امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

حالا اصلا بگو کدوم تاپیک هست که خیلی خوبه و برات کمکه و دوست داری زنده شه
تا بعد بری و کلنگشو بزنی

پ.ن مراجعه شود به اقای اراده در تاپیک عملیه ذکر به نیت ترک  4chsmu1

[تصویر:  nasimhayat.png]
(1397 تير 18، 0:16)می توانم نوشته است: حالا اصلا بگو کدوم تاپیک هست که خیلی خوبه و برات کمکه و دوست داری زنده شه
تا بعد بری و کلنگشو بزنی

پ.ن مراجعه شود به اقای اراده در تاپیک عملیه ذکر به نیت ترک  4chsmu1

تاپیک خاصی نیست 1کلا همه ی تاپیک هایی ک بقیه فعالیت دارند منم از مطالبش استفاده میکنم هرچند ک فعالیتی نداشته باشم1
البته ناگفته نماند ک پاتوقم دردو دل و شبانه و اورژانسه1
اما ب طور کلی سرگرمی ها خوبن ک بدون استفاده موندن و کتابخوانی ک فعالیتش کمه1وبقیه چیزها ک دقت نکردم 53258zu2qvp1d9v
(1397 تير 18، 0:01)atrisa نوشته است:
(1397 تير 17، 23:41)می توانم نوشته است:
(1397 تير 17، 13:55)atrisa نوشته است: دوستان عزیز خارج از پست های جدید و جشن و اینا....لطفا ی فکری ب حال کانون بکنید..میدونم همه مشغول هستین اما ی سر ب کانون بزنید ن فقط برای اعلام وضعیت یا دردو دل و یا ی نگاه و جواب..کلی تاپیک هست ک همه شون خاک خوردن..سوت و کور شده و آدم اصلا دلش نمیخواد بیاد..
پ ن:این مشکل پیام ها رو مسئولش کیه؟؟؟ 65 Smiley-face-whistle-1

فکر کن تو خودت مسئولشی
هر تاپیکی که واقعا به دردت میخوره دست بگیر و زنده ش کن

زندش کنم؟؟؟؟
عزیز دلم من امروز همه شونو نگاه کردم تنهایی نمیشه ک .....ی مرده رو ی نفر نمیتونه نده کنه ک..
تابستون هستش و آدم حداقل ک میتونه روزی شبی ی نیم ساعتی سر بزنه...تورو خدا نرین تو عمق واقعیت ها و غرق نشین تو مشکلات...همتون مشغولین درسته اما تنها نذارین مارو..چون نیاز داریم..از صبج کانونم و فقط چند نفر سرزدن و ی چند جارو سر زدن و رفتن Smiley-face-whistle-1Vamonde

آقایان رامین.ارمین.دریفت.شازده کوچولو .امید24.هادی.انجینر.تواب.یوسف.toby
خانم ها چیکا.رضوانه.مژگان.کویین وعزیزان دیگری ک اصلا نمیبینمشون:(  2323
این چند روزو منم.اقای عاشق و محمد رضا ها و گهگاهی ی مورد اورژانسی37

بیخیال من برم گردگیری کانون  Hanghead Khansariha (7) Gig Gig  Smiley-face-cool-2

ای بابا!

دست روی دل ما نذارید که خونه آتریسا خانم

این دور نسیم حیات یه نفرم مسابقه گروهی ثبت نام نکرده.

به کجا داریم می ریم؟؟؟؟؟؟
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

(1397 تير 18، 0:01)atrisa نوشته است:
(1397 تير 17، 23:41)می توانم نوشته است:
(1397 تير 17، 13:55)atrisa نوشته است: دوستان عزیز خارج از پست های جدید و جشن و اینا....لطفا ی فکری ب حال کانون بکنید..میدونم همه مشغول هستین اما ی سر ب کانون بزنید ن فقط برای اعلام وضعیت یا دردو دل و یا ی نگاه و جواب..کلی تاپیک هست ک همه شون خاک خوردن..سوت و کور شده و آدم اصلا دلش نمیخواد بیاد..
پ ن:این مشکل پیام ها رو مسئولش کیه؟؟؟ 65 Smiley-face-whistle-1

فکر کن تو خودت مسئولشی
هر تاپیکی که واقعا به دردت میخوره دست بگیر و زنده ش کن

زندش کنم؟؟؟؟
عزیز دلم من امروز همه شونو نگاه کردم تنهایی نمیشه ک .....ی مرده رو ی نفر نمیتونه نده کنه ک..
تابستون هستش و آدم حداقل ک میتونه روزی شبی ی نیم ساعتی سر بزنه...تورو خدا نرین تو عمق واقعیت ها و غرق نشین تو مشکلات...همتون مشغولین درسته اما تنها نذارین مارو..چون نیاز داریم..از صبج کانونم و فقط چند نفر سرزدن و ی چند جارو سر زدن و رفتن Smiley-face-whistle-1Vamonde

آقایان رامین.ارمین.دریفت.شازده کوچولو .امید24.هادی.انجینر.تواب.یوسف.toby
خانم ها چیکا.رضوانه.مژگان.کویین وعزیزان دیگری ک اصلا نمیبینمشون:(  2323
این چند روزو منم.اقای عاشق و محمد رضا ها و گهگاهی ی مورد اورژانسی37

بیخیال من برم گردگیری کانون  Hanghead Khansariha (7) Gig Gig  Smiley-face-cool-2

65 Hanghead
نذر کرده ام    یک روزی که خوشحال تر بودم    بیایم و بنویسم که   زندگی را باید با لذت خورد

که ضربه های روی سر را باید آرام بوسید   و بعد لبخند زد و دوباره با شوق راه افتاد

یک روزی که خوشحال تر بودم  می آیم و می نویسم که     این نیز بگذرد

مثل همیشه که همه چیز گذشته است و   آب از آسیاب و طبل طوفان از نوا افتاده است

یک روزی که خوشحال تر بودم   یک نقاشی از پاییز میگذارم ,

که یادم بیاید زمستان تنها فصل زندگی نیست   زندگی پاییز هم می شود , رنگارنگ , از همه رنگ ,

یک روزی که خوشحال تر بودم   نذرم را ادا می کنم

تا روزهایی مثل حالا   که خستگی و ناتوانی لای دست و پایم پیچیده است

بخوانمشان     و یادم بیاید که

هیچ بهار و پاییزی بی زمستان مزه نمی دهد

و                                                           هیچ آسیاب آرامی بی طوفان

منگر به هر گدایی که تو خاص از آن مایی   مفروش خویش ارزان که تو بس گرانبهایی

Khansariha (89)
جهت بازی با روح و روان کسانی ک لحظه ای میان کانون و میرن و مارو تنها گذاشتن Smiley-face-whistle-1 Smiley-face-whistle-1Smiley-face-whistle-1
(منکه وقتی دیدمش هوش از سرم پرید....ببخشید 4chsmu1)
[تصویر:  16761272-826abb7e39cfd59907f37220d8db7bee-l.jpg]
سلام
امیدوارم حالتون خوب باشه
یک نفر میتونه روشن توضیح بده چرا امکان یادداشت حذف شده؟
: )
Just Do "THE RIGHT THING" H
#طنز_تلخ ✋ شخصی میگفت اکثر معلمان ایرانی عاقبت به خیرند. گفتم چطور ؟ گفت وقتی به بازنشستگی میرسند اگه ازشون بپرسی که : خونه ی شخصی داری ؟ میگن خیر ... ماشین مدل بالا داری ؟ میگن خیر ... دخترت را شوهر دادی ؟ میگن خیر ... پسرت را داماد کردی ؟ میگن خیر ... مکه یا سفر خارجی رفتی ؟ میگن خیر و ... واقعا درست میگن که معلم های ایرانی عاقبت به « خیر » اند ❤
دقیقا1زندگی ما
سلام
(1397 تير 19، 15:09)atrisa نوشته است: جهت بازی با روح و روان کسانی ک لحظه ای میان کانون و میرن و مارو تنها گذاشتن Smiley-face-whistle-1 

خانم آتریسا از این کارها نکنید با ما.  Swear1
من به گردو حساسیت داریم. باقیش رو می تونم تماماً استفاده کنم.   4chsmu1

(1397 تير 19، 15:46)Hamed6 نوشته است: سلام
امیدوارم حالتون خوب باشه
یک نفر میتونه روشن توضیح بده چرا امکان یادداشت حذف شده؟
حامد جان امیدوارم حال تو هم خوب باشه
امکان یادداشت حذف نشده. دچار مشکل فنی شده و متاسفانه علی رغم کارهای صورت گرفته هنوز درست نشده.  53258zu2qvp1d9v 
و
فکر کنم با این وضع که ما جلو میریم کلاً همه مون عاقبت به "خیر" شیم.  22 

شب تون به خیر و نیکی.  303
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

نقل قول: فکر کنم تا الان هم می توانم خانم آزمون شون رو دادن؛ هم قاصدک.
بیان ببینیم چه کردن.  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

سلام
ممنون که به فکرم بودی . داداش خوب Khansariha (18)
ازمون خیلی خوب بود .. نسبت به اون چیزی که فکر می کردم خیلی بهتر بود..
تخصصی ها رو نخونده و با اتکا به دانش خودم فکر می کنم بالای 50 زدم .. ( حالا کم و بیش )
ولی خدا نگذره از کسی که عمومی ها رو طراحی کرده بود Swear1
سوالای هوشش خیلی جالب و پدر در بیاد طراحی شده بود  4chsmu1  تقریبا صفر زدم 4chsmu1 
سوالای ریاضی و هندسش که اصلا کار نکرده بودم . خالی گذاشتم ..
ادبیاتش انصافا خوب بود . همچنین اطلاعات عمومیش .. یه نکنه جالبی که اطلاعات عمومی برام داشت این بود که دیدم مطالعات متفرقه ای که داشتم آخر به درد یه جایی خورد 4chsmu1
سوالای دینیش نیاز به مطالعه کتاب داشت .. اگر خونده بودم شاید 100 میزدم ..
انگلیسی عمومیش فکر می کنم نزدیک به 100 زدم .. Khansariha (129) دیگه ناسلامتی باید دیگه اینو بزنیم ..
ردینگش بچه بازی بود 4chsmu1
یه نکته مثبتی که این آزمون داشت این بود که عربی نداشت 22  سخته .. کمر آدم رگ به رگ میشه ..

حالا گذشته از این تفاسیر من در صورت قبولی هم نمی تونم استخدام بشم ..  صرفا هدفم آشنایی بود که خیلی هم خوب بود و به هدفم رسیدم ..
شد یه تجربه خوب ... و ان شالله من در سال های آینده با کمک خدا و تلاش زیاد این آزمون رو قبول میشم Khansariha (69) . این اولین گام بود در جهتش .. گام هایی در پیش داریم ...

بازم ممنون..
برام دعا کن ..
یاعلی 53
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
(1397 تير 20، 13:04)قاصدک نوشته است:

سلام
تخصصی ها رو نخونده و با اتکا به دانش خودم فکر می کنم بالای 50 زدم .. ( حالا کم و بیش )
سوالای هوشش خیلی جالب و پدر در بیاد طراحی شده بود  4chsmu1  تقریبا صفر زدم 4chsmu1 
ادبیاتش انصافا خوب بود . همچنین اطلاعات عمومیش .. یه نکنه جالبی که اطلاعات عمومی برام داشت این بود که دیدم مطالعات متفرقه ای که داشتم آخر به درد یه جایی خورد 4chsmu1
انگلیسی عمومیش فکر می کنم نزدیک به 100 زدم .. Khansariha (129) دیگه ناسلامتی باید دیگه اینو بزنیم ..
یه نکته مثبتی که این آزمون داشت این بود که عربی نداشت 22  سخته .. کمر آدم رگ به رگ میشه ..

حالا گذشته از این تفاسیر من در صورت قبولی هم نمی تونم استخدام بشم ..  صرفا هدفم آشنایی بود که خیلی هم خوب بود و به هدفم رسیدم ..
شد یه تجربه خوب ... و ان شالله من در سال های آینده با کمک خدا و تلاش زیاد این آزمون رو قبول میشم Khansariha (69) . این اولین گام بود در جهتش .. گام هایی در پیش داریم ...

بازم ممنون..
برام دعا کن ..
یاعلی 53

ما شاء الله قاصدک
پس با این حساب، سال دیگه حتما می ترکونی 317
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

(1397 تير 20، 13:04)قاصدک نوشته است:

سلام

بازم ممنون..
برام دعا کن ..
یاعلی 53

سلام. 49-2
این ازمونه چی بود اصلا؟  Hanghead
در هر صورت موفق باشید Khansariha (69)
هوا انقدر گرمه  وقتی از خواب پا میشیم ...
 سپاس شده توسط
رفقا کسی در مورد شرکت بیز اطلاعی داره ؟
 سپاس شده توسط
سلام دادا
نظر شخصی : اگه میخوای نتورک مارکتینگ مشغول شی ; اصلا پیشنهاد نمیکنم. خروجی که من از این موضوع گرفتم یک کلمه ی من در اوردی عربی+  فرانسویه = استحماریزاسیون
این تو هم میتونی یه نگاه بندازی => بیز
 سپاس شده توسط
(1397 تير 23، 16:14)AufBau نوشته است: سلام دادا
نظر شخصی : اگه میخوای نتورک مارکتینگ مشغول شی ; اصلا پیشنهاد نمیکنم. خروجی که من از این موضوع گرفتم یک کلمه ی من در اوردی عربی+  فرانسویه = استحماریزاسیون
این تو هم میتونی یه نگاه بندازی => بیز

اره خونده بودم 
ولی خیلی ارمانگرا حرف میزنن 
ولکنم هم نیستن  God
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان