امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1396 خرداد 23، 3:47)رهارهارهامن نوشته است:
(1396 خرداد 22، 23:17)rezvaneh نوشته است: رها جان عزیزم برو کلاس,هنر ورزش هر چی که دوست داری,مطمئن با ضرر نمیکنی,چیزی هست که علاقه داشته باشی؟حتما هست,پس حتما حتما برو دنبالش,باشه؟قول بده آفرین 317
مرسی عزیزم 
دیشب بعد از زدن اون پست همه چیزهایی که دوست داشتم الان بهشون رسیده باشم رو نوشتم و میخوام برنامه بریزم برای هرکدوم هر قدمی که در حال حاضر میتونم و ازم برمیاد انجام بدم
قول میدم Confetti

دقیقا باید برنامه ریزی کرد برای چیزایی هم که دوس داریم باید اولویت بندی کنیم صفر تا صدش بریم نه وسط کار ول کنیم
الان اطرافتون چندین نفر میشناسید که کلاس زبان میرفته یا میره ولی 
نمیتونه حرف بزنه یا کلی کلاس ورزشی رفته هنوز به هیچی نرسیده
هیچ مدالی هم نیاورده
کلاس هنری رفته ولی تو هنر هیچ جایگاهی نداره
خلاصه اینکه اگه چیزی رو هم میخوای شروع کنی تا آخرش برو
که بتونی بگی من تو این کار این رشته ورزشی این هنر تا آخرش رفتم
این جایگاه دارم
چون باز اگه بخوای از این شاخه به اون شاخه بپری آخرش نگاه میکنی
میبینی همون جایی که بودی هستی
 أَلَمْ یَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ یَری؟!
 سپاس شده توسط
سلام نمیشه یه تایپک داشته باشیم به اسم قوی باشیم
در زمینه اشتغال و ... هستش
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
 سپاس شده توسط
فرا رسیدن ایام شب های قدر و شهادت مولای متقیان خدمت کانونی های عزیز تسلیت باد
شب‌های قدر، شب‌های توبه است و خداوند در آن شب‌ها بندگانش را مورد اکرام خاص خود قرار می‌دهد.
این شب ها  فرصتی برای تولد دوباره بندگان است.
این فرصت رو مغتنم بشماریم و برای هم دیگه دعا کنیم
حتی اگه نمیخوایم یا نمی تونیم بریم مراسمات توی خونه هم میشه احیا گرفت و شب زنده داری کرد
فرصت رو از دست ندیم

[تصویر:  2485744.jpg]
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
سلام به همه

چاکر بر و بچز خوشتیپ کانون 303
ما رو هم دعا کنید لطفا

و اما بعد،
خانم اس ام واریور،
ممنون از مطلب خوبتون 53
مفید بود

برای من شاید بیش از همه مورد 2 یعنی فکر کردن زیاد گلوگاه باشه
خیلی لحظه هام میتونه بهترین لحظه ها باشه اما با شبیه سازی های فرضی و ذهنی خراب میشه
شبیه سازیهایی که تازه اگر به فرض محال به واقعیت هم تبدیل بشه چیز مهمی نیست و هیچ روی حرکتهای اصلی من اثر نمیذاره

این ساخته های ذهنی انقدر پوچن که فقط کافیه یه تلنگر بهت بخوره تا بگی عه! آخه چه کاریه؟ چه فکریه؟

ممنون
یا علی
سلام به همه دوستان عزیزم
امیدوارم حالتون خوب باشه 
عزیزان این روزها رو غنیمت شمارید
تمام وجودتون رو سرشار از عشق کنید و 
تندیسی زیبا از خود بسازید
حسابی محتاج دعای تک تک تون هستم
53 53 53
گل نیلوفر در مرداب می روید، تا همه بدانند
در سختی ها باید زیبایی آفرید

مراحل نه گانه ترک اعتیاد خود ارضایی

سپاس شده توسط
یه سوال . درگذشته مهمترین ارزشای زندگی تون چی بود و الان چیه خیلی برام مهمه لطفا توضیح بدین درگیر یه سری مسائل بنیادی شدم . ارزشو کی واسه آدم تعریف می کنه و چرا ؟ چرا باید دنبال ارزشا باشیم . فقط بحث و سیاسیش نکنین . واقعا منتظر جواباتون هستم یا علی .
بیا مرا ببر ای عشق با خودت به سفر
مرا ز خویش بگیر و مرا ز خویش ببر

مرا به حیطه محض حریق دعوت کن
به لحظه لحظه پیش از شروع خاکستر
[تصویر:  05_blue.png]

سپاس شده توسط
چرا مردم ما اینجوری شدن واقعا همه دارن راه و اشتباه میرن یا من دارم راهو اشتباه میرم . ببینم مگه آوردن اسم امام زمان عاره؟ چرا تو یه جمعی کسی جرئت نداره اسم امام زمانو بیاره ؟ چرا می ترسن؟ چرا تا یه نفر میگه امام زمان میگن اه این دوباره اومد ولی تا صحبت از قمار و شراب رقص و بی حجابی میشه همه جذب موضوع میشن . چرا ارزشا شدن ضد ارزش ؟ من ارزشامو اشتباه شناختم یا دارم خلاف جهت جریان رودخونه میرم ؟رودخونه جهتش عوض شده ؟
به قول فردوسی بزرگوار که میگه
سراسر زمانه بدو گشت باز         برآمد برین روزگار دراز
نهان گشت کردار فرزانگان          پراگنده شد کام دیوانگان
هنر خوار شد جادویی ارجمند     نهان راستی آشکارا گزند
شده بر بدی دست دیوان دراز    به نیکی نرفتی سخن جز به راز
دیشب رفتیم مراسم خاله بزرگوار ما که میدونم دلش با امام زمانه ولی از ترس اینکه بچه هاش مسخرش کنن میگه چقد صدای آخونده بد بود . تا میایم حرف بزنیم میگن هیچی نگو این چه وضعیه وضیفه ی ما اینه که ساکت بمونیم . درست مثل عاشورا  مثل شهادت حضرت زهرا مثل همون موقع که فقط 7 نفر زیر تابوتشو گرفتن . آخه عذاب تا کی؟
هر که در این بزم مقرب تر است             جام بلا بیشترش می دهند      شامل حال ما میشه میشه حداقل به این دلخوش باشیم ؟  یه علامت سوال گنده رو سرمه . نقطه سر خط .

سپاس شده توسط
(1396 خرداد 28، 23:37)Saeed1396 نوشته است: چرا مردم ما اینجوری شدن واقعا همه دارن راه و اشتباه میرن یا من دارم راهو اشتباه میرم . ببینم مگه آوردن اسم امام زمان عاره؟ چرا تو یه جمعی کسی جرئت نداره اسم امام زمانو بیاره ؟ چرا می ترسن؟ چرا تا یه نفر میگه امام زمان میگن اه این دوباره اومد ولی تا صحبت از قمار و شراب رقص و بی حجابی میشه همه جذب موضوع میشن . چرا ارزشا شدن ضد ارزش ؟ من ارزشامو اشتباه شناختم یا دارم خلاف جهت جریان رودخونه میرم ؟رودخونه جهتش عوض شده ؟
به قول فردوسی بزرگوار که میگه
سراسر زمانه بدو گشت باز         برآمد برین روزگار دراز
نهان گشت کردار فرزانگان          پراگنده شد کام دیوانگان
هنر خوار شد جادویی ارجمند     نهان راستی آشکارا گزند
شده بر بدی دست دیوان دراز    به نیکی نرفتی سخن جز به راز
دیشب رفتیم مراسم خاله بزرگوار ما که میدونم دلش با امام زمانه ولی از ترس اینکه بچه هاش مسخرش کنن میگه چقد صدای آخونده بد بود . تا میایم حرف بزنیم میگن هیچی نگو این چه وضعیه وضیفه ی ما اینه که ساکت بمونیم . درست مثل عاشورا  مثل شهادت حضرت زهرا مثل همون موقع که فقط 7 نفر زیر تابوتشو گرفتن . آخه عذاب تا کی؟
هر که در این بزم مقرب تر است             جام بلا بیشترش می دهند      شامل حال ما میشه میشه حداقل به این دلخوش باشیم ؟  یه علامت سوال گنده رو سرمه . نقطه سر خط .

داداش سعید دقیقا حرفات حرفای منه . وضعیتیه که پیش اومده اما به نظر من سکوت اشتبه محضه . اگر قرار بود هرکس عقاید خودش رو داشته باشه هیچ وقت امر به معروف و نهی از منکر تو اسلام انقد ارزش پیدا نمیکرد .
سکوت یعنی سه روز رو زمین موندن جنازه مطهر پیغمبر ، سکوت یعنی سقیفه ، سکوت یعنی ماجرای در و آتش ، سکوت یعنی 25 سال خونه نشینی علی ، گریه های توی چاه ، استخون تو گلو بودن امام علی ، سکوت یعنی پاشیدن سپاه چند هزار نفری امام حسن تو یه نصفه روز ، سکوت یعنی عاشورا
اگه بخوام بگم باید کل زندگی چهارده معصوم رو بنویسم ، الانم 1400 اندی سال غیاب اماممون به خاطر سکوته .
من اعتقادم اینه به جای سکوت باید داد زد . باید غربت امام زمان رو فریاد زد حتی اگه به قیمت جونمون تموم بشه ، باید ارزشا رو برای مردم یادآوری کنیم . دیگه بدتر از پیغبر که نمیشه اوضاع. محتویات شکم شتر رو هر روز رو سرشون خالی میکردن ولی حضرت دست از کارش نکشید .

الم یعلم بأن الله یری

[تصویر:  7m1m_2222222222222.png]
[تصویر:  34z.png]
 سپاس شده توسط
اصلا هرکی اعتقاد خودش قبول . چرا نمیذارن ما به اعتقاد خودمون باشیم .پس چرا به ما برچسب میزنن
چرا به ما میگن جانماز آب میکشی ریاکاری امل عقب مونده ای احترام باید متقابل باشه چرا تا یه نفر می خواد چادری بشه میگن به این چیزا نیست که آدم باید اخلاق داشته باشه . بعد به همین بد حجابا میگی حداقل اخلاق داشته باش میگه اعتقاد شخصی خودمه و از این جور حرفا میدونین خونم به جوش اومده چون ائمه هنوزم مظلومن اصلا همین خانواده ی امام علی دیگه چیکار باید می کردن که نکردن؟
فقط در آخر میتونم با حسرت بگم علی مظلوم علی تنها . واقعا زندگی کردن برام سخت شده . از یه طرف دیگران از یه طرف شرمندگی گناهان خودمون که دل امام زمانمونو خون کردیم . امید آخر بیا .
مدیران گروه اگه حرفای من واسه سایت مشکلی ایجاد میکنه بگین که من دیگه از این حرفا نزنم

سپاس شده توسط
(1396 خرداد 30، 21:28)Rise نوشته است:
(1396 خرداد 29، 13:23)Saeed1396 نوشته است: اصلا هرکی اعتقاد خودش قبول . چرا نمیذارن ما به اعتقاد خودمون باشیم .پس چرا به ما برچسب میزنن
چرا به ما میگن جانماز آب میکشی ریاکاری امل عقب مونده ای احترام باید متقابل باشه چرا تا یه نفر می خواد چادری بشه میگن به این چیزا نیست که آدم باید اخلاق داشته باشه . بعد به همین بد حجابا میگی حداقل اخلاق داشته باش میگه اعتقاد شخصی خودمه و از این جور حرفا میدونین خونم به جوش اومده چون ائمه هنوزم مظلومن اصلا همین خانواده ی امام علی دیگه چیکار باید می کردن که نکردن؟
فقط در آخر میتونم با حسرت بگم علی مظلوم علی تنها . واقعا زندگی کردن برام سخت شده . از یه طرف دیگران از یه طرف شرمندگی گناهان خودمون که دل امام زمانمونو خون کردیم . امید آخر بیا .
مدیران گروه اگه حرفای من واسه سایت مشکلی ایجاد میکنه بگین که من دیگه از این حرفا نزنم

حرفت درسته

برادر با نصیحت اگه کار درست میشد الان باید دنیا گلستان بود

یکی از تکنیک های فن بیان اینکه از موضع قدرت حرف بزنی تا حرفت اثر کنه

حالا امر به معروف و نهی از منکر هم گاهی اوقات باید به این شکل باشه متاسفانه بعضیا ظرفیت بعضی حرفارو ندارن و باید از جانب قدرت حرفت رو بزنی حرف اثر کنه باید پشتش یه چیزی باشه

متاسفانه الان همین مسائله بی حجابی جامعه طوری شده که حتی اگه بخوای تذکر بدی بهت وصله میچسبونن چرا به ناموس طرف مقابل چشم بد داری!!! دقیقا بر عکسه در صورتی که اون طرف حجالش رو رعایت نکرده و به گولی با هفت قلم آرایش داره راه میره جای اینکه به اون گیر بدن به تو گیر میدن دقیقا همه چی برعکس شده

خُب منم دقیقا سوالم همینه باید چه کرد اگه ما اشتباه می کنیم پس کی راست میگه

ببین متاسفانه وضعیت اینه

جای نصیحت کردن باید یه حرکت عملی کرد مثل تبلیغ تو فضای مجازی یا یه کار فرهنگی چن وقت پیش شنیده بودم یه نوجوان شیعه با راه اندازی یه سایت و جواب دادن به شبهات تونسته بیش از صد نفر از اهل سنت رو شیعه کنه ، امر به معروف و نهی از منکر واقعی اینه

خُب امر به معروف و نهی از منکرهم راه روش خودش رو داره بعضبا متاسفانه سوار خر شیطون شدن بهشون یه حرف میزنی میگه نشتی لب گود میگی لنگش کن!! بهضیا مشکلشون اعتقاداشون هست و حای امر به معروف و نهی از منکر اول باید بهشون فهموند عقیده شون اشتباه همین مسائله بی ححابی الان یه ارزشه خب در صورتی که در دین ما حجاب ارزشه برای یک زن ولی وقتی ارزش های طرف زیر رو بشه دیگه حرفتم اثر نداره پس اگه در توانت هست حداقل کاری که میشه کرد اینکه رو عقاید افراد تاثیر گذاشت یه حرکت عملی زد نصیحت کردن فایده ای نداره نمی گم اشتباه ولی راهش این نیس

به موضوع خوبی اشاره کردید
متاستفانه متاستفانه مردم نسبت به خیلی چیزا بی توجه شدن . و این بی توجهی بی دلیل نیست .
اگه احادیث و روايات رو بخونيد متوجه ميشيد ، مثلا روايت داريم اگر کسی چهل روز موسیقی گوش بده بی غیرت میشه ،( سند حرفم کتاب گناهان کبیره آیت الله دستغیبه ) چند در صد مردم ما عمل میکنن ، همینه که ناموسشون هرجوری میاد بیرون اما براشون اهمیتی نداره .
یا لقمه حرام و شبهه ناک . خیلیا فک میکنن همین که منبع درامدشون از دسترنج باشه حلال میشه ، خمس مال نمیدن ، نسبت به وام بانکی که ربوی هست بی توجهن ، یا تو بهترین حالتش دقت نمیکنن مالی که میخورن شبهه ناک هست یا نه ، یا از دست هر کسی لقمه میگیرن و توجه نمیکنن که اون شخص تا چه حد پایبند خمس و چیزای دیگس .
مثالشم خانواده ي خودمه ، پدرم به شدت رو حلال و حروم حساسه حتی رو خمسش اما از وقتی بازنشست شد و مغازه زد خیلی رو مال شبهه ناک حساسیت نشون نمیده . میبینم چقد تو این چند سال اخیر هممون تغییر کردیم ، چقد خودم نسبت به عباداتم بی میل شدم .
متاستفانه از یه سری چیزای مهم که برامون با اهمیت جلوه نمیده غافل میشیم بعد که اثر خودش رو گذاشت و نتیچش رو دیدیم به هول و ولا میفتیم .

ارسال شده از HTC_D626phs با استفاده از kanoon

الم یعلم بأن الله یری

[تصویر:  7m1m_2222222222222.png]
[تصویر:  34z.png]
 سپاس شده توسط
فعلا تاروز کنکور که 16 تیره سکوت می کنم و درسم رو میخونم و وقت هم ندارم
ولی بعد کنکور با فرمان آتش به اختیار رهبر به فضل خدا حرکت انقلابی رو شروع خواهم کرد در درجه ی اول آگاهی خودم رو می برم بالا که خدایی نکرده تو زمین دشمن بازی نکنم . بعد از همین شبکه های مجازی فعالیتامو شروع می کنم اما این که دقیقا می خوام چی کار کنم معلوم نیست چون به خاطر این لعنتی که زندگیمو ازم گرفت اطلاعاتم بسیار پایینه و شروع هر چیزی محکوم به شکسته . ولی به هر حال منم از یه جایی شروع می کنم تا ببینیم خدا چی می خواد . دوستان حرفاتون بهم دلگرمی داد و امید در من دوباره زنده شد . به امید آنکه فانوس های کوچک مان منجر به طلوع خورشیدی عظیم بشه .

سپاس شده توسط
چه جشنی سفارش میدی؟ Confetti

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
تصمیم بگیرین سفارش بدید
مسابقه آواتار و امضا هم داریم

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
پیشنهاد می کنم بعد از ماه رمضون مسابقه ها رو بذارین تا شلوغ تر بشه .

(1396 خرداد 31، 12:14)smwarrior نوشته است:
(1396 خرداد 31، 0:06)می توانم نوشته است: چه جشنی سفارش میدی؟ Confetti

گود بای پارتی واسه سربازای کانون چطوره؟ 4chsmu1

سلام
من احتمالا آبان اعزام میشم
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
 سپاس شده توسط