امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1396 خرداد 22، 13:35)می توانم نوشته است: با عرض ادب و احترام خدنت همه دوستانی که من و حرفمو درک کردن  302

شقایق بهترین همکار دنیایی 
انشالله سرقت بعدی خبرت میکنم

اقای تواب پول خیلی مساله نیست
آارامشتونو پیدا کنین موثره خیلی

همه توهین ها سر ما خراب میشه انتقاد می کنیم میگن دلواپسی میگیم فلان همه بهمون گیر میدن اصلا به من چه ربطی داره من که میخواهم برم از عمر خودم استفاده کنم و در کنارش کار فرهنگی.هم کنم به من دیگه ربطی نداره چه بلایی سر.مردم داره میاد . 
اصلا به من چه ربطی داره دیگه هر.کسی هر کاری خواست بکنه فقط برید علل سقوط ایران در جنگ های یونان و اعراب و معغول ها را بخوانید .
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
 سپاس شده توسط
(1396 خرداد 22، 14:49)آقای ضربتی نوشته است:
(1396 خرداد 22، 13:35)می توانم نوشته است: با عرض ادب و احترام خدنت همه دوستانی که من و حرفمو درک کردن  302

شقایق بهترین همکار دنیایی 
انشالله سرقت بعدی خبرت میکنم

اقای تواب پول خیلی مساله نیست
آارامشتونو پیدا کنین موثره خیلی

همه توهین ها سر ما خراب میشه انتقاد می کنیم میگن دلواپسی میگیم فلان همه بهمون گیر میدن اصلا به من چه ربطی داره من که میخواهم برم از عمر خودم استفاده کنم و در کنارش کار فرهنگی.هم کنم به من دیگه ربطی نداره چه بلایی سر.مردم داره میاد . 
اصلا به من چه ربطی داره دیگه هر.کسی هر کاری خواست بکنه فقط برید علل سقوط ایران در جنگ های یونان و اعراب و معغول ها را بخوانید .
آقای ضربتی بحث سیاسی و بصیرت افزایی مهمه اما حفظ اینجا هم مهمه
روشنگری سیاسی رو هر جایی میشه انجام داد ولی کانون رو باید فاکتور بگیریم تا پابرجا بمونه .
در جریان فیلترینگ که هستید . باید اینجا رو حفظ کنیم باید آرامشش رو حفظ کنیم
پس ناراحت اعتراض دوستان نشید . چون نگران حفظ اینجان .

الم یعلم بأن الله یری

[تصویر:  7m1m_2222222222222.png]
[تصویر:  34z.png]
 سپاس شده توسط
سلام 
اگه پریدم وسط بحث ببخشید...بذارید به حساب نیاز به راهنمایی و درددل 53
من الان 26 سالو نیممه باااورم نمیشه دارم به 27 سالگی نزدیک میشم در حالی که فقط لیسانس دارم و نه شغلی و نه ادامه تحصیلیو نه هیچ هنری و نه کار فرهنگی و هیییچ
این خیلی درگیرم میکنه و مدام احساس عقب افتادن از همسن هام دست از سرم ب  نمیداره....
شاید تنبلی تلقی بشه ولی اصلا حوصله هیچ کاری هم ندارم و درعین حال کلییی نگران

کسی هست قبلا تو این شرایط بوده باشه و خودشو نجات داده ؟؟؟؟؟؟
ایده ای راهی چیزی دارید؟
1396/6/13
یک قدم به سوی تو...

***  ترک یک گناه ، نذر لبخند امام زمانم  ***
[تصویر:  nasimhayat.png]
Sham عاالیه  Sham

سپاس شده توسط
(1396 خرداد 22، 17:05)رهارهارهامن نوشته است: سلام 
من الان 26 سالو نیممه باااورم نمیشه دارم به 27 سالگی نزدیک میشم در حالی که فقط لیسانس دارم و نه شغلی و نه ادامه تحصیلیو نه هیچ هنری و نه کار فرهنگی و هیییچ
این خیلی درگیرم میکنه و مدام احساس عقب افتادن از همسن هام دست از سرم ب  نمیداره....

ایده ای راهی چیزی دارید؟
عزیزم آیا دوست داری یه کدوم یا چند تا از همینایی که نوشتی رو داشته باشی یا نه,,,اینکه میگی احساس عقب افتادن از همسن ها داری,این حس رو از خودت دور کن,همه نباید مثل هم باشن وگرنه زندگی کسل کننده میشه,,,شما جواب منو بده من بیشتر توضیح میدم,با تشکر 4chsmu1
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
(1396 خرداد 22، 17:05)رهارهارهامن نوشته است: سلام 

ایده ای راهی چیزی دارید؟

اولا این که میگی فکر میکنم عقب افتادم فکر کاملا اشتباهیه کی میتونه ادعا کنه از بقیه جلوتره ؟
فرض کن تو و بقیه میخواین از تهران برید مشهد یکی زودتر رانندگی میکنه میره ولی تو میتونی آخر
همه حرکت کنی ولی با هواپیما بری از اون ور اول همه میرسی زندگی واقعا همین شکلی است
تو زندگی افراد موفقم نگاه کنی میبینی اکثرا از سن 30 سالگی یه کاری کردن که از بقیه جلو افتادن
در صورتی که زندگی کاملا عادی داشتن
دوما خب مگه نمیگی لیسانس داری؟ مدرک گرفتی که بمونی تو خونه؟ خب برو دنبال یه کاری چیزی بگرد
حتی شده از یه کار پایین شروع کن 
یا حتی میتونی بشینی برای ارشد بخونی 
یا بگردی یه کار هنری چیزی که میتونی بهش علاقمند شی پیدا کنی
اینکه بشینی تو خونه بگی حالا من چی کار کنم که چیزی درست نمیشه
فکر میکنی حوصله کاری نداری اتفاقا بی کار موندن بیشتر حوصلت سر میبره و
از زندگی خستت میکنه
 أَلَمْ یَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ یَری؟!
به خودم که نگاه می کنم و وقتی خودم رو با پدرم مقایسه می کنم
می بینم که چقدر فاصله است بین نسل ما و نسل اون ها

پدرم وقتی که سن من رو داشته ، یه بچه هم بقلش بوده ، کار می کرده و زندگی تشکیل داده بوده.
کم و بیش شاید این مقایسه برای بقیه هم صادق باشه
وقتی که میایم نسل خودمون رو با نسل های قبل مقایسه می کنیم
اختلاف های زیادی از این لحاظ می بینیم

نسل های قبلی کار کردن ، زحمت کشیدن ، سختی کشیدن و تونستن یه حداقل هایی رو برای خودشون بسازن
الان شرایط ما خیلی بهتره ، اکثر ما تحصیل کرده هستیم ،‌ درس خوندیم ،‌ کشور ما پیشرفت کرده
پس مشکل کجاست؟ چرا وضعمون اینه؟

من فکر می کنم ، نسل ما نازپرورده بار اومده
اشتباه دولت ها این نبوده که برای ما شغل درست نکردن ، زندگی درست نکردن و ...
که اصلا کار دولت این نیست.
اشتباه دولت این بود که ما رو ناز و سوسول بار آورده ، قبول کنید یا نه
خودم رو می گم : جام که گرم و نرم نباشه ، یه شب که شام نخورم ،‌ لباسم اگر یه ذره پاره باشه ، غذا که بد مزه باشه ، نمره ی نوزدهم بشه هجده
دنیا برام تیره و تار می شه ، روزم شب نمی شه ، بدخلقی می کنم.

بابا ، پدر های ما زیر بیست سال می رفتن جنگ ، کلاش دست می گرفتن ، چشم تو چشم عراقی ها می جنگیدن ،‌ اصلا می تونین درک کنید؟
بابا ، پدر های ما همسن ما بودن که انقلاب کردن ،‌ می تونید درک کنید؟ یعنی از زندگی ای که داشتن ، رفاهی که داشتن ، درسی که می خوندن چشم پوشیدن
و رفتن پی جلسه و بحث و کتاب های ممنوعه و گروه های زیرزمینی و شورش و اعلامیه و اعتصاب و ...

با بحث های مضخرف سیاسی کاری ندارم ، این که درست چی بوده ، غلط چی بوده ، ایکس بد بوده ، ایگرگ خوب.
فقط دارم خودم رو نگاه می کنم و مقایسه می کنم. 

ما خیلی کار ها می تونیم بکنیم ، ظرفیتمون خیلی بالاست ، به خیلی جاها می تونیم برسیم.
کافیه بخوایم و از پیله ای که دور خودمون کشیدیم ، بیرون بیایم
ما می تونیم شکوفا بشیم ، رشد کنیم ، اول بشیم توی همه چی.
کافیه از نعمت هایی که خدا بهمون داده درست استفاده کنیم
امنیت ، نعمت بزرگی که خداوند ارزونی ما کرده ، دنیا همیشه روی یک چرخ نمی چرخه ، کی می دونه فردا چی پیش می آد؟ پس بیایم از فرصت هامون استفاده کنیم.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

(1396 خرداد 22، 18:44)rezvaneh نوشته است: عزیزم آیا دوست داری یه کدوم یا چند تا از همینایی که نوشتی رو داشته باشی یا نه,,,اینکه میگی احساس عقب افتادن از همسن ها داری,این حس رو از خودت دور کن,همه نباید مثل هم باشن وگرنه زندگی کسل کننده میشه,,,شما جواب منو بده من بیشتر توضیح میدم,با تشکر 4chsmu1
خب قطعا همشو میخوام Shy
(1396 خرداد 22، 18:55)حوا هستم نوشته است: اولا این که میگی فکر میکنم عقب افتادم فکر کاملا اشتباهیه کی میتونه ادعا کنه از بقیه جلوتره ؟
فرض کن تو و بقیه میخواین از تهران برید مشهد یکی زودتر رانندگی میکنه میره ولی تو میتونی آخر
همه حرکت کنی ولی با هواپیما بری از اون ور اول همه میرسی زندگی واقعا همین شکلی است
تو زندگی افراد موفقم نگاه کنی میبینی اکثرا از سن 30 سالگی یه کاری کردن که از بقیه جلو افتادن
در صورتی که زندگی کاملا عادی داشتن
دوما خب مگه نمیگی لیسانس داری؟ مدرک گرفتی که بمونی تو خونه؟ خب برو دنبال یه کاری چیزی بگرد
حتی شده از یه کار پایین شروع کن 
یا حتی میتونی بشینی برای ارشد بخونی 
یا بگردی یه کار هنری چیزی که میتونی بهش علاقمند شی پیدا کنی
اینکه بشینی تو خونه بگی حالا من چی کار کنم که چیزی درست نمیشه
فکر میکنی حوصله کاری نداری اتفاقا بی کار موندن بیشتر حوصلت سر میبره و
از زندگی خستت میکنه
مثال هواپیما رو خیلی دوست داشتم 53 
اما دررابطه با کار... من که همینجوری دست رو دست نذاشتم کلی رزومه فرستادم و چندجا هم پذیرفتن ولی وقتی میری یه شرکتی هرچند هم معتبر اما میبینی دوتا پسر نشستن که اول سرتاپاتو ورانداز میکنن بعد رزومه کاریت رو میخونن ادم حالش به هم میخوره و دلش میخواد زودتر فرار کنه...
منظورم این بود که کار مناسب گیر نیاوردم..بعضیا هم که از صبح تا عصر باید بری برای چندرغاز..
برای ارشد هم خوندم و یه شهر غیر ازشهر خودم اوردم که نتونستم برم و به خاطر شرایط پراضطرابی که زندگیم داشت دیگه نخوندم تصمیم گرفتم برم سرکار که کارم پیدا نشد
1396/6/13
یک قدم به سوی تو...

Sham عاالیه  Sham

سپاس شده توسط
رها جان عزیزم برو کلاس,هنر ورزش هر چی که دوست داری,مطمئن با ضرر نمیکنی,چیزی هست که علاقه داشته باشی؟حتما هست,پس حتما حتما برو دنبالش,باشه؟قول بده آفرین 317

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
نقل قول: مثال هواپیما رو خیلی دوست داشتم [تصویر:  53.gif] 
اما دررابطه با کار... من که همینجوری دست رو دست نذاشتم کلی رزومه فرستادم و چندجا هم پذیرفتن ولی وقتی میری یه شرکتی هرچند هم معتبر اما میبینی دوتا پسر نشستن که اول سرتاپاتو ورانداز میکنن بعد رزومه کاریت رو میخونن ادم حالش به هم میخوره و دلش میخواد زودتر فرار کنه...
پست عاشق خیلی بی ربط به پست خانم رها رها رها من نبود. وقتی اینو دیدم خیلی با خودم فکر کردم. به کجا داریم میریم ما؟ ایران با فرهنگ متمدن کجا رفته؟ من خودم واسه فرهنگ مون چیکار کردم؟ شدیم مثل عربای عربستان که به زن ها فقط به چشم یه وسیله نگاه می کنیم... آخه این حقه که یه خانوم تحصیل کرده  بیاد اینا رو بگه؟... کاش یه روز همه بیدار شیم و ایرانمونو درست کنیم.
یه روز خوب میاد ...من اینو میدونم....

اگر از میان جهنم می گذری به راهت ادامه بده.

چن وقتی بود احساس شادی نداشتم ولی امشب به خاطر شاهکار بروبچ تیم ملی رفتیم کلی کیف کردیم کلی جیغ و داد کردیم و خلاصه کلی خل و چل بازی درآوردیم دیگه .ولی احساس سبکی کردم .بعدش نفس کشیدنم هم راحت شده بود هم لذت بخش تر .انگار تازه میفهمم نفس کشیدن یعنی چی . خدا رحمت کنه سعدی رو که فرمود:«در هر نفسی که فرو می رود ممد حیات است و چون بر می آید مفرح ذات» خلاصه این که قدر نفساتونو بدونین . شاید یه دقیقه دیگه نفسمون بند اومد و بعد همه چی تموم شد. خیلی مهمه که لحظه آخر کدوم سمتی هستی .با خدا هستی یا ناخدا . غرق در دریای معرفت الهی هستی یا غرق در لجن زار گناه .خدای علی پشت و پناهتون .رخصت زیاد .
بیا مرا ببر ای عشق با خودت به سفر
مرا ز خویش بگیر و مرا ز خویش ببر

مرا به حیطه محض حریق دعوت کن
به لحظه لحظه پیش از شروع خاکستر
[تصویر:  05_blue.png]

سلام کسی میدونه چطوری میشه رفت بنیاد ملی نخبگان ؟
 سپاس شده توسط
یا من بدشناسی یا بدشانسی دنبال من یا من میرم دنبال بدشانسی یا سنگ پای قزوین از من خوش شانس تر 22
 سپاس شده توسط
(1396 خرداد 22، 23:17)rezvaneh نوشته است: رها جان عزیزم برو کلاس,هنر ورزش هر چی که دوست داری,مطمئن با ضرر نمیکنی,چیزی هست که علاقه داشته باشی؟حتما هست,پس حتما حتما برو دنبالش,باشه؟قول بده آفرین 317
مرسی عزیزم 
دیشب بعد از زدن اون پست همه چیزهایی که دوست داشتم الان بهشون رسیده باشم رو نوشتم و میخوام برنامه بریزم برای هرکدوم هر قدمی که در حال حاضر میتونم و ازم برمیاد انجام بدم
قول میدم Confetti
1396/6/13
یک قدم به سوی تو...

Sham عاالیه  Sham

سپاس شده توسط
یه ابهامم من دارم
اگه به چندتا هدف  علاقه داشته باشی ولی لازمه یکی از اون هدافا این باشه که بری ی رشته دانشگاهی (که خودمم فقط اولش ازونا خوشم میومد الان دیگه نه) که ممکنه تا۳۰ سالگی هم وقتت رو بگیره تکلیف چیه؟یعنی نه میشه کنار اون درس خوندنا به هدف دیگه ای فکر و عمل کرد نه میشه اون درس رو رها کرد چون ی چندتا هدفم به اون بستگی داره؟!
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
 سپاس شده توسط
رها جان آفرین آفرین صد آفرین  Confetti

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان