امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1396 فروردين 13، 2:17)حورا نوشته است: آقا تا از بحث ازدواجي كه آقاي صبور راه انداخت خيلي نگذشته منم نظرمو بگم.

به نظر من تو سن ما آدم براي ازدواج هيچ كاري نبايد بكنه. بايد همون جوري كه ميخواي زندگي كني و اگه وسط راه كسي رو ديدي كه باهات هم مسيره و ميتونه تو اين راه باعث رشد و آرامشت شه ورش داري ببريش كه بقيه ي راه رو با هم باشين.

خيلي مخالفم كه آدم براي ازدواج شغلي رو انتخاب كنه كه دوست نداره، رفتاري رو پيش بگيره كه خود واقعيش نيست و غيره. همه ي اين انحراف از خودها باعث ميشه يهو به خودت بياي و ببيني وسط زندگي اي هستي كه هيچ دوستش نداري.

تا وقتي نتوني با زندگي تنهايي خودت كنار بياي و كيف كني، احتمالش كمه كه بتوني شريك زندگي سالمي باشي. پس به نظرم تنها كاري كه براي داشتن ازدواج خوب بايد بكني اينه كه خودت رو بيشتر بشناسي و زندگيت رو اون جوري بسازي كه خودت از ديدنش لذت ببري. كار خوب، دوستاي خوب، سبك زندگي سالم.

نوع نگاهتون رو با اندکی تغییر از دید خودم به شدت می پسندم و موافقم ، خانم حورا
آقای آرش ، فقط دنبال علایقت باش ولاغیر 
من سعی می کنم طبق علایقم زندگی کنم و سعی می کنم در محور دین باشم چون برام یقین شده 
درسته دستم در پیشگاه خداوند پر نیست و سرافکنده ام اما برای این موضوع تلاش می کنم ، قرارم نیست همه ما به اونچه که می خوایم برسیم مثلا پزشک شدن خیلی خوبه اما در ازای اون چه چیزهایی رو از دست می دی ؟ بهش فکر کن ، وقت مهم ترینشه  53258zu2qvp1d9v 302
 سپاس شده توسط
(1396 فروردين 13، 13:16)دریا جون نوشته است: یه پسری که ادعا کنه یه دخترا دوست داره و در اول دوستی هم شروع به بحث راحت بودن رابطه نامشروع و خونه اینا بکنه.منظورمه خیلی عادی بدونه و مطمعن باشی تو دوستی باش حتما به این رابطه ها ختم میشه و من واقعا از نیت اون خبر ندارم و زیادم نمیشناسمش و چون تو دانشگاه چشم تو چشمیم و هیچ جوره بهونه ای هم دستم نمیاد که تموم کنم.
به نظرتون شما عاقایون که همجنسین این پسر میتونه قابل اعتماد باشه Hanghead و چه کاریه که میتونه باعث بیخیال شدن یه پسر بشه Hanghead میشه راهنماییم کنین میترسم وارد مسیر بد تری از  خ ا بشم Shy

منم با برادر مرتضی موافقم...
اونی که ظاهرش خیلی مثبته و حرف اینچیزارو نمیزنه نمیشه بهش اعتماد کرد چه برسه به این.... Hanghead

اصلا نگران نباشید...کنترل همه چیز دست شماست...خیلی راحت میتونید این داستانارو تموم کنید...محکم باشید 53
 سپاس شده توسط
(1396 فروردين 13، 15:55)درخشنده نوشته است:
(1396 فروردين 13، 13:16)دریا جون نوشته است: یه پسری که ادعا کنه یه دخترا دوست داره و در اول دوستی هم شروع به بحث راحت بودن رابطه نامشروع و خونه اینا بکنه.منظورمه خیلی عادی بدونه و مطمعن باشی تو دوستی باش حتما به این رابطه ها ختم میشه و من واقعا از نیت اون خبر ندارم و زیادم نمیشناسمش و چون تو دانشگاه چشم تو چشمیم و هیچ جوره بهونه ای هم دستم نمیاد که تموم کنم.
به نظرتون شما عاقایون که همجنسین این پسر میتونه قابل اعتماد باشه Hanghead و چه کاریه که میتونه باعث بیخیال شدن یه پسر بشه Hanghead میشه راهنماییم کنین میترسم وارد مسیر بد تری از  خ ا بشم Shy

منم با برادر مرتضی موافقم...
اونی که ظاهرش خیلی مثبته و حرف اینچیزارو نمیزنه نمیشه بهش اعتماد کرد چه برسه به این.... Hanghead

اصلا نگران نباشید...کنترل همه چیز دست شماست...خیلی راحت میتونید این داستانارو تموم کنید...محکم باشید 53

ممنونم داداش درخشنده.حتما باید تمومش کنم امیدوارم تا امشب حل بشه ذهنمم اینقد درگیر نباشه Hanghead
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

[تصویر:  nasimhayat.png]

سپاس شده توسط
ارش جان تصمیمی که میگیری خوب روش فکر کن
نمیگم نرو جلو
چرا اتفاقا میگم برو جلو ریسک کن تا هر جا که میتونی
اما حرف خونوادتو زمین نزن
امیدوارم یه دختر خوب و لایق نصیبت نشه
در مورد کنکور هم نگران نباش
همه چیز که کنکور نیست
زندگی دوروزه
زندگی کن
نزار غمگین و ناامید باشی
53
امیدوارم یه دختر خوب و خانم نصیبت بشه ارش جان
به دختر اهل زندگی و خوب و با خانواده
 سپاس شده توسط
سلام
گفتنی ها رو همه دوستان گفتن و من از همه بی تجربه تر تو این قضیه

ولی چند تا موضوع که به ذهنم رسید و خواستم بگم

با توجه به حرفاتون حس میکنم شما ذهنیت همه یا هیچ دارین..ذهنیتی که افراد کمال گرا دارن..بعدا یه سرچی تو نت بکنین و بخونین درموردش بیشتر متوجه میشین.

موضوع بعدی این که با وجود تمام حرفای خوبی که رد و بدل شد شما اول ببینین تو این موقعیت از زندگیتون چی بیشتر میتونه راضی نگهتون داره؟ تلاش کردن برای رسیدن به دختر مورد علاقتون
یا تلاش کردن و درس خوندن برای رسیدن به پزشکی؟

اول اینو برای خودتون روشن کنین..دو تا قضیه ی کاملا جدائن و با پروسه های زمانی جدا

هر دوشو با هم داشتن سخته..چون رشته ای که میخواین خیلی بزرگه و تلاش زیاد میخواد و برای رسیدن بهش تمرکز کافی میخواد..تمرکزی که حتما وجود شخص دیگه ای نمیزاره داشته باشین..

ولی منطقی که باشیم..میشه یه رشته ی دیگه رو انتخاب کرد و تو همین زمان باقی مونده هم خوند و قبول شد و در کنارش کار مرتبط یا غیر مرتبطش و ادامه داد تا یه درآمدی هم براتون باشه

و یه قضیه ی دیگه ای که مطرح کردین کمک مالی از طرف پدرشون بود.

خب اول این و برای خودتون روشن کنین که این کمکی که بهتون میشه رو بعدا به یه طریقی همش نه ولی تا اونجایی که میتونین جبران کنین..

و این که این کمک کردن از جانب خانوادشون منجر به این نشه که بعدا مشکلی پیش اومد به روتون بیارن و حالا باعث یه سری دعواها هم بشه..

اگر هر کدوم رو انتخاب کردین یا حتی هر دو رو..براش تلاش کنین و کنار نکشین...موفق باشین 53
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
 سپاس شده توسط
خوده ارش کجاست حالا؟!
 سپاس شده توسط
در اول پیام بگم که من بر حسب ظن خودم، شروع به تصحیح نوشته های دریا بانو کردم و با رنگ قرمز مشخص کردم!!...( احیانا منظورم این نیست که دریا بانو مشکلی توی  نوشتارشون هست، فقط خواستم بگم که : همینطوری که با رنگ قرمز مشخص کردم ،همونطوری هم از متن فهمیدم! و دریافت کردم!..و فهمم از این متن اینی هست که اصلاح کردم!...اگه فهمم از متن اشتباه بوده منو اصلاح کنید!)........( در ضمن تمام حرف هایی که میزنم در جهت عرف و زندگی سالم و روتین جامعه س !...مگر نه رابطه داشتن به هر نحوی ممکنه!)
متن دریا بانو:
یه پسری که ادعا کنه یه دختررودوست داره ( خب اول از همه شما خودت حرف خوبی زدی آبجی دریا....میگی که ادعا میکنه!.....خب ادعارو باید ثابت کنه!....حالا شما از خودت سوال کن ببین یه پسر چطور میتونه ادعاشو ثابت کنه!؟؟......نترس ..دو دیقه که از خودت سوال کنی جوابشو از خودت و خدات میگیری!......من به شخصه هیچ وقت با روابط نامشروع به کسی دوست داشتنمو ثابت نمیکنم!...اصلا اجازه بده یه چیز دیگه بگم!.....هر چیزی زمانی داره حتی آب خوردن!...اگه سریعا بعد از خوراک خورده بشه ،معده رو بعد از سالیان با مشکل روبه رو میکنه ، ...چون اون لحظه سطح اسید معده به حد بالای خودش میرسه و خوردن آب باعث قلیایی شدن و بی اثر کردن اثراسیدی اسید معده ،میشه!............. ...ادعای دوست داشتن هم با رابطه ی حضوری!(خواستم لفظ نامناسبی به کار نبرم شما خودت حرفو برداشت کن!) فقط زمانش ،وقتی توجیح میشه که، دو شخص زن و شوهر باشن!.....قبل ازدواج ابدا رابطه ی حضوری هیج توجیح یا توجیه ! عرفی نداره!..( مگر اینکه از عرف خارج بشیم!...و مطمئنا این آقا پسر خارج شده که در مورد همچین چیزایی با شما حرف میزنه!....ولو حتی پیشنهاد هم نده فقط حرفشو بزنه!!.....).....و در اول دوستی هم شروع به بحث "راحت بودن رابطه نامشروع و خونه اینا" بکنه( خب شما گفتی که اول دوستیمون!!....یعنی اول دوستیتون ( حالا چه روز اول چه شیش ماه اول!) خواسته به آخر ماجرا فکر کنه!....( اخر ماجرا: تمام رابطه ای که بعد از ازدواج بین دوتا آدم رخ میده از نظر جنسی!)..حالب اینجاست ، فکر هم کرده که هیچ!! تازه بیان هم کرده!....ببخشیدا آبجی اما کمال پررویی این شخصه!......با مشکل و وضعیتی که ماها و صنف ما داره این پررویی برامون میتونه! مشکل ساز بشه ( البته میتونه هم نشه من برادرانه گفتم ناراحت نشی از نوشته م!..همه چی بستگی به پرنسیب و شخصیت من و ما وابسته س!.....بگذریم.) .منظورم اینه که خیلی عادی بدونه ،روابط نامشروع رو!و مطمعن باشی توی دوستی با این شخص حتما به این رابطه ها ختم میشه (خب آبجی من ! اگه که مطمئنی به این روابط ختم میشه و اگه میترسی از همچین رابطه ای  چرا داری ادامه ش میدی؟؟>.....البته ادامه دادن شما چند تا دلیل میتونه داشته باشه!.....یا اینکه داری فکر میکنی که انشالله به این رابطه ها ختم نمیشه و به خاطر اینکه خوب نمیشناسیش حتما باخودت فکر میکنی که یه چیزی گفته و نباید جدیش گرفت!(همون قضیه ی انشالله چیزی نیستو از این حرفا!!..)....یا اینکه فکر میکنی که وابسته شدی ( ولو دوست داشتن یا عشق!) و داری بازم ادامه میدی چون شاید میترسی که همه چی رو تموم کنی ! دقیقا حس و حالی که الان من خودم نسبت به اون دختر خانومی دارم که میخوام برم خاستگاریش!!....( اینم بگم که اصولا پسرا به میزانی که خوشگذرون تر هستن به همون میزان هم ترک وابستگی براشون راحت تره ( البته اصولا! تا جایی که من دیدم! ...شاید عکسشم توی بعضیا صادق باشه!)...اینم گفتم بهت که نگاش کنی ببینی چطور آدمیه که اگه ولش کردی و جوابش کردی و ترکش کردی آیا ضربه میخوره یا نه!؟ ....خب نمیشه فقط به شما فکر کرد...اونم آدمه ....درسته که از راه درست پیش نیومده به نظر من! ...اما نمیشه وابستگی احتمالیشو در نظر نگرفت!.........البته به من بود بهش رحم نمیکردم! 4chsmu1 به خاطر اون سبک فکریش!....یا اینکه ادامه میدی چون فکر میکنی از نظر دانشگاه و اجتماعی که توشی برات مشکل پیش میاد که به هر حال فکر نکنم !...دیگه توضیحش نمیدم اما از نظر من خیلی احتمالش کمه که یک شخص توی یک محیط با آبروی کسی بازی کنه! ...چون فقط آبروی اون شخص نیست ، آبروی خودش هم هست!.....و من واقعا از نیت اون خبر ندارم و زیادم نمیشناسمش ( اینم من نمیدونم ! ..من نیت خودمم گاهی اوقات گم میکنم چه برسه به اینکه از راه دور نیت کسی رو بگم!...( این از قسمت طنز قضیه!)...اما برای شناخت پسرا ( ویکیش برای  انسانها!) دو راه بهتون میگم : یک : یک بار برخلاف میلش عمل کن ببین عکس العملش چیه!...( عملت خواهشا ضربه بهش نزنه فقط عملی باشه که از نظر اون خط قرمز حساب میشه!)..........دوم اینکه : به پسری که ادعای دوست داشتن داره بگی که با خونواده در میون میزاری که بیاد خواستگاری شما! ( البته به شرطی که شما این آقا رو مرد زندگی خودتون بدونی ، مگرنه اگه شما فقط به قصد امتحان کردن این کارو بکنی و اونم برخلاف اون چیزی که تا به حال نشون داده، بگه همین جمعه میام خاستگاری، ! اونوقت شما میخوای چکار کنی؟؟!.نمیتونی بگی فقط یه امتحان ساده بوده! و شما تووش قبول شدی ، بیا اینم نمره ی بیست شما!!!! 4chsmu1 ......  چون تو دانشگاه چشم تو چشمیم و هیچ جوره بهونه ای هم دستم نمیاد که تموم کنم....هر موقع شما  تصمیمت رو گرفتی همین دوستانی که اینجان ، احتمالا هر کدوم یه تجربه ی تلخ ترک کردن! یا به عبارتی "تبر قطع کنی"، دارن که میتونن کمک کنن!....شما اول تصمیم بگیر که میخوای رابطه رو یا اینکه میخوای قطعش کنی !....
به نظرتون شما عاقایون که همجنسین این پسر میتونه قابل اعتماد باشه (باید پرسید قابل اعتماد برای چی؟؟!>....برای زندگی رو نمیدونم !..و برای خیلی چیزای دیگه ی این آقا رو نمیدونم!....( ..اصولا برای هر چیزی احتمالا میتونه قابل اعتماد باشه الی دوستی الانتون!...بنا به تمام دلایلی که گفتم!  (در ضمن آقایون!..نه عاقایون !!....بهشون بر میخوره دیگه نظر نمیدنا! ) 4chsmu1: Hanghead و چه کاریه که میتونه باعث بیخیال شدن یه پسر بشه (اینم بمونه برای وقتی که شما تصمیم گرفتی!   :  1 ) :Hanghead میشه راهنماییم کنین میترسم وارد مسیر بد تری از  خ ا بشم Shy( به امید ایزد نمیشین....فقط از بین دوراهی راه درست و راه غلط باید یکی رو انتخاب کرد که اونم آسون نیست!...من خودمم هنوز بابت ازدواج توی همین دوراهی هستم اما مطمئنم باید انتخاب کرد و به قول معروف: این نیز بگذرد!...)......
[/quote]

البته اینایی که من گفتم وحی منزل نیست!....یه جاهاییش احتمالا خطا توشه اما آخر سر شمایی که از کوچیک ترین و درهم ترین حرف ها باید بهترین فکرارو بسازی 53
ببخشید طولانی شد ...خواستم کمکای بی دریغ دوستای کانونی رو جبران کنم..... 302 (خدمت تمام دوستانی که بی چشمداشت با من همفکری کردن )
 سپاس شده توسط
آقا اگه اجازه بدین ، من یه توصیه کنم به برو بچ ، هم دختر خانم ها هم آقا پسر ها . 
با دوستی با جنس مخالف ، احساس ، انرژی ، تمرکز ، پول ، عمر و وقتتون رو نریزید تو جوب . 4chsmu1
تو امر ازدواج هیچ چیزی به نام دوستی وجود نداره . راه درستش آشنایی ِ ، که آقا پسر با خانواده شون میان از خانواده دختر اجازه میگیرن ، که اینا یه مدت با هم برن ، بیان . اون هم در یه بازه ی زمانی مشخص ، تحت یه شرایط مشخص . آخرش هم نتیجه باید داشته باشه ، یا آره یا نه . 
ولی تو دوستی ، دو طرف که غرق احساسن ( که کاملا طبیعیه ، خدا ما رو یه جوری آفریده که جنس مخالف جاذبه داره برامون ) میرن و میان ، خودشون و علاف میکنن ، آخرش هم هیچی به هیچی . تازه اگه طرف مقابل آدم باشه و سو استفاده نکنه از آدم ( چه پسرش ، چه دخترش )
.
.
یه جا یه حرف قشنگی شنیدم ، میگفت شده برین خیابون ، ببینین یکی بساط کرده ، داره طلا میفروشه ؟! اونم 24 عیار ، مثلا اصل ِ اصل . خودش هم ادعا کنه شما باورتون میشه ؟ حتی اگه قیافش عین طلا باشه . شما میگید این 100 درصد بدله .. کسی که بخواد طلا بخره ، نمیره از دستفروش بخره . قشنگ پا میشه میره سبزه میدون ( بچه های تهران میدونن کجاست ) ، از 4 جا قیمت میگیره ، 2 تا مغازه میبینه ، آخر هم که خرید فاکتور میگیره از صاب مغازه ، خلاصه اصولش رو رعایت میکنه .  بچه ها کسی که اومد گفت دوست شیم تا حالا خدا چی بخواد ، طلا نیست . بدله ، گول نخورید بی زحمت . خصوصا دختر خانم های عزیز . مبادا اون قیمت خودشون و بیارن پایین سر یه تصمیم ِ اشتباه .
.
.
فلذا ، ( 4chsmu1) دوستـــــــــــــی مکنید !
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
بچه ها اینو ببینید ، این یکی از اسلاید های پاور دانش خانوادمون بود ، مثل اینکه از دانشگاه امیر کبیر این آمار رو گرفتن . 
خیلی خیلی جالبه ها ، قشنگ میشه 2 ساعت درش تعمق کرد .. 39

[تصویر:  l2oa_0.jpg]
[تصویر:  h165_1.jpg]
[تصویر:  m4w6_2.jpg]

حساب کتاب کنین ، میبینین فقط 3% از جوونا از دوستی به جایی رسیدن . یعنی مثلا از هر 100 نفر ، 3 نفر . من دیگه حرفی ندارم . 22
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
داداش ارش کاملا با حرفات موافقم.یه جورایی تو رودربایسیم انگار.اصلا به عنوان مرد رندگی و ازدواج بش فک نمیکنم چون چیزی که میخام نیست.در واقع قیافه و هیکل و ... ایناش عالیه.وگرنه نقاط منفی مخصوصا برایه ازدواج زیاد داره.
خداشکر من عکسم زیاد بش ندادم.خیلی وابستش نیسم فقط در حد خوش اومدنه ولی حس میکنم تموم نمیکنم سریع به خاطر این دو دلی که عایا از دست بدمش یا ن.که با حرفه آقایون(عاقایون  4chsmu1 ) به این نتیجه رسیدم که ارزشش نداره واقعا و اجازه ندم حرمت دختر بودنم از بین بره
ممنونم از زمانی که گذاشتی برایه پاسخ به من داداش عزیز 302
داداش صبوررر اسلایدا خیلی جالب بودن واقعااااا 49-2
ممنونم ازت داداش که پاسخما دادی مرسی 302
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

[تصویر:  nasimhayat.png]

