امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1394 مرداد 14، 22:43)همساده نوشته است:
(1394 مرداد 14، 22:41)گل سرخ نوشته است:
(1394 مرداد 14، 21:36)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: ولی من تو دور و برم هر چی مهندس می بینم ، بد بخت بیچاره است

آآآآقاااااااااا !!!!!

1744337bve7cd1t81 1744337bve7cd1t81 1744337bve7cd1t81 1744337bve7cd1t81

وا خانم گل سرخ انگار ایران زندگی نمیکنید شما studsmatta

والا ما به کسی میگیم مهندس که کار بلد باشه

نه فقط اینکه مدرک داشته باشه.

منم دور و برم مهندس کاربلد "بدبخت بیچاره" ندیدم!!!

ثانیا فکر نمیکنم این لفظ برای کسی که تحصیل کرده ، لفظ جالبی باشه!

------------------------------------------------------------------------------------------

در کل وقتی میبینم همیشه سعی بر اینه قشر تحصیل کرده رو قشری بی نوا که از زندگی خیلی جا موندن و فقط تئوری بلدن و در عمل افراد کارامدی نیستن نشون بدن، خوشم نمیاد!
یا عباس
آهان منظور داداش عاشق همون مهندس های مدرکی بود 4
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
بازم جواب شما ربطی به صحبت من نداشت
ولی میل ندارم بحث کنم
موفی باشید

[تصویر:  nasimhayat.png]
با اینکه من دوست داشتم شما بجای اتمام بحث ، اگه من بد برداشت کردم، ذهن منو شفاف تر کنی، ولی هرطور مایلی

موفق باشی همچنین
یا عباس
خانم گل سرخ ، شاید لفظ من بد بود ، اما شما به کسی که چندین و چند سال تلاش کرده درس خونده و مدرکش رو گرفته و الان شاگرد مغازه شده چی می گید ، نمی گید بدبخت ، خب همین کار رو با دیپلم هم می تونه انجام بده که.

در هر صورت حرف من به جامعه بر می گرده نه خود مهندس یا مهندسی ، چون اون تقصیری نداشته که ، اون رفته درس خونده الان واسش کار نیست. اتفاقا داداش همساده بیشتر از من به اون مهندس توهین کرد.

پ ن : به نظر من اکثر مهندس ها کار آمد هستند ، کار نیست.

پ ن 1 : در هر صورت من دشمن سر سخت مهندسی هستم و فکر می کنم بهای زیاد دادن به مهندسی ، اشتباه محضه ، اما خب مهندس ها که گناهی ندارن ، عرف این طور القا کرده مهندسی چی هست و خب حالا کشور ما می خواد توسعه یافته بشه ، نیاز داره به مهندس ، اما مهندسی ...
اگر بخواین بحث کنین و مدیر ها اجازه بدن ، تا صبح در این مورد بحث خواهم کرد. 128fs318181 
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

نه جدا آخه چی داره این مهندسی که این همه مغز جوون و فعال رو می فرستن مهندس شن؟
یا تجربی ها می فرستن پزشک شن؟

تو رو خدا شما دیدتون رو عوض کنین.
اگر مغز های کشور نرن توی علوم انسانی اولا ، و علوم پایه دوما ، کشور همین طور خواهد ماند که ماند.
حالا شرایط کانون مساعد نیست ، هیچ کی اعصاب نداره 42
ولی یه روز یادتون باشه در این مورد بحث کنیم
من خودم انتخاب هام رو با این تفکرات کردم ، اگر اشتباه باشن که دیگه عملا به فنا رفتم 4fvfcja

بگذریم

خداحافظی

یعنی الان به صورت خیلی یواش و مستتر به ما مهندسین خوش آتیه(!)توهین شد؟!
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
من فکر  میکنم کسی که مدرک میگیره و آخرش میره سراغ کاری مثل کارگری مغازه، معذرت میخوام اما خودش از همه مقصرتره.

باطن و اصل و ریشه مهندسی درس خوندن و پاس کردن با بهترین نمره ها نیست!

مهندسی یه ذهن خلاق میخواد که همه ندارن ولی همه میخوان مهندس باشن

خب کسی که اینقدر خلاقیت نداره و نمیدونه حتی چطور و کجا از رشته اش استفاده کنه ، بهتر بود وارد این رشته نمیشد و دنبال علایق واقعی ایش میرفت. نه اونچه که عرف میپسنده.

من کسی رو میشناسم، دختر مجرد هم هست، با مدرک لیسانس برق، ماهی 8 تومن از انجام پروژه دانشجویی در آمد داره..

یعنی کسی که مهندسی خونده از ایشون کمتره که رفته کارگر شده؟!؟؟حداقل حداقل اش انجام کارهای نرم افزاری هست!

نقل قول: در هر صورت من دشمن سر سخت مهندسی هستم و فکر می کنم بهای زیاد دادن به مهندسی ، اشتباه محضه ، اما خب مهندس ها که گناهی ندارن ، عرف این طور القا کرده مهندسی چی هست و خب حالا کشور ما می خواد توسعه یافته بشه ، نیاز داره به مهندس ، اما مهندسی ...

1- مطلق حرف زدن زیاد درست نیست. تو دنیا همه چیز نسبی هست

2- هر چیزی بهای خودش رو داره. طلا جای خودشه..الماس جای خودش..بها دادن یا ندادن ما تغییری در ماجرا ایجاد نمیکنه

3- ببخشید من از حرفاتون متوجه نشدم شما رشته تون مهندسی هست یا نه.
اگر مهندسی میخونید، که واقعا ناراحت شدم از لحن صحبتتون. خوبه که حداقل برای چند سال عمر خودتون که تو این زمینه گذشت،  ارزش و احترام قائل باشید

و اگرم رشته تون مهندسی نیست، باید بگم با تعریف جامعه و عرف از مهندسین چیزی به مهندس ها اضافه نمیشه! با بد گویی هم چیزی ازشون کم نمیشه! هر کسی جای خودشو داره و کار و زندگی خودش رو پیش میبره
ولی به گوینده حرف  ممکنه،  کم یا زیاد میشه. تو این مساله خوبه دقت بیشتری داشته باشید ( این نصیحت خواهرانه تو دنیای مجازی بود. که کسی، کسی رو نمیشناسه. روی صحبتم با شخص خاص شما نیست.)

4- رشته های انسانی و پایه هم مهم هستن. کسی منکر اهمیت اونا نیست. ولی اونها هم در جایگاه خودشون
لزومی نداره برای بالا بردن و مهم شدن یه رشته، ما یه رشته دیگه رو بکشیم پایین و بدگویی کنیم که!
هرکسی در جایگاه خودشه! و هر کسی به اندازه خودش مهمه

اگرم رشته ای منزوی و کم اهمیت تر جلوه کرده، ناشی از عملکرد ضعیف متخصصین اون رشته بوده که نتونستن نیازهای جامعه رو درست رفع و رجوع کنن و اصطلاحا خودی نشون بدن.

5- در کل به نظرم درست نیست با یک سری صحبت هایی که پایه مستدل و محکمی نداره، خیلی راحت، توی چند تا جمله،  زحمات چندین و چند ساله یه قشر خاصی رو ببریم زیر سوال.
یه ضرب المثلی میگه اگه میخوای در مورد راه رفتن کسی نظر بدی، اول با کفش های اون راه برو!

6- من این صحبتها رو با عصبانیت نگفتم. لطفا با لحن آروم بخونید.
یا عباس
کاش کانون پزشک داشت  asabani
سلام. اقا بحثتون خیلی خوب بود. ادامش بدید لطفا .
من هم مشارکت میکنم. چون خودمم جزو محصلین رشته مهندسی هستم میگم.
سلام

و اما بعد!

آخه چرا تعارف داریم با خودمون!

این قانون گروه دخترونه و البته ایضا پسرونه
یه جورایی مثل این حرف برخی خانماست که آقایون نگاه نکنن! ما چرا حجاب داشته باشیم!

آخه من نمیفهمم، هر مهمون ناشناسی با غرض یا بی غرض (چون اصلا از قوانین آگاه نیست) میتونه به رهروان یا نسیم بره.
بعد ما
اینو کردیم یه مساله و یه تابو در کانون!
یعنی همچین که مهمانها تبدیل به عضو میشن
از جنسیت خنثی به جنسیتهای خودشون تبدیل میشن؟!

آقا! ما که تو رهروان کم پیش میاد حرفای پسرونه ی محرمانی بزنیم و این حرفا قرار بود توی اون دو تا تاپیک رمزدار باشه بیشتر.
تو خانمها هام یحتمل همینه.

حالا اگه ملت، اعم از دختر و پسر، حرف خصوصی دارن میتونن از اکانت و اینا و یا همون دو تاپیک رمزدار استفاده کنن.

حساسیت روی این رهروان و نسیم
به نظرم باید یه چیزی در حد این حساسیت باشه که مثلا تو تاپیک ماهانه یه عضو ده روزه نیاد اعلام وضعیت کنه!
چون بیشترش گول زدن سر خودمونه!
اگه این ممنوعیت برای آرامش خواهرا یا برادراست
که بیخوده! چون کلا در معرض n ها هزار چشمه که میتونن به طور مهمان ببینن
اگه برای خود اون شخص از نظر شما خاطیه
که باز هم بیخوده! چیزی که زیاده محرک تو نت. فوقش خیلی اصرار داشت به فضولی با اکانت مهمان میاد
رمزدارش هم که بکنید
میره تو اشبکه های اجتماعی دیگه جنسای مخالفش رو سر کار میذاره.

پس این همه انرژی برای یه تعارف و جون عزیزت نیاست؟

یه بار اون سال اون عضویت
یهو یه کاربر پیام داد
حضور در نسیم ممنوعه!
همچین با سرعت هم اینو گفته بود بعد دیدنش انگار!
دیده بود تو لیست افرادر آنلاین منو اونجا نشون داده

در حالیکه من اصلا نبودم اونجا
و اشتباه سیستم بوده
یا مثلا ممکنه برای کمتر از چند ثانیه ای دستم خورده بوده.

من بعد گرد و خاک های اینجا اومدم و اینو گفتم
الانم کسی جواب پستم رو بده، من جوابی دیگه نمیدم.

حوصله جدل ندارم
اصلا
اصلا یه پیشنهاد
هر کدوم از خانمها که دلش میخواد بیاد به صورت مهمان رهروان رو
این چند صفحه ی اخیرش رو بخونه
ببینه اتفاقی براش میفته؟
یا تو همون فضای ترک و سایر تاپیکاست؟

آره خب
قانون هست که برای نظم
پسرا تو اونجا پست بزنن
دخترا تو نسیم

دیگه بیشتر از اینش
تعارف و جون عزیزت رعایت کن و ایناست

من خودم تو اکانت فیسبوکم همه چیمو پابلیک کردم
چرا؟
یه دلیلش این که
تا توهم نزنم که اینجا امنه
فقط چیزایی رو به اشتراک بذارم که اگه بقال سر کوچه مونم خبردار شد فرقی برام نکنه.
(1394 مرداد 15، 1:24)من کاملا با فحوا ( به به به این کلمه :highfive:) و عصاره کلام خانم گل سرخ موافقم ( البته درک من از صحبتهای ایشون) به اینکه قابل کنترل ترین متغییر ها ( مثل هوش و پشتکار و خلاقیت) رو اگه در جای درست استفاده کنیم خیلی نتیجه بهتر میشه. ولی خواستم از یه زاویه ای دیگه تاثیر متغیرهای برونزا رو هم من اشاره کنم. من جامعه رو در نظر گرفتم به عنوان متغیری که در اغلب موارد خارج از اختیار یک فرد روی زندگیش تاثیر میزاره.گل سرخ نوشته است: من فکر  میکنم کسی که مدرک میگیره و آخرش میره سراغ کاری مثل کارگری مغازه، معذرت میخوام اما خودش از همه مقصرتره.
من فکر میکنم بیشتر از همه جامعه مقصره، دوست من رشته ش کشاورزیه تو یه آزمون خیلی سخت شرکت کرد و قبول شد مصاحبه عملی هم قبول شد. به عنوان مهندس ناظر مشغول شد و چند ماه بعد قوانین عوض شد و با کلی تخصص و هوش و استعداد و علاقه ای که داره مجبور شده الان در یه فروشگاه کار میکنه. خوب استعداد داره علاقه داره مدرک داره ولی جامعه اون رو پس زده...

وقتی بخاطر 5 صدم نمره بنیادنخبگان عضوتون نمیکنه. بخاطر اینکه تو کارنامه تحصیلت واحد پاس نکرده داری مثه یه لکه ننگ تو مصاحبه های شغلی و درسی همیشه همراهته . و تا وقتی هنوز هم بهترین ملاک در یه جامعه نمره بالاتره باطن و اصل همون نمرست. رجوع کنید به امید و آمال ما که برداشتن کنکور و تاثیر سوابق تحصیلی یعنی همون نمرات برای ادامه تحصیل هستش.( که البته هنوز هم به این دست پیدا نکردیم).
مهندسی یه ذهن خلاق میخواد که همه ندارن ولی همه میخوان مهندس باشن!
مهندس شدن یه محیط خوب هم میخواد یه جایی که به خلاقیت ذهن اجازه خودنمایی بده یه جایی که محیط آکادمیکش خلاقیت رو کور نکنه و بهش بها بده
خب کسی که اینقدر خلاقیت نداره و نمیدونه حتی چطور و کجا از رشته اش استفاده کنه ، بهتر بود وارد این رشته نمیشد و دنبال علایق واقعی ایش میرفت. نه اونچه که عرف میپسنده.
عرف الان اینو میپسنده که پولدار باشی اینو میپسنده که ارث بهت رسیده باشه.مدرک هم دیگه اعتبار نداره. الان خلاقیت پول درآوردن و رابطه اجتماعی با افراد ذینفوذ برقرار کردن مهمه. علاقه واقعی طرف مثلا رشته تاریخ هستش میبینه اگه اینده بازار کار رشته مهندسی بدون علاقه و تنها با داشتن مدرک ده درصده با علاقه و استعداد و خبره شدن در رشته تاریخ آینده شغلی منفی ده درصده...باز هم جامعه علاقه شو تحمیل میکنه

من کسی رو میشناسم، دختر مجرد هم هست، با مدرک لیسانس برق، ماهی 8 تومن از انجام پروژه دانشجویی در آمد داره..

منم کسی رو میشناختم تو سربازی مهندس بود سه تا اختراع داشت وضع مالیش خیلی خوب بود کلی از این هشت تومن ها خرج اختراعاتش کرده بود.بعد بنیاد نخبگان ناجا هی اذیتش میکرد و  بهش کسریشو نمیداد. تو قسمت تعمیرات انداخته بودنش کافی بود بگه فلان کار رو بلد نیستم تا الان انجام ندادم یه گروهبان مفنگی جوری مسخرش میکرد و میگفت آقای نخبه که اشکش در میومد.. تمام آرزوش این بود که سربازی تمام شه و بره از این کشور

یعنی کسی که مهندسی خونده از ایشون کمتره که رفته کارگر شده؟!؟؟حداقل حداقل اش انجام کارهای نرم افزاری هست!

اینجا بحث عرضه و تقاضا پیش میاد باز دمش گرم که این رفته کارگر شده اون دختر مجرد 8 میلیون در میاره. اگه همه فارغ التحصیلان مهندس که الان کارگر هستن برن دنبال کار شیکی مثله انجام پروژه اون دختر مجرده اگه خیلی مستعد باشه و در یه بازار رقابتی بتونه خودشو سرپا نگه داره عایدیش یک پنجم میشه و در بدترین خالت بازار اشباع میشه و دختره میره آریشگاه میزنه.

نقل قول: در هر صورت من دشمن سر سخت مهندسی هستم و فکر می کنم بهای زیاد دادن به مهندسی ، اشتباه محضه ، اما خب مهندس ها که گناهی ندارن ، عرف این طور القا کرده مهندسی چی هست و خب حالا کشور ما می خواد توسعه یافته بشه ، نیاز داره به مهندس ، اما مهندسی ... 

داداش عاشق حالا مهندسی عیب نداره ولی اگه دشمن سرسخت اقتصاد هستی و از این حرفا بهش بزنی تو رهروان بیا کارت دارم. Vamonde

صد درصد ولی ما آدمها طبق تجربیات و دیده های خودمون معمولا حرف میزنیم یه سری حرفها در دایره کلی نسبی هستش ولی اینقدر پیرامون آدم رخ میده که برای فرد مطلق میشه. در هر حال برای هر فردی این متفاوته
واسه همینه که آدمهای باهوش همیشه قبل از حرفاشون در بحث ها میگن به نظر من و بعد شروع میکنن همه چیو نقد میکنن. 4fvfcja 

2- هر چیزی بهای خودش رو داره. طلا جای خودشه..الماس جای خودش..بها دادن یا ندادن ما تغییری در ماجرا ایجاد نمیکنه

اره صد در صد موافقم طلا جای خودش الماس جای خودش و اقتصاد هم جای خودش 4 

4- رشته های انسانی و پایه هم مهم هستن. کسی منکر اهمیت اونا نیست. ولی اونها هم در جایگاه خودشون
لزومی نداره برای بالا بردن و مهم شدن یه رشته، ما یه رشته دیگه رو بکشیم پایین و بدگویی کنیم که!

اگه اقتصاد رو کنار بزاریم  از دایره علوم ( در هر جایگاهی مهمه آخه :winneraward: ) این حرف شما رو کاملا قبول دارم Khansariha (46) 

اگرم رشته ای منزوی و کم اهمیت تر جلوه کرده، ناشی از عملکرد ضعیف متخصصین اون رشته بوده که نتونستن نیازهای جامعه رو درست رفع و رجوع کنن و اصطلاحا خودی نشون بدن.
بازم بحث اولیه هست من به این حرف شما معتقدم ولی به نظرم اجتماع و جامعه نقش اول رو داره studsmatta 

5-یه ضرب المثلی میگه اگه میخوای در مورد راه رفتن کسی نظر بدی، اول با کفش های اون راه برو!
اینا رو از زبان یک دانش آموخته مهندسی نرم افزار نوشتم fiesta 

منم با خوشرویی نوشتم Khansariha (46)

نکته خیلی خیلی خیلی مهم: همیشه در همه حال استثنا وجود داره من معتقدم که با رشته مهندسی معکوس منچ و مارپله هم افرادی هستن که میتونن پول در بیارن و موفق بشن. ولی همه حرفایی که اینجا زدم از دید جامعه شناسی بود. جامعه ای که افراد متفاوتی رو با سطح آگاهی، فهم، هوش، پشتکار، خلاقیت در بر میگیره و باید هر کسی با توجه به میانگین وزنی از این پارامترها به یک جایگاهی برسه که اگه یک فرد از بیرون نگاه کنه توزیع این افراد رو نرمال ببینه.
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
(1394 مرداد 15، 1:24)گل سرخ نوشته است: من فکر  میکنم کسی که مدرک میگیره و آخرش میره سراغ کاری مثل کارگری مغازه، معذرت میخوام اما خودش از همه مقصرتره.

مهندسی یه ذهن خلاق میخواد که همه ندارن ولی همه میخوان مهندس باشن

3- ببخشید من از حرفاتون متوجه نشدم شما رشته تون مهندسی هست یا نه.
اگر مهندسی میخونید، که واقعا ناراحت شدم از لحن صحبتتون. خوبه که حداقل برای چند سال عمر خودتون که تو این زمینه گذشت،  ارزش و احترام قائل باشید

و اگرم رشته تون مهندسی نیست، باید بگم با تعریف جامعه و عرف از مهندسین چیزی به مهندس ها اضافه نمیشه! با بد گویی هم چیزی ازشون کم نمیشه! هر کسی جای خودشو داره و کار و زندگی خودش رو پیش میبره
ولی به گوینده حرف  ممکنه،  کم یا زیاد میشه. تو این مساله خوبه دقت بیشتری داشته باشید ( این نصیحت خواهرانه تو دنیای مجازی بود. که کسی، کسی رو نمیشناسه. روی صحبتم با شخص خاص شما نیست.)

5- در کل به نظرم درست نیست با یک سری صحبت هایی که پایه مستدل و محکمی نداره، خیلی راحت، توی چند تا جمله،  زحمات چندین و چند ساله یه قشر خاصی رو ببریم زیر سوال.
یه ضرب المثلی میگه اگه میخوای در مورد راه رفتن کسی نظر بدی، اول با کفش های اون راه برو!

من واقعا نمی فهمم شما چرا ناراحت می شید ، یا فکر می کنید من دارم مهندسی رو پایین می کشم از جایگاهش یا ...
من خودم مهندسی نمی خونم ، اما جایگاه مهندسی رو خوب می دونم و با کار هاشون هم آشنا هستم.
مثلا مورد 3 و 5 خب اصلا ربطی به صحبت های من نداشت ، مهندس ها خیلی آدم های خوب ، مهندسی خیلی خوب ، پل می سازن ، خونه می سازن ، گوشی موبایل می سازن ، آنتن می سازن ، موشک می سازن ، هواپیما ، ماشین ، کامپیوتر ، آی سی ، مدار می سازن یا اینا رو بهبود می بخشن دیگه چی بگم ، مثلا نیروگاه می سازن ، اتفاقا سانتریفیوژ رو هم مهندس ها می سازن و ...
خب مهندسی خیلی خوب ، خیلی کارآمد ، پس لازم نیست ناراحت بشید
حرف اینه که جایگاهی که برای مهندسی در عرف ما وجود داره ، جایگاه درستی نیست. و این جایگاه باعث می شه تمام نخبه ها ، جذب این رشته بشن و وقتی افراد سطح پایین تر وارد رشته های پایه و علوم انسانی بشن دیگه کسی نیست که بتونه جایگاه اون رشته رو ارتقا ببشخه.

الان مردم این طور فکر می کنن که اگر بچه شون توی دانشگاه وارد رشته ای مثل فیزیک بشه ، تهش قراره بشه معلم و البته تو کشور ما تهش هم همینه ، خب این واقعا اشتباهه ، یا علوم انسانی وضعش بدتره. من محققا فکر می کنم رشته های مهندسی در کشور ما در جایگاه خودشون قرار ندارن و بیش از حد به آن ها در عرف بها داده می شود. حالا شما اگر از این جمله بنده ناراحت می شوید ، به خودتان مربوط است.

خداحافظی

داداش مرد مجاهد رفیق صمیمی من  Khansariha (18)

به نظرم گروه چون دخترونست خودشون باید تشخیص بدن چی میخوان توش بگن و چی نگن و اینکه میخوان خصوصی باشه یا نباشه.و یه عضوی هم که آگاه به قوانین هستش حتما به عنوان مسئول نسبت به محتوای حرفاشون نظارت میکنه. مثه داداش آرمین ما
من به عنوان یه معتاد جنسی با طرح تفکیکی ادارات موافقم( نظر کاملا شخصی هستش و لطفا نقد نشه 53 ) ولی چرا هیچ وقت این طرح اجرا نشد و هر بارم شد به مشکل خورد.
چون اغلب تولید، تصویب و اجراش رو آقایون به عهده داشتن.

ما تو رهروان مشکلی نداریم از این جهت یا حداقل من ندیدم دغدغه کسی باشه عضو مونث  یا غیر عضوی به هر دلیلی اونجا رو بخونه خوب برای گروه خودمون اینجوریه ولی تو نسیم حیات شاید خرد جمعیشون بگه ما راحت نیستیم به هر دلیلی که بازم من نمیتونم بگم درسته یا غلطه.

من اگه یه کاره ای بودم اینجا نظر یه کاربر خانم که دو روزه عضو شده رو به نظر مدیر ارشد آقا در این مورد بخصوص ارجح میدونستم.( بازم نظر کاملا شخصیه لطفا نقد نشه توسط دوستان 53 ).

به نظرم سها، میتوانم، گلبرگ، سنا، گل سرخ، مهرخدا،انیس، خانم لبخند، اسما، باد صبا، رها ( اینا رو یادم بود چون اعضای فعال این روزهای اخیرن) و بقیه خواهرهایی که اسمشون یادم رفت  و تعدادشونم کم نیست.باید خودشون تصمیم بگیرن گروهشون چه طوری میخواد باشه. نظر مشاوره ای میتونن بگیرن مثلا همین نظر برادر مرد مجاهد میتونه اونجا نقد بشه یا نظری که آرمین در پروفایل من داد ولی تصمیم با خودشونه در همون نسیم حیات مطرح کنن و نتیجه بگیرن.
 مثلا برفرض خانم مهر خدا( چون این روزها انگار فقط ایشون از دست من ناراحت نیست مثال زدم 53) اگه بخواد نظر من همساده رو بپرسه و مشورتی بخواد من میگم یه بار واسه همیشه یه رمزی بزارید و خلاص.

خواهرهای همدردم تصمیم با خودتون این گوی و این میدون 303
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان