امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

بچها بخدا بازی های آنلاین خیلی کیف میده.. شناسایی هم نمیشیم..
فکر نکنم با قوانین کانون هم تداخل داشته باشه. ....
بیاین بازی کنیم.. خیلی کیف میده.. هیجانش خیلی بالاست... Khansariha (69)
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
سلام این گروه ها چجوریه؟!
 سپاس شده توسط
(1399 اسفند 19، 16:01)آستوریا نوشته است:
(1399 اسفند 18، 15:47)shine نوشته است:
(1399 اسفند 18، 15:34)shine نوشته است:
(1399 اسفند 18، 13:55)آستوریا نوشته است: بچها اینجا کسی کال آف دیوتی بازی می‌کنه عایا؟؟؟

میتونیم مولتی پلیر بازی کنیم  4

13

جالبه برام،هیچوقت فکر نمی کردم خانم ها به نبرد علاقه مند باشن، همیشه فکر می کردم خشونت مال مرداست،لطافت و ظرافت برا خانوما یه عنصر ذاتیه،تنها سلاحی که تا حالا ازش استفاده کردن،گریه هستش،از سوسک می ترسن،عاشق زیبایی هستن و ...

شاید وقتش رسیده تجدید نظر کنم،احتمالا خیلی از تصورات اینچنیم نیاز به تجدید نظر دارن 53258zu2qvp1d9v

بابا اینا همش شایعه است  65 
همش تاثیری این رسانه هاست Khansariha (49) 

مثلا من یکی از آرزوهام اینه که وقتی برام هدیه میارن بجای گردنبند و این چرت و پرتا . Ps5 بیارن 

توی گروه بودم برای بازی dota2 بعد رنکمون خیلی بالا بود . .. 
با اعضای گروه مون هم نسبتا صمیمی بودیم..
بعد از یکسالو نیم فهمیدن من دخترمم . . . 

الآنم تو بازیهای مولتی پلیر . . . یه بار با روسیه بازی داشتیم... ،50 به 48 بردیم. بعد mvp گروه مون من شدم
یکی از بچها  هیدشات من رو ریکورد کرده بود  فرستاده بود تو گپمون.. بعد نوشته بود بود فقط یه پسر ایرانی می‌تونه اینطوری بازی کنه ...  Khansariha (56) 
هنوز اعلام نکردم پسر نیستم تو این یکی بازی 65

13 
من اولین باری کال آف بازی کردم،شبا از ترس نمی خوابیدم Gigglesmile
(1399 اسفند 19، 16:04)آستوریا نوشته است: بچها بخدا بازی های آنلاین خیلی کیف میده.. شناسایی هم نمیشیم..

سلام

هر گونه ارتباط خارج از کانون (اگر از طریق مدیریت نباشه) خلاف قوانینه.  303
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

Salam
دلم از برایتون تنگ شده بود Khansariha (134) . چه دوره ای بود خ.ا زندگی و قیافه مون را تحت تاثیر قرار داده بود.  چه  روزهایی بود الان نوع دغدغه هام  عوض شده. بعضی وقتها میگم کاش بزرگترین مشکلم همون خ.ا میموند اما باز به خودم نهیب میزنم که یکی از بزرگترین چالش های زندگیم بود و هرگز نمیخوام برگردم. تو این مدت مشکلات خیلی بزرگی برام پیش اومد که به تناسب سن عقلی و تجربیم نسبت به قبل بیشتر شده. 
چه زود دیر میشود... 53
(1399 اسفند 20، 1:19)PlaSmA نوشته است: Salam
دلم از برایتون تنگ شده بود Khansariha (134) . چه دوره ای بود خ.ا زندگی و قیافه مون را تحت تاثیر قرار داده بود.  چه  روزهایی بود الان نوع دغدغه هام  عوض شده. بعضی وقتها میگم کاش بزرگترین مشکلم همون خ.ا میموند اما باز به خودم نهیب میزنم که یکی از بزرگترین چالش های زندگیم بود و هرگز نمیخوام برگردم. تو این مدت مشکلات خیلی بزرگی برام پیش اومد که به تناسب سن عقلی و تجربیم نسبت به قبل بیشتر شده. 
چه زود دیر میشود... 53
Alaykom
کاش از خوبی های دوران بی خ.ا هم میگفتید 53258zu2qvp1d9v
از راه حل هاشم بگید Hanghead
کلا اندکی سخن کنید  4chsmu1
بسی خوش برگشتید 53
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 اسفند 19، 23:32)عاشق فاطمه زهرا نوشته است:
(1399 اسفند 19، 16:04)آستوریا نوشته است: بچها بخدا بازی های آنلاین خیلی کیف میده.. شناسایی هم نمیشیم..

سلام

عجب. . . . 42

رو حساب اینکه دیدم چند نفر ایمیل همدیگه رو دارن و دارن بهم ایمیل میدن.. و هم تو ی گروه های ترک و هم توی پروفایل هاشون این مسئله رو. عنوان کردن.. و مدیر ها هم دیدن انگار..
فکر کردم ایرادی نداره . . بازی توی اپلیکیشن ها . . . .
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
بعضی ها به هم ایمیل میدن،بعضی از بنفش ها رنگشون پریده،چه تغییر و تحولاتی کرده کانون،به به  Khansariha (56) 

کانونم شده عین بعضی ممالک،شب می خوابی،صبح پا میشی،میبنی شدی اصحاب کهف Gigglesmile
(1399 اسفند 20، 17:44)آستوریا نوشته است:

سلام

عجب. . . . 42

رو حساب اینکه دیدم چند نفر ایمیل همدیگه رو دارن و دارن بهم ایمیل میدن.. و هم تو ی گروه های ترک و هم توی پروفایل هاشون این مسئله رو. عنوان کردن.. و مدیر ها هم دیدن انگار..
فکر کردم ایرادی نداره . . بازی توی اپلیکیشن ها . . . .

لطفا این موارد رو گزارش کنید.
احتمالا کاربران جدید هنوز از قوانین مطلع نیستند،

این قانون است که ارتباطات خارج از کانون حتی اگر وجود داشته باشد، مربوط به خارج از کانون است و در این جا در موردش نباید صحبت شود.

جدیدا اعضای یک گروه (در صورتی که حامی موافق باشد) می توانند در پیام رسانی و خارج از کانون با هم در ارتباط باشند.
این ارتباط در چهارچوب کانون و برای اعضای محدود است،
و بحثش متفاوت است.  303

خداحافظی

سپاس شده توسط

سلام

اها حیف شد اگ میشد عالی میشد  4chsmu1 4chsmu1
البته الانم احتمالا صلاح همینه  Khansariha (56)
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

کانونم کسری بودجه داره انگار،هر روز یه مدیر رو تعدیل می کنه Gigglesmile
(1399 اسفند 21، 1:08)shine نوشته است: کانونم کسری بودجه داره انگار،هر روز یه مدیر رو تعدیل می کنه Gigglesmile

آقای shine

اگر این صحبت شما یک شوخی باشه،
اصلا شوخی خوبی نیست.
و قطعا بسیاری از تیم مدیریت از این حرف شما ناراحت خواهند شد.

اگر این صحبت شما انتقاد هست، در جای درستی اون رو بیان نکردید.
برای انتقاد تاپیک به خصوصی داریم.

اما اگر این صحبت شما جدی باشه.
باید خدمتتون عرض کنم که مدیریت ریالی پول بابت زحمات بسیاری که می کشن دریافت نمی کنن.
(بماند که مزد زحمات بعضی از دوستان این سالها توهین و تمسخر بوده)
هزینه های نگه داری و ارتقای سایت هم همگی از جیب مدیریت هست و کمکی از سازمان و نهاد خارجی وجود نداره.
دوستان مدیریت هم بعد از مدت ها تلاش و فعالیت مدیریتی و به دلیل مشغله های زندگی و بعضی هم به دلایل شخصی و به درخواست خودشون، بازنشسته شدند.
تعدیلی در کنار نبوده، چون استخدامی در کار نبوده.

موفق باشید 53

خداحافظی

درود مجدد . ممنونم از لطف شما 53
روزهای ابتدایی ترک:
در ابتدای پروسه ی ترک  شخص در ظاهر و سطح انرژی و ذهنیش تغییرات مثبت و محسوسی داره و از نظر روانی هم خیلی از دوران اعتیاد بهتره.
از خوبی هاش راستش. به ترتیب اهمیت روی قیافه خیلی تاثیر میذاره و قدرت مغز. و اعتماد به نفس که  همه ی اینها دلایل پزشکی خودش رو داره و ثابت شده هست و کسی هم نیست که ارزش این سه چیز رو ندونه. و سلامت و تعادل این سه چیز به معنای تعادل و سلامت در خیلی از امور و فاکتورهای زندگی هست. 
داروهای گیاهی:
من از باب داروهای گیاهی با مطالعه و آزمون و خطا و جامعه آزمایشی و آماری به ترکیبی دست یافتم که واقعا برای جنس مذکر میل جنسی رو تا حد زیادی پایین میاورد. ولی بعد از یک یا دو ماه شروع میشد و اذیت میشدی.البته  تحقیق رو به یکی از ژورنال ها دادم و اونها هم با آزمایش بی ضرر بودنش رو تایید کردن(نداشتن تاثیر در عقیمی و تعداد و حرکت و سلامت اسپرم ها).
تغییر استراتژی:
چندین و چند بار خواستم اذعان کنم. ولی دستم لرزید گفتم نکنه احدی به گناه بی افته که من هم در گناهش شریکم . ولی چون سن ما سن خاص هست و قلیان و تمنای این نیاز از درونه و با چیزی هم نمیشه کامل سرکوبش کرد. من رو به ارتباط با جنس مخالف آوردم. بنا به توان  شخصی و شرایط اجتماع سعی کردم از نوع حلالش باشه هرچند اعتقادی به متعه نداشتم ولی چون ظن اش به ازدواج نزدیک تر از انواع دیگه بود این راه رو برگزیدم برای ارتباط هام.
امیدوارم همه بتونن طعم زندگی سالم و بدون اعتیاد رو بچشند. 
الله الوکیل و هوالاعلم
(1399 اسفند 21، 1:36)عاشق فاطمه زهرا نوشته است:
(1399 اسفند 21، 1:08)shine نوشته است: کانونم کسری بودجه داره انگار،هر روز یه مدیر رو تعدیل می کنه Gigglesmile

آقای shine

اگر این صحبت شما یک شوخی باشه،
اصلا شوخی خوبی نیست.
و قطعا بسیاری از تیم مدیریت از این حرف شما ناراحت خواهند شد.

اگر این صحبت شما انتقاد هست، در جای درستی اون رو بیان نکردید.
برای انتقاد تاپیک به خصوصی داریم.

اما اگر این صحبت شما جدی باشه.
باید خدمتتون عرض کنم که مدیریت ریالی پول بابت زحمات بسیاری که می کشن دریافت نمی کنن.
(بماند که مزد زحمات بعضی از دوستان این سالها توهین و تمسخر بوده)
هزینه های نگه داری و ارتقای سایت هم همگی از جیب مدیریت هست و کمکی از سازمان و نهاد خارجی وجود نداره.
دوستان مدیریت هم بعد از مدت ها تلاش و فعالیت مدیریتی و به دلیل مشغله های زندگی و بعضی هم به دلایل شخصی و به درخواست خودشون، بازنشسته شدند.
تعدیلی در کنار نبوده، چون استخدامی در کار نبوده.

موفق باشید 53

بیخیال داداش

بنده خدا یه شوخی ای کرد ...

چیز خاصی نگفت که اینجوری جواب دادی  65
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
 سپاس شده توسط
نقل قول: داروهای گیاهی:
من از باب داروهای گیاهی با مطالعه و آزمون و خطا و جامعه آزمایشی و آماری به ترکیبی دست یافتم که واقعا برای جنس مذکر میل جنسی رو تا حد زیادی پایین میاورد. ولی بعد از یک یا دو ماه شروع میشد و اذیت میشدی.البته  تحقیق رو به یکی از ژورنال ها دادم و اونها هم با آزمایش بی ضرر بودنش رو تایید کردن(نداشتن تاثیر در عقیمی و تعداد و حرکت و سلامت اسپرم ها).
سلام آقای پلاسما 303
میگم شمارم دکتر صدا بزنیم؟ 4chsmu1
و چه داروهای گیاهی موثر هستند؟ 39

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان