امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

سلام

آقا بیایید از زاویه دید جواد خیابانی به قضیه نگاه کنیم! 4chsmu1

بازی دیشب بازی عجیبی بود؛ من واقعاً توقع نداشتم کی‌روش بخواد از اول بازی دنبال تساوی باشه، خب مرد مؤمن تیمی که با انگلیس مساوی میشه اگه بخوایی به همون روشی که با انگلیس بازی کردی باهاش مسابقه بدی که همون نتیجه حاصل میشه 53258zu2qvp1d9v

از طرفی با هر پاسی که از دست میرفت اعصابمون خردتر میشد Khansariha (56)

ولی باید تفاوت ها رو قبول کرد؛ اینکه تیم ما بالاترین رده سنی این جام رو داره، اینکه بچه‌های تیم تحت سنگین‌ترین فشار روانی بودن، اینکه لژیونرهای تیم آمریکا تو تیم‌های چلسی و یوونتوس و بارسا بازی میکردن و طبیعیه که سطح تمرینات و امکاناتشون خیلی فراتر از بچه‌های تیممون بود و اینکه، مربیشون کی‌روش نیست Vamonde

خدایی دوتا جام باهاش رفتیم همون آش بود و همون کاسه، چرا باید برای سومین جام هم انتخاب بشه؟ 22

به هر حال هر شکستی میتونه مقدمه پیروزی باشه؛ ان شاءالله با ایجاد تغییرات مثبت بتونیم تو جام های بعدی نتایج خیلی بهتری کسب کنیم Khansariha (69)

و در آخر؛ به قول حامد سلطانی:
چقدر خوشحالم که همه‌مون از این باخت ناراحتیم!
همه‌مون...

فوتبال هم بهانه ست؛ اینکه دیشب همه مردم رفتن تخمه خریدن و کنار هم پای تلویزیون نشستن و تا لحظه آخر استرس کشیدن، این برد واقعیه 53258zu2qvp1d9v

و حالا سراتونو بالا بگیرید و دلاتونو شاد، که امروز میلاد حضرت زینب سلام الله علیها هست 49-2

ولادت حضرت زینب رو به همه تبریک میگم Confetti

روز پرستار مبارک 317

پ.ن: نمیدونم چرا توی هیچ کدوم از آپلود سنتر ها نمیتونم فایل بارگذاری کنم 23
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
(1401 آذر 9، 1:20)*بنده پاک* نوشته است:
(1401 آذر 9، 1:05)مرد مقاومت نوشته است: چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت

53258zu2qvp1d9v  دلم میسوزه. جلو ولز خیلی خوب بودیم. کاش جلو آمریکا بهتر بودیم 53258zu2qvp1d9v
4chsmu1  ولی خو دیگه تموم شد. فکر کنم راه شما از همش بهتر باشه 53258zu2qvp1d9v

حالا باز خوبه مثل بازی با انگلیس ، 6 تا نخورد تیم ایران ... 4chsmu1
حیثیت تیم ایران رفت واسه بازی با انگلیس . . . . Khansariha (13)
آمریکا رو ندیدم ولی بازی با ولز قشنگ بود 53258zu2qvp1d9v
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
نقل قول: ولی باید تفاوت ها رو قبول کرد؛ اینکه تیم ما بالاترین رده سنی این جام رو داره، اینکه بچه‌های تیم تحت سنگین‌ترین فشار روانی بودن، اینکه لژیونرهای تیم آمریکا تو تیم‌های چلسی و یوونتوس و بارسا بازی میکردن و طبیعیه که سطح تمرینات و امکاناتشون خیلی فراتر از بچه‌های تیممون بود و اینکه، مربیشون کی‌روش نیست.           
داداش جان اعضای تیم ما هم توی تیم های خارجی بازی کردن نمیشه گفت آماده نبودن اتفاقا ما باید از تجربه بیشتری که داشتیم استفاده میکردیم این کیروش
 همون کیروشی بود که سرمربی بود جلوی پرتقال بیشتر مشکل بچه ها بیشتر روانی بود انگار یه نفر تازه توپو انداخته باشه جلو پاش بخواد بازی کنه از کسایی که تجربه بیشتری داشتن انتظار بیشتری میرفت
 سپاس شده توسط
کانون دیلیت اکانت نداره؟ درخواست دیلیت اکانت دارم 
وقتشه ک برای همیشه برم
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
نقل قول: کانون دیلیت اکانت نداره؟ درخواست دیلیت اکانت دارم 

وقتشه ک برای همیشه برم
53258zu2qvp1d9v این گزینه را نداره
حالا چرا بریم؟
کانون هم باشه یه بخش از زندگیمون . طوری نمیشه که Hanghead
از سال 98 که اینجا بودم
بیش از ده بار جدی جدی اینجا را ترک کردم
هر بار داغون تر برگشتم Hanghead

نمیدونم تقصیر کیروش بود Hanghead
نمیدونم تقصیر اوضاع روحی بود Hanghead
فقط میدونم ما میتونستیم بهتر باشیم Hanghead
با ولز خیلی بهتر بودیمHanghead
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1401 آذر 9، 13:18)New fighter نوشته است: داداش جان اعضای تیم ما هم توی تیم های خارجی بازی کردن نمیشه گفت آماده نبودن اتفاقا ما باید از تجربه بیشتری که داشتیم استفاده میکردیم این کیروش
 همون کیروشی بود که سرمربی بود جلوی پرتقال بیشتر مشکل بچه ها بیشتر روانی بود انگار یه نفر تازه توپو انداخته باشه جلو پاش بخواد بازی کنه از کسایی که تجربه بیشتری داشتن انتظار بیشتری میرفت

درسته ولی وقتی همه این فاکتورها کنار هم باشن چطور میشه؟ 53258zu2qvp1d9v
مشکل رو نمیشه گفت فقط فشار روانی و سن بالا و... هست، بلکه همه این موارد با هم بروز پیدا کردن.
خیلی دوست داشتم از مرحله گروهی صعود کنیم به مرحله حذفی، اما بازم اشکال نداره، تجربه ای میشه برای ادوار بعد Khansariha (69)
دعاهای دیشب مردم خودشو یه جای دیگه نشون خواهد داد 4chsmu1

(1401 آذر 9، 13:27)KingAmir نوشته است: کانون دیلیت اکانت نداره؟ درخواست دیلیت اکانت دارم 
وقتشه ک برای همیشه برم

نه همچین امکانی وجود نداره و این درخواست با قاطعیت مردوده Smiley-face-biggrin
بپر بیا کنارمون بشین برامون تعریف کن از خودت Khansariha (18)
در چه حالی داداش؟ 1
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
سلام 
تایم خوابم اوکیه ؟

ساعت ۱۲ شب  تا ۱ حدودا آماده برای خوابیدن میشم بخوابم  ساعت ۵ صبح بلند میشم 
دیگه بیدارم تا شب ساعت ۱۲   Hanghead
عادیه؟م
(1401 آذر 9، 21:28)Abc نوشته است: سلام 
تایم خوابم اوکیه ؟

ساعت ۱۲ شب  تا ۱ حدودا آماده برای خوابیدن میشم بخوابم  ساعت ۵ صبح بلند میشم 
دیگه بیدارم تا شب ساعت ۱۲   Hanghead
عادیه؟م

سلام و درود  302

برادر جان، بنظرم عادی بودن یا نبودن نیست بحث 
ولی آدم ها متفاوتن شاید کلن همینقدر خواب کافی باشه براتون و ساعت زیستی بدنتون نرمالش همینه 
. بحث اینه که ،  

همیشه میانگین ساعت خوابتون همینقدر بوده ؟  
در طول روز خسته و کلافه هستید ؟
کافئین زیاد مصرف می‌کنید ؟ 
در طول روز ورزش انجام میدید یا فعالیت فیزیکی خاصی دارین  ؟ 
بیش از حد نرمال از گوشی ، تلویزیون یا مانیتور رایانه استفاده می‌کنید؟
قرص یا داروی جدیدی مصرف میکنید ؟ 
روزها استرس و اضطراب بیش از حد دارید ؟ 

اصلا خودتون دوست دارید زودتر بخوابید و نمی‌تونید؟ 

یه عالمه سوال شد که  4chsmu1 ولی خب بنظرم هر کدوم خودش میتونه یه عامل خیلی مهم باشه برای کاهش کیفیت و کمیت خواب ؛  خودتون میتونید تشخیص بدید که از موارد بالا بولد تره و تاثیر بیشتری داره برا مشکل خواب . 

در هر حال مراقب باشین که ممکنه آثار طولانی مدت بدی روی سیستم عصبی تون داشته باشه اگر تا حالا اینطور نبودین و یک مدت خاصی هست که به‌ طور ناگهانی نظم و کیفیت خواب تغییر کرده و به این شکل  شده سیکل خوابتون  و شرایط مثل قبل براتون نرمال  نیست ؛ 
 حتما به یه پزشک عمومی هم که شده مراجعه کنید تا درصورت نیاز خودشون دارو یا روش خاصی پیشنهاد بدن ، و خدایی نکرده اگر مشکل یا ایراد دیگه ای باشه ارجاع بدن به متخصص   daghighan

ان شاءالله که مشکل خاصی نیست   128fs318181
 همیشه سلامت و شاد باشین  49-2 302
نقل قول: نه همچین امکانی وجود نداره و این درخواست با قاطعیت مردوده [تصویر:  smiley-face-biggrin.gif]
بپر بیا کنارمون بشین برامون تعریف کن از خودت [تصویر:  5.gif]
در چه حالی داداش؟ [تصویر:  1.gif]
عیب نداره خودم دیگه نمیام یا با یه حرکت غیرقانونی با دستای خودم باعث بن شدن اکانتم میشم

البته این کارو نمی کنم شوخی بود، اما این مدت ک فعال نبودم ولی اینجا دیگه جای من نیست به نظرم از اولش اشتباه اومدم با ی خداحافظی همتون رو به خدای بزرگ می‌سپارم!
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
 سپاس شده توسط
سلام
محسنین جان 
درطول  روز ک خسته ک کلافه نیستم 
فقط کارم در طول روز مطالعه کردنه 
تو جو درس قرار میگیرم ملزم میشم به خوندن 
گاهی یکسری شرایط مثل امتحان باعث میشن مثل الان همین ۵ ساعت رو هم نخوابم 
اهل گوشی و قرص و اضطراب هم نیستم 
ورزش رو ک  دارم .
بعد بوق و اندی اومدم کانون ببینم چه خبره.
اول این که خوشحالم می بینم هنوز کانون پابرجاست.

البته از این که هنوزم یه سری درگیر خودارضایی هستن ناراحتم.
در اصل من دوست دارم همه ترک کنید و کار و کاسبی کانون کساد شه، اما تا قبل از اون در اینجا باز باشه خوبه.

کلی حرف برای گفتن دارم. نمی دونم فرصت می کنم یه روزی براتون حرف بزنم یا نه؟
(خدایی ساعت پست رو نگاه کنید. ساعت چهار و نیم قاچاقی اومدم براتون پست بزنم.  4chsmu1)

فقط در حد یه جمله بهتون می گم. گر در خانه کس است، یک حرف بس است ...
خودتون رو تا می تونید بسازید. از همه نظر. علمی و عملی. تا می تونید دوره گوش کنید و کار کنید و انرژی بذارید و برنامه ریزی کنید و ...
به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل.
شما فقط زمانی شکست می خورید که به نشستن ادامه بدید.
هر طور شده دست روی زانوی خودتون بذارید و بلند شید.

معجزه ای در کار نیست. کانون هم برای شما معجزه نمی کنه. خودتون و خودتون و خودتون باید یه فکری به حال خودتون بکنید.
بلند شید حرکت کنید، هربار که شکستید، بازم بلند شید، یه یاعلی بگید و بلند شید.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلااااااام
چقد خوشحال شدم از دیدن پست تون

نقل قول: خودتون رو تا می تونید بسازید. از همه نظر. علمی و عملی. تا می تونید دوره گوش کنید و کار کنید و انرژی بذارید و برنامه ریزی کنید و ...

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل.

ممنون برای نوشته های خوبتون
سلام به همگی  303
داشتم رد میشدم گفتم یک سلامی عرض کنم..... Tears
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

نقل قول: بعد بوق و اندی اومدم کانون ببینم چه خبره.

اول این که خوشحالم می بینم هنوز کانون پابرجاست.
سلاااام بر قدیمیااای کانون از جمله شما    Confetti  

یه حقیقتی رو بگم ، فکر نمی کردم در قید حیات باشین  Khansariha (13) Khansariha (134)
هر چند وقت یه بار برای قدیمی هایی امثال شما فاتحه می خوندم 4chsmu1 احتمال می دادم یا در مدت کرونا نیست شدن یا بر اثر یه اتفاقی دیگه دار فانی وداع گفتن که خبری ازشون نیست
البته تقصیر خودشونه که یه خبری از خودشون نمی دن   1

حالا چه خبر ؟ چه می کنید ؟ بعد پاکی تو چه مرحله از زندگی هستین ؟
کبوتر هوایی شدم
ببین عجب گدایی شدم 
دعای مادرم بوده که 
منم امام رضایی شدم 
 سپاس شده توسط
بچه هاا
امروز یه تجربه جالبی داشتم ، گفتم بگم
خب ازکجااا بگم  Gig
اممم.. ما یه فامیلی داریم ، ماله ۴ نسل قبل تر از مان 
خیلی مسن هستن  Nevisandeh
از اونان که وقتی می بینیشون غرق آرامش می شی  Khansariha (96)
خلاصه امروز رفتیم پیششون 
وقتی رفتم تو ، همه چی یادم رفت ، همه نگرانی ها و استرس ها و .... خیلی جالب بود  53258zu2qvp1d9v
خلاصه اینو می خواستم بگم که 
یه دختر دارن ،یه چشمشون یه طوری بود ، تقریبا پلک ها رو هم افتاده بود و بسته شده بود ،
می گفتن تو بچگی برادرش خط کش رو زده تو چشمشون و چشم آسیب دیده ، و بعد هم مجبور شدن چشم رو تخلیه کنن و چشم مصنوعی بذارن 
اما جای جالبش اینجا بود که 
سال ها خواهرش ، هر روز سه بار ، اون  چشم مصنوعی رو برای وضو در می آوردن !  
باورتون میشه ؟ 1744337bve7cd1t81
حالا یه چیز عجیب تر 
این خانم  الان بچه ها شو هم عروس و داماد کرده !
یعنی خودش با این آسیب جسمانی ، که یه جایی از بدن اتفاق افتاده که زیبایی اش خیلی مهمه ، یعنی صورت یه دختر ، اما زندگیش متوقف نشد و همه چی رفته جلو ، 
ازدواج کرده ، بچه هاش هم یکی بهتر از یکی دیگه .... 128fs318181

یعنی واقعا باورم نمی شد ، اینقدر هم سرزنده و شاد بودن که چی  Khansariha (69)

بعضی وقتا داریم تو نعمت غوطه می خوریم و قدر هیچی رو نمی دونیم و همش ناشکری می کنیم و غصه می خوریم ،  Shy

ولی یکی دیگه تو یک دهم نعمت های ما داره لذت عالم رو می بره و الهی شکر از دهنش نمی افته  128fs318181

واقعا امروز یاد گرفتم ، خوبی ها رو ببینم ، قشنگی های زندگی ، یاد گرفتم داشته هامو دوست داشته باشم و بدونم خدایی هست ، یه خدایی که بلده ، اگه اتفاق بدی هم بیوفته درستش می کنه...❤️

ببخشید اگه طولانی شد ، سعی کردم حس خوب امروز رو بیام و اینجا منتقل کنم 
الله یاورتون و یا علی  53
کبوتر هوایی شدم
ببین عجب گدایی شدم 
دعای مادرم بوده که 
منم امام رضایی شدم 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان