امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

Khansariha (69) الحمدالله  Khansariha (69)

Confetti بی نهایت شکر برای سلامتی خواهران و برادرانم  Confetti
پس خانم میتوانم و آبجی خداهمراهمونه کجا هستند؟؟؟
خداهمراهمونه برامون انرژی مثبت بفرست!!! 49-2
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
(1394 بهمن 9، 23:02)آقای ضربتی نوشته است: پس خانم میتوانم و آبجی خداهمراهمونه کجا هستند؟؟؟
خداهمراهمونه برامون انرژی مثبت بفرست!!! 49-2

میتوانم امروز خبررررررررررش ندارم 4chsmu1
خدا همراهمونه درگیرررر پایان نامست ایشالااا موفق باشههههههه . با خبرای خوب برگرده 317 317 317
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

سلام..

چقدر خوشحال شدم از این خبر Confetti
یه عالمه تبریک میگم به آبجی نور ماه عزیزم،واقعا این بهترین خبر بود تو این روزا Khansariha (69)
از خوشحالی چقدر بغض کردم الان 2

شکرت خداجونم...خیلی خیلی خیلی شکرت 1 53

الون جان بانوی مهربونِ شادِ تنها 4 خیلی خوشحالم که نگرانیت برطرف شده...انشالله که دکتر هم مهر تأیید به جواب آزمایش میزنه و خیالت راحت میشه 128fs318181

منم کمبود ویتامین دی دارم..و بازم واسم مشکل آفرین شده 53258zu2qvp1d9v

خلاصه که تبریک...تبریک به من تبریک به تو تبریک به همه 4chsmu1
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
الهی که نبینم ، غم مشکل و بیماری کانونی های عزیزمو 
53 همه تونو دوست دارم  53
2uge4p4 با تمام وجود  2uge4p4
در پناه اهل بیت (ع.س) باشید همیشه و عاشق اهل بیت بمونید 
خدا رو شکر بابت سلامتیتون
Confetti 317 Confetti
[تصویر:  HamMihan-20151188263747297281430156773.6372.jpg]
[تصویر:  11345626-5255-l.jpg]

[img=0x0]http://avazak.ir/Java/line/Avazak.ir-Line5.gif[/img]

کارگاه آموزشی تالار مسابقات

کنترل نگاه و ذهن                                               مسابقه بهترین ها

قرار عاشقی                                   نماز و روزه های قضا و مستحبی[img=0x0]http://dingo.care2.com/c2c/emoticons/star.gif[/img] 

جشن پاکی مسابقات   

[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8236215876/u2kig0x2xk6igwj759y.jpg[/img]
سلااااااااااااااااااااااام
امروز رفتم کتابخونه عمومی بدرسم Khansariha (56)
یادش بخیر چند سالی میشد نرفته بودم
پرنده پر نمیزد
وضعیت دیوارا رو باید میدیدین 
بچه ها پست گذاشته بودن
تازه یه عده کامنت هم نوشته بودن 1202591pu55lez1va
برگشتم خیلی سرد بود 4chsmu1
سلام
دلم تنگ کانونه و کانونیا
ممنون از دعای خیر همتون
انشالله با خبرای خوش برگردم
دعاگوی همتون هستم
برای منم شما دعا کنید
خیلی محتاجم
موفق باشید همگی 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4
(1394 بهمن 10، 19:37)خدا همراهمونه نوشته است: سلام
دلم تنگ کانونه و کانونیا
ممنون از دعای خیر همتون
انشالله با خبرای خوش برگردم
دعاگوی همتون هستم
برای منم شما دعا کنید
خیلی محتاجم
موفق باشید همگی 2uge4p4  2uge4p4  2uge4p4  2uge4p4

سلامممممممممممممم دوست جونی جــــــــــــــات خالیهههه 317 317 317
حتمــــــــــــــا با خبرای خوب بر میگردددددددددددددددددددددددددددددی ......محتاجیم به دعاااا مهربون 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4
مراقب خودت باش  53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v 302 302 302
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

سلامممممممممممممممم قهرمان مهدی یاررررر خوبید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 303 303
یکم حرف بزنیددددددددددددددددد  302

ممنون الون گلمممممممممممممممممممممممممممممممم
فداتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
بوووووووووووووووووووووووس 2uge4p4
 سپاس شده توسط
همه بخونن 49-2 
برای بسیاری از ما اتفاق افتاده است که از ترک عادت بد خود عاجز بوده ایم؛ اما چرا؟ محققان، جواب را یافته‌اند.
بر اساس نتایج تحقیق جدید دانشگاه دوک محققان شواهدی یافته‌اند مبنی بر اینکه عادت موجب علامتی در مدارهای مغزی می‌شود و تغییر در آن به معنای زنگ خطر برای تغییرات در این مدارها برای مغز محسوب می‌شود.

محققان در آزمایشگاه این موضوع را با عادت دادن موش‌ها به شیرینی آزمایش کردند و مسیر توقف را پیش از رفتن در مغز موش‌ها تغییر دادند و سپس به این طریق تاثیر عادت را بر مغز شناسایی کردند.

تغییرات در این مسیرها تا مدتی طولانی در مغز باقی می‌ماند. زمانی که برای تغییر عادت تلاش می‌کنیم قرار دادن پاداش برای ترک عادت بسیار موثر است، اما تغییر عادت به مدت زمانی طولانی نیاز دارد.

البته محققان این تغییرات را شناسایی کرده و امیدوارند با این روش درمان‌های موثری برای از بین بردن عادات نادرست همچون اعتیاد ارائه شود.

نتایج این تحقیق در نشریه Neuron منتشر شده است.

با هم رشد کنیم

تفاوت دخترا با پسرا
1- دختر ها خیلی دوست دارند جای پسر ها باشند اما پسر ها اصلاً دوست ندارند جای دختر ها باشند
2- اگر یه دختر یک مشکل غیر قابل حل داشته باشه از خونه فرار میکنه اما یه پسر اگر یک مشکل غیر قابل حل داشته باشه اعضای خانواده اش رو از خونه فراری میده
3- یه دختر اگر دو تا مشکل غیر قابل حل داشته باشه خودکشی میکنه اما یه پسر اگر دو تا مشکل غیر قابل حل داشته باشه اعضای خانواده اش رو میکشه
4- یه پسر اگر 3 تا مشکل غیر قابل حل داشته یه هفته افسرده میشه بعد با 3 تا مشکل کنار میاد و زندگیش رو میکنه اما تا کنون دختری که 3 تا مشکل داشته باشه دیده نشده چون همشون در مرحله دو تا مشکل خودکشی میکنند و به سه تا نمیرسه مشکلاتشون
5- دخترا می خوان سر پسرا کلاه بزارن اما در نهایت سر خودشون کلاه میره ولی پسرا می خوان سر هر موجود زنده ای که میبینن کلاه بزارن و در نهایت موفق میشن
6- دخترا با اینکه بیشتر از پسرا قوانین راهنمایی و رانندگی رو رعایت میکنن اما خیلی بیشتر از پسرا تصادف میکنن و در هر تصادف رد پای یک دختر به چشم می خوره
7- دخترا فکر می کنن بهترین راه برای داشتن یک رابطه خوب و مداوم صداقت و راستگویی هستش ولی پسرا مطمئن هستند بهترین راه دروغگوییه
8- دختر ها از درس و مدرسه بیزارند ولی پسر ها از درس و مدرسه فراری هستند
9- دختر ها زیر بار حرف زور میرن اما پسر ها خودشون حرف زور میزنن
10- دخترا زندگی مشترک رو در عشق و صفا و صمیمیت می بینن ولی پسر ها در غذا
11- پسر ها میدونن جنبش فمنیسم چیه واسه همین ازش متنفرن ولی دختر ها نمیدونن جنبش فمنیسم چیه واسه همین طرفدارشن
12- یک دختر اگر توی خیابون پسری ازش بپرسه ساعت چنده میگه:ساعت 7. اما یه پسر اگر یه دختر ازش ساعت بپرسه میگه :ساعت 7 و 2 دقیقه و 24 ثانیه, روز خوبی داشته باشید ، امروز هوا بسیار عالیه، ضمنا اینم شماره تلفن منه ….. سر ساعت 9 منتظر تماس شما هستم ، 
13- اگر یه دختر به یه پسر نگاه کنه , پسره فکر می کنه که خیلی خوش تیپه ولی اگر یه پسر به یه دختر نگاه کنه دختره فکر میکنه که پسره چقدر بی چشم و رو هستش
14- بعد از خوندن این مطلب پسرا اول 2 دقیقه فکر میکنن تا مفهوم مطلب رو بفهمند و چون بعد از دو دقیقه نمی فهمند می زنن زیر خنده و میگن خیلی باحال بود ( که احتمال قریب به یقین اولیش جناب خانه که شاهکار جدیدش اینه خاب منو دیده Khansariha (13) ، فقط من موندم اون که منو تاحالا توی بیداری ندیده توی خاب چجوری فهمیده اونی که تو خاب شبیه من بوده خود من بودم   Khansariha (13) ) اما دخترا بعد از خوندن این مطلب 2 ساعت حرص می خورن و آخرش میگن شک نکنید به شخصیت دخترا توهین شده و در نهایت به نویسنده اش پیام پروفایل تهدید آمیز همراه با شکلک هایی از این قبیل [تصویر:  4fvfcja.gif] میدن ، و البته ممکنه سرو کله فرد همیشه نامرئی کانون هم پیدا بشه و نویسنده عزیز و محبوب قلب ها[تصویر:  loveboat.gif] رو مورد تفقد و دلجویی قرار بده Khansariha (13) ولی با این تفاسیر فک نکنم این پست حذف بشه چون نویسنده هدفی جز دیدن تبسم بر چهره اعضای کانون نداشت. 53
من که لبخند نزدم
تکراری بود

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
این ماهیه توی آواتار وجدان بیدار هست...
این منم دارم اپلای می کنم برم یه کشور خلوت. خخخخخخخ
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان