امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

یه مشت خاک خواهر بذار تو برنج
برای من یه 120 دفعه ای جواب داده4fvfcja

داداش لاکی بوی خسته نباشید واقعا.پس الان چیکار میکنید؟
خب برید استراحت کنید42
★  *  ★   اینقد تلاش میکنم تا یه عالمه ازینا بگیرم    ☆  ★  

خدایا چه بی حساب و کتاب میبخشی و ما چه دقیق تسبیح ذکرهایمان را میشماریم

[تصویر:  959266sk2bnp02of.png]
(1392 ارديبهشت 17، 20:15)ترلان نوشته است: داداش لاکی بوی خسته نباشید واقعا.پس الان چیکار میکنید؟
خب برید استراحت کنید42

دل کندن از کانون سخته 1276746pa51mbeg8j
من رفتم... شب همگی بخیر
 زندگی ات را با اراده خودت تغییر بده

هر روز یه قدم

هر چند کوچک

به سمت آرزو هات بردار ...

پس با این حساب نتیجه میگیریم دوستان عزیز یه کیسه ده کیلویی برنج همیشه همراه خودشون داشته باشن 4fvfcja

چه جالب...نمیدونستم پ پ ها رو هم میشه بست...الان رفتم واسه یکی از بچه ها پ پ بنویسم بسته بود پ پ هاشو...چجوری میشه بست؟

[تصویر:  final%204.png]

[تصویر:  05_blue.png]
سلام

آره ميشه بستش.. حتي ميشه محدودش كرد..
نقل قول: چجوری میشه بست؟
اينجوري:
ويرايش حساب كابري/ بخش ارسال پيام و اطلاع رساني
گزينه:
چه کسی بتواند در پروفایل من یادداشت بگذارد؟
ميتونين انتخاب كنين ك كي بهتون پيام بده..1

در پناه خدا..
ياعلي.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام 303
کسی منو تا حالا تو شبانه روزی دیده؟ 
یه دفعه بچه بودم، اومدم این طرفا... 4fvfcja
خب، اینم دفعه دوممه دیگه...
چرا تعجب می کنید؟ 4fvfcja

(1392 ارديبهشت 17، 14:53)می توانم نوشته است: دو تا مدیر جدید داریم اقا ارمین و مبارز خانوم و زارا خانوم هم استعفا شونو پس گرفتن به هر سه تبریک میگم

نمی دونم مدیر جدید بازم داریم یا نه
انشالله همه موفق باشن و خیر زحماتشونو ببینن
خیلی ممنونم آبجی می توانم... Khansariha (8)
ان شاء الله که شما هم تو تمام مراحل زندگیتون موفق باشید... 53

امیدوارم در اندک زمانی که این مسئولیت بر دوشمه، توفیق خدمت به جمعی از بهترین بنده های خدا رو داشته باشم...
همون طور که لایقش هستن... 53

جا داره منم به مدیران جدید تبریک بگم و براشون آرزوی بهترین ها رو کنم... Khansariha (8)
همین طور، تقدیر کنم از مدیران فعلی و البته مدیران بازنشسته... Khansariha (8)
و تشکر از بقیه بچه هایی که هرچند ظاهرشون بی نشانه... Khansariha (8)
اما هستن و فعالیت می کنن...
ارزش کار اونا قطعا خیلی بالاتره؛ چون نشانشون باطنیه... 53

خب، از تجربه ی بحث کیسه برنج هم براتون بگم که... 
چند وقت گوشی مامانم از داخل لباس شویی کشف شد... 4fvfcja
کیسه برنج برای نجات گوشی شاید بد نباشه...
اما خارج کردن دونه های برنجی که توش گیر می کنن، نیاز به تیم متخصص داره... 4fvfcja
فکر کنم بقیه بحث فنی رو به داش حمید بسپرم بهتر باشه...
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام دوستان نمی دونم منویادتون هست یا نه
میدونی نتیجه زنذگی ماچی شد؟؟؟؟ شاید باورتون نشه !!!!
شوهرم که هرشب خ ا میکرد خوب شد ولی بعد خوب شدن.....
من رو به یک هرزه فروخت خیانت کرد من 25 ساله رو به یک زن 31 ساله ویک بچه داره فروخت
منی که چقدر تلاش برا ترکش کردم از این دکتر به اون دکتر ولی اخر همه تلاش هام براترکش اون رسم مردونگیرو بجا اورد
الان دلم خیلی گرفته خیلی شکسته داغونم داغون یعنی یک ادم چقدر میتونه نامرد باشه من به خداسپردمش
الان هم داریم جدا میشیم من اینقدر بهش اعتماد داشتم که مهریه 14 سکه کردم اون گفت قول میدم همه این اعتمادوجبران کنم وکرد.....
فقط از خدا می خوام همونطوربامن رفتارکرد باهاش رفتاربشه شما هم برام دعا کنید
دلم کباب شد... نمیدونم چی بگم ، توکل بر خدا1276746pa51mbeg8j
 زندگی ات را با اراده خودت تغییر بده

هر روز یه قدم

هر چند کوچک

به سمت آرزو هات بردار ...

نامرد پست فطرت

تو همین دنیا نتیجه کارشو میبینه

دور و زمونه برداشت نمی کنه خوبی رو

اعصابم خورد شد اول صبحی

[تصویر:  final%204.png]

[تصویر:  05_blue.png]
سلام

یک آدم چقدر می تونه بد بشه؟واقعا متاسفم.

امیدوارم خدا شوهری شایسته که لیاقت شما رو داشته باشه نصیبتون کنه.

----------------------------------------

از دیشب تا الان ابعاد جهان فکرم رو مشغول به خودش کرد.

چیزهای جالبی فهمیدم.

از نظر ریاضی کار ازرائیل که قبض روح می کنه ،امکان پذیر است.

از نظر ریاضی این که خدا تا ابد چیزهایی که اتفاق می افتد در جهان را می داند از ریاضی امکان پذیر است.

این که خدا ازلی هست و همیشه موجود بوده ،از نظر ریاضی امکان امکان پذیر است.

طی الارض از نظر ریاضی امکان پذیر است.

یعنی همه ی این ها بر خلاف علم نیست.کاملا علمی و امکان پذیر است.

اگه کسی خواست تا من براش بگم چطوری.

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
بهار خانم 303
هضم چیزی که میگید واقعا مشکله... 46
یعنی آخه تا چه حد...؟ 
ایشالله که به لطف خدا بخش بعدی زندگیتون اون قدر شیرین باشه که تمام این تلخی ها از ذهنتون پاک پاک باشه...

پشتکار جان 303
من می خوام، اگر میشه یه توضیح مختصر بده...
فقط فرمولای ریاضیش خیلی سنگین نباشه... 53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1392 ارديبهشت 18، 7:53)armin1 نوشته است:
پشتکار جان 303
من می خوام، اگر میشه یه توضیح مختصر بده...
فقط فرمولای ریاضیش خیلی سنگین نباشه... 53258zu2qvp1d9v
اول ویژگی های بعد رو بگم.

یک بعد فقط یک خط هست که مبنای اون نقطه هست.اگر در راستای یک بعد باشی و نگاه کنی فقط یک نقطه میبینی.مثلا کسی که فضای یک بعدی اون رو احاطه کرده فقط نقطه می بینه.نقطه بعد ندارد.یعنی صفره.اگه چیزی وارد فضای تک بعدی بشه ،کسی که در تک بعد زندگی می کنه اون رو به صورت نقطه میبینه.

دو بعد یک صفحه هست که مبنای اون خط هست.اگر در راستای صفحه باشی و نگاه کنی فقط خط میبینی.مثلا کسی که فضای دو بعدی اون رو احاطه کرده فقط خط میبینه.یعنی همه چیز رو تک بعدی میبینه.اگه چیزی وارد فضای دو بعدی بشه ،کسی که در دوبعد زندگی می کنه ،اون رو به صورت خط میبینه.

سه بعد یک مکعبه که مبنای اون صفحه هست.اگر در راستای مکعب باشی و نگاه کنی فقط صفحه میبینی.مثلا کسی که فضای سه بعدی اون رو احاطه کرده فقط صفحه می بینه.اگه چیزی وارد فضای سه بعدی بشه،کسی که در سه بعد زندگی می کنه ،اون رو به صورت صفحه ،یعنی دو بعد میبینه.

هر بعد،در احاطه بعدها  یا چیزهای بالاتر از خودش قرار داره.خط بر نقطه احاطه دارد.صفحه بر خط  و نقطه احاطه دارد.سه بعد بر صفحه،خط و نقطه احاطه دارد و چهار بعد بر سه بعد،صفحه،خط و نقطه احاطه دارد.

بعد یا چیز بالاتر  می تونه حقیقت بعد یا چیز پایین تر رو میبینه.مثلا تک بعد می تونه بعد صفر رو کاملا ببینه.دو بعد می تونه تک بعد و بعد صفر رو کاملا ببینه.سه بعد می تونه دو بعد و تک بعد و بعد صفر رو کاملا ببینه.چهار بعد می تونه کاملا سه بعد ،دو بعد ،تک بعد و بعد صفر کاملارو ببینه.الی آخر...

هر چه به بعد های بالاتر برویم حقیقت چیزهایی که میبینیم بیشتر آشکار می شود.مثلا یک توپ گرد در تک بعد فقط نقطه دیده می شه و وقتی به دو بعد میریم حقیقت بیشتری از اون معلوم میشه که به صورت خط می بینیم و وقتی به سه بعد میریم یک دایره میبینیم.و وقتی به چهار بعد میریم،یک توپ کروی شکل میبینیم به صورت سه بعدی.الی آخر...

هر کسی که در بعدی قرار دارد نمی تواند حقیقت بیشتر خود یا چیزهایی که در آن بعد هستند را ببیند مگر به کمک چیزی یا کسی یا بعدی بالاتر از چیزی که میبیند.یعنی کسی که چیزها را سه بعدی می ببیند ،این کار را به کمک بعد چهارم یا بعد های بالاتر یا کسان بالاتر  یا چیزهای بالاتر سه بعد میتواند ببیند.

در نتیجه هر بعدی وجود بعدی یا چیزی یا کسی بالاتر از خودش رو اثبات می کنه.در صورتی بعدها وجود دارند که این روند تا جایی ادامه داشته باشد که به چیزی یا کسی برسیم که فراتر از بعد بوده باشد.یعنی چیزی بالاتر از او نباشد،در احاطه ی چیزی نباشد و بر غیر از خودش احاطه داشته باشد و حقیقت وجودی خودش و تمام چیزهای غیر از خودش را کاملا ببیند.

هر بعد بر بعد و ابعاد پایین تر از خود و یا برایند ابعاد پایین تر از خود عمود است.مثلا خط بر نقطه عمود است.صفحه بر خط و نقطه و سه بعد بر صفحه و خط و نطقه و و یا برایند آن ها عمود است.الی آخر...

این مقدمه ی بحث...

---------------------------------

ادامه دارد...

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

ما چون در چهار بعد هستیم ،می توانیم  حقیقت چیز های سه بعدی را ببینیم.اما از دیدن حقیقت کامل یه چیز چهار بعدی عاجز هستیم. نمی توانیم یک چیز را چهار بعدی ببینیم.ولی ما زمانی می توانیم حقیقت چهار بعدی خود و چیزهای دیگر رو ببینیم که توسل کنیم به چیزی یا کسی  که حداقل 5 بعدی باشد  و او  واسطه شود تا حقیقت چهار بعدی را ببینیم.حقیقت کامل واجب الوجود را نیز نمی توانیم ببینیم.فقط بالاترین حقیقت قابل درک  او را می توانیم در بالاتریم بعد ببینیم.که میشود وجه الله.

مکان دارای سه بعد عمود بر هم است.طول ، عرض و ارتفاع.X Y Z

بعد چهارم بر بعد های پایین تر از خود و یا برایند بعدهای پایین تر از خود عمود است.

بعد های بیشتر از سه بعد نامری هستند.مثلا زمان یکی از بعد های نامری هست که بر بعد های مکان یا برایند بعد های مکان عمود است.

اگه سه بعد مکان را تبدیل به یک بعد کنیم،می توانیم دو بعدی شامل مکان و زمان داشته باشیم.در این دو بعد که می توان به صورت نمودار مکان-زمان در نظر گرفت،می توان در زمان متوقف شده و از نظر مکانی جابجا شد.یعنی می توان در یک چشم به هم زدن،مسافتی طولانی را شامل چند بعد پایین تر از زمان را طی کرد.(ماجرای جابجایی تخت ملکه ی سبا و یا طی الارض)

این بحث ادامه دارد...

یک بعد دیگه که هست بعد عمل هست که عمود بر زمان و مکان هست.می شه سه بردار مکان - زمان -عمل رسم کرد.می شود در زمان متوقف شده در مکان جابجا شد و  اعمالی رو انجام داد و بر گشت.(مثل کاری که عزرائیل انجام می ده)

می شه در مکان و زمان متوقف شده ، عملی رو انجام داد .(مدیریت جهان توسط خداوند).

میشه در زمان جابجا شد و عملی رو انجام داد. (مثلا بخشش و رفع اثر گناهان گذشته توسط خداوند)

میشه در مکان و زمان جابجا شد بدون انجام دادن عملی.(مثل دیدن آینده بدون تاثیر گذاشتن بر روی آن.دیدن بهشت و جهنم،دیدن کارهای گذشتگان بدون دست کاری کردن)

میشود در گذشته و آینده سفر کرد بدون این که گذشتگان شما رو ببینند.چون اون ها سه بعدی هستند ولی شما حد اقل از بعد 5 به آنجا رفته اید و کسی از دو بعد بالاتر باشد در دو بعد پایین تر  دیده نمی شود اما می تواند تاثیر بگذارد بدون این که دیده شود یا حتی بدون این که سایه ی او دیده شود.ولی مثلا سایه بعد پنج می تواند در بعد چهار بیوفتد . مثلا شخصی شش بعدی در بعد چهار دیده نمی شود اما آن شخص شش بعدی می تواند در بعد چهار اثر بگذارد.(امداد غیبی)

اخه میتوانم جان چقدر یه نفر میتونه گذشت بکنه

بهار خانوم برا حفظ زندگیش خیلی تلاش کرد الان دیگه وقتش به فکر خودش باشه و یه زندگی جدید
البته این فقط نظر من

من از خدا خواستم که پلیدی های مرا بزداید
خدا گفت : نه
آنها برای این در تو نیستند که من آنها را بزدایم .بلکه آنها برای این در تو هستند که تو در برابرشان پایداری کنی

[تصویر:  final%201.png]
[تصویر:  ec51f6eb240f.png]
سلام

ما که همسر ایشون رو نمیشناسیم... بعضی ها رو میشه بخشید...بعضی ها رو نه...

ولی خیانت قابل بخشش نیست از نظر من1276746pa51mbeg8j

یعنی اگه خدایی نکرده سر خودم بیاد (وای دور از جون!!) یه همیچن موضوعی ، ترجیح میدم روح و روانم رو از منجلاب رفتارهای اون شخص بکشم بیرون...آسیبم کمتر بشه

چون دیگه نمیشه بهش اعتماد کرد...همش باید یه عمر با ترس و لرز باهاش کنار اومد...نکنه دوباره دست از پا خطا کنه...خب آدم دیوونه میشه بدون اعتماد زندگی کنه
یا عباس

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان