امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

کاش قبل خراب شدن پیام پروفایلها، بقیه متنهای بنده ی مهربون خدا رو مثل مطالب زیر برمیداشتم:
خدایی داریم که به ما دستور داده اول هر کارتون همیشه باید بگید «به نام خداوندبخشنده و بخشایشگر»
چطور ممکنه همچین دستوری بده و بخشنده نباشه؟
خدا تو قران می گه: 
الزمر
قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُ
ﺑﮕﻮ : ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ [ ﺑﺎ ﺍﺭﺗﻜﺎﺏ ﮔﻨﺎﻩ ] ﺑﺮ ﺧﻮﺩ ﺯﻳﺎﺩﻩ ﺭﻭﻱ ﻛﺮﺩﻳﺪ ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ ، ﻳﻘﻴﻨﺎً ﺧﺪﺍ ﻫﻤﻪ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻰ  ﺁﻣﺮﺯﺩ ; ﺯﻳﺮﺍ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ ;(٣٥) 
همینطور می گه:
الفرقان
إِلَّا مَن تَابَ وَآمَنَ وَعَمِلَ عَمَلًا صَالِحًا فَأُولَٰئِكَ يُبَدِّلُ اللَّهُ سَيِّئَاتِهِمْ حَسَنَاتٍ وَكَانَ اللَّهُ غَفُورًا رَّحِيمًا
ﻣﮕﺮ ﺁﻧﺎﻥ ﻛﻪ ﺗﻮﺑﻪ ﻛﻨﻨﺪ ﻭ ﺍﻳﻤﺎﻥ ﺁﻭﺭﻧﺪ ﻭ ﻛﺎﺭ ﺷﺎﻳﺴﺘﻪ ﺍﻧﺠﺎم ﺩﻫﻨﺪ ، ﻛﻪ ﺧﺪﺍ ﺑﺪﻱ ﻫﺎﻳﺸﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺧﻮﺑﻲ ﻫﺎ ﺗﺒﺪﻳﻞ ﻣﻰ  ﻛﻨﺪ ; ﻭ ﺧﺪﺍ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ .
--------
یه قانون توی دین ما هست که می گه: "لیس للانسان الا ما سعی(قرآن کریم) انسان جز تلاشی که می کند هیچ ندارد" بر اساس این قانون، همه افراد بر اساس تلاششون سنجیده می شن، نه بر اساس عملشون!
--------
 کسانی که توبه می کنند، و عمل صالح انجام می دن، خدا گناهانشون رو تبدیل به حسنات می کنه. قطعا این که آدم بسیار گناهکاری بخواد توبه کنه بشدت کار سختیه؛ پس تلاش بسیار شدیدی می خواد. همین تلاش شدید نشون می ده ممکنه از خیلی از عابدهای معمولی جایگاهش بالاتر باشه!
--------
گه عهدشکنیش از سر دشمنی و عناد باشه، قطعا لایق بدترین هاست
بماند که آنچنان خدایی داریم که می گه من همین آدم هم اگه پشیمون شه می بخشمش!
حتی اوضاع از این هم پیچیده تر می شه، وقتی خدا توی قرآن می گه " ان الله یحب التوابین؛ خدا توبه کاران را دوست دارد"
فکرشو بکنید! خدا می گه من دوستشون هم دارم...!!!!
--------
از خودش بخواید کمکتون کنه بشناسیدش... متاسفانه به ما خدا رو درست معرفی نکردن، خدای ما اونقدر صفات زیبایی داره که بعیده کسی خدا رو درست بشناسه و عاشقش نشه...
--------
[تصویر:  Untitled_2.png]
ثواب خواندن رو هدیه کنید به...... التماس دعا
پ ن:اجبار برای همه  Khansariha (58) Khansariha (58) Cowboypistol 16 Smiley-face-whistle-1
[تصویر:  16172986-1370-l.jpg]
جهت بازی با روح و روان کسانی ک لحظه ای میان کانون و میرن(تصویر3)
[تصویر:  16772081-5816-l.jpg]
نمیتونم نگم انقدری که این آبدوغ خیار با روح وروان من بازی کرد اون فسنجون ولوبیاپلو بازی نکرد  Hanghead
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
خداروشکر من هروقت اومدم کانون یه چی قبلش خورده بودم که این عکسا تاثیری روم نذاشت Gigglesmile
سلام.
من میخوام توی مسابقه گروهی شرکت کنم.
کسی میتونه بهم بگه چطوری؟
تاریخ شروع دوباره: ۱شعبان٫ ۱۳ اسفند ٫ 4March
تاریخ پایان مبارزه با گرگ درون: تا آخرین نفسی که میاد ، میره و بعدش دیگه نمیاد.
«هیچ چیز مهم تر از خدا نیست»
سلام جناب توربو مسابقه گروهی توی گروه های پاکی رهروان و نسیم حیات برگزار میشه رهرودن مال اقایون و نسیم حیات مال خانم هاست البته فک نکنم این دوره بشه دیگه ثبت نام کرد ایشالله برا دوره بعد
(1397 تير 29، 21:20)majid78 نوشته است: سلام جناب توربو مسابقه گروهی توی گروه های پاکی رهروان و نسیم حیات برگزار میشه رهرودن مال اقایون و نسیم حیات مال خانم هاست البته فک نکنم این دوره بشه دیگه ثبت نام کرد ایشالله برا دوره بعد

هعی....:/ بازم دیر شد!
حالا ثبت نام دوره ها کی شروع میشه؟
نمیدونم والا از مسئولین باید پرسید ولی اگه موافقی بیا باهم ی مسابقه دو نفره بزاریم ببینیم کدوممون مستونیم مدت زمان بیشتری پاک بمونیم؟
 سپاس شده توسط
سلام به همه

من خیلی ترشی گل کلم دوست دارم
49-2

شما رم دوست دارم البته

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
من جمیعا شرمنده ی همه هستم و میدونم کارم زشته اما تنها چیزیه ک باعث شده دوستانم برامون تایپ کنند خب Confetti Confetti Confetti 302 302
 سپاس شده توسط
سلام
جای شما خالی؛ ما هم چند روز پیش سر کار، همکاران ترتیب آب دوغ خیار دادن و ما هم مشمول رحمت شدیم.  4chsmu1
حقیقتش غذاهای سرد این مدلی رو خیلی نمی پسندم اما برای تنوع خوبه.  Khansariha (69)

خانم آتریسا
تصاویر روح و روان داره سریالی میشه. چند قسمته؟  4chsmu1
خداقوت  303
و
آهنگی که خواسته بودید رو من دیر رسیدم که بذارم. عذر می خوام.  53
فقط تو گذاشتن آهنگ هم دقت کنیم که سایت با بچه های بالا مشکل پیدا نکنه.  4chsmu1

خانم می توانم من هم عاشق ترشی گل کلم می باشم.
یه زمانی دیوانه ترشی قارچ بودم.
جدیداً به سیرترشی رسیده.  4chsmu1

توربو عزیز خوش اومدی.
مسابقه جدید احتمالا باید یک ماه دیگه باشه.
فعلا تو مسابقات فردی و گروه های ترک مشغول باش ان شاءالله به مسابقه گروهی هم میرسی.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1397 تير 30، 18:13)آرمین نوشته است: سلام
جای شما خالی؛ ما هم چند روز پیش سر کار، همکاران ترتیب آب دوغ خیار دادن و ما هم مشمول رحمت شدیم.  4chsmu1
حقیقتش غذاهای سرد این مدلی رو خیلی نمی پسندم اما برای تنوع خوبه.  Khansariha (69)

خانم آتریسا
تصاویر روح و روان داره سریالی میشه. چند قسمته؟  4chsmu1
خداقوت  303
و
آهنگی که خواسته بودید رو من دیر رسیدم که بذارم. عذر می خوام.  53
فقط تو گذاشتن آهنگ هم دقت کنیم که سایت با بچه های بالا مشکل پیدا نکنه.  4chsmu1

خانم می توانم من هم عاشق ترشی گل کلم می باشم.
یه زمانی دیوانه ترشی قارچ بودم.
جدیداً به سیرترشی رسیده.  4chsmu1

توربو عزیز خوش اومدی.
مسابقه جدید احتمالا باید یک ماه دیگه باشه.
فعلا تو مسابقات فردی و گروه های ترک مشغول باش ان شاءالله به مسابقه گروهی هم میرسی.  Khansariha (18)
 سلام آقا آرمین..تصمیم دارم مثل فیلم های ترکیه جلو برم....مثلا (ب قول مامانم)خدا توفیق بده میخوام ی 300قسمتی از این عکس ها داشته باشیم..فقط میترسم دوستانم ناراحت شن ب خاطرهمین  با وقفه میزارم 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v
آهنگ هم نخواستیم Hanghead اما ن ...میشه گهگاهی از اون آهنگ های آنلاینتون بزارین؟؟حالا هرکدوم از تاپیک ها ک شد ..من بلد نیستم..اون آهنگ و ک گذاشته بودین من چند بار ک بی حوصله اومدم شبانه ب طور خودکار پخش میشد و خیلی عالی بود کلا..
ی سوال پیش میاد اینجا؟؟ترشی قارچ 17 17 17
البته ترشی گیلاس هم سواله خودش 40 40 39 39 39
پ ن:دوستان ی سوال از همه:من عکس میزارم کسی اذیت میشه؟؟؟؟کلا میگم....چون من تازگی ها تو هر تاپیکی ک فعالیت میکنم عکس هم میزارم ب خاطر همین Khansariha (56) Khansariha (56)
 سپاس شده توسط
سلام خانم آتریسا
اتفاقا عکساتون فضای کانون را شاد و پرانرژی میکنه
من که خیلی خوشم میاد Thankyou
53
 سپاس شده توسط
(1397 تير 29، 22:20)majid78 نوشته است: نمیدونم والا از مسئولین باید پرسید ولی اگه موافقی بیا باهم ی مسابقه دو نفره بزاریم ببینیم کدوممون مستونیم مدت زمان بیشتری پاک بمونیم؟

سلام.از اینکه دیر پاسخ دادم عذر میخوام.موافق مسابقه هستم... شرایطش چطوری باشه؟
چند روزی؟

سلام به همه
من یه انتقادی دارم...به گروه نسیم حیات.
ابتدای انجمن نوشتین چت ممنوعه...مثل انجمن شبانه روزی نباید باشه.
بعدش معنی این پستای اخر چیه اخه؟
میدونم فضا باید گرم وصمیمی باشه....وحتما خواهرام توی گروه برای همین مورد دارن تلاش میکنن.
ولی ازین گرمی ....وقتی مشکلی حل نشه...درست مثل اینکه وقتمون تلف بشه!
من بابت حل مسئله و مشورت کردن اونجا میام.اما انگار هیچ کس نیس مشورت بده.کم سر میزنن؟....نمیدونم؛شایدم مشکل از نحوه پرسیدن منه....با این حال امیدوارم اینجا دیگه مشورت بدید!)

فکر نمیکنم ایرادی داشته باشه سوالمو اینجا بپرسم(هرچند سرپرست مسابقه ده روزه گفتن نسیم حیات بپرسم...که پرسیدم ولی کسی جواب متقاعد کننده ای نداد!)
---»درمورد نوشتن برنامه ترکم سوال داشتم.
چه مواردی باید داخل برنامه باشه؟
چه چیزایی باید رعایت کنم؟
ملزومات ده روز اینده چیه؟؟
و در اخر اون چیزایی که توی سه سوال قبل پرسیدم رو چطوری منظم کنم؟(چک لیست اقای اراده رو دیدم....ولی ایا چک لیست داشتن موجب رهایی و بی نظمی نمیشه؟ تا وقتی که خودمون رو مجبور به انجام کار تا یه ساعت مشخص نکنیم؟)

پ.ن*یکم بیشتر توضیح دادم درمورد سوالم ...ایشالا این دفعه واضح تر پرسیده باشم.

خواهرام.اگر انتقادم ناراحتتون کرد عذر خواهی میکنم.ولی گمان کنم گفتنش از نگفتنش خیلی بهتره.ایشالا گروه های ترک  موثر تر واقع بشن.

یا علی علیه السلام

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان