امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

سلام

نوه میتوانم خانوم همیشه چیزی برای سوپرایز دارن
نقل قول: سال ديگه اينموقع شهيد شدم؛

بعدي، قبلي.

مهدی که شهید نشد 4chsmu1
نقل قول: اما سال بعد احتمالا مدیر بازنشسته هستم 

سر کار میرم  و هنوز مجردم  شاید دنبال ثبت شرکت باشم شاید هم نه

یک سال و خورده ای که پاکم

و دو دوتا چهارتا میکنم که ارشد شرکت کنم یا نه 

اگه اتفاق خاصی نیوفته و عمری باقی باشه دیدگاهم اینا بودن

این جواب من بود

مدیر بازنشسته که نشدم :d

سرکار میرم وهمچنان مجردم و تو فکرم هنوز ثبت شرکت هست 

یک سال و خورده ای پاکی نرسیدم ..

ارشد شرکت کردم نخونده تیری در تاریکی

اما خب نیمه پر لیوان رو نگاه که میکنم اصلا قابل قسا نیستم با یک سال پیشم 1

شاید به هدف ترکم نرسیدم ( یک علیرضا هیچ وقت از رو نمیره.. )

ولی الان که نگاه میکنم هیچ هدفی نداشتم همه چیز روتین بود

ولی الان هدف دارم انگیزه دارم توی کارم موفق تر هستم رابطه ام با خدا بهتره

تونستیم حرفمو به گوش خیلی ها برسونم و هی نریزم تو خودم

تونستیم تاحدی اعتماد به نفس نابود شدمو پس بگیرم

چیزی که از دید من ناشدنی بود گفتنشو انجامش انجام بشه

کلنگ خیلی کارا زده شد بخصوص شیش ماه دوم سال که نتیجه اش رو امسال و سال بعد میشه دید

خیلی اذیت شدم خیلی سختی کشیدم پارسال ولی ارزششو داشت

و فرم استخدامی رو میشه بگین از کجا باید بگیرم؟
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سپاس شده توسط
[dir=rtl]دو نفر رو دیدم که  چندین سال پاکی مواد مخدر داشتن.
هر دو هم زندگیشون زیر و رو شده بود.
ولی با یه تفاوت یکیشون فقط مواد نزده بود در 11 سال اخیر و خوب به زندگی روزمره برگشته بود و دیگه به سمت تباهی نمیرفت.
اما نفر دیگه علاوه بر اینکه مواد رو نزده بود شروع کرده  روی سایر نواقص خودش هم کار کرده یعنی تنها به پاکی مواد بسنده نکرده بود اصول روحانی رو تو زندگی پیاده کرده.
خب ترک کردن مواد سخته ولی عوض کردن همه نواقص اخلاقی خیلی سختتره...ولی واقعا بهش میارزه شما ایشون رو که میبینید فکر میکنیدیکی از این روانشناسایه معروف که کتاباشون تو دنیا میلیاردی میفروشه رو به روتون قرار داره...
واقعا من از اول قصدم فقط این بود که خ ا نداشته باشم.یعنی اگه یه قرصی چیزی بهم میدادن که میشد شهوترانی کرد و لذت برد ولی خود ارضایی نکرد صادقانه میگم من میپذیرفتم.ولی خب راستش الان به خودارضایی نکردن راضی نیستم.تا الان شهوت از من زیادی میخواست الان دیگه خودم به کم راضی نیستم من باید یه آدم دیگه بشم.
من راضی نیستم یه موجود خودپسند خودمحور مغرور ضعیف باشم و با افتخار بیام بگم همساده هستم یکساله پاک هستم.
الان چندین ماهه که دیگه پاکی رو فقط ترک برون ریزی نمیدونم شهوت رو هم فقط عکس و فیلم و جنس مخالف نمیدونم.
 [/dir]
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
[dir=rtl]سلام
من نمیخوام بحث سیاسی بکنماااا 
ولی اگه شما هم مثل من دوساعت توترافیک و مسیرای بسته منتهی به خونتون به خاطر شادی ملت از توافق میموندین الان واقعا چه حسی داشتین نسبت به این توافق؟؟؟؟؟
البته شادی که چه عرض کنم بیشتر مجلس .... بود
آخه یعنی چی اعلام میشه بریزین توخیابونا برای نشون دادن شادیتون؟؟؟
واقعا خیابونا وحشتناک بود،مخصوصا دم خونه ما....از سه مسیر که خیابونا رو بسته بودن،راه 10 دقیقه ای رو تو یه ساعت اومدیم
 [/dir]
2uge4p42uge4p42uge4p42uge4p4
امیر مؤمنان حضرت علی(ع) می فرمایند: پیامبر اسلام فرمود:
عمر جهان به پایان نمی رسد مگر آنکه مردی از نسل حسین امور امت مرا در دست می گیرد و دنیا را پر از عدل می کند همچنانکه پر از ظلم شده است.

[تصویر:  nasimhayat.png]
[تصویر:  hhc17.jpg]امروز تولدمه اینم کیک تولد
نقل قول:
سلام
من نمیخوام بحث سیاسی بکنماااا 
ولی اگه شما هم مثل من دوساعت توترافیک و مسیرای بسته منتهی به خونتون به خاطر شادی ملت از توافق میموندین الان واقعا چه حسی داشتین نسبت به این توافق؟؟؟؟؟
البته شادی که چه عرض کنم بیشتر مجلس .... بود
آخه یعنی چی اعلام میشه بریزین توخیابونا برای نشون دادن شادیتون؟؟؟
واقعا خیابونا وحشتناک بود،مخصوصا دم خونه ما....از سه مسیر که خیابونا رو بسته بودن،راه 10 دقیقه ای رو تو یه ساعت اومدیم
وقتی باید شادی کنیم که قیمتا بشه همون قیمتای قبلی....پراید 8 تومنی و اینا! والا42

اره
مردم خیلی زود دارن ری اکشن نشون می دن
هم زیادی زود دارن انتقاد می کنن یه عده
هم زیادی زود دارن شادی می کنن یه عده

سلام
یه سوالی داشتم
من نمیتونم برم یاهو و ایمیلم رو ببینم شما هم این مشکل رو دارید چند روزی بود که با فایرفاکس نمیرفت و ارور میداد
الان دیگه با اینرنت اکپرورر هم نمیره
یاهومسنجرممم باز نمیکنه
لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم

سلام
نقل قول: فرم استخدامی رو میشه بگین از کجا باید بگیرم؟

آزمون استخدامی متمرکز رو میگی درسته؟
اگه آره... سایت سازمان سنجش...

.
نقل قول: من نمیتونم برم یاهو و ایمیلم رو ببینم شما هم این مشکل رو دارید چند روزی بود که با فایرفاکس نمیرفت و ارور میداد

نمی دونم مشکل چیه... ولی واسه من که راحت باز میشه...
بذارین دوستان بیان شاید بدونن...
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام 
منم نمی خوام حرف سیاسی بزنم ،
اصلا ولش کن 

انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

نقل قول: من نمیخوام بحث سیاسی بکنماااا

از قضا همیشه بحث های سیاسی با همین جمله شروع میشه 4
نقل قول:  وقتی باید شادی کنیم که قیمتا بشه همون قیمتای قبلی....پراید 8 تومنی و اینا! والا [تصویر:  p.gif]

ارزون میشه نگران نباش ...

همین امروز هم نشونه هاش تو خیابون بود

کرایه ها 10 درصد گرون شد ؛ از امروز صبح داشتم میرفتم دانشکده کرایه اتوبوس واحد 10 درصد گرون شده بود بعد رفتم ایستگاه مترو سوار شدم جلو هر ایستگاه که وایمیستاد یارو پشت میکروفون مژده میداد که قیمت بلیط ها ی مترو گرون شده برای فهمدین نرخ های جدید بیایین دم باجه 4
نقل قول: زود دارن شادی می کنن یه عده

برای خیلیا توافق بهانه است ؛ انقدر مشغله ها زیاده و تفریحامون کم که خیلیا بدون دلیل فقط میخوان بریزن بیرون شادی کنن حالا هر چی شده بود مهم نیست فقط ملت جمع شن دور هم بوق بزنن یکم تخلیه شن

این شکلک خنده هم بذارم آخرش که سیاسی نشه 4

ولی کلا زیاد جدی نگیرین این بحث هارو ! زندگیتونو کنین ... منتظر نباشین کسی بیاد و بخواد آباد کنه بره ؛ خودمون باید تلاش کنیم تا به چیزی که میخواییم برسیم . درسته مشکلات هست ولی برای همه هست . سختی ها رو بهونه نکنیم واقعیت ها رو قبول کنیم و تلاشمون رو بیشتر کنیم
خیلیا منتظرن حالا که تواقف کردن دو کشور همین فردا همه چی عوض شه . ولی اگه قرار باشه زبونم لال ؛ بلا به دور ؛ خدایی نکرده احیانا اگر چیزی هم به نفع مردم عوض شه و قیمت ها معقول تر شه و به نرخ گذشته برگرده حداقل دو  سالی زمان میبره نه اینکه انتظار داشته باشیم همین فردا همه چی خوب شه .

این هم شکلک خنده ی آخر 4 شکلکه قشنگ مثل واکسن پیشگیری از مسائل سیاسی میمونه  4 زبون بسته هر چی هم میخنده خسته نمیشه ما فقط یبار بخواییم مثل این بخندیم قشنگ نیم کیلو وازلین لازم داریم ...   4  انصافا خیلی زحمت میکشه ... خسته نباشی دلاور خدا قوت پهلوون 4
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
نه بابا گرونی که از پیش تعیین شده است
همه چیز بعد عید قرار بود کلی گرون شه
غصه نخورید
53

سلام 
من فردا کار بسیار مهمی در دانشگاه دارم ، امیدم اول به خداست و دوم به دعای شما (چی گفتم Gigglesmile؟)
خلاصه این که کلی استرس دارم و از این جور حرفا
ولی اصلا فکرم به جاهای بد نمی ره و از این خوشحالم
ولی کلا واسم دعا کنید بنده های خوب خدا 
کسی نبود من و کمک کنه؟
سلام

برا روز مادر به نظرتون میشه چیکار کرد؟
چی بخرم که مادر خوششون بیاد؟

بخصوص خانمای کانونی راهنمایی کنن
سلام دوست عزیز
به نظر من این بستگی به روحیه مادرتون داره ...
اگه مادرتون جوون هستن و علاقه به رسیدگی به خودشون دارن بهتر از یه ادکلن خوشبو یا یه لباس قشنگ براشون بخرید...
اگرهم زیاد اهل ادکلن و اینا نیستن ... سعی کنید یه چیزی بخرید که به دردشون بخوره یعنی یه چیزی که الان بهش احتیاج دارن...
اگرهم به گل و گیاه علاقه دارن بهتر ه یه گلدون گل خیلی قشنگ با ماندگاری زیاد بخرید و... فعلا همین ها به ذهنم میرسه ...cheshmak

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان