امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

هر روز زندگی کن
نه فقط تنفس!!!

در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
 سپاس شده توسط
[تصویر:  tuscany-134152]
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

سلام دوستان کانونی 
یک مسابقه ای هست که تا فردا مهلت ثبت نام هست گفتم شاید کسی دوست داشت شرکت کنه
درود به همه ی دوستان
بعد از پنج شیش سال برگشتم که دوباره کنار هم باشیم، همه در کنار هم ان شاالله این لعنتی رو شکستش میدیم
من الان اولین روز پاکی رو شروع کردم، اوضاعم تا حالا خیلی بد بوده، توی همین یه ماه اخیر شاید حدود سی بار دست به این کار زدم، دیروز چهار بار، توی سه روز اخیر ده بار، فاجعه باره، افتضاحه، اومدم اینجا تا خودمو درست کنم
التماس دعا دارم
[تصویر:  05_blue.png]
(1399 تير 26، 1:29)ali123 نوشته است: درود به همه ی دوستان
بعد از پنج شیش سال برگشتم که دوباره کنار هم باشیم، همه در کنار هم ان شاالله این لعنتی رو شکستش میدیم
من الان اولین روز پاکی رو شروع کردم، اوضاعم تا حالا خیلی بد بوده، توی همین یه ماه اخیر شاید حدود سی بار دست به این کار زدم، دیروز چهار بار، توی سه روز اخیر ده بار، فاجعه باره، افتضاحه، اومدم اینجا تا خودمو درست کنم
التماس دعا دارم

انشالله همه چیز درست میشه 49-2
تو یکی از گروهها ثبت نام کنید و زودتر فعالیت اتون را شروع کنید 317
پیش به سوی روزهای پاک ConfettiConfettiConfettiConfetti
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
اهورا کجایی
دقیقا کجایی؟؟
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

مشارکت شادن: 
مدتیه که کارمند اداری شدم صبح علی الطلوع میرم و ظهر مثه بقیه برمیگردم قبلترها گذر عمر برام اینقدرها ملموس نبود که الان هس.. روزها رو طی میکنی که زودتر برسی به آخرهفته و میبینی ای دل غافل ببین این عمرته ک داره هی میگذره هاااا..
به دفترچه برنامه ریزیم نگاه میکنم قرار بود تو هفته گذشته ی مقالمو تکمیل و ارسال کنم ک نشد وقت داشتم ولی مفید نگذشت 
هفته دیگه تیر تموم میشه یعنی ۴ ماه از ۹۹ و ۸ماه بعدیشم عین برق خواهد گذشت زمان منتظر هیچکس نمیمونه مسیر خودشو میره و اینم منم ک باید بدوم و جانمونم و دنبال پیدا کردن "انگیزه" برای شروع کارام نباشم .. چون موندن تو این فضا باعث عقب افتادن میشه و فقط باید بجنگی و منتظر اینکه ی روزی ی جایی حال دلت سر کیف باشه، نباشی.. حکایت پاکی و تلاش برای بهبودی هم از این قاعده مستثنی نیس هرچند رنجی که میبریم ازش خیلی زیااااده اما نجات ما تو تلاش مداوم و خسته نشدنه.. 
خدایا تو شاهدی ما دوسِت داریم ما تو سختی و رنجیم با دل شکسته بلند میشیم تن به شرایط نمیدیم امیدمون به رافت و رحمانیت توعه لطفا تو هم ناامید نشو ازمون و تو کار ما گشایش ایجاد کن ای مسبب الاسباب 53

شادن هستم یک بیمار با ۳۲ روز پاک 302
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
(1399 تير 26، 21:01)هومان نوشته است: اهورا کجایی
دقیقا کجایی؟؟

53 53 53
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
این ویدیو رو حتما نگاه کنید

در همه احوال
خداراشکر!!!!

(1399 تير 27، 14:14)هومان نوشته است:
این ویدیو رو حتما نگاه کنید

هومان جان 

چند چیز کمر منو به لرزه در میاره 

۱. یوتیوب 
۲. اینستا 
 و ....

پس متاسفم  4chsmu1

حالا نمونه هاش رو تو نت میسرچم . قطعا باید مفید باشه

.
.
.

آقا یه چیزی ....

شما هم میتونید پست های خودتون رو گزارش کنید ؟ 17

یا فقط من قدرت های ماورایی دارم ؟ Khansariha (49)
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
اینستا و ما ادراک اینستا.

من اگر دستم می رسید، می زدم کلا سرورهاشون رو می ترکوندم. Swear1
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

(1399 تير 27، 23:05)آبـی نوشته است: 53258zu2qvp1d9v اینستا همیشه یک جوری القا می‌کنه که انگار چندین سال نوری از زندگی و دنیا عقبی...
فضای جالبی نداره... در حالت عادی...
اما دسته‌بندی هنری‌ش خیلی مفیده و کارهای خلاقانه‌ای می‌شه ازش یاد گرفت...
نتیجه کلی اینکه  به ریسکش نمی‌ارزه...
( پی‌نوشت: اینها نظر شخصی بود Gigglesmile 53258zu2qvp1d9v بد برداشت نشه  53  )

4  من هم می‌تونم پست‌های خودم رو گزارش کنم

عه آبی جان
دوست خوب خودم Khansariha (18)
فقط خواستم بگم دوست منه دیگه امر دیگه ای ندارم 4chsmu1
خداروشكر من اينستا ندارم
ولی متأسفانه دوروبرم خیلی از نزدیکان رو میبینم که چقدر اینستا اونا رو از ارزش‌ها دور کرده و خیلی از مسائل مثل بی‌حجابی رو واسشون عادی کرده
یا مثلا زن و شوهرایی که توی زندگی واقعی مثل خروس جنگی همش دعوا دارن ولی تو اینستا واسه هم لاو میترکونن و هر کی ندونه میگه اینا لیلی و مجنونن
یا مثلا کسی که با یه لباس دو تا عکس نمیزاره و با وضع بد مالی هی الکی پول واسه لباس فقط واسه یه عکس میده
آدمای معمولی با وضع متوسط که چند تا بلاگر رو الگوی خودشون  قرار دادن و چون نمیشه زندگیشون مثه اونا باشه هی افسرده تر میشن و اصلا داشته‌های زندگی خودشون رو نمیبینن 
خیلی غصم میگیره خیلی 46
...You were there for me when no one else was

یه روز میاد که همه چی درست میشه
یا درست میشه یا تموم میشه مگه نه؟
نقل قول: هاش رو تو نت میسرچم
خوب چرا با سایت اینستا نمیری؟ 49-2
من خودم اینستا ندارم ولی با سایت اینستا هر از چندگاهی پیج معلمامو میبینم ،با یه چنتا انگیزشی
با سایت که باشه چون یذره کار کردن باهاش سخته ،دلت نمیخواد ۲۴ ی تو اون سگ مصب بالا پایین بری
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

(1399 تير 27، 10:42)شادن نوشته است: مشارکت شادن: 
مدتیه که کارمند اداری شدم صبح علی الطلوع میرم و ظهر مثه بقیه برمیگردم قبلترها گذر عمر برام اینقدرها ملموس نبود که الان هس.. روزها رو طی میکنی که زودتر برسی به آخرهفته و میبینی ای دل غافل ببین این عمرته ک داره هی میگذره هاااا..
به دفترچه برنامه ریزیم نگاه میکنم قرار بود تو هفته گذشته ی مقالمو تکمیل و ارسال کنم ک نشد وقت داشتم ولی مفید نگذشت 
هفته دیگه تیر تموم میشه یعنی ۴ ماه از ۹۹ و ۸ماه بعدیشم عین برق خواهد گذشت زمان منتظر هیچکس نمیمونه مسیر خودشو میره و اینم منم ک باید بدوم و جانمونم و دنبال پیدا کردن "انگیزه" برای شروع کارام نباشم .. چون موندن تو این فضا باعث عقب افتادن میشه و فقط باید بجنگی و منتظر اینکه ی روزی ی جایی حال دلت سر کیف باشه، نباشی.. حکایت پاکی و تلاش برای بهبودی هم از این قاعده مستثنی نیس هرچند رنجی که میبریم ازش خیلی زیااااده اما نجات ما تو تلاش مداوم و خسته نشدنه.. 
خدایا تو شاهدی ما دوسِت داریم ما تو سختی و رنجیم با دل شکسته بلند میشیم تن به شرایط نمیدیم امیدمون به رافت و رحمانیت توعه لطفا تو هم ناامید نشو ازمون و تو کار ما گشایش ایجاد کن ای مسبب الاسباب 53

شادن هستم یک بیمار با ۳۲ روز پاک 302

این روزها همه یه جورایی فقط دنبال گذر زمان هستن. یه جور یاس عمومی جامعه رو گرفته که تک تک ما ازش جدا نیستیم. وقتی احساس می کنی هر چقدر بدوی و پول جمع کنی و پس انداز کنی باز هم قیمت ها و خرج ها ازت با سرعت بیشتری پیشی می گیرن..حالا ممکنه در عمل سعی کنیم خوشحال بمونیم و با لحظه هامون زندگی کنیم ولی این حس یاس لعنتی در درونمون دست بر نمیداره.
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان