امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

من دیگه خسته شدم 
اخه چقدر لغزش ........................................
کمکم کنید
 سپاس شده توسط
تواب جان بهت گفتم جریمه بذار برای خودت گذاشتی؟
یه جریمه ی ساده ،‌ مثل خوندن یه سوره ی قرآن.
یا مثلا صدقه دادن.  همین الان جریمه رو تعیین کن داداش.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
عاشق کار از جریمه گذشته
 سپاس شده توسط
(1395 آذر 1، 21:46)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: تواب جان بهت گفتم جریمه بذار برای خودت گذاشتی؟
یه جریمه ی ساده ،‌ مثل خوندن یه سوره ی قرآن.
یا مثلا صدقه دادن.  همین الان جریمه رو تعیین کن داداش.

(1395 آذر 1، 21:54)تـــواب نوشته است: عاشق کار از جریمه گذشته

اقا تواب ایشون راست میگن. همین االان به جریمه مشخص کن و پایبند باش بهش. تو از کجا میدونی کار از کار گذشته. باید اینقدر راه های مختلف زو امتحان کنی تا قلق خودتو برای لغزش نداشتن و نلغزیدن پیدا کنی.
 سپاس شده توسط

سلام داداش منم مثل شما دچار شکست های سریالی شدم و فکر میکنم با هم کاملا هم دردیم خیلی شبیه به هم طوری که دقیقا منم فشار روحی و روانی زیادی رو دارم روز اول ترک فک کنم اگه از وضع هم خبر بگیریم بهتر میتونیم ترک کنیم[SMILING FACE WITH SMILING EYES] حالا شما یجا دیدم گفتین خونواده فشار میارن برای ازدواج خب برادر ازدواج کن راحت میشی میره دیگه مشکل چیه برار؟!

ارسال شده از LG-D858HKs با استفاده از kanoon
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
نه آقا من موافق نیستم که ازدواج کن راحت می شی.
آقا ما بیماریم ، این طوری ممکنه یه دختر دیگه رو هم بدبخت کنیم. اول باید درمان بشیم.

داداش درکت می کنم. 53258zu2qvp1d9v 
می دونی جالبش کجاست؟ این که بدنت اصلا به این کار احتیاج نداره.
واقعا ها ،‌ شما یه بار که بشکنی ، دیگه تا یه هفته حداقل بدن خودش رو خالی می کنه.
بعد ما می ریم سریالی می شیم. یه جای کار می لنگه دیگه.
مثل تخمه شکوندن می مونه ، شما گشنه نیستی ، ولی چون یه آرامشی بهت تخمه شکوندن می ده ادامه می دی.
نفسه دیگه ،‌ اگر یه بار بزنی روی دستش حساب کار دستش می آد.
شما به نفست بگو ، من تخمه رو می خورم ولی حتما بعدش پوستش رو هم می خورم.
و انجام بده ، پنج تا تخمه رو که بخوری نفست دیگه آروم می شه.

آقا شما دلت می خواد خ.ا بکنی و نمی تونی جلوی خودت رو بگیری ، قبول.
بعدش چی؟ بعدش توانایی نداری که خودت رو جریمه کنی؟
نمی تونی تخمه نخوری‌ ، اشکال نداره. ولی اگر بعدش پوستش رو نخوردی من می گم ایراد داره.
اگر ناراحتی ، خب بسم الله ، پوستش حی و حاضر ، بجو. اگرم که ناراحت نیستی ، ما رو گیر آوردی؟
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1395 آذر 1، 22:26)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: نه آقا من موافق نیستم که ازدواج کن راحت می شی.
آقا ما بیماریم ، این طوری ممکنه یه دختر دیگه رو هم بدبخت کنیم. اول باید درمان بشیم.

سلام، ببخشید ولی توی دستورهای دهگانه ترک یکیشون اینه اگه میتونید سریعا ازدواج کنید. (این رو کارشناسان مذهبی میگن). فکر نمی کنید ازدواج خودش عاملی برای درمان این عمل میشه؟

الا روح قرآن، حسن یا حسن... صفا بخش ایمان، حسن یا حسن...
[img=0x0]http://s9.picofile.com/file/8275573276/YaKarimAhleBeyt.jpg[/img]
(1395 آذر 1، 22:01)meep نوشته است:

سلام داداش منم مثل شما دچار شکست های سریالی شدم و فکر میکنم با هم کاملا هم دردیم خیلی شبیه به هم طوری که دقیقا منم فشار روحی و روانی زیادی رو دارم روز اول ترک فک کنم اگه از وضع هم خبر بگیریم بهتر میتونیم ترک کنیم[SMILING FACE WITH SMILING EYES] حالا شما یجا دیدم گفتین خونواده فشار میارن برای ازدواج خب برادر ازدواج کن راحت میشی میره دیگه مشکل چیه برار؟!

من دقیقا با عاشق هم نظرم 
ازدواج کسی مثل من ، از یک مشکل تبدیل به ده ها مشکل می شه ، من برای خودم شرط کردم و بهشم یقین دارم تا وقتی که یک سال به صورت کمینه از پاکی حقیقیم نگذشته باشه 
غلط کنم پا در منزل کسی بذارم ، اون دختر خانم محترم هیچ گناهی نکرده که من زندگیشو نابود کنم ، این همه آدم سالم که پیگیر ازدواج هستن ، خدا فرموده که مردان پاک برای زنان پاک و از اون سو مردان ناپاک برای زنان ناپاک 
به همین سادگی ، من بیمارم ، هم روحی و هم جسمی اصلا منطقی نیست که با این حال با این بی ثباتی شخصیتی برم سراغ ازدواج 
ازدواج همونطور که می تونه آرامش بخش باشه طبق شرایط خودش همونقدر هم می تونه ویران گر و آسیب زا باشه که متاسفانه کم نداریم طلاق های این چنینی
 سپاس شده توسط
هر کسی می خواد بدونه ساعت چنده ، از من سوال کنه 
آخه اعتبار من 119 شده 1 Smiley-face-cool-2
ساعت یازدهُ شانزده دقیقه  ساعت یازدهُ شانزده دقیقه 
بوق بوق بوق بوق 
گوشیرو بذارید لطفا  49-2
چه درس شیرینی است این ریاضی 4chsmu1
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
 سپاس شده توسط
منم با داداش عاشق و تواب موافقم ازدواج برا امثال من که بیماری خ.ا دارند راه حل این کار نیست ولی اگه به این کار اعتیاد ندارید بهترین راه حل ازدواجه.
65 65 Hanghead Hanghead Shy Shy

شعار من: ناامیدی ممنوع
[تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 سپاس شده توسط
خدایا دوباره درد دوباره مریضی دوباره عوارض خ ا لعنتی نمیدونم زنده میمونم یا نه خدایا خودت کمکم کن

سلام
بچه ها ی چیزی بگم از تجربه های خودم. شاید ب کار شمام اومد.
ی مدت بود مینشستم توی نت سرچ میکردم برای ترک خ.ا و عوارضش بعد عوارض رو ک میخوندم همش روی خودم تطبیق میدادم. مثلن سردردهای شدید یکی از عوارضش بود ک همش ب خودم تلقین میکردم سرم درد میکنه.باورتون میشه ی مدت کپسول آموکسی سیلین میخوردم ک عفونت نگیرم. میگفتم شاید با خ.ا عفونت بگیرم. خلاصه خیلی رو بحث خ.ا زوم میکردم برا همینم بیشتر باهام همراه بود. شماهایی هم ک فکر میکنید مریضید دارید تلقین میکنید.یا تلقینه یا مریضیه دیگه ای دارید.

کلن اگه خیلی بهش فکر کنید، خیلی بهش اهمیت بدید، خیلی توفکرش باشید میشه ی جز جدانشدنی از زندگیتون.

خ.ا مریضی نیست فقط وفقط بدعادتیه. ی عادت بد ک میشه ترکش کرد مثل سیگار کشیدن مثل تنبلی. فقط برید توی مسابقه ها ثبت نام کنید و دیگه بهش فکر نکنید و در آخر روز هم برید اعلام وضعیت کنید.در همین حد بهش فکر کنید.اونقدر خودتون رو سرگرم کنید ک سراغتون نیاد. انشالله که موفق میشیم Khansariha (69) Khansariha (69)
[تصویر:  5okp_screenshot_۲۰۱۶-۱۱-۲۲-۱۱-۵۶-۵۹.png]

چه همه پنهان Khansariha (56) Khansariha (56)
حقتونه نفری 3اعتبار منفی بگیرید Swear1
حیف من دسترسی ندارم 4chsmu1(الان نیاید به من منفی بدینا) Hanghead
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
[تصویر:  avatar_8964.jpg?dateline=1451150010]
دلمون برای ایشونم تنگ شده بود که با پیام انرژی بخششون ، از بنده حقیر یاد کردند ، روانتون شاد  53

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان