امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1394 مهر 20، 15:32)رامین. نوشته است: سلام 
من تو تاپیک مشکلی ندیدم که بخوام حلش کنم
کل شور و شوق مسابقه به این چیزاشه . گفتیم همه مجازن بجز تاپیک تو پروفایل هم تبلیغ کنن و رای جمع کنن
خب خانوم خدا همراهمونه زرنگ بودن رفتن تبلیغ کردن و از دوستاشون خواستن بیان بهش رای بدن . این واقعا مشکلش کجاست؟
تو هم میتونی رای جمع کنی . اینکه تو مسابقه عقب موندی دلیل نمیشه بخوایی این کارا رو کنی 
من اینو صبح تاحالا هی تو پ.پ دارم بهت میگم واقعا انقدر حرفم گنگه که اینجا هم شلوغ میکنین؟
من خیلی راحت امتیاز کم میکنم و خیلی راحت کسی قوانین رو رعایت نکنه از مسابقه اخراجش میکنم . دور قبلی هم خودت جفتشو دیدی
الان واقعا هیچی نشده که بخوام برخورد کنم... خیلی ساده س . یکی رفته تبلیغ کرده رای جمع کرده . همیشه تو همه ی دوره های مسابقه هم این قضیه هست . حتی دوره گذشته هم خودت همینجوری رای دادی . اومدی به یه نفر 5 دادی و به بقیه صفر ! الان هم باز همین کار تکرار شده . همین . کسی که اومده رای داده حال کرده به پسرا صفر بده دیگه تقصیر من چیه ؟ 22  شما هنوز یه روز از مسابقه نگذشته کم اوردین و شلوغ میکنین . هنوز 9 روز دیگه مونده خب تو هم میتونی رای جمع کنی
گذشته از این حرفا اقا نهایتش اینکه تو مسابقه اخر میشین دیگه این کارا چیه ؟ 22 

گفتم که من به دلیل اینکه حامی ندارم شکیت میخورم حتی داور مسابقه هم حال من و گرفت 
مهم رقابت جوانمردانه بود که اون هم رعایت نشد .
من هم برای رقابت نیومدم این را توی امضام هم گفتم ولی نمیتونم ببینم کسی ناجوانمردانه داره حق بقیه را ضایع میکنه و مسابقه را تک جنسیتی میکنه . 
اونجا که پستم حذف کردی . 
لااقل اینجا راحتم بزار 
آقا مهدي قبل اينكه بياي تو مسابقه امضا بايد اين مسير رو طي كني :شاد شاد شاد>>>> سرگرمي. اين يعني مسابقه صرفا براي سرگرمي و شاديه همين. شما ميتونستي اين تبعيض رو با خنده و شوخي به نفع خودت تموم كني تا هم شادي و هم سرگرمي نمود پيدا كنن و هم مسابقه رو ببري نه اينكه يه كاري كني تا هم شادي رو از مسابقه دور كني هم جنبه سرگرميش رو از بين ببري هم با ترك مسابقه سه بر هيچ ببازي. به نظرم اين بحث رو هم همينجا تموم كنيم حتي جواب اين پست من رو هم نده. 128fs318181
خداکه فقط متعلق به آدمهای خوب نیست.
خدا،خدای آدمهای خلافکارهم هست؛
فی الواقع؛ خداوند:
اِند لطافت،
اِند بخشش،
اِند بیخیال شدن،
اِند چشم پوشی،
و اِند رفاقت است!

[img=0x0]http://upload7.ir/uploads//e2a72accdf826b5b0dd982e270eacf86fa33222d.jpg[/img]
[تصویر:  128fs318181.gif]مسابقه كنترل نگاه و ذهن128fs318181                                                                                                                                                                   53 قرار عاشقي 53
(1394 مهر 19، 22:24)درخشنده نوشته است: تصمیمای جدید گرفتم برای درست کردن زندگی خودم و یکی دیگه...

دیگه بسه زندگی داغون... بزار اجازه بدیم که شیک زندگی کنیم...

خوابای احساسی که تازگیا میبینم از خودم و خودش! کل زندگیم رو ازین رو به اون رو کرده! اگه به عشق 90 امتیاز بدیم به شهوت میشه 5 داد!!!

شهوت جلوی عشق واقعی هیچی نیست..

موفق باشید... 53
مبارکه داداش
حالا کی شیرینیت رو می خوریم. 4chsmu1
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

واووووو تو خواب هم به فکرشه 4chsmu1
چه عاشقانه ... چه عارفانه  4
مبارکه اقا شیرینیش رو کی بخوریم ؟  128fs318181

کی میشه ما هم خواب عاشقانه ببینیم . اقا منم میخوام  4fvfcja
من زمان های خیلی دور خوابای عاشقانه میدیدم ولی کلا نمیدونم طرف کی بود  4fvfcja حیف که همش رویا بود ... نمیشه که فقط رویا ! یکم تنوع داشته باشه خوبه مثلا سری اول رویا باشه سری دوم ملیکا باشه سری سوم پارمیدا باشه ...  4
ولی جدی از خواب هم شانس نیاوردیم . ملت خوابای فول اچ دی میبینن با جنیفر ؛ ما هر چی خواب دیدیم خوابمون سیاه و سفید بود با باربی های زمان ناصرالدین شاه  4fvfcja
اصلا خواب نیست که کابوسه ... وقتی از خواب پامیشی تا 1 هفته تضمینی چشمه ی عشقت خشکه خشک میشه  4fvfcja
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
این باربیای دوره ناصرالدین شاه گناهشون چیه؟
شاید اونا عاشق شما شدن
خیلی هم دخترای باحالی هستن
4chsmu1

[تصویر:  nasimhayat.png]
(1394 مهر 20، 18:42)می توانم نوشته است: این باربیای دوره ناصرالدین شاه گناهشون چیه؟
شاید اونا عاشق شما شدن
4chsmu1

تو باحال بودنشون که هیچ شکی نیست ....
اتفاقا این باربی اخریه رو وقتی دیدم اول فکر کردم بابامه 4chsmu1
بعد که یکم با دقت نگاه کردم متوجه شدم که از دخترای درباره فقط یکم سیبیل داره 4chsmu1
من که ازش خوشم اومد قشنگ معلوم بود مرد زندگیه4chsmu1
خیلی به دلم نشست :x
‌‌‌‌
تو برخی از جمع ها که قرار میگیرم
که الان خیلی زیاد هم شده این جمع ها
نود درصد صحبت راجع به جنس مخالفه
یعنی برخی وقتها احساس میکنم اگه جنس مخالف نباشه این بچه ها که باهاشون میرم بیرون میخوان راجع به چی حرف بزنن؟؟؟؟؟
اینا که تحصیل کرده ان و بالای 23 سالن وای به حال بقیه!!!من دوست ندارم خدایا من دوست ندارم از این حرفا بزنم و بشنوم کمکم کن میخوام آزاد و رها زندگی کنم من شهوترانی نمیخام نمیخاممممممممممممم 
......................
به قول اون مداحی زیبایی که خانم لبخند گذاشته بودن
به شما محتاجم به هوای حرم کرب و بلا محتاجم 
محرم زودی بیا  خیلی نیازت دارم
پیشاپیش سلام به تو 303

شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
(1394 مهر 20، 17:33)عاشق فاطمه زهرا نوشته است:
(1394 مهر 19، 22:24)درخشنده نوشته است: تصمیمای جدید گرفتم برای درست کردن زندگی خودم و یکی دیگه...

دیگه بسه زندگی داغون... بزار اجازه بدیم که شیک زندگی کنیم...

خوابای احساسی که تازگیا میبینم از خودم و خودش! کل زندگیم رو ازین رو به اون رو کرده! اگه به عشق 90 امتیاز بدیم به شهوت میشه 5 داد!!!

شهوت جلوی عشق واقعی هیچی نیست..

موفق باشید... 53
مبارکه داداش
حالا کی شیرینیت رو می خوریم. 4chsmu1
Khansariha (13)

خداییش بخشای تلخ کار رو گذاشتم برا خودم! حرف از کی و کجا نزن Vamonde
(1394 مهر 20، 18:22)رامین. نوشته است: واووووو تو خواب هم به فکرشه 4chsmu1
چه عاشقانه ... چه عارفانه  4
مبارکه اقا شیرینیش رو کی بخوریم ؟  128fs318181

کی میشه ما هم خواب عاشقانه ببینیم . اقا منم میخوام  4fvfcja
من زمان های خیلی دور خوابای عاشقانه میدیدم ولی کلا نمیدونم طرف کی بود  4fvfcja حیف که همش رویا بود ... نمیشه که فقط رویا ! یکم تنوع داشته باشه خوبه مثلا سری اول رویا باشه سری دوم ملیکا باشه سری سوم پارمیدا باشه ...  4
ولی جدی از خواب هم شانس نیاوردیم . ملت خوابای فول اچ دی میبینن با جنیفر ؛ ما هر چی خواب دیدیم خوابمون سیاه و سفید بود با باربی های زمان ناصرالدین شاه  4fvfcja
اصلا خواب نیست که کابوسه ... وقتی از خواب پامیشی تا 1 هفته تضمینی چشمه ی عشقت خشکه خشک میشه  4fvfcja

والا اگه همه ازین خوابا میدیدن اصلا کانونی هم نیاز نبود وجود میداشت!!! والا ...

خیلی کار راحت میشه ولی خب ازونور ادم حس میکنه از یکی دوره و داره داغون میشه....

کاری نداریم...

خوش بگذرونید.... 317

نقل قول:
این باربیای دوره ناصرالدین شاه گناهشون چیه؟
شاید اونا عاشق شما شدن
[تصویر:  4.gif]

خانوم میتوانم راس میگه...واقعا نمیشه گفت فلانی بیریخته...سلیقه ها متفاومته!

خوش به حال خانوما! یه قیافه ی خدادادی و..... Khansariha (48)
مربی عزیزم
برو یه دختر ورزشکار بگیر من خودم تو فکرشم 4
داداش درخشنده چقدر خوب و عالیه ک اینقدر نسبت ب خانوما نظر مثبت داری.امیدوارم و از خدا میخام ک کسی رو نصیبت کنه ک احساساتتو درک کنه و اونم مثل خودت خوب و مهربون باشه.
تبریک میگم بخاطر شهامتت توی ابراز احساساتت.
(1394 مهر 19، 23:05)جناب خان :) نوشته است: بالاخره یه پسری پیدا شد که روحیاتش مثل من باشه
داداش درخشنده Khansariha (18)
من از بس این اشتباه عرف شده که احساسات مال زنه و مرد باید فلان باشه جرات نشون دادن واقعی خودم رو هیچ جا و پیش هیچ کس نداشتم
مرسی درخشنده  Khansariha (8)

چ اشکال داره شما هم ممثل داداش درخشنده احساساتتونو بیان کنید. اینطوری دیگه از نظر ما خانوما اقایون غولای بی احساس بنظر نمیرسن Khansariha (13)
نقل قول: طاهر جان دییرم سن منَ یاراشیسانا !!!؟؟؟  [تصویر:  b.gif] دمه سندَ دیلون منیم تاییم دی [تصویر:  1.gif] 
به به میبینم ک تواب خان هم ترک تشریف دارن 317
قارداش اصلیتین هارلای دی؟
نقل قول: چوخ خوشلندیم گردیم ایکی دنه هم دیل واریم دی بوردا  [تصویر:  d.gif]  

تازه خبر نداری ک جز من و تو و هادی کسایی دیگه ای هم هستن ترک زبانن 128fs318181
چندتاییشون رو کشفیدم cheshmak

نقل قول:
حالین نجوردی؟یاخجی سان؟؟حیات خوش گچیر؟؟ 

هادی جان چوخ شوکور پروردیگار عالمین درگاهینا وارووخ دا

اله دییَسن سیزین کولگَز التیندایوخ (!)

نقل قول: کی میشه ما هم خواب عاشقانه ببینیم . اقا منم میخوام  [تصویر:  e.gif] 
یه بار تو خواب دیدم پدر شدم! 4
بعد از خواب قشنگ به مدت یک هفته حس "پدر بودن" همرام بود
حیف ک اون موقع کولر تو دست و بالم نبود هی پاشم خاموشش کنم 4

و یه اعتراف 53258zu2qvp1d9v
من اشتباه کردم گفتم وقتی دوتا ترک وقتی به هم مییرسن به ترکی حرف میزنن  22
پیرم در اومد کلمات ترکی رو با الفبای فارسی تایپ کردم و حرفای هادی و تواب رو خوندم و اسپل کردم Vamonde 

پ.ن.چیزکی هم در مورد حواشی امروز نوشته بودم ک بهانه زدن این پست بود ولی پاکش کردم و حواشی پست موند!
مهم نیست Khansariha (46)
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
داداش های گلم
هر موقععاشق شدید برید سراغ آهنگ های کیتارو و رپ هم اگه خواستید اینجا نمیگم بهتون بیاید توی پ پ بهتون بگم .
ولی بهتر حالتش اینه که برید داخل آب سرد
(1394 مهر 20، 22:00)seyed_mahdi نوشته است: مربی عزیزم
برو یه دختر ورزشکار بگیر من خودم تو فکرشم  4

اقا جان اینطوری نگو بگیر!!! زشته Gigglesmile 

خونه نیست که!

(1394 مهر 20، 22:05)خدا همراهمونه نوشته است: داداش درخشنده چقدر خوب و عالیه ک اینقدر نسبت ب خانوما نظر مثبت داری.امیدوارم و از خدا میخام  ک کسی رو نصیبت کنه ک احساساتتو درک کنه و اونم مثل خودت خوب و مهربون باشه.
تبریک میگم بخاطر شهامتت توی ابراز احساساتت.
(1394 مهر 19، 23:05)جناب خان :) نوشته است: بالاخره یه پسری پیدا شد که روحیاتش مثل من باشه
داداش درخشنده Khansariha (18)
من از بس این اشتباه عرف شده که احساسات مال زنه و مرد باید فلان باشه جرات نشون دادن واقعی خودم رو هیچ جا و پیش هیچ کس نداشتم
مرسی درخشنده  Khansariha (8)

چ اشکال داره شما هم ممثل داداش درخشنده احساساتتونو بیان کنید. اینطوری دیگه از نظر ما خانوما اقایون غولای بی احساس بنظر نمیرسن Khansariha (13)

مرسی... Khansariha (8)

در مورد این پایین هم ما غولای بی احساس به نظر بیاییم بهتره....والا..خطرناکه 4
بچه ها بهم یه کلیپ یکی از خوانندگان پیشنهاد شده بازی کنم.
البته خیلی هم گروه معروفی هست .
گروه رپ زیر زمینی خیلی هم معروف 
نظرتون چیه ؟؟؟
خب خوبه که 
ولی منکراتی نباشه  42
کدوم گروه ؟ بگو دانلود کنیم ببینیمت  4
اقا من امضا میخوام

نکنه یاس میخواد در مورد حق های پایمال شده تو مسابقه بهترین امضا بخونه؟   4fvfcja
‌‌‌‌

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان