امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

نقل قول: دیشب یه اتفاقی تو خواب برام افتاد امروز از چند نفر پرسیدم گفتن باید روزاتو صفر کنی [تصویر:  b.gif] 
هر چی توضیح و تفسیر میدم براشون اثری نداره [تصویر:  15.gif] 

1744337bve7cd1t81  جانم؟!خب چه کاریه این حرکت؟ دست شما بوده؟

ای بابا...

نقل قول: با پلو پز برنج گذاشتم
سیب زمینیش نپخت
برنجش خمیر شد 

Khansariha (13)

من که برنج خمیر دوس دارم! Khansariha (18) قلقش میاد دستتون....تازه کیک از برنج بد قلق تره! به خاطر چند دیقه زیرش سیاه میشه ابرو ادمو میبره! Gigglesmile
(1394 مرداد 2، 21:03)به امید خدا. نوشته است:
نقل قول: دیشب یه اتفاقی تو خواب برام افتاد امروز از چند نفر پرسیدم گفتن باید روزاتو صفر کنی 1744337bve7cd1t81
1744337bve7cd1t81 1744337bve7cd1t81 1744337bve7cd1t81
اخه چرا؟

میدونی این مدلشو بعد ده  دوازده سال درگیری تجربه نکرده بودم.
شهوت خیلی مرموزه
تو تالار خصوصی پسرانه توضیح میدم.
البته یکی دو هفته ست فهمیدم خوابم از کنترل خارج شده تو رهروان هم گفتم.واقعا بلد نبودم باید چکار کنم. فکر کردم برگردم کانون تو جمع بچه ها درست میشه.
ولی خوب آدمایه با تجربه وقتی شرایط این روزامو فشارهای روحی رو واسشون توضیح دادم.گفتن که اگه این قسمت و شل بگیری و فکر کنی لغزش حساب نمیشه از این به بعد همین آش و همین کاسه ست.
راستش یه خرده ترسیدم از این قصه جدید ولی خب یه سری راهکار گرفتم ایشالا با اونا حل میشه.
بهبودی ادامه دارد... 53
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
درخشنده خوب شد این جا رو خوندم. حالم یه جوریه ، نه خوش حالم ، نه ناراحت
شما ها رو که دارم خوبم. 317

این گوجه هات رو هم اگر من بخرم ببرم خونه ، مادرم همشون رو می ریزه سطل آشغال ، می گه برو گوجه سالم بخر. 1
در همین حد ما سالم زندگی می کنیم.
داداش تو کرد کرمانشاهی هستی؟ چرا زود تر نگفتی. یه رفیق داشتم عین خودت ، خیلی پسر گلی بود.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

(1394 مرداد 2، 21:20)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: درخشنده خوب شد این جا رو خوندم. حالم یه جوریه ، نه خوش حالم ، نه ناراحت
شما ها رو که دارم خوبم. 317

این گوجه هات رو هم اگر من بخرم ببرم خونه ، مادرم همشون رو می ریزه سطل آشغال ، می گه برو گوجه سالم بخر. 1
در همین حد ما سالم زندگی می کنیم.
داداش تو کرد کرمانشاهی هستی؟ چرا زود تر نگفتی. یه رفیق داشتم عین خودت ، خیلی پسر گلی بود.

Khansariha (13)  کثیفن توی عکس هم بد افتاده...همینطوری میخورمشون حال میده! Gigglesmile

اقا اصلا فروشی نیست! همینطوریه! 128fs318181 

من یه رگم کرمانشاهیه یه رگم شمالیه! Khansariha (18) حالا چرا باید زودتر میگفتم؟ 42

(1394 مرداد 2، 21:43)asma نوشته است: اگه میشه آقایون داداشا یه کلاس آشپزی هم واسه ما ترتیب بدید خب!! 1276746pa51mbeg8j 1276746pa51mbeg8j

واقعا؟ امکانات دست شماست... اشپزخونه و اینا
خب زود تر می گفتی دیگه ، الان قشنگ قشنگ درکت می کنم ، کلا کردا اخلاقای خاص خودشون رو دارن.
این دوستم که کرد بود هم خیلی خاص بود. یه استاد کرد هم داریم اونم اخلاق خاص خودش رو داره.

..........................................................

آقا ورژن جدید اشتباه گرفتن کاربرا با هم.
تا حالا چند بار شده که به امید خدا رو با همساده اشتباه گرفتم ، به خاطر آواتاراشون
برای شما پیش نیومده؟ 53258zu2qvp1d9v

خداحافظی

عوضش کردم داداش عاشق به مشکل بر نخوری 4fvfcja
اسما خانم آشپزی خیلی خوبه باحاله  Khansariha (48) مواد رو بریز تو قابلمه درشو ببند بزار رو اجاق بعد چند دقیقه زیرشو خاموش کن و درشو باز کن
و با سلیقه خودت تزیینش کن
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
دستت درد نکنه همساده ، معضلی شده بود واسم 4fvfcja

خانم اسما همساده راست می گه ، آشپزی کار نداره.

1- مرغ رو می گیرین.
2- مرغ رو سرخ می کنین
3- مرغ رو می خورین.

من خودم مرحله سوم رو ترجیح می دم  4

خداحافظی

(1394 مرداد 2، 21:58)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: خب زود تر می گفتی دیگه ، الان قشنگ قشنگ درکت می کنم ، کلا کردا اخلاقای خاص خودشون رو دارن.
این دوستم که کرد بود هم خیلی خاص بود. یه استاد کرد هم داریم اونم اخلاق خاص خودش رو داره.

..........................................................

آقا ورژن جدید اشتباه گرفتن کاربرا با هم.
تا حالا چند بار شده که به امید خدا رو با همساده اشتباه گرفتم ، به خاطر آواتاراشون
برای شما پیش نیومده؟ 53258zu2qvp1d9v

کردا مگه چه مدلیه اخلاقشون...اقا چه فکری در مورد ما میکنید؟! Gigglesmile یهو نگید الان با AK47 میاد دنبالمون  Khansariha (98) 

اون اشتباه گرفتنه مال چند ثانیست...که الان دیگه بر طرف شد...همساده مغازه رو باز کرده 4

راستی عاشق اون گوجه هارو الان رفتم دیدم باید جداشون کنی! از هر جعبه دو کیلو اونجوری که شما میخوایید در میاد! 17

بیا بامیه بردار به جاش همشون بزرگ بزرگن برا خورشت بامیه خیلی خفن میشه! 128fs318181
(1394 مرداد 2، 22:02)asma نوشته است: امکانات هست ولی متاسفانه استعداد نیست 53258zu2qvp1d9v
وچون دختریم رفتیم آشپزخونه باید دست پر بیایم بیرون تا حداقل آبرومون نره 1276746pa51mbeg8j

استعداد هم هست....

اون که ابرو میره برای همست... خیلیم حال میده خراب میکنی ولی باید در ابعاد کوچیک یه چیزی رو خراب کنیم تا بقیه مجبور نباشن یه تن غذای شور

بخورن با سه لیتر اب! Gigglesmile 

وای یه بار ماکارونی رو زردچوبه توش خیلی ریختم شد فاجعه! Khansariha (13) 
درخشنده من از بامیه بدم میاد تو هم هی اسمشو بیار :smiley-yell:

اسما خانم نه من مسئولیت به عهده نمیگیرم قسمت اخرش با سلیقه خودتون قرار بوده تزیینش کنید حتما خراب کردین وگرنه دستورالعمل حرف نداره.

این دستورالعمل  داداش عاشق هم خوبه تازه علاوه بر مرغ  برای تخم مرغ هم عملیه...ماشالا خدا برکت بده به این همه آشپز Khansariha (46)
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
من تا حالا نه بامیه خوردم نه خورشت بامیه 17
چرا یه چیز ماه رمضون می خوردیم بهش می گفتن زولبیا بامیه 17

درخشنده اون تخمه ها رو چند می دی؟ من عاشق تخمه اینجوریم ، خام و روی گل.
یادش بخیر ، بچه بودیم ، باغ و اینا ، تخمه می خوردیم با بچه ها ، نرم و نازک ، چست و چابک 17

خداحافظی

بچه ها ما هم باغ داریم همه چی هست،
آفتابگردون، خیار، بادمجون، بامیه، گوجه، هلو، گردو، زردآلو، بادوم، فندوق، توت فرنگی، آلو، آلوچه، سیب، انواع سبزی ...

جدی میگما
دعوتتون که نمیتونم بکنم بیاین ولی اگه یادم بمونه دفعه بعدی که رفتم عکس میگیرم  128fs318181
(1394 مرداد 2، 22:34)فرزاد 7 نوشته است: بچه ها ما هم باغ داریم همه چی هست،
آفتابگردون، خیار، بادمجون، بامیه، گوجه، هلو، گردو، زردآلو، بادوم، فندوق، توت فرنگی، آلو، آلوچه، سیب، انواع سبزی ...

جدی میگما
دعوتتون که نمیتونم بکنم بیاین ولی اگه یادم بمونه دفعه بعدی که رفتم عکس میگیرم  128fs318181

منو دعوت کن میام 4

میتونم ادرس هم بدم با باربری بفرستی.
نمیبخشمت  اگه احساس غریبه گی کنی. Khansariha (18)
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
بله چشم حتما  Khansariha (13)
وای دلم خواست ، البته همه ی اینا رو میوه فروشی بری داره ،
ولی خودت بری از تو باغ بچینی بخوری یه مزه دیگه می ده.
اگر خودت بکاری و درخت رشد کنه ، میوه اش رو بخوری که دیگه اصلا قابل توصیف نیست.

یه شکلکی بود طرف هندونه می خورد Smiley-face-cool-2

خداحافظی

(1394 مرداد 2، 22:41)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: وای دلم خواست ، البته همه ی اینا رو میوه فروشی بری داره ،
ولی خودت بری از تو باغ بچینی بخوری یه مزه دیگه می ده.
اگر خودت بکاری و درخت رشد کنه ، میوه اش رو بخوری که دیگه اصلا قابل توصیف نیست.

یه شکلکی بود طرف هندونه می خورد Smiley-face-cool-2

دقیقا همینجوری  بوده
البته من نکاشتم بابام کاشته چند سال پیش  128fs318181

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان