امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1399 خرداد 26، 1:32)alOne but Happy نوشته است: سلاااام، من الون هستم. ميشه گفت از قديميااااا. من از روزي كه پا به اين بهشت زميني گذاشتم خيلي چيزا به دست اوردم كه تا اخر عمر فراموش نميكنم. اما متاهل شدن و بعد هم مادر شدن مسئوليت هاي جديدي بود كه نتونستم ديگه با اينجا ادامه بدم. شايد بعضيا بتونن اما من........سرتون درد نيارم حالا هم هنوز هر وقت دلم خيلي تنگ ميشه ميام اينجا و هيچ كار هم نكنم امضام رو ميخونم و دلم باز ميشه و ميرم. بچه ها همتون لايق چشيدن طعم پاكي هستيد، پس تلاش كنيد و هدفمند باشيد. مثل هميشه همتون رو دووووووووست دارم و فراموشتون نميكنم.

سلام

خانم الون از اون خوب‌های کانونی که محبت‌هاشون فراموش نمیشه.  49-2
همیشه پست‌هایی داشتن که حال و هوای کانون رو عوض می‌کردن. 
و البته صاحب سبک بودن. سبک منحصربه‌فرد «الونیسم».  4chsmu1

ان‌شاءالله ساز زندگی‌تون کوک باشه و عاقبت به خیر.  303
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 خرداد 24، 16:24)Pourya نوشته است: عذر میخوام یکم آدم خاطره بازی هستم ، هی یاد گذشته و بچه های کانون میوفتم هی بغض میکنم (با آهنگ موسم بهار داشتم پیام ها رو مرور میکردم)

8 سال از خداحافظی من گذشت و اکثر بچه های قدیمی بین ما نیستن

نشستم 8 سال پیامی که بعد از خداحافظی من گذاشته بودن خوندم Hanghead  53258zu2qvp1d9v

تشکر از محبت و لطفی که به من داشتید

پوریا جان
باعث افتخاره دیدنت اینجا و حضورت دوباره‌ات کنارمون.  Khansariha (18)

توی سال‌هایی که ما نبودیم و شما بودی، همیشه در صحنه بودی. 
مدام هم شارژ ADSL تموم میشد  4chsmu1  و به سختی خودت رو می‌رسوندی که کانون رو هوا نمونه.  53258zu2qvp1d9v

تشکر از تو که کانون رو نگه داشتی تا به ما برسه.  302

پ.ن: خداوکیلی در زمان مدیریت پوریا، اوضاع خیلی فرق داشت. بسی شلم‌شولبا بود و نیازمند مردان راستین. 42
خدا به همه‌ی زحمت‌کشان کانون از قدیم تا الان تا آینده خیر عطا کنه.  303
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 خرداد 22، 16:32)عرفان. نوشته است:
(1399 خرداد 22، 0:55)آبـی نوشته است: 4chsmu1 Khansariha (49) فقط منم که هر دفعه این قسمت پست اول شبانه روزی رو میخونم، خنده‌ام میگیره یا شما هم تجربه مشابه دارید؟

نقل قول: از همه خواهش میکنم در زدن پست دقت کنید و اینجا رو دیگه شکل سمساری نکنید - بیشتر سعی کنید به اونهایی که اورژانسی هستن و نیاز به کمک دارن کمک کنید..

4chsmu1 4chsmu1
خیلی قشنگه آبی عزیز
اسم اینجا را بزارید سمساری کانون Khansariha (13)

خب شاید دوست داشته باشید بدونید علت نوشته شدن این جمله چیه. 

قبلاها یک تاپیک بوده با نام سمساری که دچار مشکلاتی میشه و پاک میشه.
لذا تصمیم می‌گیرن یک تاپیک جایگزین ایجاد بشه.
و 
همین جا بود که شبانه‌روزی متولد شد.  49-2

(1389 فروردين 23، 16:44)سها نوشته است: سلام 

همون اول هم گفتم وجود تاپیکی مثه سمساری لازمه......
میدونین (برای دوستای مخالف میگم) 
الان بچه ها تجربه سمساری رو دارن ....و میدونن که اگه زیاده روی کنن تو لوس بازی ممکنه که بسته شه!!!
و اگه ما ها خودمون رعایت بکنیم ...
نه اینکه بیایم مدام بگیم : رعایت کنین!!! 
نه ..
منظورم اینه که ماها خودمون جهت بدیم به حرفا و بحثا و اینکه بگیم که حواسمون هست!!! بازم نه صریح و روشن...باسیاست...مطمئنا حرفا زیادی بی پروا نخواهد بود..cheshmak

اسم هم بشه" شبانه روزی " بامزه تره..البته این فقط یک نظر است!...
و 
سمساری رو هم پاک کنیم ..چطوره؟

# زیرخاکی  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

زیادی پست زدم؟ 42

خب من درگیر کارهای پشت صحنه‌ای کانون هستم و دلم می‌خواد حرف بزنم ولی تمرکزم رو به‌‌هم می‌ریزه.
بعد مجبور میشم همه رو یک جا بنویسم.  53258zu2qvp1d9v

هنوز چیزهای دیگه هست که دوست دارم بنویسم. 
دلم فعالیت کانونی می‌خواهد.  Khansariha (60)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام
تو این هفته اتفاقات خوبی افتاد دوست داشتم با شما هم به اشتراک بذارم 53258zu2qvp1d9v
شکر خدا بالاخره صاحب خونه شدیم  53258zu2qvp1d9v
یعنی صاحب خونه بودیم ولی انقدر قرض و بدهی و وام داشت که اگر خونه رو هم میفروختیم اون وقت تازه میشد بدهیا رو تصویه کرد

پارسال بود پیش خودم میگفتم چطور میشه اینهمه بدهی رو تصویه کرد .  ولی تو این چند وقته از جاهایی کارهایی پیشنهاد شد و پولهایی رسید که شاید میشه گفت تا 5 سال تو زندگیم جلو افتادم

البته هیچکدوم از این بدهیا برای من نبود . پدرم خونه خریده بود کلی وام گرفت و قرض کرد بدون اینکه بتونه هزار تومنش رو هم پرداخت کنه 
میخواست خونه رو بفروشه ولی نذاشتیم این کار رو کنه . با داداشم کم کم بدهیا رو دادیم و قصط وام رو هم پرداخت میکردیم
داداشم ازدواج کرد و رفت بعد از اون همه بدهیا افتاد گردن من انقدر سخت بود اصلا حد نداشت  65
ولی تو این چند ماه شکر خدا انقدر شرایط خوب شد به خودم اومدم دیدم انقدری پول هست که بتونم تموم بدهیا و وام رو برم زودتر از موعد همه رو یکجا تصویه کنم
رفتم بانک مسکن و کل وام رو تصویه کردم انگار یه کوهی از رو دوشم برداشته شد  Khansariha (69)
امروز سند خونه ازاد شد و ما رسما بعد از اینهمه تلاش صاحب خونه شدیم   317

الان و در این لحظه مفتخرم اعلام کنم که بنده تازه متولد شدم 317 
 بدون هیچ بدهی و هیچ دغدغه ی اضافی

البته درسته خونه برای بابامه ولی خب خدارو شاکرم که من رو وسیله ای برای کمک به پدر و مادرم افرید .
الان حساب میکنم میبینم پدر مادرم تو سن 60 سالگی صاحب خونه شدن . به نظرتون من تو چه سنی میتونم صاحب خونه شم؟  106

من تازه الان تو سن 27 سالگی رسیدم به صفر . البته این خیلی خوبه که دیگه منفی نیستم ولی چقدر تلاش لازمه برای اینکه این صفر بزرگ شه و به اعتماد به نفسی برسه که بتونه ازدواج کنه؟

البته الان شرایط کار خیلی بهتر شده . شکر خدا امسال درامدم نسبت به پارسال خیلی بیشتر شده . نزدیک به 7 برابر . اگر این شرایط بمونه و همینطور ادامه داشته باشه شاید بتونم منم تا دو سال اینده صاحب خونه و ماشین باشم .
ببینیم خدا چی میخواد
شاید چند ماه دیگه اومدم و پستی در مورد خرید ماشین زدم  ..
نمیدونم چی میخواد پیش بیاد
ولی ان شاءالله هر چی پیش بیاد خیره .  53
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
سلام، 53 

(1399 خرداد 29، 13:34)آرمین نوشته است: ...
دلم فعالیت کانونی می‌خواهد.  Khansariha (60)

کاری نداره که،
بیا توی مسابقه بهترین آواتار ثبت نام کن
قول میدم خودم رای ها رو دستکاری کنم  Khansariha (49)

دوست عزیز!   آیا شما هم از نبودن اسمتون در مسابقه بهترین آواتار رنج می‌برید؟، clapping
پس بشتابید، تنها خیلی روز دیگر تا پایان ثبت نام باقی مونده، ممکن هم هست تمدید بشه، 4chsmu1
ولی به هر حال بشتابید دیگه. (اینجا)

53

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
سلام

آقا رامین مبارک باشه حتما الان خیلی حس شیرینی بهتون دست داده همیشه پرروزی باشید

لااقل یه شامی شیرینی مهمون کنید کانونی ها رو 128fs318181

خانم * دختر پاک * قلتون هم ثبت نام کردن 
  با نام * پسر پاک * 1
رامین. جان مبارک باشه.  317
خدا رو شکر که باری از دوش خودت و خانواده ات برداشته شد. 
ان شالله به زودی زود خرید خونه خودت. دست همسر رو بگیری بری سر خونه زندگیت.  4chsmu1

ما امسال صاحب خونه صد میلیون رهن رو بالا برد.
دو تومن هم اجاره رو بالا برد.
همه مون پول رو هم گذاشتیم. هزینه ها سر به فلک میذاره.  53258zu2qvp1d9v
آدم هرچی زودتر بتونه خونه دار بشه بهتره.  22

شازده جان
من از نبود اسمم تو مسابقه اواتار رنج می برم.  4chsmu1
ولی فرصت رو به جوانان واگذار می کنم.  Confetti
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

آقا رامین تبریکات خیلی خیلی خیلی خیلی ویژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژه
Confetti Confetti Confetti Confetti
انشالله درآمدتون هر سال بیشتر از سال های قبل بشه
انقدر پولدار بشید که زود زود بتونید ازدواج کنید Khansariha (69)
49-2 49-2 49-2 49-2 49-2 49-2
نقل قول: خانم * دختر پاک * قلتون هم ثبت نام کردن 

با نام * پسر پاک * [تصویر:  1.gif]
4chsmu1
آره دیدم
کاش بیان یه ذره از خودشون برامون بگن 53258zu2qvp1d9v
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
آقا آرمین چه جوری در عرض چند ساعت انقدر پست میزنید 4chsmu1
همش منو میندازین نفر دوم Kool
شما مناسب جنگ های چریکی هستین  4chsmu1
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
خانم دختر پاک
من مکتب هایی رو تو کانون دیدم و درس هایی اموختم که شما خبر ندارید. 42

به عنوان مثال مکتب الونیسم فقط در عرض 15 دقیقه کاری می کرد که 24 ساعت باید برای رسیدن به اون تلاش می کردید.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 خرداد 29، 15:22)آرمین نوشته است: خانم دختر پاک
من مکتب هایی رو تو کانون دیدم و درس هایی اموختم که شما خبر ندارید. 42

به عنوان مثال مکتب الونیسم فقط در عرض 15 دقیقه کاری می کرد که 24 ساعت باید برای رسیدن به اون باید تلاش می کردید.  4chsmu1

17
بله قشنگ معلومه شما تجربه اتون خیلیه
اصلا کن فیکون می کنید
4chsmu1
مکتب الونیسم عجب مکتبیه
بعد امتحانا برم یاد بگیرم Khansariha (56)
بالاخره شما الان رقیب محسوب میشین 4chsmu1
هیچ خوب نیست شما اطلاعاتتون انقدر زیاده  Kool

(1399 خرداد 29، 7:41)شادن نوشته است: به به چه خوب یه جنوبی دیگه هم اضافه شد به کانون 49-2 منم جنوبیم..

اها چه خوب ، سلامت باشین.
خیر سرم رفتم زود بخوابم.
صدای گوبس گوبس آهنگ دیوارها رو هم تکون می‌داد. گوش‌های من که هیچی. 22

تلاش یک ساعت و نیمه من برای خواب جواب نداد.   53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

این پست زیرخاکی آرمین چه جالب بود.
داستان سمساری و این ها رو خبر نداشتم ازش.

یه کتاب دارم می خونم در مورد شناخت زن ها.
برای مردها نوشته شده.

عجب موجودات عجیبی هستن این زن ها. 4fvfcja 
و من بیچاره چقدر تا قبل از این ساده، بی سلاح و طفلکی بودم در برابر این جنس عجیب و غریب.

بعضی جاهای کتاب ممکنه کله آدم رو راه بندازه، به خاطر همین اسمش رو نمی گم.
اما به پسرهایی که صد در صد به فکر ازدواج هستن، توصیه اکید می کنم که بخوننش. بهم ایمیل بزنن اسمش رو می گم. 16

رامین خیلی خوش حال شدم از این خبرت.
به خدا توکل کن و با همین فرمون شکر گذاری برو جلو، مطمئن باش که خونه و ماشین رو هم به زودی می خری. Khansariha (69) 

آرمین صد میلیون گذاشت روی رهن؟ دو تومن روی کرایه؟ 17 
چند در صد حساب می کنن اینها؟
الان که فکر می کنم بدون خونه داشتن نمی شه وارد زندگی مشترک شد. 117 
خدایا خونه می خوام. vayy
بچه ها کسی داره دستی چند میلیارد بهم قرض بده. 42
توکل بر خدا، می رسونه، وعده داده. Khansariha (69)

راستش من هم خیلی رنج می برم از نبودن توی مسابقه بهترین امضا و آواتار.
اگر زیاد اصرار کنید بهم، شاید اومدم. Gigglesmile
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان