امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1399 فروردين 19، 0:18)رامین. نوشته است: سلام دوستان
در حال حاظر دوتا صندلی داغ نیمه باز داریم
یکی اقای ارمین که هنوز سوالات رو هم جواب ندادن ولی کلا ایشون هیچی از حضورشون تو صندلی داغ قطع امید کردیم
یکی هم خانوم اتریسا که صندلی داغشون نصفه مونده ؛ اگه دوست دارید صندلیشون رو باز کنم سوالاتون رو بپرسین
یا اگه کسی دیگه رو مد نظر دارید بگید که براش صندلی داغ بگیریم  49-2

بنده خدا من ۷۶تا سوال دست نوشته از مدیر کل دارم ،یا باید بیاد رو صندلی داغ جواب بده یا بازم باید جواب بدند 65
خوبه من خودم ب شما پیام دادم پیگیر صندلی داغ مدیر شدم ،شما میخواید من خودم برم رو صندلی ؟ Swear1 65
(1399 فروردين 19، 0:27)atrisa نوشته است:
یکی اقای ارمین که هنوز سوالات رو هم جواب ندادن ولی کلا ایشون هیچی از حضورشون تو صندلی داغ قطع امید کردیم
یکی هم خانوم اتریسا که صندلی داغشون نصفه مونده ؛ اگه دوست دارید صندلیشون رو باز کنم سوالاتون رو بپرسین

بنده خدا من ۷۶تا سوال دست نوشته از مدیر کل دارم ،یا باید بیاد رو صندلی داغ جواب بده یا بازم باید جواب بدند 65
خوبه من خودم ب شما پیام دادم پیگیر صندلی داغ مدیر شدم ،شما میخواید من خودم برم رو صندلی ؟ Swear1 65

مدیرکل صندلی داغش از نوروز 98 بازه
وقتی نمیاد چیکارش کنم زورم هم بهش نمیرسه  Swear1
از همین لحظه هرکس دوست داره بره سوال بپرسه انقدر بپرسین تا روش کم شه و بیاد جواب بده 
در کنار مدیرکل صندلی داغ خانوم اتریسا هم فعال میکنم تا دوتا صندلی داغ همزمان داشته باشیم
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
من تابع نظر  جمعم دوستان
پ ن : وی  پتورا روی سر میکشد و در دلمیگوید جریان چیست... نه منه
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
(1399 فروردين 18، 22:36)رهگذر1 نوشته است: سلام
دوستانی که امشب آمادگی خواندن نماز شب رو دارن تشریف بیارن اینجا

بچه ها چرا این تایپیک اینقدر خلوته نماز شب با این همه فواید دنیا و اُخروی که داره...

رسول خدا صلی الله علیه وآله وسلم فرمودند:  « فإنّ صلاة الیل مِنهاةٌ عنِ الاثم؛ نماز شب انسان را از گناه باز می دارد.»

من هیچ وقت نفهمیدم نماز شب چجوریه
خیلی سخته
چجوری می خوانید
آرامشش از بقیه نماز ها بیشتره؟
Hanghead
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1399 فروردين 19، 1:47)رهگذر1 نوشته است:
(1399 فروردين 19، 1:16)123Sanaz123 نوشته است:
(1399 فروردين 18، 22:36)رهگذر1 نوشته است: سلام
دوستانی که امشب آمادگی خواندن نماز شب رو دارن تشریف بیارن اینجا

بچه ها چرا این تایپیک اینقدر خلوته نماز شب با این همه فواید دنیا و اُخروی که داره...

رسول خدا صلی الله علیه وآله وسلم فرمودند:  « فإنّ صلاة الیل مِنهاةٌ عنِ الاثم؛ نماز شب انسان را از گناه باز می دارد.»

من هیچ وقت نفهمیدم نماز شب چجوریه
خیلی سخته
چجوری می خوانید
آرامشش از بقیه نماز ها بیشتره؟
Hanghead

سلام

نافله شب بنظرم معجزه می کنه

بنده هر وقت توفیق شده و خواندم آرامش را حس کردم...

دقیقا مثل ورزش که اولش متوجه تاثیراتش نمیشی ولی اگه تبدیل به عادت بشه متوجه تاثیرات مثبتش میشی ...

هرچقدر از فواید و عظمت نماز شب بگی کمه...

نماز شب خواندش آسانه مثل نماز صبح، ولی یکی از نمازها یکم قنوتش طولانی تر است... ( البته نماز شب کیفیت های مختلفی داره )

می تونید آموزشش رو تو اینترنت سرچ کنید...

پیشنهاد می کنم اگه توفیق بود حتما بخونید، من هم با نیت ترک گناه میخونم و تاثیرشو دیدم.

موفق باشید.

بی نهایت ممنونم
میخوام برای ترک برم سراغ روزه گرفتن
گفتم نماز شب هم شما میگی یه امتحان کنم شاید آخر هفته خواندم
بی نهایت ممنونم 302
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
من که صندلی داغ آتریسا خانم رو پیدا نکردم کلی سوال دارم 19

و البته از خجالت مدیر کل هم حسابی درمیام Khansariha (51)
[تصویر:  uVwrXF.png]
سلام

(1399 فروردين 18، 17:31)لئا نوشته است: جل الخالق
ملت چه توانایی هایی دارن
بیشترین زمانی که تونستم یکجا بشینم سر جلسه کنکور بود
مجبور بودم می فهمین مجبوووووور
من فک کنم بیش فعالی چیزیم   Shy 

حتی اون موقعی هم که داشتم واسه کنکور میخوندم یه موقعی به خودم می اومدم میدیدم که واقعا نمیتونم دیگه کشش ندارم باید بلندشم یه دوری بزنم ساعتو نگاه میکردم یک ساعت کامل نشده بود Khansariha (13)

من هم عینه روح بی‌قرارم.  4chsmu1 

اصلا یک جا نمی‌تونم بشینم.
کتاب رو در حال قدم زدن می‌خونم. فکر کردن‌هام هم در حال قدم زدن هست.
خیلی دلم می‌خواست تایپ کردن‌هام هم در حال قدم زدن بود. ولی نمیشه با یه دست لپ تاپ دست گرفت و با دست دیگه تایپ کرد. لااقل در توانایی من نیست. 42

البته تو خانواده یکی دو نفر دیگه روح سرگردان عین خودم داریم.
گاهی تو خونه که دیگه خیلی داره شلوغ پلوغ میشه، مسیرهای عبور رو مشخص می‌کنیم تا به همدیگه نخوریم.  4chsmu1
اصن یه وعضی. 42

برای گل روی رامین نقطه هم که شده میرم و سوال‌هام رو جواب میدم.  Khansariha (69)
البته نه الان ها. مثلا از یک هفته دیگه تو برنامه‌ام میذارم که هر چند وقت یکیش رو جواب بدم.  4chsmu1
چقدر خوبم من.  4chsmu1
الان بهت حق میدم کمی (نه زیاد ها) از دستم ناراحت بشی.  4chsmu1

فقط لطفا فعلا تاپیک بسته باشه تا قبلی‌ها رو جواب بدم. بعد در مورد بعدی‌ها به توافق می‌رسیم. khodahafez

من رامین. رو خیلی اذیت کردم.     Hanghead
بهش قول داده بودم که قلبش رو نشکنم و تو مسابقه گیم کانون شرکت کنم. 
ولی بی‌رحمانه از رو قلبش عبور کردم و شرکت هم نکردم.    4chsmu1
نمی‌دونم چرا این اتفاق‌ها هی داره تکرار میشه. vayy 

(1399 فروردين 19، 8:22)atrisa نوشته است: خدایی من صندلی داغ مدیر و دیدم اینطوری شدم 17 
بعد اینطوری کم کم لبخندم نمایان شد 4 
بعد ک فکرهام اومد ب سرم اینطوری 19 
و بعد نهایتا اینطوری 4fvfcja  
چون ی جایی رو پیدا کردم تا تیرباری سوال هام و بپرسم ببینم ۷ماهه چه گذشت،وقایع کانون و از این حرف ها دیگه 4chsmu1 

ممنون که من رو درک می‌کنید.  Hanghead
خدا به من رحم کنه. 42

به‌خاطر محبتی که داشتید صندلی داغ رو ادامه میدم.  303

(1399 فروردين 19، 15:00)karma نوشته است: و البته از خجالت مدیر کل هم حسابی درمیام Khansariha (51)

داداش کارما
بیا و با یه سری توافقات همه چی رو حل کنیم. پنجاه پنجاه.  4chsmu1
راستش من هنوز هم فکر میکنم دلت رو آزردم. (شعرت به‌نظرم خیلی واضح بود و این رو یه مفسر شعر تراز اول مثل من تو همون ثانیه‌های اول می‌فهمه. 4chsmu1 )
نیاز به یه گفتگو برای حل یه سری از مسائل داریم. البته یه گروه حل اختلاف هم کنارمون باشن بد نیست.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1398 دي 14، 11:19)حامدحامد نوشته است: نوشته است:
دوست دارم یکی باشه باهاش درد دل کنم و بهمتسلّا بده یا اینکه دوست دارم یکی باشه یه چندتا فحش آبدار بهم بده بلکه آروم شم. 

[/quote]

تسلی : دلداری 

تسلا: فیزیکدان
---------------
پ ن: نمیدونم پست برای چ زمانی هستش اما من امروز تو تاپیک دیدمش .

پ ن۲: یکی از دوستان عزیز مکررا کلمه ی بی عرضهرو به شکل بی عرزه نوشته  [تصویر:  65.gif]

بلد نبودم نقل قول کنم
دیگه کپی کردم
تو قسمت غلط املایی هم ننوشتم گفتم شاید خلاف قوانین باش

Khansariha (57) الان انقدر خوشحالم یکی از آقا حامد غلط املایی گرفت
یه جورایی احساس غرور میکنم 
Khansariha (13)

دوم اینکه من هم چنان مینویسم بی عرزه
بنظرم اینجوری درسته
بی عرضه منو یاد عرضه و تقاضا میندازه Khansariha (70)

سلام قضیه صندلی داغ چیه؟
دوست دارم شرکت کنم
ازم خواسته شده يك كليپ در مورد نيمه شعبان بسازم , اولش آنچنان گرفته نشدم , 
بعد كه قبول كردم و يكم گذشت بدجوري تو اعماق وجودم رخنه كرد و با چشم خيس راجع بهش ايده پردازي هام شروع شد و داره وارد اجرا ميشه , 
بنظرتون امام زمان (عج) من رو مورد لطفش قرار داده ؟ كه وسط اينهمه گير و دار و شلوغي و ... من حقير رو طلبيده ؟ 
باورم نميشه , 
قلبم لرزيد, 
رفت تو وجودم , خودمو لايق نميبينم ..
(1399 فروردين 19، 23:07)drift نوشته است: ازم خواسته شده يك كليپ در مورد نيمه شعبان بسازم , اولش آنچنان گرفته نشدم , 
بعد كه قبول كردم و يكم گذشت بدجوري تو اعماق وجودم رخنه كرد و با چشم خيس راجع بهش ايده پردازي هام شروع شد و داره وارد اجرا ميشه , 
بنظرتون امام زمان (عج) من رو مورد لطفش قرار داده ؟ كه وسط اينهمه گير و دار و شلوغي و ... من حقير رو طلبيده ؟ 
باورم نميشه , 
قلبم لرزيد, 
رفت تو وجودم , خودمو لايق نميبينم ..

بنظر من که مورد لطف قرار گرفتید
خوش به حالتون 49-2 49-2
انشالله کلیپ خیلی خیلی خیلی خوشگلی بشه
Confetti Confetti Confetti Confetti

سپاس شده توسط
سلام
یه پیشنهاد دارم بر گرم تر و شلوغ تر شدن کانون.

وقتی گرفتار وسوسه ای شدین و موفق شدین دفعش کنین،بیاین اینجا تعریف کنین که چه کار کردین که موفق شدین و حس و حال بعد موفقیتتون چی بود.
ایطوری یه انگیزه ای پیدا میشه برای مبارزه.و هم مشارکت در کانون بیشتر میشه.
پیشنهاد می کنم هر وقت گرفتار وسوسه شدین،زود رفعش کنین و نزارین که پا بگیره.با توسل،قرآن،رفتن به سجده و کمک خواستن از خدا،پناه بردن به خدا.
نظرتون چیه؟

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
4chsmu1
خب خب
اینجانب شروع میکنم و میگم
من دو روز پشت هم به شدت وسوسه داشتم
بدون اغراق هر دو ساعتی یکبار چنان وسوسه زیاد میشد که اختیار خودمو از دست میدادم
اما پاکم
خب چیکار کردم
از وقتی چشمم را باز میکردم تا وقتی که میخوام بخوابم خودمو به کانون وصل کردم فقط کانون
یعنی هر لحظه تو کانون بودم
به جز زمان هایی که ۲ ساعت میشد و وسوسه اوج میگرفت
در اون زمان ها از کانون میومدم بیرون و میرفتم یه چرخی میزدم
این کار را خیلی ناگهانی انجام میدادم یعنی یه دفعه داشتم جواب یکی را تو کانون میدادم وسط تایپ کردن از کانون میزدم بیرون و یه چرخی میزدم
یا با اجازه اتون میرفتم دستشویی یا آب میخوردم یا میرفتم یه چیزی از یخچال پیدا میکردم میخوردم
چون چیز یخ اون عطش را کم میکرد
یا خیلی غیر منتظره میرفتم وضو میگرفتم نماز می خواندم
دلم میخواست با خدا حرف بزنم ولی به خودم میگفتم تو که میخوای بشکنی با خدا حرف نزن تا حواسش به تو نباشه
واسه قرآنم همین جور
قرآن را امتحان نکردم چون میدونستم خیلی تاثیر گذاره
ولی من یه جورایی دلم میخواست بشکنم
ولی تو کانون معنی آیه هایی که بچها تو روزانه های قرآنی میگذاشتن و میخواندم به سفارش بچهای کانون مثل اهورا
خدا و قرآن حذف شده بود چون میخواستم بشکنم Hanghead
ولی الان خودمو بهشون متصل کردم
وصل وصل
نمیگذارم وسوسه بیاد 
قرآن از بغل دستم اون طرف تر نمیره

الان عالیم
دیگه سرم درد نمیکنه
با وجود کلی مشکلات لبخند فراموش نمیشه
حتی راحت تر نفس میکشم
استرس ندارم
حال و روزم عالیه عالیه

اینکه گفتم تو کانون بودم 
واقعا هم صحبتی با بچهای کانون و واقعا عمل کردن به حرفاشون خیلی کمک کرد
تو هر لحظه که تو کانون بودم هر کس هر چی گفت انجام دادم
حتی همون قرآن و نماز و حرف زدن با خدا را چون بچه میگفتن انجام میدادم با اینکه دوست نداشتم Khansariha (116)
یا مثلا خیلی دوست داشتم به خودم فحش بدم و نقطه ضعف هامو بکوبم تو سرم ولی چون تقریبا همه بچه ها گفتن نباید اینکار را انجام بدی انجام ندادم واقعا انجام ندادم

از آقا مجید یه دنیا ممنونم واقعا این دو روز ۲۴ ساعته بودن و بهم کمک کردن
از باقی دوستان مثل آقا اهورا آقا مجید آهو خانم آقا عاشق فاطمه زهرا آقا پشتکار آقا عاشق زندگی آقا حامد آقا عرفان علی و آقا آبی و بقیه دوستان که بهم کمک ویژه کردن بی نهایت ممنونممممممممم
انشالله روزای پاکیتون بیشتر و بیشتر بشه 49-2

در ضمن من وسوسه خیلی زیاد داشتم که برم سراغ فیلم های ...
برای همین خودمو به کانون وصل کردم و فقط و فقط اینجا بودم که مبادا اشتباه کنم

ببخشید خیلی شد Hanghead

(1399 فروردين 20، 14:55)رهگذر1 نوشته است: سلام

من تقریبا چند هفته میشه پاکم ولی یسری مشکل برام بوجود اومده از اوایل ترک تا الان...

چند شب پیش از فرط فشار جنسی خون دماغ شدم جلوی خودمو گرفتم و و کارم به خودارضایی نکشید ولی این اتفاق برام افتاد عجیب!!

و چن روزه که شکمم کار نمی کنه و دل پیچه دارم ، از طرفی شبا خوابم نمیبره

کلا سیستم بدنم بهم خوره قبل از ترک اینطور نبودم!

کسی تجربه مشابه و راهکار داره.

شاید همشم بخاطر ترک نباشه
شاید خدای نکرده مریضی چیزی باشه
الان دکتر هم که نمیشه رفت
پیشنهاد میکنم 
اگر قرصی دارین برای اینکه مشکل معده اتون درست بشه بخورید
یا تو خوراکیا من جوانه ماش خوردم خیلی خوب بود
ولی حالا چیزی که الان بخواهید بخورید 
میدونم آب زیاد بخورید راه برید بهتره

انشالله مشکل حل میشه

(1399 فروردين 20، 17:09)رهگذر1 نوشته است:
نقل قول: شاید همشم بخاطر ترک نباشه
شاید خدای نکرده مریضی چیزی باشه
الان دکتر هم که نمیشه رفت
پیشنهاد میکنم
اگر قرصی دارین برای اینکه مشکل معده اتون درست بشه بخورید
یا تو خوراکیا من جوانه ماش خوردم خیلی خوب بود
ولی حالا چیزی که الان بخواهید بخورید
میدونم آب زیاد بخورید راه برید بهتره

انشالله مشکل حل میشه

ممنون

فک کنم بخاطر پرخوری و کم تحرکی باشه چون ایام عیدو بخاطر قرنطینه و این مسائل خونه بودم کلا... و متاسفانه ورزشم نمیکردم...

این مریضی کرونا لعنتی همه برنامه هامو بهم ریخته.

امیدوارم کم کم وضعیت بهتر بشه...

انشالله درست میشه
پیشنهاد دارم
 چندتا درازنشست بزنید
یا آشپزخانه آشپزی کنید
اصلا تمیز کاری ام خوبه
4chsmu1
جارو برقی بکشید Khansariha (7)
اینجوری نگاه نکنید جاروبرقی اندازه ورزش کردن آدم را خسته میکنه

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان