امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

دستشون درد نکنه
واقعا هم جا داره از پرستارا تقدیر بشه

[تصویر:  nasimhayat.png]
49-2  49-2  2uge4p4  درخشنده برگشتی؟؟؟
باورم نمیشه  317  302
چقدر خوشحالم
Khansariha (63) Khansariha (96)
سلام

ولادت حضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستاررو تبریک میگم 49-2

و اقا ولنتاین رو بهتون تبریک میگم 4chsmu1

داستانشو میدوین که تو ی زمانی تو روم ازدواج سربازان قدغن بود ی کیشیش به اسم ولنتاینیوس یواشکی اینارو با کسایی که دوست داشتن عقد میکرد و زدن کشتنش

Swear1

هیچی دیگه ازون روز به بعد شد ولنتاین این روز 4chsmu1

خب همونجور که بازم میدونین این برا حدودا 1500 سال پیش میخواد بشه نهایتش

ولی قبل اون ی چیزی ما داشتیم به اسم سپندارمذگان Khansariha (46) که قدمتش به حدود 4000 سال برمیگرده 4chsmu1

حالا اینکه ما باید کدومشو پاس بداریم؟

جشن خودمونو یا خارجیا رو؟

از انصاف نگذریم خیلی اسم مال ما سخته  4chsmu1فکر کن بریم بگیم سپندارمذگانتون مبارک :22 ادم یاد گشتاسبو تهمینه و.. میوفته  4chsmu1

دیدن اسمش طولانیه برا همین گذاشتن اسفندگان  Khansariha (56) Khansariha (46)

حالا بهتر شد اسفندگانتون مبارک 317

حالا بماند ما کسی رو نداریم بهمون تبریک بگه

پس سلامتی اونی که کسی رو نداشت بهش اسفندگانشو تبریک بگه

البته ناگفته نماند مال ما 29 بهمن میوفته اسفندگانو میگما
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

اختیار دارید
من از طرف کل کانون به شما تبریک می گم

49-2

سپاس شده توسط
مرسی نوه خانوم 49-2 303

امروز گرفتم کلا تمامی رسانه های جمعی من جمله تلگرام اینستا گرام و.. را از گوشی پاک کردم

کلی از وقت منو توی روز میگرفت کلا از همه چی عقب میوفتادم:َ 65

بعدش همین امشب تونستم کلی از کارای عقب مونده خونه رو انجام بدم یعنی ها مادرم دعا به جونم میکرد  4chsmu1

بجاش گرفتم تو سیستم نصب کردم تلگرام و.. رو 

اینجوری بهتره برام 53258zu2qvp1d9v
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سپاس شده توسط
شب بخیر همی 53
49-2
 سپاس شده توسط
شب به خیر پارادایس 49-2
چه شب تاریک و زیباییست امشب 4chsmu1
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
این بـــــار مــــی خـــــواد

می خواد به تصمیم خودش "احـــتــرام" بذاره

می خوادشب که میشه جــــواب داشته باشه برا سوالاش
می خواد تصــمــیم بگیره
 تصمیم پـــابــــرجـــا موندن
مــــــحکم موندن
....

(1394 بهمن 25، 23:08)Alireza 68 نوشته است: مرسی نوه خانوم 49-2 303

امروز گرفتم کلا تمامی رسانه های جمعی من جمله تلگرام اینستا گرام و.. را از گوشی پاک کردم

کلی از وقت منو توی روز میگرفت کلا از همه چی عقب میوفتادم:َ 65

بعدش همین امشب تونستم کلی از کارای عقب مونده خونه رو انجام بدم یعنی ها مادرم دعا به جونم میکرد  4chsmu1

بجاش گرفتم تو سیستم نصب کردم تلگرام و.. رو 

اینجوری بهتره برام 53258zu2qvp1d9v

سلام
من کلا از تمامی رسانه های جمعی یک هفته استفاده کردم. بعدش همشون رو پاک کردم. هیچ مشکلی هم ندارم. اینقدر زندگی بدون اونا خوبه. حتی تلویزیون هم نیگا نمیکنم معمولا. اینقدر آرامش بیشتر میشه که نگو.
Khansariha (69)
روزهام داره یکی بعد دیگری سپری میشه. باید یه کاری کرد. آره باید یه کاری کرد. Khansariha (69)
دیگه بسه Khansariha (69) [تصویر:  1359824216.810%2520%281%29.JPG]
 سپاس شده توسط
به سوی تو ، به شوق روی تو ، به طرف کوی تو ، سپیده دم آیم ،مگر تورا جویم ....بگو کجایی

نشان تو گه از زمین، گهی ز آسمان جویم...ببین چه بی پروا ره تو میپویم.

ای رود رخ ماهت از نظرم ...نظرم ...نظرم
.به غیر نامت کی نام دگر ببرم ....اگر تورا جویم حدیث دل گویم ...بگو کجاییی/

به دست تو دادم، دل پریشانم ؛ دگر چه خواهی....
فتاده ام از پا، بگو که از جانم، دگر چه خواهی

یک دم از خیال من ،نمیروی ای غزال من ...
دگر چه پرسی ز حال من....

تا هستم من ،اسیر موی تو ام، به آرزوی توام
اگر تورا جویم ،حدیث دل گویم ...بگو کجایی 2

داشتم گوش میدادم گفتم برای شما هم بنویسم.... شما هم اگه دوست داشتین "به سوی تو" از " کوروس سرهنگ زاده" دانلود کنین.

آهنگش نوستالژیک و قدیمیه.
 سپاس شده توسط
سلام
دوستان نسیم حیاتی لطفا برای اعلام وضعیت بیاین نسیم

سلام بچه ها میترسم ی هفته ای شدم هم ذهن هم نگاه کنترل کردم ولی میترسم برم سراغش چکار کنم
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
(1394 بهمن 26، 21:30)پسر آریایی نوشته است: سلام بچه ها میترسم ی هفته ای شدم هم ذهن هم نگاه کنترل کردم ولی میترسم برم سراغش چکار کنم

سلام 
همین ترست مانعه. 
باید به یقین برسی.
فکر نکن که داری ترک میکنی.  
بدون که ترک کردی .
 سپاس شده توسط
(1394 بهمن 26، 21:30)پسر آریایی نوشته است: سلام بچه ها میترسم ی هفته ای شدم هم ذهن هم نگاه کنترل کردم ولی میترسم برم سراغش چکار کنم

به ترست فکر نکن

و دعواش کن

به قول معروف با گیوتین بزن بپوکون این ترستو

فکرتو مشغول کن  Khansariha (45)

سلام به همه.
پسر اریایی عزیز
فکرتو نزار روی اینکه امکان داره بشکنیش.....من فقط یک بار توی این مسابقه بعد از سه روز با همین طرز فکری که داری شکستمش.
اما الان حدود شیش روزه میگذره .
روز بعد از اینکه عهدم رو شکستم با خودم نشستم و فکر کردم که کجای فکرم میلنگیده.

دیدم من با این نیت ترک کرده بودم که: فعلا ترک کنم تا ببینم کی دوباره لغرش میاد سراغم و دوباره کله پا میشم ... انگار همه ش هی منتظر بودم تا دوباره برم سراغش!! ....البته این مشکل از نیتم بود....

اما روز بعد از اون ماجرا نیتم رو تغییر دادم و گفتم که من هیچ وقت تا آخر عمرم نمیخوام برم سمتش ، و میخوام تا آخر عمر ترکش کنم ،حالا هر چی میخواد بشه بشه!! مهم اینه که الان یک بار برای همیشه و تا ابد بگم نه ....

اما یه راهی هم برای خودم باز گذاشتم که اگه روزی به هر دلیل پام سر خورد ناامید نشم ....و بدونم که هر کسی میتونه چند بار هم شکست بخوره ...به همین خاطر رفتم سراغ پروفایل خانوم الون... .... رفتم از صفحه سیصد شروع به خوندن مطلبایی که گذاشته بود کردم ، حدودا بیست تا از پستایی که گذاشته بود رو خوندم دیدم که اوایلش زیاد زمین خورده اما الان حدود
چهار سال و جهار ماهه که ترک کرده .....اونچچا بود که متوجه شدم منم ممکنه بخورم زمین اما نباید امید ترک توی دلم کشته بشه.

نیت کن که برای ابدیت ترک میکنی....و دیگه خیالت رو خاطر جمع کن که جای لغزشی وجود نداره......همین که اینطوری فکر کنی خیلی راحت تر میشی.

اما یه چیزی رو هم بگم :
ما باید نه اونقدر این مسئله رو بزرگ کنیم نه اونقدر دست کم بگیریمش ،....

میدونی دقیقا مثل کی؟؟!! ....

راننده ها این کارو میکنن.......
نمیدونم رانندگی میکنی یا نه اما راننده ها همیشه مسیر جلو که هدفشونه ،کامل زیر نظر دارن اما با یه گوشه چشمشون همه ش حواسشون به بغلاشون و آینه ها و تابلو ها و سرعت گیر ها هم هست...!!!

دوستدار شما: بابا لنگ دراز 303
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان