امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

تو این پست تازه درباره ی این نوشتم که پ.و.رن چطور میتونه آدم ها رو منزوی کنه.

https://www.ktark.com/Thread-%D9%85%D8%B...#pid474441
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
اینم برای دوستانی ک از صبحانه ۵ صبح جا موندن 4fvfcja Kool

[تصویر:  r6fb_adamaxoi_b7ql5qkpukk_2220441278383317668_1.gif]
(1398 دي 25، 10:07)atrisa نوشته است: اینم برای دوستانی ک از صبحانه ۵ صبح جا موندن 4fvfcja Kool

می ترسم بخورم.ممکنه پرنده ها خرابکاری کنن رو لقمه 4chsmu1

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
(1398 دي 25، 10:20)پشتکار نوشته است:
(1398 دي 25، 10:07)atrisa نوشته است: اینم برای دوستانی ک از صبحانه ۵ صبح جا موندن 4fvfcja Kool

17 23 106  
صبحانه کنار دریا هم مشکل خاص خودش و داشته Khansariha (13)
آقای پشتکار تمام حس خوبِ این پست و با نقل قول شما پر شد Khansariha (13)
(1398 دي 25، 10:24)atrisa نوشته است:
(1398 دي 25، 10:20)پشتکار نوشته است:

17 23 106  
صبحانه کنار دریا هم مشکل خاص خودش و داشته Khansariha (13)
آقای پشتکار تمام حس خوبِ این پست و با نقل قول شما پر شد Khansariha (13)

به دنیای تاریک پشتکار خوش اومدی  4chsmu1 
تو بشقاب رو نگاه کن.به نظر میاد کلی خرابکاری کردن روش. Swear1
درضمن تو این سرما کی می ره کنار دریا.میشینیم تو خونه کنار بخاری.  22

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

مدیر کل بیاد من شکایت تمام اعضای کانون و میبرم پیشش.آقا صبحانه ب این خوبی،شیکی،لاخچری،بعد شما میگین کنار بخاری Swear1 اصلا ب این صبحانه دست نزنین ها.برین همون چایی شیرین و نون بربری از چندروز پیش مونده رو رو بخاری گرم کنین  Khansariha (58)

پ ن:بعد از مدت ها تو شبانه فعالیتتون و دیدم،خوش اومدین 53
پ ن۲:باشد ک اعضای دیگرر کانون ک قهر کردن،کلاس میذارن،افتخار نمیدن،وقت ندارن برای شبانه،حوصله مون و ندارن و غیره 53258zu2qvp1d9v بیان شبانه فعالیت کنن 65
کاش خود مدیر کل بیاد تیر باری ی عالمه نقل قول بزنه شادمون کنه Hanghead
پ ن۳:دیروز دنبال ی پستی بودم تو تاپیک میز گرد و ۳ تا بحث اساسی دیدم ک از جمع الان فکر کنم فقط سها خانم و آقای مجاهد ب خاطر داشته باشن اون روزهارو.چون فقط این دوتا عزیزرو اسمشون و دیدم: )
خیلی دلم میخواست ک کاش و ای کاش وقتم آزاد بود و مغزم بدون فکر تا اون بحث هارو مطرح میکردیم و نظرات الان و با سال ۹۰ تا ۹۳ ک خیلی چیزها متفاوت بود در مورد مشکلات ثابت مقایسه میکردیم.
کاش آقای علیرضا۶۸ ،آقای پرشان،تنها،باران و خیلی های دیگه ک پست هاشون خیلی جالب توجه هست بازم کنارمون بودن Hanghead
به روح پر فتوح حضرت امام قسم , اگه امریکا بدونه ما توانایی خلق  این همه روحیه رو با امکانات جزیی داریم  خودش تا مرزهای بین المللی عقب نشینی میکنه. 
ابجی شقایق چرا رفت؟ من دیگه نمیخوام زنده بمونم, مگه نشنیدین که میگن تا شقایق هست زندگی باید کرد. حالا که نیست تکلیف چیه 106 4
امیدوارم هر چه زودتر برگردی ما خصوصا من دوستت داریم. من قول میدم تو کارها کمکت کنم دست تنها سخته.
نوشابه دیدم دلم نوشابه خواست برم دم مغازه جواد کله کج یه نوشابه بگیرم 4
(1398 دي 25، 12:33)atrisa نوشته است: مدیر کل بیاد من شکایت تمام اعضای کانون و میبرم پیشش.آقا صبحانه ب این خوبی،شیکی،لاخچری،بعد شما میگین کنار بخاری Swear1 اصلا ب این صبحانه دست نزنین ها.برین همون چایی شیرین و نون بربری از چندروز پیش مونده رو رو بخاری گرم کنین  Khansariha (58)

پ ن:بعد از مدت ها تو شبانه فعالیتتون و دیدم،خوش اومدین 53
پ ن۲:باشد ک اعضای دیگرر کانون ک قهر کردن،کلاس میذارن،افتخار نمیدن،وقت ندارن برای شبانه،حوصله مون و ندارن و غیره 53258zu2qvp1d9v بیان شبانه فعالیت کنن 65
کاش خود مدیر کل بیاد تیر باری ی عالمه نقل قول بزنه شادمون کنه Hanghead
پ ن۳:دیروز دنبال ی پستی بودم تو تاپیک میز گرد و ۳ تا بحث اساسی دیدم ک از جمع الان فکر کنم فقط سها خانم و آقای مجاهد ب خاطر داشته باشن اون روزهارو.چون فقط این دوتا عزیزرو اسمشون و دیدم: )
خیلی دلم میخواست ک کاش و ای کاش وقتم آزاد بود و مغزم بدون فکر تا اون بحث هارو مطرح میکردیم و نظرات الان و با سال ۹۰ تا ۹۳ ک خیلی چیزها متفاوت بود در مورد مشکلات ثابت مقایسه میکردیم.
کاش آقای علیرضا۶۸ ،آقای پرشان،تنها،باران و خیلی های دیگه ک پست هاشون خیلی جالب توجه هست بازم کنارمون بودن Hanghead
برو شکایت کن.آدم که نکشتم. Swear1
من میرم هر روز نون تازه میارم.تو شان ما نیست نون چند روزه پیش مونده رو گرم کنیم و بخوریم Kool

(1398 دي 25، 13:03)PlaSmA نوشته است: به روح پر فتوح حضرت امام قسم , اگه امریکا بدونه ما توانایی خلق  این همه روحیه رو با امکانات جزیی داریم  خودش تا مرزهای بین المللی عقب نشینی میکنه. 
ابجی شقایق چرا رفت؟ من دیگه نمیخوام زنده بمونم, مگه نشنیدین که میگن تا شقایق هست زندگی باید کرد. حالا که نیست تکلیف چیه 106 4  
امیدوارم هر چه زودتر برگردی ما خصوصا من دوستت داریم. من قول میدم تو کارها کمکت کنم دست تنها سخته.
مگه نمیدونی.زنان ما زنان روزهای سختن.از تو جیب دوستاشون دزدکی کارت برمی دارن 45
به به.می بینم که رقیب عشقی پیدا شده.اگه یه بار دیگه سر کوچه شقایق اینا پیدات بشه پات رو قلم می کنم Swear1

جواد کله کج رو خوب اومدی Khansariha (13)

(1398 دي 25، 13:03)PlaSmA نوشته است: به روح پر فتوح حضرت امام قسم , اگه امریکا بدونه ما توانایی خلق  این همه روحیه رو با امکانات جزیی داریم  خودش تا مرزهای بین المللی عقب نشینی میکنه. 

مهم ترین اصل اینه آقای آفبا،خلق حداکثر روحیه با حداقل امکانات  Khansariha (69) برای شاد بودن تو کانون کلمات کفایت میکنه.برای شاد بودن تو دنیا لبخند : ) بیخیال امریکا و اخبار و جنگ و تهدید^_^ راستش ی هفته ست از تمام اخبار داخلی خارجی و مجازی ها دوری میکنم و این برای من ی قدم مثبت بوده 49-2

شقایق برمیگرده: )من مطمئنم برمیگرده..کی میتونه از کانون دل بکنه؟!آقای آفبا ب موضوع خوبی اشاره کردن 39 نکته ی قابل توجهیه 23

جواد کله کج 17
(1398 دي 25، 13:15)پشتکار نوشته است: برو شکایت کن.آدم که نکشتم. Swear1
من میرم هر روز نون تازه میارم.تو شان ما نیست نون چند روزه پیش مونده رو گرم کنیم و بخوریم Kool

اصلا من خرج اون صبحانه لاخچری رو داده بودم،پولامو بیارین 20  

نون تازه؟؟؟ 39 65 

(1398 دي 25، 14:06)آبـی نوشته است: #فعالیت
یکی از بچه‌ها چند روز پیش این دل‌نوشته با عنوان "محسن بزن جلو" رو برام فرستاد  Khansariha (13) 53258zu2qvp1d9v  
اگه دلتون گرفته‌ست توصیه می‌کنم حتما حتما بخونیدش 
65

ممنون از فعالیتتون Gol

برم ب کارهام برسم Khansariha (66) ،شبانه خدارو شکر چراغش روشنه و ب یاری دوستان عالی تر از همیشه 49-2
الهی ک حال همه ی عزیزان کانونی،حتی اونایی ک قهرن،حوصله ندارن،لحظه ای میان و میرن،مشغولن خیلی خیلی خوب باشه*_*
دلتون غم نداشته باشه: )
روز و روزگارتون خوش  53
بچه ها
خواستم یه چیزی بگم که کلی به خودم انرژی میده

"بسان رود كه در نشيب دره سر به سنگ ميزند
رونده باش
اميد هيچ معجزي ز مرده نيست
زنده باش"

49-2 studsmatta
راستی کلی با پیاماتون خندیدم و انرژی گرفتم مررسی 128fs318181
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
[تصویر:  images?q=tbn%3AANd9GcSx_GMJdaqRXpwd8qwBJ...XvNcT29ZAz]
خیر رسیده آقای پشتکار رفتن نانوایی برامون نون بربری خریدن اوردن. 
نان داغ صبحانه خوشمزه 
اونم کله پاچه
[تصویر:  images?q=tbn%3AANd9GcRqUP_XKJOz2D3cjjki9...KMYPOKjQmB]
خودم خریدماااا، البته دیدم کنار نون بربریااا پول بود فهمیدم اقای پشتکار پول صبحونه رو هم بهمون داده 
البته امیدوارم اینطور بوده باشه. بهرحال دستتون درد نکنه
[تصویر:  Untitled_2.png]
(1398 دي 26، 5:59)مهرخدا نوشته است: [تصویر:  images?q=tbn%3AANd9GcSx_GMJdaqRXpwd8qwBJ...XvNcT29ZAz]
خیر رسیده آقای پشتکار رفتن نانوایی برامون نون بربری خریدن اوردن. 
نان داغ صبحانه خوشمزه 
اونم کله پاچه
[تصویر:  images?q=tbn%3AANd9GcRqUP_XKJOz2D3cjjki9...KMYPOKjQmB]
خودم خریدماااا، البته دیدم کنار نون بربریااا پول بود فهمیدم اقای پشتکار پول صبحونه رو هم بهمون داده 
البته امیدوارم اینطور بوده باشه. بهرحال دستتون درد نکنه

اشتباه به عرضتون رسوندن.من فقط نون لواش می خرم. Khansariha (13) 
از کله پاچه متنفرم. Shy 
چرا اون پولارو برداشتی؟ Swear1 اونا پول کثیف بود.دزدی کرده بودم. Swear1 
الان دارین لقمه حروم می خورین 4fvfcja

سلام.خوبین؟؟
چخبرا خوش میگذره؟؟

میگم<موری/ 40 روز خوب>

خب منم باید برم دوباره تا 3 هفته دیگه مرخصی پایان دوره>
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
بچه ها دلااام.
دیشب خونه رفیقم بودم دور هم درس بخونیم, تموم که شد فیلم ممل امریکایی رو گذاشت کلی خندیدم , و تند و تند اونجایی که دایی ممل میگفت بابا ما دزد نیستیم اومدیم چند تا فرش اضافه تون رو ببریم یادم میاد  Khansariha (13) Khansariha (13)Khansariha (13) Khansariha (13)
[تصویر:  images_1_.jpg]
وایییییی دلم. 
عکس داییش رو نداشتم بذارم 4

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان