امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1395 اسفند 7، 15:47)شازده کوچولو نوشته است:
(1395 اسفند 7، 0:04)رند نوشته است: آقا شرمنده وسط حرفاتون میام
باید ببخشید
روم سیاه
کسی دمپایی های منو ندیده؟ Hanghead

سلام داداش،
آخرین بار تو یخچال دیدمشون 4chsmu1

مگه خوابگاه دانشجوییه؟

(1395 اسفند 8، 1:28)آقای ضربتی نوشته است: یا من مشکل دارم یا مشکلات زیاده من توانایی ندارم 65

مشکلات زیاده ؛ ولی نصف دغدغه هامون الکیه و خودمون برای خودمون میتراشیم
مثلا بین اینهمه مشکلات دغدغه ی درس و کنکور واقعا مسخره س
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
سلام
Confetti  

بچه ها این هفته مسابقه اواتار دو تا برنده داشت که کارت شارژا رو تقدیم کردیم (متاسفانه برنده سوم خط شارژی نداره که شارژ هزاری بهش تقدیم کنیم)
2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4

ضمن اینکه ازتون تشکر می کنم که تو اون مسابقه اومدید چه شرکت کردید چه رای دادید
باید بگم که من نمی تونم بیام هی پیام پروفایل بدم که به همه شما 53258zu2qvp1d9v
اون بالا توی سر در اطلاعیه هست، معمولا توی امضای خودمم می نویسم که هر جا پست گذاشتم همه آگهی رو ببین و تالار خود مسابقه هم که هست

حالا اون دوستان گله مندی که چرا خبر نشدن دیگه نگن بی خبر موندیم به زودی (احتمالا از جمعه) ثبت نام مسابقه امضا شروع میشه 302

لطفا یادتون نره
49-2

[تصویر:  nasimhayat.png]
خسته شدم ...  Khansariha (116) Tears
خسته نباشی 49-2

سلام

پروفسورها چرا نیومدن اعتراف کنن؟
(1395 اسفند 8، 18:59)مهدی‌یار نوشته است: سلام

پروفسورها چرا نیومدن اعتراف کنن؟

الحمد لله 65
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
تو انیستیتوی شما اینجوری اعتراف میکنن؟ 22
چطور اعتراف کنن؟

سپاس شده توسط
سلام
دو تا بحث خوب شده..
ان شاء الله نتایج خوبی هم داشته باشه..

دلم میخواد منبر برم.. اما میگم دیگه گذشته وقتش..

و
من و دل تنگی و این بغض مدام...
خیلی دلم تنگه برای کانون..

و
دعا کنین برای من.

یاعلی. 53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

خب بیان بگن چی کار کردن؟ سطح رقابتها چطور بود4chsmu1

اهلا و سهلا خانم رییس! کانون خودتونه تعارف نفرمایین Gigglesmile
من آزمون ندادم اقا مهدیار ولی اونایی ک رفته بودن بندگان خدا فکشون پایین اومده بود
اینقده ک سخت بوده و سوالا نامفهوم 
من برا دکترا اخرش تبدیل به سردار آزمون میشم بسکه هی ازمون میدم رو نیست کح  4chsmu1
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
میخواهم زبان انگلیسی تقویت کنم.
چه راههای پیشنهاد می کنید ؟
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
سلام 
زبان خوب بود چون واسه آزمون msrt هم یه مدت خونده بودم. درک مطلباش رو به نظر خودم خوب زدم دوتا گرامر زدم و البته ۵ تا لغت هم زدم که الان همه بچه هایی که تافل و آیلتس دارن میگن سخت بوده.منم فکر کنم جوگیر شدم زیاد زدم. البته باید کلید بیاد تا ببینیم.
استعداد تحصیلی رو هم باز همه میگن سخت بوده ولی من نزدیک ۱۰الی ۱۵ تا زدم. اینم یا کلا به عرش میرم یا به فرش
میمونه تخصصی. توی رشته ما واسه افرادی شبیه من که زیاد نخونده بودن برای کنکور. کنکور بدی نبود. بیشتر تمرکز روی دانسته های قبلی شده بود.یه اتفاق بد افتاد از یه درس که قبلنا ۵ تا سوال میومد یهو ۲۰ تا سوال اومد!!!منم اون درس رو تسلط نداشتم. باید ببینیم بقیه چکار کردن.
این همه توضیح دادم در پاسخ به پرسش دوستان
خودم یه خرده بیتفاوتم نسبت به عملکردم چون هنوز روی این پله ام که چکاری درستتره انجامش.
...................................
برادر ضربتی اتفاقا منم قصد تقویت زبان رو دارم. 
اول باید هدفمون رو مشخص کنیم. من دو سال پیش هدفم خوندن متون تخصصی و سایتها و قسمت آموزش نرم افزارا و اینا بود.من تمام کتابهای لغت معروف رو خوندم تو این دو سال ولی بهترین پیشنهادم کتابی به اسم ۴۰۰۰ ورد هست ۶ کتابه خیلی خوبه من خیلی کتابشو دوست داشتم با لغاتش.اون موقع که شروع کردم در حد زبان دبیرستان هم نمیفهمیدم متون رو الان خدا رو شکر به اعتماد به نفسی رسیدم( شاید تا حدی هم کاذب) درک مطلبهای دکتری رو که اکثر بچه ها سفید میزنن حالا درست یا غلط جواب میدم.
الان هدفم شده صحبت کردن و نوشتن.واسه رفتن به دانشگاههای خارج از کشور میخوام. خودمم سردرگمم چی بخونم و از کجا شروع کنم فعلا در حال تحقیق هستم مثه شما.به نتیجه رسیدم خبر میدم. واسم خیلی ضروریه که تا اواخر تابستون در حد برقراری ارتباط آکادمیک بتونم بحرفم و بنویسم.
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
ممنون خانم خاله شادن (ببخشید جسارته ها؛ همه ی اسمهای کانون محترمه و شما هم اسمتون مهربانانه است؛ اما صدا کردنش یه کم سخته ... اسم مستعار ندارین؟4chsmu1)
نه بابا، شما که خودتون امسال از روی اراده ندادین ... ان شاء الله سال دیگه مقتدرانه وارد گود میشین 49-2

خیر باشه

ضربتی جان اگه برا آزمون و اینا میخوای از این کتاب شروع کنی برا لغت خوبه:
essential words for toefl

کلا بگو برا چی میخوای؟
سلام مهدیار جان
هم برای کنکور ارشد میخواهم هم برای کار میخواهم و مقالاتی که می نویسم دیگه ترجمه نکنم . و میخواهم زبان انگلیسی برای مکالمه تقویت کنم
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان