نیست؟
کسی نمیپرسه روز چندومم؟
حالم خوبه یا نه؟
خوب عزیزه من، من که از همه خواهش کردم خودشون حرف بزنن....تو هم بگو...
بحثی که ایجاد شد خود جوش بود...
تو مطمئنی که من هم به فکرتم ..هم دوستت دارم...پس نزن این حرفو...باشه؟53258zu2qvp1d9v

سحر
دوست خوبم که اعلام وضعیت نمیکنه ..اما همین که میاد تو گروه و همینطور اعلام وضعیتش تو مسابقات میدونم که خوبه...به قول خودش فعال هم شده...
ممنون از مشارکتت و منتظر بقیه اش هستم...Khansariha (56)
اصلا هم نگو که میترسی..احتیاط کن اما ترس..نه!!!!

مهتاب
دوست خوبم که منو بی خبر نمیذاره و خیلی خوب مقاومت میکنه و مشارکتش تو گروه هم عالیه..منتظر نظرات خوبش هستم...varzesh

مونا
دوست خوبم که کم میاد کانون بیشتر هم شبا ..اما خوب لطف میکنه و از خودش بهمون خبر میده و سوالاشو هم میپرسه..
اینو بهت بگم که عزیزم...
هر چیزی که برای ما پیش اومده..منظورم مشکلات جسمی و روحیه..همه اش مربوط به "چیز" نیست..البته و صد البته منکر تاثیر مخربش نمیشم..میخوام بگم برای ایجاد هر کدوم از اینا هزار تا دلیل به هم پیوستن تا به اینجا رسیده..
همه اش رو هم به اون مربوط نکنیم..
و حالا اگه هم علت خیلی از مشکلات همون باشه با ترکش و گذشتن زمان رفع میشن انشاالله..317

مریم
دوست خوبم که فقط با تشکراش میبینم که تو گروه میاد...هر جا هست خدایا به سلامت دارش...4fvfcja

نیلو
دوست خوبم که اونم فقط تو گروه میگه که حالش چطوره و خدا رو شکر که به خوبی داره مقاومت میکنه...و به قول خودش هر بار بیاد کانون یه پست میزنه که خاطرش بمونه..اما خانم خانمها..من همیشه به فکر شما ها هستم ..خدا نکنه که یادم برین...!!!
و با این جمله ات کلی کیف کردم...ممنون.Muscular
(1388 اسفند 4، 1:03)nilo نوشته است: و يه چيز ديگه كه واسه خودم خيلي موثر بود اينه كه هيچوقت قبل رخ دادن اتفاق به ناتوانيم تو اون فكر نكنم هر وقت يه حادثه قبلي واسم رخ بده هر وقت به ضعف تو اون فكر كرده باشم مياد سراغم اما اگه يه اتفاق غير منتظره رخ بده هيچ استرسي ندارم چون به اتفاقات و منشا استرسام فكر نكردم و از قبل خودمو بازنده نميدونستم

حالا:
خانمهای محترم ..خوبین؟خوشین؟سلامتین؟

و دو کلمه هم از مادر گروه بشنوین..(نیست اینارو تا حالا از باباش میشنیدین!!!)Smiley-face-cool-2

ماها اونی دلیلی رو که به نظرمون مهمتره ترک میکنیم(انشاالله) اما یادمون میره به مرمت خودمون بپردازیم..
از همین الان که داریم شروع میکنیم باید به فکر صاف و صوف کردن چروکهایی که تو زندگیمون افتاده هم باشیم ..
تا بعد که به ترک صحیح و کامل و پایدار رسیدیم کلی هم از صدمات رو جبران کرده باشیم..

چطوره؟؟؟

ایام به کام ..یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

چه كامل گفتيااااااا..سها جونم من تا وقتي خبره بدي ندادم يعني آسمون صافه و همه چي امن و امانه..البته گاهي اوقات به زور و كلي جنگيدن varzesh 4fvfcja
سلام به همگی ....
مرسی سها جون ... مثل همیشه کامل بود ...
من با سحر موافقم ، که در مورد مسائل غیر از خود ار... هم حرف بزنیم ... اما این باعث نشه که فراموش کنیم برای چی دور هم جمع شدیم و فقط به کامل تر شدن گروه کمک کنه ... و در آخر بفهمیم که این کار می تونه توی ترک بهمون بیشتر کمک کنه و باعث افزایش روحیمون بشه...
..................
پاییز جونم کم لطفی نکن دیگه ... من که همیشه جویای حالت هستم ... تو ما رو قابل نمی دونی گلم ...53258zu2qvp1d9v
با مشکلات مبارزه کن ... نه این که باهاشون بسازی .... تو امید داری ... اما فقط داریش ( مثل اینکه غذا داشته باشی و نخوری و گرسنتم باشه .... خوب غذا رو بخور ) ... امیدت رو سلاح خودت نمی کنی .... سلاح مبارزه با مشکلاتت ، فقط امید داشتن کافی نیست...
تا خودت نخوای زندگی لذت بخش نمی شه ... تا خودت نخوای مشکلات برطرف نمی شه ... ( نذار مشکلات جزئی از زندگیت باشه ... که وقتی نباشن ... انگار یه چیزی کم شده ... ) ... بخند .... شاد باش...... و سعی کن اولین قدم رو تو برداری .... زندگی در عین سختی ، آسون هم هست ....
برای مبارزه با مشکلات راه های زیادی هست ... بگرد و راه حل ها رو پیدا کن .... منتظر نشو که راه حل خودش بیاد جلوی پات .. یا دیگرون بهت بگن ... هیچ کس نمی تونه اونطور که باید بهت کمک کنه
من همیشه دوست دارم و می تونی رو من حساب کنی ... گل من ... یکم رو حرفام فکر کن ...
....................
بقیه دوستان هم حالشون خوبه دیگه .... 414141
خوب خدارو شکر همشون خوب پیش میرن.cheshmak
نشان 100 روزه
 .........[تصویر:  medal.png].........

هر لحظه ای که بر فرزند آدم بگذرد و او به یاد خدا نباشد ، روز قیامت حسرتش را خواهد خورد .

رسول اکرم (ص)

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان