امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

آقا همساده اینم خوبه که سخت گیری باشه
یه وقتیی آدم ناخودآگاه پر رو می شه
من بین این افراط و تفریط گیر افتاده بودم

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام خانم ترک
خوش تشریف اوردین؟ 1
سلام

خانم ترک خوش اومدین به خونه ی خودتون...  Khansariha (48)
من شما رو میشناسم ولی بعید می دونم شما منو بشناسید..
لذا معرفی می کنم خودم رو: آرمین هستم...  4

بچه های قدیمی هم کم و بیش هستن... 1
یه سری ها بیشتر سر خونه زندگی... 
یه سری ها بیشتر سر کار و بار... 
یه سری ها موجود...
یه سری ها کلا بی وفا! 22

گذرتون افتاد این طرفا برامون بگین از خودتون...
چه ها گذشته در این ماه ها..  128fs318181
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام برای تولد مادرم چی بگیرم؟
شدیدا به یاری شما ، مخصوصا خانم ها نیازمندم.

لباس و اینا رو که اصلا فکرش رو هم نکنین ، کلا سلیقه نمی دونم چیه. ظرف و مرف رو هم می گه اینا رو واسه خودت گرفتی که من توش غذا درست کنم و ناراحت می شه. طلا و ملا رو هم که پولم نمی رسه. ادکلن هم خوبش گرونه.

زیر صد تومن یه پیشنهاد بدین لطفا.
اوضاع بحرانیه ، لطفا کمک کنین.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

(1394 مرداد 3، 14:07)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: سلام برای تولد مادرم چی بگیرم؟
شدیدا به یاری شما ، مخصوصا خانم ها نیازمندم.

لباس و اینا رو که اصلا فکرش رو هم نکنین ، کلا سلیقه نمی دونم چیه. ظرف و مرف رو هم می گه اینا رو واسه خودت گرفتی که من توش غذا درست کنم و ناراحت می شه. طلا و ملا رو هم که پولم نمی رسه. ادکلن هم خوبش گرونه.

زیر صد تومن یه پیشنهاد بدین لطفا.
اوضاع بحرانیه ، لطفا کمک کنین.

کارت هدیه
یه دسته گل
یه جعبه ناپلئونی
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
برید مغازه بدلیجات
یه دستبند یا یه گردنبند
به نظرم با صد تومن چیزای قشنگی میتونید بخرید

سلام ترک عزیزم
خوبید؟
خوشحالم منو یادتونه
این مدت نبودی کجا بودی؟چی کردی؟

[تصویر:  nasimhayat.png]
اینا رو امروز بابام از باغمون که دیشب گفتم چیده  128fs318181

[تصویر:  tdvg_20150725_153241.jpg]
دستبند رو یه نفر دیگه گرفته.
دسته خوبه. ناپلئونی هم خوبه.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

امروز یه کلیپ در آپارات دیدم راجع به شهوت. اسم  سخنران رو که دیدم با آشنایی که از شخصیتش داشتم خواستم بیخیالش بشم. گفتم بیخیال شاید حرفایه قشنگیه زده باشه اصل اول هوشیاری فروتنیه.اما تو سخنرانیش اینا رو  میگه:

ما معتقدیم نیروی شهوت یک نیروی خدایی است.یک نعمت الهی است.
خداوند غریزه شهوت رو در مرد و زن قرار داده برای تشکیل خانواده و بقای نسل برای انس زن و مرد.
ما نیروی شهوت رو یه چیزخبیث نمیدونیم اگه پسر یا دختر نیروی شهوت درونش نیست اون مشکل داره بیماره
اسلام یک مذهب ضد شهوت نیست.

اخه نادان آدم تو فرق شهوت و نیروی جنسی رو نمیدونی تو سخنرانیت میای مترادف هم میگیری اینا رو. جناب دکتر جناب استاد جناب نفهمی که راجع به همه چی در مملکت نظر میدی بیسوادی که تلویزیون 24 ساعته در اختیارته همه اراجیفی به نام اسلام میگی خودت بیماری نه دختر پسری که دارن تلاش میکنن شهوت رو از زندگیشون حذف کنن.  :smiley-yell:
...................................................................
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
همساده خوبه حالا ما اینارو میفهمیم...ولی توی تلویزیون و سایتا مثل همین اپارات چقدر مطلب اشتباه پخش میکنن که نمیفهمیم!!!

مثالش همین مستند راز بود چی بود صدا سیما هم ترجمه و پخشش کرده...من بار ها دیدمش و کتابشو خوندم 85 درصدش مزخرفه!!!

حیف وقت و فکر و حافظمون که خیلی به خاطر اینچیزا رفت و نفهمیدیم!

53
سلام
آقای همساده بیاین دو درصد فکرکنیم خو شما و من اشتباهی فهمیدیم منظور اون سخنران رو!
ی اصل دیگه تو هوشیاری خوشبینی و حسن ظن هست..1

قطعا خدا ب ماها گفته عفت پیشه کنیم و تلاش ما عفت هست.. نه خفه کردن حس طبیعی ک داریم..
ان شاء الله خدا کمکمون کنه و پاک وارد زندگی صحیح و اصیل بشیم.

در پناه خدا..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سپاس شده توسط
سلام دوستان :22:

دوتا سوال:

اول اینکه این مسابقات رهایی دی ماه و ... که قبلا برگزار میشده چرا دیگه برگزار نمیشه؟ Vamonde

دوم اینکه چرا اینقدر اعتبارای من نسبت به همتون پایینه؟  20
من که هم فعالم هم خیلی وقته عضو کانونم 1276746pa51mbeg8j
سلام
اول: چون مسابقات ماهانه بود.. هر ماه اسم ماه خودشو روش میذاشتیم.. دی ماه .. بهمن ماه و...
الان دیگه اینطور نیست و کلا مسابقه ماهانه داریم و هر کسی ی ماه روز خوب داشته باشه ستاره میگیره..53258zu2qvp1d9v

دوم: خب بهشت را ب بها دهند..42 ان شاء الله فعالیت های منظم و دقیقی داشته باشین بچه ها هم اعتبار میدن..
ضمن این ک قدیما بچه ها فله ای 17 اعتبار میدادن.. اینه ک گذشتگان ی کم اعتبارهاشون زیادی بالاس..1

ان شاء الله دلتون معتبر باشه..

در پناه خدا..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

درخشنده داداش میدونی چقدر خوب میشه من تو سن 24 سالگی اینو نمیفهمیدم که بین غریزه جنسی و شهوت فرق هستش؟میدونی من چند سال با این حرف که من نیاز جنسی دارم و راه تخلیه ندارم سر خودم کلاه میزاشتم؟میدونی تا همین اواخر میخواستم کنترل شده شهوترانی کنم؟ 
چقدر درد کشیدم تا فهمیدم شهوترانی در هر مرام و مسلک و دینی به هر شیوه ای مذمومه حتی شهوت با همسر.
همش واسه نداشتن آگاهی بود.

این از بدیهیاته که هیچ وقت شهوت رو در کنار نیروی جنسی و غریزه قرار ندیم ولی این بابا اینو تشخیص نمیده حالا با هر نیتی با هر قصد خیری با هر منظوری داره حرف بی ربط میزنه ته سخنرانی میخواد یه نتیجه خوب بگیره ولی میزنه تمام حرفو خراب میکنه. چون جایی که سوادشو نداره  به عنوان کارشناس نظر میده. به این میگن غصب جایگاه به این میگن حرف زدن در جایی که متخصص نیستی. غصب بزرگترین زشتی هاست. 
با این حرفا هم خودش هلاک میشه هم اون جوون بدبخت پای تلویزیون که فکر میکنه این کارشناس روانشناسی و کارشناس دینه: یا مثه نود درصد جوونایه این دوره میگن این اگه اسلامه پس ما قبولش نداریم و میشن ضد اسلام یا جزء اون ده درصدی میشه که ماست رو بهش بگن سیاهه میگه چشم.

مولا حضرت علی علیه السلام :ما رفع امرءا كهمته، و لا وضعه كشهوته

"هيچ چيزي به اندازه همت و اراده فرد او را بالا نمي‌برد و هيچ چيزي مانند شهوت كسي را زمين نمي‌زند." 
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
الوعـده وفا

[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]