امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

سلام  303

وقت بخیر 
ببخشید نمیدونم جای درستی میبپرسم یا نه ، ولی 

من یه حساب تلگرام داشتم ، که عملا چند ماه اخیر بلا استفاده بود ، خیلی کم استفاده می‌کردم.  
بعد یه مدت که الانا فعال شدم دیدم یه دستگاه دیگه هم داره از حساب من استفاده میکنه ( هک ) از کجا گیر این آدم مریض افتادیم خدا داند  22
اون سری دستورالعمل های تلگرام رو انجام دادم که دیگه نتونه وارد بشه ؛ الان بارهای باره که مجددا داره تلاش میکنه و ناموفقه تلاشش . 
 همینطور بزارم قفل بمونه  دیگه راهی نداره که سو استفاده بشه از حسابم ؟ 
میخواستم حساب پاک کنم بعد فک کردم ممکنه بره از اول راه اندازیش کنه و دسترسی خودمو قطع کنه  22

میشه به جایی شکایتی ، چیزی کرد ؟
(1401 آذر 3، 17:49)محسنین نوشته است: سلام  303

وقت بخیر 
ببخشید نمیدونم جای درستی میبپرسم یا نه ، ولی 

من یه حساب تلگرام داشتم ، که عملا چند ماه اخیر بلا استفاده بود ، خیلی کم استفاده می‌کردم.  
بعد یه مدت که الانا فعال شدم دیدم یه دستگاه دیگه هم داره از حساب من استفاده میکنه ( هک ) از کجا گیر این آدم مریض افتادیم خدا داند  22
اون سری دستورالعمل های تلگرام رو انجام دادم که دیگه نتونه وارد بشه ؛ الان بارهای باره که مجددا داره تلاش میکنه و ناموفقه تلاشش . 
 همینطور بزارم قفل بمونه  دیگه راهی نداره که سو استفاده بشه از حسابم ؟ 
میخواستم حساب پاک کنم بعد فک کردم ممکنه بره از اول راه اندازیش کنه و دسترسی خودمو قطع کنه  22

میشه به جایی شکایتی ، چیزی کرد ؟

چطوری کد فعال سازی را میزنه؟مگه سیم کارت دست خودت نیست؟
 سپاس شده توسط
نقل قول: چطوری کد فعال سازی را میزنه؟مگه سیم کارت دست خودت نیست؟

سلام داداش بزرگوار  53

چرا دست خودمه  42
حتی کد برا سیم کارت ارسال نمیشه ولی تو تلگرام اطلاعیه میزنه که وارد شد ، 
تا زمانی که ورود دو مرحله ای رو راه اندازی نکردم و قفلش نکردم هی وارد می‌شد هی غیرفعالش میکردم ؛ الان مینویسه که دستگاه فلان کد ارسالی را صحیح وارد کرد ، اما گذرواژه دومرحله ای اشتباه بود و این داستانا 

نمیدونم چرا انقد سیریش طرف ، 
شمارمو بجز همکلاسی های ۳ ، ۴ سال پیش کسی نداره ، شاید یکی از اونا باشه  22 که بعید انقد حرفه ای شده باشن  Khansariha (56)

حالا بحث اینه که هیچی هم نیست ، چت یا گروه خاصی ندارم ؛ فقط یکی دوتا کانال بود برای ترک خ.ا مطلب داشتن ؛ 
اون شخص اینا رو دیده به هرحال  Khansariha (56) 
 خبری هم نیست ولی بحث رو قضیه اینه که نکنه چتی چیزی با اسم من انجام بده دردسر بشه ! 
تو سایتا نوشته تایید ورود ۲ مرحله ای فعال باشه غیرممکنه نفوذ کنن ولی باز مطمئن نیستم 39

خلاصه که دلشوره عجیبی دارم  42
  • الان چک کردم ، گپ و ایتای این شماره  هم  همینطورن 17  22
 سپاس شده توسط
سلام محسنین جان
متأسفانه در این باره اطلاعی ندارم اما لطفاً اول با خانواده محترم مشورت کن و حتماً این مشکل رو باهاشون در میون بذار که در جریان باشن.

اگر هم لازم شد با پلیس فتا( با شماره 096380) تماس بگیرید.
این موردی که فرمودی جزو جرایم مورد پیگیری پلیس فتا هست:

نقل قول: در قانون جرایم رایانه ای، جرایمی که با استفاده از فناوری کامپیوتری و با استفاده از اینترنت رخ می دهند شناسایی شده است، که از میان آنها می توان به جرایمی همچون؛ برداشت غیرمجاز از حساب دیگران، شنود غیر مجاز، جعل رایانه ای، فیشینگ، کلاهبرداری اینترنتی، جاسوسی رایانه ای، نشر اکاذیب در فضای مجازی ، انتشار عکس و فیلم خصوصی دیگران، پخش تصاویر مستهجن در فضای مجازی، دسترسی غیر مجاز به گذرواژه های دیگران و مواردی از این دست، اشاره کرد . علاوه بر این، جرایمی مانند هک کردن تلگرام دیگران نیز در زمره وظایف fata، می باشد.

موقع تماس هم ازشون بخوایید تا در این باره راهنماییتون کنن 53
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
سلام داداش گل ، خیلی ممنونم ، تشکر از لطفت  53
حتما همین کارو میکنم ،
 سپاس شده توسط
سلام بچها یه مسئله ای برای من پیش اومده
چند روز پیش یه اسمس برام اومد از طرف پست بانک ایران
که مشتری گرامی با شماره حساب فلان
رمز شما تغییر کرد

بعد از چند روز اسمس اومد پونصد هزار تومن واریز شد . موجودی جدید آنقدر

بعد کلا اسمس های برداشت و واریز اون شماره حساب برام میاد
شماره حساب طرف رو زدم تو آپ اسمش اومد ، من اصلاً نمیشناختمش
:/
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
سلام روز جمعه اهالی کانون شهر بخیر 49-2
محسنین جان داداش ان شاءالله مشکلت حل شده باشه داداش ما را بی خبر نزار
خانم یارا امیدوارم حالتان خوب باشد
احتمالا شماره همراهی که اون شخص به بانک داده متعلق به شما بوده و به جای شماره خودش شماره شما را داده
احتمالا به خاطر اشتباه تایپی و یا زبانی این اتفاق افتاده
مثلا به جای عدد 2 عدد 9 را وارد کردن از این طور اشتباه ها
اگر برای شما مقدور هست به بانک اطلاع دهید
 سپاس شده توسط
خدایا تو پوست خودم نمیگنجم Confetti

برد تیم ملی رو به همه دوستان تبریک میگم 317

تازه برگشتم خونه؛ از بعد از ظهر تا الآن بیرون بودم، شهر که قیامت شده بود 2uge4p4

واقعاً به این شادی نیاز داشتیم؛ هر کیو میبینم، با هر طرز فکر و هر زبان و فرهنگی داره شادی میکنه و این چیزی بود که بهش نیاز داشتیم Khansariha (46)

خانم مشکات چقدر خوب شد که این دغدغه رو بیان کردید؛ من به شخصه این تذکر دوستانه رو می‌پذیرم و سعی میکنم بیشتر حواسم باشه 128fs318181

و اینکه
شما دوست و یار کانون بودید و هستید و این برای ما خیلی ارزشمنده؛ امیدوارم اگر خدای نکرده ناراحتی هست زایل بشه 302
809197ps94ijjhwg یعنی ۴ سال طول میکشه جام جهانی بشه
حالا چقدر احتمال داره ما بریم بالا
آمریکا بیاد بالا
بعد منم باشم تو این دنیا
واقعا چقدر احتمال داره؟

حالا این موقع وسط این همه هیجان گیرنده دیجیتالمون ترکید 22
بردیم دادیم گفت میفرستم گارانتی  22
اگه به سه شنبه نرسید چی Swear1
حالا اگه شانس من باشه سه شنبه اینترنت ها هم میترکه تلوبیون کار نمیکنه  Khansariha (60)
من از کائنات شکایت دارم
Hanghead  من خیلی فوتبال دوست دارم 
53258zu2qvp1d9v  دارم الان با تلوبیون آلمان اسپانیا نگاه میکنم 
دوتاش تیم خوبیه ها
4chsmu1  ولی بازی ما با ولز بهتر بود Khansariha (69)
65  در جواب اون آقا آلمانی که بهمون گل زده بود. کلینزمن 
317  هم اکنون اسپانیا گل زددددددددددددددددددد
گللللللللللللللل
2uge4p4  من بسی شادان
تقصیر کلینزمن شد Khansariha (56) دعا کردم اسپانیا ببره  317

Hanghead بازی انگلیس آمریکا خیلی مسخره بود Swear1
تبانی بود Swear1
الهی هر چی گل از انگلیس خوردیم تحویل آمریکا بدیم جیگرمون حال بیاد 2uge4p4

اخبار بعد از بازی ایران ولز بسی جالب بود 53258zu2qvp1d9v
تازه بعد بازی فهمیدم واو. چه کشورهایی برد ما خوشحالشون میکنه 53258zu2qvp1d9v

18  بازی ایران ولز بسی سخت بود
Hanghead  دیگه داشتم فحش میدادم به تیرک های دروازه Swear1
چه معنی میده Swear1
ولی خدایا شکرت   Khansariha (8)

آلمان هم اکنون تعویض هاشو کرد
4chsmu1  من بازم با اسپانیام  Khansariha (69)

53258zu2qvp1d9v  فوتبال بسی دوست.
نمیدونم چرا Gigglesmile
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
Hanghead  بازی بدی بود.
خدا نصیب هیچ کشوری نکنه.
بنظرم اونا خیلی خوب تحلیل کرده بودن ما نه
ما چرا انقدر ضعیف بودیم.

به امید ۴ سال بعدی. البته اگه زنده باشیم
4chsmu1  من که اگر مردم هم اون دنیا درخواست میدم بازی ها را ببینم.  Hanghead  البته انشالله که بهشتی باشیم و با درخواستمون موافقت بشه

Hanghead  من که بسی خورد تو ذوقم. نمیدونم چه کنم تلخیشو بشوره ببره Hanghead
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead

در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

(1401 آذر 9، 1:05)مرد مقاومت نوشته است: چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت

53258zu2qvp1d9v  دلم میسوزه. جلو ولز خیلی خوب بودیم. کاش جلو آمریکا بهتر بودیم 53258zu2qvp1d9v
4chsmu1  ولی خو دیگه تموم شد. فکر کنم راه شما از همش بهتر باشه 53258zu2qvp1d9v

اینا بلد نیستن یه پاس کاری درست حسابی بکنن البته من نیمه اولشو دیدم ولی انقدر نظم توی سیستم بازی آمریکا بود کاش یک درصدش توی تیم ایران بود گند زدن با این بازی کردنشون تیم محله ما از اینا بهتر پاس کاری میکرد
 سپاس شده توسط
(1401 آذر 9، 6:43)New fighter نوشته است: اینا بلد نیستن یه پاس کاری درست حسابی بکنن البته من نیمه اولشو دیدم ولی انقدر نظم توی سیستم بازی آمریکا بود کاش یک درصدش توی تیم ایران بود گند زدن با این بازی کردنشون تیم محله ما از اینا بهتر پاس کاری میکرد

سلام  303

اتفاقا همین اعصاب آدمو خورد میکنه ، که دقت و تمرکز برای یه پاس ساده  رو نداشتن ! 
 متأسفانه آقای کیروش کلن برای مساوی اومده بود و هیچ برنامه تاکتیکی نداشت ، اگه یه تیمی میخواد رو ضد حمله موفق بشه ، باید یه برنامه مشخصی داشته باشه ، که از کنار سریع با تشکیل مثلث با مهاجم نوک همدیگرو پیدا کنن و پاس بدن و یکی گل بزنه . ولی اگه دقت کنید کلن هر ضد حمله ای میرفتن جلو یا هیچکس نمی‌رفت نزدیکشون تا توپ از دست میرفت ، یا کل تیم بدون هیچ ساختار و نظمی میرفتن جلو و بازم با پاس اشتباه بازم توپو از دست می‌دادیم ؛ پرسینگ هم به هیچ وجه مثل بازی با ولز نبود . 

یه ترکیب طلایی هم ایران داشت مقابل اروگوئه قبل جام ، که خیلی هجومی تر و راحت تر بازی میکردن ، حتی نصف اون ترکیب رو همزمان برا ۵ دقیقه نذاشتن کنارهم  Khansariha (56)

و ، 
تقریبا میشد ترس و دستپاچگی رو تو چهره و بازی تمام بازیکنای ایران  ببینی.  
بازیکنای اونا چون جوون بودن ( میانگین ۲۴ سال ) و از نظر بدنی همه یه پا بدنساز ! ما از نظر سرعت و قدرت بدنی هیچ حرفی برا گفتن نداشتیم .

در مجموع بنظرمن بیشتر حق بازیکنای آمریکا برد بود .

واقعا حالم بد شد ؛ کاش از اول بازیای جام رو نمیدیدم  Hanghead
از بازی های مقدماتی گرفته تا الان  ، چقد حرص خوردیم  Hanghead 
دیگه تصمیم گرفتم تو زندگیم هر  فوتبالی نگاه نکنم ، فقط فوتبالای با کیفیت خارجی .

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان