امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

53 ســـــــــــــلام زندگــــــــــــــــی 53
چشم که می گشایی، به تو لبخند می زند زندگی.
طلوعی دوباره است؛ فرصتی دوباره برای شکفتن
بر تاقچه های روشن صبح، در تکاپوی سلام خداوندی:
چشم هایت را برمی داری و می دوی در های و هوی صداها و عطرها... 2uge4p4
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

سپاس شده توسط
تصویری که میبینید چراع نورافکن واقع در اسپانیاست که با انرژی باد و خورشیدی کار میکند

[تصویر:  photo_2015_12_01_18_55_57.jpg]
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
اگر مردی دلی بدست آر
دل شکستن هنر مردان خدا نیست 53
یادگار دوران جاهلیت ...
امروز شدیدا ابراز دل تنگی میکرد و میگفت با هم صحبت کنیم . برای اینکه صحبت نکنم گوشیم رو خاموش کرده بودم چند ساعت
الان که باز روشن کردم پیام هاش رو دیدم . گفتم اینهمه خواهش کرده زشته جوابشو ندم زنگ میزنم چند دقیقه صحبت میکنیم و قطع میکنم .
دو دل بودم . میدونستم حرف بزنم بازم صحبت هامون ادامه دار میشه . از طرفی هم خجالت میکشیدم زنگ نزنم . خیلی اصرار میکرد زشت بود اگه جواب نمیدادم .
چند ساعت بود زنگ میزد و خاموش بودم خیلی اصرار داشت دیگه آخرش شرم داشتم جوابشو ندم ؛ برای اینکه ناراحت نشه گفتم همین یبار رو بهش زنگ میزنم و قطع میکنم
قران دم دست بود . وضو هم نداشتم ؛ قبل اینکه زنگ بزنم همینجور قران رو باز کردم گفتم هر چی خدا بگه .
این آیه اومد :
از مردم شرم می‏کنند ولی از خدا شرم نمی‏کنند ؛ و حال آن‌که او با آن‌هاست هنگامی که شبانگاه سخنانی ناپسند در دل می‏اندیشند، و خدا (در آن حال هم) به هر چه کنند آگاه است ... Hanghead
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
دلم میخواد سوار هواپیما شم چشامو ببندم پرواز کنه و تو اسمون ک هستیم خلبان بگه از مسیر میخواد خارج شه و مقصدمون عوض شده. همه کنجکاو به همدیگه نگاه میکنن منم منتظر برای فهمیدن. تا اینکه خلبان میگه کجا میریم خیلی شوکه میشن خیلیا داد و بیداد میکنن و میگن ما حاضر نیستیم بیایم خیلیا خودشونو میخوان از هواپیما پرت کنن پایین ک به مقصد نرسن این وسط عده ی کمی هستند ک بدون هیچ نگرانی لبخند میزنن و تکیه میدن به صندلی و میگن خدایا ممنون ک به ارزومون رسیدیم و لبخند به لب چشاشونو میگذارن رو هم و با ارامش تمام طول مسیرو رو استراحت میکنن دلم میخواد منم جزو این دسته اخر باشم و برم به مقصدی ک مشتاقشم
اکه شما جای من بودین
اگه دلتون جای دل من بود
دوست داشتین مقصدتون کجا باشه؟

[تصویر:  941493eeea57.jpg][تصویر:  941493eeea57.jpg][تصویر:  941493eeea57.jpg]
 سپاس شده توسط
من میخام برم ی جایی ک ن استاد داشته باشه ن دانشکاه 53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
مگه چی گذاشتید ک گیر دادن؟
خب شاید متناسب با کانون نبوده 4chsmu1
 سپاس شده توسط
خب قانون کانونه دیگه.باید احترام گذاشت.
شما اجالتا برید برنامه ورزشی ک قول داده بودید رو بنویسید تا کانال تلگگرام. اگرم نمینویسید ب برادر درخشنده بدم
 سپاس شده توسط
من فکر کنم شما هر روز ورود ممنوع می ری ولی انتظار داری جریمه نشی
4chsmu1
برنامه خداهمراهمونه رو بنویسید بعد برید یه عالمه به گرافا خان غر بزنید
Hanghead
طفلک

بله؟
یعنی چی برای می توانم کانال تلگرام فرستادم؟
حالا شماره نیافته ولی ارتباطات خارج از کانون ممنوعه دیگه22
اقا جان قوانین رو موقع ثبت نام نخوندیا
تیک زدی بعد تونستی ثبت نام کنی

[تصویر:  nasimhayat.png]
بچه ها می دونستین امام خمینی توی پاریس که بوده قوانین اونجا رو رعایت می کرده؟

نقل قول: زمانی که امام در پاریس و درمحله نوفل لوشاتو بودند ، برخی از همراهان امام گوسفندی ذبح کردند، طبق قانون کشور فرانسه ذبح حیوانات در خارج از کشتارگاه ممنوع است، امام وقتی که با خبر شدند این کار خلاف قانون کشور فرانسه است فرمودند : من از گوشت این گوسفند نمی خورم.
بله دیگه ، مسلمونی واقعی تا مسلمونی ماها خیلی فرق داره.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

تو رساله شونم همین نوشته که به هر جا سفر کردید قوانین اونجا رو باید رعایت کنید
مرحوم بهجت هم نظرشون همین بود من تا قبل از فوتشون مقلد ایشون بودم
53

[تصویر:  nasimhayat.png]
من تسلیم 49-2
 سپاس شده توسط
یه کلیپ علمی بسیار زیبا
اینجا رو کلیک کن
53 داشتم به این فکر میکردم چی میشه بعضی موقع ها کم میاریم یا اصلا دیگه دلمون نمیخواد ادامه بدیم میخوایم توقف کنیم Hanghead
به نظرم بهترین کار همین توقف هستش Khansariha (69) اررررررررررره وایسید تصمیم جدید بگیرید گاهی نباید حتما پیشرفت گاهی میشه متوقف شد وووووو فقط تصمیم درست گرفت بعد شروع کرد

(پستم اگر مرتبط نیست میتونید پاک کنید)
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

سپاس شده توسط
حتما یه سر اینجا برید
تحلیل اتفاقات اخیر پاریس
اینجا کلیک کن
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان