امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

نقل قول: سوم که
به قول اقا ارمین اگه کسی تا اینجا رو خونده انصافا اراده اهنینی داشته

اقا چرا اینو اخر هرچی مینویسی همه تا اخرشو میخونن؟! Gigglesmile

شب جالبی هست...فهمیدم دنبال چی باید بگردم....

نقل قول: بچه ها میخوام یه واقعیتی رو اقرار کنم
بنده شکلک ها رو نمی بینم
عکس های امضاها رو نمی بینم
اواتار ها رو نمی بینم
و از همه اینا هم تر وقتی میرم تو قسمت تنظیماتم که ببینم نمایش عکس فعال هست یا نه
کلا نصف سمت چپ صفحه که شامل این گزینه هاست و همین طور گزینه چپ رو هم نمی بینم
پ پ هم نمی تونم بذارم
دلمم خوشه
خیلی هم خرسندم
با تشکر

شک کرده بودم اینطوریه که نوشتم(شکلک خنده!)
حال ندارم
متوجهید؟
حالا انشالله وقت گل نی
بحث رو منحرف نکنم
داشتید درباره شب قدر میگفتید

[تصویر:  nasimhayat.png]
نقل قول: شب جالبی هست...فهمیدم دنبال چی باید بگردم....

رحمت خدا بر شما. که تمام اونچه باید میگفتی رو تو این ی جمله گفتی. 

فرمایش از معصوم هست که گفته رحمت بر اون کسی که بدونه از کجا اومده به کجا میخواد بره و اصلا برای چی اومده

مولوی هم قشنگ این فرمایش رو به شعر اورده که

از کجا امده ام امدنم بهر چه بود؟ 
به کجا میروم اخر؟ ننمایی وطنم

تمام قصه خلقت اینجاس که ما بدونیم برای چی اومدیم. و خوش به سعادت اونایی که فهمیدن برای چی اومدن. البته نه تنها فقط فهمیدن بلکه رسیدن به اونجایی که باید میرسیدن...
خب شب قدر هم شب تعیین همین مقدرات هست.این که کی از کجا به کجا برسه؟ برا کی چه اتفاقی بیفته؟ اگه میگیم این عالم نظمی داره و اتفاقات توش بی سبب و حکمت نیست پس لزوم داره که وقتی باشه برای تعیین این مقدرات. و چه شبی بهتر از شب نزول قران برای تعیین این مقدرات؟
شب قدر شب نزول قرانه (انا انزلناه فی لیلة القدر)... این شب اون قدری با عظمته که عظمتش نه تنها واسه ما غیر قابل درکه بلکه پیامبرهم عظمت این شب رو نمیدونه (و ما ادراک ما لیلة القدر )... شب قدر شبی هست که از هزار ماه بهتره (لیلة القدر خیر من الف شهر)...در شب قدر فرشتگان اسمان همگی بر قلب مقدس قطب عالم امکان حضرت ولی عصر اروحناه فدا نازل میشن و مقدرات عالم رو به ایشون عرضه میدارن (تنزل الملائکة و الروح فیها باذن ربهم من کل الامر)... شبی که تا صبح خداوند عزوجل و فرشتگان به این شب تحیت میگن(سلام هی حتی مطلع الفجر)...

نقل قول: اقا چرا اینو اخر هرچی مینویسی همه تا اخرشو میخونن؟! [تصویر:  gigglesmile.gif] 

شاید از خوش شناسیه 4
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
(1394 تير 24، 15:56)می توانم نوشته است: حال ندارم
متوجهید؟
حالا انشالله وقت گل نی
بحث رو منحرف نکنم
داشتید درباره شب قدر میگفتید
 بله بله متوجهم
ان شالله خدا به همه مون حال بده. اونم حال خوب. حال خوب مثل یه توافق خوب 4  حال خوب با بازی برد برد Gigglesmile 
البته به نظرم حال خوب باید خیلی برتر و بالاتر از یه توافق خوب باشه... 128fs318181
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
و

این بار

..............

با شیوه ای متفاون و با سرپرستی متفاوت

در

.
.
.
.
.

ا ی ن ج ا

ehteram
به تاپیک بی نظیر
                          جواب قبلی رو بده سوال کن
                                                                       حتما سر بزنید
همیشه آغاز راه دشوار است

عقاب در آغاز پرواز، پَر می ریزد

اما در اوج

حتی از بال زدن هم بی نیاز است
آقا چرا ايطوري شده؟!
تا چند دقيقه پيش كه تاپيكها باز نميشدن الان هم يادداشتها ديده نميشن!
آيا من بن شده ام يا داداش مجتبي در حال پيچ كشيه؟!4chsmu1
راهكار الهي ترك

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

-->چون نفس را مشغول نكني،وي تورا به بازي ميگيرد<--
--->كار را بر نفست سخت گردان<---
(تو دهني به نفس با نه گفتن به تمايلات حتي حلال)
[تصویر:  05_blue.png]
ای بابا
حال خوب

دوستان قبلا یه موسسه تبلیغات داشتیم تو کانون
یادش به خیر

راستی آقای ایده م هستن
سلام
نی نی چطوره؟

آقای سلام بودید یا شما تالار ازدواج و یه مقدار دست گرفتید بعد دوباره ول شد به امان خدا؟

منم همین مشکلو داشتم
نگران نباشید

(1394 تير 25، 0:06)می توانم نوشته است: دوستان قبلا یه موسسه تبلیغات داشتیم تو کانون
یادش به خیر

یاد اینجا افتادم.
انجام دادن کارهای غیرمعمول

"عشق" یکی از کلماتی است که در زمانهای مختلف بیشترین سوء استفاده از آن صورت گرفته است. به همین علت ما درباره عشق ورزیدن صحبت نمیکنیم بلکه درمورد بر اساس عشق عمل کردن  صحبت میکنیم.

درست مثل ایمان، عشقی که ما کشف کردیم نوعی احساس نیست بلکه طرز فکری است که خود را در عمل نشان میدهد و در رفتار دیده می شود.

ما شروع به اقداماتی کردیم که لازم بود انجام دهیم.نه به این علت که تمایل به انجام این اقدامات داشتیم؛ بلکه برعکس دقیقا به این علت که به انجام آن کارها علاقه ای نداشتیم و بعد از شروع آن کارها تمایل نیز همراهش آمد. عشق برای ما یک دستور است، چیزی که در حال طبیعی انجام نمیدهیم.

ما شروع کردیم در مقابل خودمان و دیگران عملکرد صحیحی داشته باشیم قبل از آنکه بطور طبیعی تمایل آن را داشته باشیم. این تناقضِ این برنامه "درد آور" است.

چطور میتوانیم این کار را بکنیم، در حالیکه  شدیدا احساس عجز میکنیم و حتی مطمئن نیستیم که تمایلی برای عملکرد صحیح داریم؟

ما خدایی 53 داریم که به ما کمک میکند، کار او دوباره زنده کردن ما پس از مرگمان است! اما ایمان بدون عمل مرگ آور است ما در حین انجام کار از او نیرو میگیریم نه قبل از آن.

ما فهمیدیم زمانی که این اعمال در وجود ما نهادینه شود و جز عادات روزانه زندگی مان شود. آن موقع حقیقتا شروع به تغییر میکنیم. انسان های بهتری میشویم و در نتیجه با خودمان و دیگران شادتر میشویم.

پی نوشت: در راه هوشیاری این یکی از بهترین مطالبی که خوندم  متن بالا  پر از نکته است پر از شاه کلیده میشه واسش یه تاپیک جداگانه زد. امیدوارم وسط پستهای اینجا گم نشه و هر کی اهل دل بود خودش چند بار بخونه و خودشو پیدا کنه

هوشیاری ادامه دارد...
یا علی
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
سلام آقای همساده
خوبید؟
بازم با دست پر اومدید

خیلی حرفای خوبیه
مخصوصا اونجا که میگه خدا بعد از شروع به ما انرژی و کمک میده نه قبل از شروع کار

کی بود میگفت واسه پاکی هر کاری از دستت برمیاد بکن بعد بسپر به خدا ولی اگر خودت تلاش نکنی نمیتونی بسپری دست خدا

کلا خیلی خوب
مرسی
خوش برگشتید

سلام

بعد سحری مثل هرروز ساعت گذاشم که 9 صبح پاشم برم بیرون به کاری برسم
دیشب هم مثل هرروز زود خوابیدم که راحت پاشم
نمیدونم اصلا چی شد یجور خواب مونده بودم که با صدای اذان ظهر از خواب پاشدم 22
فکر کنم کلا 12 ساعتی خوابیدم .
خسته بودم در حد بنز ... اینگونه شد که الان خونه ام .

و اینکه آقا دمشون گرم . واقعا خیلی خوب بود این توافق . من یکی بی نهایت راضی ام ، یه روزه با خیال راحت دیگه میتونیم بشینم تلویزیون ببینیم بدون اینکه پدر وسط فیلم بزنه اخبار
واقعا ازشون ممنونم که به فکر مشکلات ما بودن و به نظرم این موضوع بزرگترین دستاورد مذاکرات بود

خوش آمد میگم به علیرضا و امید فردا و همساده . آقای ایده هم که میگن اومده ولی من تاحالا از نزدیک ندیدمشون ولی تو همه تاپیک ها تو اولین پست هستن .

و آقا از پوسته ی flat استفاده کنین . من یه هفته هس از فلت استفاده میکنم مشکلی نداره
پ.پ هم نشون میده . همه چیش خوبه . مشکلی نداره . راضیم ازش 1
......................
پست ویرایش شده :
بعد نوشت : flat ترکید 22 استفاده نکنین ازش ، توصیه نمیکنم :
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
اون پیشنهاد اقای به امید خدا یا امید فردا ( 1276746pa51mbeg8j ) خیلی عالی بود خدا خیرشون بده

خیلی عالی
الان من با گوشیم کامپیوتر رو وصل کردم به وای فای خونه

یعنی از خوشحالی دارم پر در میارم

خدا عمرتون بده

سلام اقا رامین
انشالله که تعبیرش خیر باشه

می گم نکنه دیشب خیلی پیاده روی کردین خسته شدین نتونستید صبح پا شید ؟ 4chsmu1

آقای همساده خیلی پستتون خوبه کاش بذاریمش تو تجربیات موفق ترک حیفه اینجا گم شه

رفتم تو پروفایل مرد مجاهد جعبه پیام رو برام نشون نمی داد
بی زحمت شمام برید ببینید
جعبه پیام داره یا نه
:خشونت:

مرد مجاهد من پ پ نداشتما وگرنه جواب می دادم

راستی آقایونی که تو گروه بندی مسابقه ترک هفتگی شرکت کردن
ما تو نسیم یه موضوع گذاشتیم به عنوان جایزه پاکیمون که قراره واسه پاکی این هفته به خودمون جایزه بدیم
البته هنوز درست به توافق نرسیدیم

گفتم شاید شمام خواستید یه جایزه واسه خودتون در نظر بگیرید

دیگهههههههههههههههه
نفسم بند اومد چقدر حرف زدم

برم جیک ثانیه بعد باز بیام بحرفم

رامين ممنوون..البته يكي بايد به خودت خوشامد بگه..يعني خودم بهت خوشامد ميگم..4chsmu1.. من كه از كنكور تا حالا فعاليت تورو نديدده بوودمم4chsmu1
و عجبب دستااورد مهممييي دااشته واسه خونواده شماا..من واقعا تبرييك ميگمم4chsmu1.. ماكه كلا چندسالي هست اخبار به تلوزيونمون رااه پيدا نكرده و كلا كارتوون يا فوتبال و واليبال راه پيدا كرده..
بسيار هم راضي و خرسنديم..همه چي آروومه4chsmu1..باب اسفنجي هم سلام ميرسونه4chsmu1

ميتوانم خانوم
به شما هم دستاوردتونو تبريك ميگم و اينكه حال دارريد خيلي خووبه128fs318181
نه من نبوودم..اينو مطمئنننمممم.. 4fvfcja
داداش مجاهد هم بله بست پروفايلشو22..تجربه ثابت كرده كه بستن پ پ نشانه ايست از بازگشتن!! كسي كه حالا حالاها برنميگرده باز ميذاره4chsmu1
گفتييد گروهي..ما كه به ٢٠تير نرسيديم.. كاش منو بذارن جاي داداش مجاهد..(بعد كل گروه نابوود ميشه به خاطر همي يه نفر21 )
راهكار الهي ترك

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

-->چون نفس را مشغول نكني،وي تورا به بازي ميگيرد<--
--->كار را بر نفست سخت گردان<---
(تو دهني به نفس با نه گفتن به تمايلات حتي حلال)
[تصویر:  05_blue.png]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان