امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

مرگ مهلت نمیدهد .

توصیه میکنم این کلیپ را ببینید .

[تصویر:  03.gif]

تاپیک امروز چه کار مفیدی انجام دادی ؟ >> به این تاپیک سر بزنید منتظرتونیم. Confetti

تاپیک قرار عاشقی >> سر بزنید نماز اگر قبول شود همه ی عبادات ما قبول میشود 2uge4p4

تاپیک مسابقه ی کنترل ذهن و نگاه >> بسیار مهمه >> منتظر همه هستیم. 53258zu2qvp1d9v

تاپیک طرح ختم قران >> از میراث پیامبر اکرم قران است. پس احترام به ان حضرت و این کتاب حد اقلش خواندنش و در پس خواندن عمل کردن است . فلذا بشتابید . قران دریاییست که انتها ندارد.  49-2 منتظریما

تاپیک برنامه ریزی >> دوستان وقت بسیار مهمه. برای همه مهمه اما برای ما خیلی مهمتره. دوستان ما به یه موضوعی دچار هستیم که چگونگی گذروندن وقتمون بسیار در ترکش موثره پس به این تاپیک بی مهری نکنید . که بی مهری به این تاپیک بی مهری به خود خود شماست . 128fs318181  مطمئنم که با من موافقید. Khansariha (69)

و حالاشاگرد زرنگ>>>این تاپیک یکی از مهم ترین تاپیک ها هست . بسیار منتظرتونم .به جان خودم نیای مدیونی  Gigglesmile

تاپیک ز نیرو بود مرد را راستی >> پشتابید که و برخیزید که وقت تحول است . یعنی ورزش . هر کی میخواد ورزشکار بشه پا شه بیاد اونجا. یالا منتظریما

از اینکه به پیشنهاد هام احترام گذاشتی ممنون دوست خوبم .

[تصویر:  o2kf_1112.png]
[تصویر:  05_blue.png]
امروز سالگرد عضویت من در کانون بود  clapping Khansariha (70) Confetti bliss
(1394 آبان 15، 21:00)عاشق امام رضا نوشته است: عاشق امام رضا / 30 خرداد / 138 روز خوب و پاک
[تصویر:  w517]

اینا ناموس ندارن اگه داشتن این حرفا رو نمیزدند کسی اگه خودش منحرف بشه بدون فارسی وان هم منحرفه ولی انقدر از این فارسی وان ها هم اومدن و رفتن تاثیری نداشتن و نمیتونن بزارن
اینا یه مشت بدبختن که فقط پول دارن که چشم ندارن ما مسلمونا ارامش داریم : (
تا چند سال پیش اگه یه دختری عکسش رو گم میکرد یا خودکشی میکرد یا سکته یا کم کمش تا یه چند وقتی از استرس خوابش نمیبرد
اما الان دخترا خیلی راحت شخصی ترین عکس هاشون رو به اشتراک میزارن و لایک میگیرن
قبلا دخترا یه کم موهاشون پیدا میشد شوهرشون کلی حرف بارشون می کرد اما الان ....
پس وقتی تونستن تا اینجا مردم ایران در طی سی سال پیش ببرن بقیه اش هم مشکلی نداره و خیلی راحت میتونن این کار رو بکنن ..
خود کرده را تدبیر نیست!
چرا شما فک میکنین اینا کار دشمنه؟
اینا کار خودمونه
همه ش همه فکر میکنن برای نابودیه ما دشمن لازمه
اما ما دشمن لازم نداریم خودمون کافی هستیم
همیشه تو همه چیز دنبال رد پای خودمون باید بگردیم
چون اون بخشی که توسط خدمون قابل حله رو به راحتی میتونیم از تو همون رد پاها در بیاریم و کشف کنیم

[تصویر:  nasimhayat.png]
اتفاقا به نظر من همه ی این شبکه های ماهواره ای فقط وفقط برای تحریف مردم ایران ساخته شدن یه جورایی پشت صحنه شون هدفشون تنها تحریف و مد گرایی و عادی نشون دادن صحنه های مزخرف هست ولی مساله اینه که ما هم با تماشا کردن این فیلم ها انگیزه ی اونها رو بیشتر میکنیم واسه ساختن این سریالهای مزخرفشون
به نام خدا
 پیام بهبودی
هر چه بیشتر پاک میمانیم، با اطمینان کمتری "میدانیم" اراده نیروی برتر برای ما چیست و این موضوع اهمیت کمتری پیدا میکند. آگاهی از اراده نیروی برتر بیشتر به چیزی "حسی" تبدیل میشود، نه یک چیز "دانستنی". به جای اینکه به دنبال "نشانه هایی" از نیروی برتر بگردیم، بیشتر به شم خود اطمینان میکنیم و به احساساتی درباره اینکه چه چیز باعث راحتی ما میشود، اعتماد میکنیم. 
پس از چند سال پاکی، چیزی که ظاهراً از آن مطلع هستیم این است که چه وقت بر خلافاراده خداوند برای خود عمل میکنیم. وقتی بر خلاف اراده خداوند حرکت میکنیم، دچار آن احساس دلنگرانی ناراحت کننده قدیمی می شویم. این دل‌نگرانی به ما هشدار میدهد اگر همین مسیر را در پیش گیریم، بیخوابی های بسیاری در انتظار ماست. باید به این احساسات توجه کنیم، چراکه آنها اغلب نشان میدهند که بر خلاف اراده خداوند برای خود عمل میکنیم.        
اصول هوشیاری هدف واقعی از دعا و مراقبه را به روشنی بیان میکند: ارتقا ارتباط آگاهانه ما با خداوندی که درک میکنیم، آگاهی روشنتری از اراده خداوند برای ما و قدرت اجرای آن را به دنبال دارد. از طریق احساس خود درباره اراده خداوند به طور روشنتری از آن مطلع میشویم، نه از طریق "نشانه ها" یا کلماتو این احساس خوب است.
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
خوندن یه خلاصه چند خطی از یه مصاحبه وقتی خیلی زیادی نمی گیره
اگه وقت داری حتما به اینجا سر بزن
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53