امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

اع؟
جدی دنبال مهاجرتید؟

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
چه مطلب خوبی بود وجدان بیدار
عاشق فکر کنم میخواهی پناهندگی بگیری
چون ماهی داره می پره اون یکی تنگ
اگر رفتی خارج هم میشی ایرانی هم خارجی ولی خارجی ها فقط خارجی هستند.
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
 سپاس شده توسط
سلام
غیبتتونو کردم  4chsmu1
ببشید ‌‌‌‌‌Hanghead 
جان کیمیا اگه کسی نخواست ببخشه یا شرط داشت واسه بخششش بیاد پروفایلم بگه
اون دنیا سر پل صراط یقمو نگیره
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
?? حامیان سیاره سبز?

ما برای نوروز 95 سبزه عید را با نهال جایگزین میکنیم
چرا ؟
چون سالیانه حجم بسیار زیادی گندم ، عدس و... به قیمت تقریبی 6 میلیارد تومان که با زحمت زیاد و صرف منابع ارزشمندی همچون آب شیرین و فشار زیادی بر طبیعت تولید شده اند.
آب مصرفی برای تولید هر کیلو گندم 1500لیتر می باشد را روانه سطل زباله ، کوچه و خیابان و... میکنیم
در این طرح ما این مواد را هدر نمی دهیم و به جای کاشت سبزه، با کاشت بذر های مناسبی که در اختیار شما قرار داده خواهد شد، بر سر سفره هفت سین نهال های کوچک و زیبایی خواهیم داشت که بجای عمر چند روزه، عمر چند صد ساله خواهند داشت و تامین کننده هوای پاک برای چندین نسل هستند
چه ریشه ای عمیق تر و چه سبزه ای سبز تر و زنده تر از درخت.
در نیمه دوم فروردین ماه در کنار یکدیگر نهال های کوچکمان را در دامان طبیعت خواهیم کاشت و جنگلی جوان به زمین هدیه میکنیم.
???????
لطفا این موضوع رو به دیگران اطلاع بدهید و موضوع را بحث و صرفه اقتصادی و جنبه های حفاظت از محیط زیست این مسله موشکافی شود

هسته های نارنج ،پرتقال و....رابمدت ۴۸ساعت درآب خیس بدهیدوسپس درگلدان یاظرفی که خاک سبک باغچه درآن ریخته ایم بکاریداگرمیخواهیداین کارراانجام بدهیدبایدازهمین روزهاشروع کنیدتابرای سفره عیدتان نهال های کوچک داشته باشید
چه قشنگ
من حتما این طرح رو به بابام می گم
با هم بریم خارج شهر درخت بکاریم
پایه این کاراست
Khansariha (46)

سلام دوستان

لطفا هر کسی نمونه سوال ازمون استخدامی داره
بذاره بقیه هم استفاده کنن

البته می دونم گرون خریدید
اگر لطف کنین ممنون می شم
302

سپاس شده توسط
اگر لطفش قرین حال گردد
همه ادبارها اقبال گردد

تو تاپیک مشاعره این شعر رو دیدم.
بعضی وقت ها یه حالتی پیدا می کنم نمی دونم همین حالت ادبار هست یا نه.
ولی حالتی هست که معمولا به شکست می رسه.
یعنی خیلی از شکست های من توی این حالت اتفاق افتاده.

حالتی که بی حوصله می شم و حال هیچ کس و هیچ چیز رو ندارم. نه حوصله دارم درس بخونم ، نه حوصله دارم درس نخونم.
نه حوصله فیلم دارم ، نه خوردن ، نه خوابیدن و ...
مهم اینه که می دونم حالم خرابه ، ولی نمی دونم چه کنم حالم خوب شه؟ این جا هاست که می رم توی آمپاس. Gigglesmile

الان یه وبلاگی رفتم مطالب خیلی خوبی داشت. راهکار هم داده بود. اگر مشکلی نداره لینکش رو بدم.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1394 بهمن 11، 22:40)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: اگر لطفش قرین حال گردد
همه ادبارها اقبال گردد

حالتی که بی حوصله می شم و حال هیچ کس و هیچ چیز رو ندارم. نه حوصله دارم درس بخونم ، نه حوصله دارم درس نخونم.
مهم اینه که می دونم حالم خرابه ، ولی نمی دونم چه کنم حالم خوب شه؟ این جا هاست که می رم توی آمپاس. Gigglesmile

الان یه وبلاگی رفتم مطالب خیلی خوبی داشت. راهکار هم داده بود. اگر مشکلی نداره لینکش رو بدم.
من از وقتی که خ.ا میکنم همیشه اینجوری هستم 22
حتی کاری که عاشقش بودم هم برام کسل کننده شده

به شدت هم احساس تنهایی میکنم و میرم سمته خ.ا 22
 سپاس شده توسط
ســـــــــــــــلام 6

احوالِ کانونیای گُــــــــل؟ Khansariha (70)

عـــــــــاقا اومدم یه چیزی بگم و بــرم..ببینم چقدر استقبال میشه ها 4chsmu1

یک عدد تا پیک هست به اسم شاگــــــــــــــــــرد زرنگــــــــــــ

برای همه بچه هایی که اهلِ رقابت هستن و دوست دارن درس بخونن و پیشرفت کنن Khansariha (69)

یک عدد مســـابقه که دوره سومشه قراره از سه شنبه شروع شه 128fs318181

آخر هر دوره که ( سه هفتس) برنده هامون اعلام میشن و اعتبار خوشـــــگل بهشون داده میشه Khansariha (57)

هم اکنون از شما درس خـــــونا تقاضا میشه بیاین تاپیک و منور کنین Khansariha (70)

تا فـــــــردا بیشتر وقت ثبت نام نیستا 4chsmu1

منتظرتـــــــونم 53258zu2qvp1d9v

شــــــــاد و موفق یاشین Greenstars
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
 سپاس شده توسط
همه ادبارها اقبال گردد

سلام عاشق
 این موضوع درمورد من هم صدق میکنه.دقیقا خودم هم نمیدونم چرا اینجوریم؟؟!! گاهی چند روز هم طول میکشه ولی در روزای مختلف با شدت متفاوت دیده میشه. بعدش دوباره حالم خوب میشه و همه چیز نرمال میشه تا دوباره چند روز بعد این حالت به وجود بیاد . گفتم شاید به خاطر خ*.ا# باشه ولی بعد متوجه شدم ربطی نداره و تو زمان پاکی هم این حالت به وجود میاد . فکر میکردم شاید افسردگی دارم که اینجوری میشم ولی الان که دیدم شما هم اینجوری هستید(البته شاید اشتباه میکنم در مورد شما)، گفتم شاید یه دلیل دیگه داره یا شایدم طبیعیه. والا روح و جسم آدمیزاد واسه این همه دود و الودگی هوا و بی تحرکی و ... ساخته نشده و اینا شاید علتش باشه. نمیدونم.
بعدش وقتی اینجوری میشم زیاد هم میرم تو فکر. دست خودم نیست راجع به همه چی فکر میکنم آینده، درس،کار و .... وحتی آدما تو خیابون . بعد میبینم مثلا 1 ساعته(یا بیشتر) نشستم رو صندلیم و دارم فک میکنم، وبعضی وقتا نا امید میشم . بازم فکر میکنم یه خورده مثبت تر و یکم به خودم امید میدم و سعی میکنم شرایط رو جور دیگه ای ببینم.
53 53 53
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
(1394 بهمن 12، 0:02)Deril نوشته است:
همه ادبارها اقبال گردد

سلام عاشق
 این موضوع درمورد من هم صدق میکنه.دقیقا خودم هم نمیدونم چرا اینجوریم؟؟!! گاهی چند روز هم طول میکشه ولی در روزای مختلف با شدت متفاوت دیده میشه. بعدش دوباره حالم خوب میشه و همه چیز نرمال میشه تا دوباره چند روز بعد این حالت به وجود بیاد . گفتم شاید به خاطر خ*.ا# باشه ولی بعد متوجه شدم ربطی نداره و تو زمان پاکی هم این حالت به وجود میاد . فکر میکردم شاید افسردگی دارم که اینجوری میشم ولی الان که دیدم شما هم اینجوری هستید(البته شاید اشتباه میکنم در مورد شما)، گفتم شاید یه دلیل دیگه داره یا شایدم طبیعیه. والا روح و جسم آدمیزاد واسه این همه دود و الودگی هوا و بی تحرکی و ... ساخته نشده و اینا شاید علتش باشه. نمیدونم.
بعدش وقتی اینجوری میشم زیاد هم میرم تو فکر. دست خودم نیست راجع به همه چی فکر میکنم آینده، درس،کار و .... وحتی آدما تو خیابون . بعد میبینم مثلا 1 ساعته(یا بیشتر) نشستم رو صندلیم و دارم فک میکنم، وبعضی وقتا نا امید میشم . بازم فکر میکنم یه خورده مثبت تر و یکم به خودم امید میدم و سعی میکنم شرایط رو جور دیگه ای ببینم.
53 53 53

جالبه من م گاهی اینطوری میشم. و خیلی بده.
من سعی میکنم برم پیش خدا. با اون درد و دل میکنم.
ولی حتی بعضی وقتا حوصله این رو هم ندارم، خیلی کسل میشم.
باز سعی میکنم یکی از دوستای نزدیک م رو ببینم تا بلکه بواسطه حال خوب اون حال من م تغییر کنه. این معمولا تا 99% جواب میده.
ولی اگه امکان اون هم نباشه حتما توی فکر میرم و افکارم زیاد میشه و خیلی نا امید.
بعضی وقتا ام انجام ی کار کوچیک و رسیدن ب موفقیت تو اون کار شروعی میشه برای بهتر شدن حالم.
(1394 بهمن 11، 14:33)پارادایس نوشته است: ?? حامیان سیاره سبز?

ما برای نوروز 95 سبزه عید را با نهال جایگزین میکنیم
چرا ؟
چون سالیانه حجم بسیار زیادی گندم ، عدس و... به قیمت تقریبی 6 میلیارد تومان که با زحمت زیاد و صرف منابع ارزشمندی همچون آب شیرین و فشار زیادی بر طبیعت تولید شده اند.
آب مصرفی برای تولید هر کیلو گندم 1500لیتر می باشد را روانه سطل زباله ، کوچه و خیابان و... میکنیم
در این طرح ما این مواد را هدر نمی دهیم و به جای کاشت سبزه، با کاشت بذر های مناسبی که در اختیار شما قرار داده خواهد شد، بر سر سفره هفت سین نهال های کوچک و زیبایی خواهیم داشت که بجای عمر چند روزه، عمر چند صد ساله خواهند داشت و تامین کننده هوای پاک برای چندین نسل هستند
چه ریشه ای عمیق تر و چه سبزه ای سبز تر و زنده تر از درخت.
در نیمه دوم فروردین ماه در کنار یکدیگر نهال های کوچکمان را در دامان طبیعت خواهیم کاشت و جنگلی جوان به زمین هدیه میکنیم.
???????
لطفا این موضوع رو به دیگران اطلاع بدهید و موضوع را بحث و صرفه اقتصادی و جنبه های حفاظت از محیط زیست این مسله موشکافی شود

هسته های نارنج ،پرتقال و....رابمدت ۴۸ساعت درآب خیس بدهیدوسپس درگلدان یاظرفی که خاک سبک باغچه درآن ریخته ایم بکاریداگرمیخواهیداین کارراانجام بدهیدبایدازهمین روزهاشروع کنیدتابرای سفره عیدتان نهال های کوچک داشته باشید

چه پیشنهاد خوب و جالبی. ممنون پارادایس. حتما فردا میرم دنبال انجامش.
 سپاس شده توسط
کسی پیش روانشناس رفته بابت این مورد؟
 سپاس شده توسط
اقایون این موضوع خیلی طبیعیه
به شکلی که من مطالعه کردم واسه همه اقایون پیش میاد
دوره ش تقربا ماهانه است و چند روزم طول میکشه
خلاصه که نگران نباشید
53

سپاس شده توسط
(1394 بهمن 12، 11:21)می توانم نوشته است: اقایون این موضوع خیلی طبیعیه
به شکلی که من مطالعه کردم واسه همه اقایون پیش میاد