سپاس شده توسط
نصف کلد استاپ خوردم تا زود خوابم بگیره 
فکرای بد نیان تو سرم 
چیکار کنم خب  Hanghead
 سپاس شده توسط
به نظرم فقط ازدواج حقیقی می تونه به انسان کمک کنه نه فقط کنار هم بودن به شکل مدرن 
خداوند تعیین کرده این سیستم رو و اگر ایمان داریم باید به همه چیز اعتماد و ایمان داشته باشیم نه نصفه نیمه 
ای خدا ازدواج کانونی ها را برسان  Confetti Khansariha (69)
این شب ها، شبکه ی تماشا "از سرزمین شمالی" رو می گذاشت.
همون سریال ژاپنی،
همون برادر خواهر دوست داشتنی، جون وَ هوتارو،
که با جدا شدن پدر مادرشون، از توکیو اومدن پیش پدرشون، گورو،
در سرزمین شمالی و پر برف هوکایدو، روستای فورانو ...
عجیب سریال ساده و آرام ی بود،
من ِ سریال نبین، همه ش حواسم بود که قسمتی از دست نرود.

قبلن ها فقط تلویزیون فقط بخش اول ش رو گذاشته بود، کودکی بچه ها؛
اما نگو این سریال با همون بازیگران تا سال 2002 ادامه داشته،
و هر سال چند قسمت اضافه می شده.
جون و هوتارو بزرگ شدند،
رفتند، دور شدند، عاشق شدند، رها کردند، دوباره دوست داشتن تا که ازدواج کردند،
و پدرشون "گورو" هم چنان مانده بود، شرافتمندانه تنهایی زندگی می کرد.
همین جور داستان ادامه داشت،
قسمت های آخر، بچه های دیروز برگشتند،
جون و خانم ش پیش گورو موندند و هوتارو و بچه ش رفتند پیش شوکیجی، شوهرش.
نمای پایانی فیلم،
گورو رو نشون می داد که داره میون برف از جنگل می گذره و به سمت تک درختی می ره،
و توی ذهن ش وصیت نامه ش رو مرور می کنه:
من که مال و مَنالی ندارم برای شما بذارم،
تنها دارایی من عشق و محبت هست که همین الان هم در وجودتون دارید،
 اون رو به همسراتون و نوه هام هم برسونید ....
و چه موسیقی زیبایی داشت این سريال.
 خونه، جایی که همیشه می شه برگشت و اطمینان داری که دوست داشته خواهی شد.
53   53   53

[تصویر:  tree.jpg]

خُنُک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش  ***  بِنَماند هیچ ش الا، هوس قمار دیگر

" مولوی "

53   53   53

این بار، بی تاریخ؛
خسته ام،
آن همه روزها که قرار بود شروع ی باشند ...

53 5353
سلام
پستها رو که خوندم
یه مشارکت از یکی از خواهرهای بهبودیم در یه جای دیگه دیدم چند وقت پیش گفتم اینجا بزارم شاید کمکی باشه به یه خواهر دیگه بهبودیم
سلام دوستان متاسفانه به برنامه هوشیاریم مقید  نبودم و با یه پسر آشنا شدم که ادعای دوستی میکنه به نظر میاد اونم بیمار باشه و از صحبتهاش ناهوشیاری بیرون میاد.  شهوت و بیماریم فعال شده و منو وسوسه میکنه میگه شاید این پسر خوبی باشه و صادق به نظر بیاد قیافه و ظاهرش به دل میشینه. فکر میکنم شهوت داره از طریق وابستگی عاطفی وارد میشه.  وقتی که با خودم روبه رو میشم میبینم وابستگی های عاطفی شدید هم خودش میتونه به بیماری شهوت دامن بزنه. با اینکه خودم میدونم کار اشتباهیه ولی شهوت میخواد این رابطه رو واسم زیبا جلوه بده. از خدا میخوام که به برنامه و واصولم مقید باقی بمونم.از خدا میخوام که خودش کمکم کنه این وسوسه رو هم رد کنم. میدونم که جایی که همه راجع به مفید بودن رابطه پسر و دختر در کانالی غیر ازدواج شک و تردید دارن رابطه منی که از لحاظ جنسی هنوز هوشیار نشدم و بیمارم با یه فردی که احتمالا اونم بیماره غلط اندر غلطه. خدایا کمکم کن تمومش کنم.
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
"طبق یک باور روحانی هر گاه آشفته می شویم، صرف نظر از علت آن، اشکال کار از طرف ماست؛ چنانچه کسی باعث آسیب به ما شود خود ما نیز مقصریم."
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان