امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1399 شهريور 13، 11:27)AtrisA نوشته است: دیروزم صبح ک ب شخص اصلی پیام برنده شدید اومده خودش خبر نداشته ک خودرو ثبت نامش کردیم ،شوکه شده بود‌.
ولی من میگم بیخیال بشن هیچکس راضی نیست Hanghead

بیخیال چی بشن؟ 17
من استعدادم سیب زمینی و پنیره یعنی همه ی غذاهارو فقط تئوری بلدم ،عملی صفر 42

تنها بمونم ی روز کوکوبا سیب زمینی آب پز،ی روز سیب زمینی سرخ کرده با پنیر، سیب زمینی سرخ کرده بدون پنیر،کوکو با سیب زمینی رنده شده ،سیب زمینی آب پز با روغن و نون ..سیب زمینی از دستم خسته شده  Khansariha (13)

-----
پنیرومربا خیلی دوره هاااااا Hanghead حتی مشابهم پیدا نکردم بگم ک مثل چ میمونه 117 حتی تصورم نمیتونم بکنم 4chsmu1
(1399 شهريور 13، 15:20)لئا نوشته است:
(1399 شهريور 13، 11:27)AtrisA نوشته است: دیروزم صبح ک ب شخص اصلی پیام برنده شدید اومده خودش خبر نداشته ک خودرو ثبت نامش کردیم ،شوکه شده بود‌.
ولی من میگم بیخیال بشن هیچکس راضی نیست Hanghead

بیخیال چی بشن؟ 17

بیخیال پرداخت وجه 53258zu2qvp1d9v و ماشین  65
تحویلش ۱۴۰۰هست Shy
۱۸ماه بعد 53258zu2qvp1d9v
ای بابا فک کردم پنیر و مربا ابداع خونواده ماست اولین نفر خالم کشفش کرد بعد توی همه خانواده پخش شد 
من که ازش خوشم میاد 53258zu2qvp1d9v

ترشی هم فقط ترشی بامیه  Khansariha (69)
Khansariha (13)
دروغ چرا منم فکر میکردم پنیر و مربا کشف داییمه
Khansariha (13)
تازه گردو را هم میگذاشت روش میخورد

ولی جدا طعم جالبی داره
منم خیلی دوست دارم 4chsmu1

آتریسا سالاد سیب زمینی را دیدی
یادم نیست چجوری بود
من براش کار خاصی انجام نمیدم
سیب زمینی که پخت 
پوست میکنم
یه ذره تکه تکه اش میکنم
یه طرف بشقاب شود خرد شده میریزم
یه طرف دیگه اشم سس مایونز که یه ذره لیمو زدم بهش
سیب زمینی را با چنگال برمیدارم میزنم تو شود بعدم سس و تامام
البته بگم که لیمو تازه رو خود سیب زمینی فوق العاده است عاقا
فوق العاده
ولی این سالادش دردسر داشت یادمه من بی خیالش شدم 4chsmu1

ترشی هم همه چی ولی ترشی سیر یه چی دیگه است
کسی تا حالا ۷ سالشه را خورده؟ 65
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
ترشی سیر اونم هفت ساله تخصص مائه همیشه دوتا دبه سیر ترشی گوشه حیات هست. بابام هر سال ترشی درست میکنه و اینطوریه که ما همیشه ترشی هفت ساله داریم یعنی خر سال که میریم جلو دبه ی هفت سال پیش ترشی هفت ساله شده و دبه امسال که خالیه دوباره با سیر جدید پر میشه بهش میگن قانون پایستگی دبه و ترشی  Khansariha (13)  که طبق گفته های بابام دیگه دهن آدم بوی سیر نمیگیره (من که باور نمیکنم 4fvfcja )
(1399 شهريور 13، 13:42)دیوار نوشته است: یه زمانی مردم توان خرید خودروهای آمریکایی و ژاپنی رو داشتن، گذشت و کم کم خودروهای کره ای جایگزین شد، بعدش چینی ها جولان دادن،
الان جوری شده که همین ماشین های قراضه (با کمال احترام البته) ، رو هم مردم به سختی میتونن بخرن، و واسه در اومدن اسم و  پول کامل دادن برای خرید!! هم باید شانس و اقبال رو در نظر گرفت و تبریک و مبارکا سر داد.

چه بر سرمون آوردند یا بهتر بگم چه بر سر خود آوردیم. 53258zu2qvp1d9v
از ماست که بر ماست.
تمام.

دیوار جان حق با شماست. واقعا حق دارید که دلخور باشید از خودروسازی و مردمی که میخرن! ولی داستان کمی پیچیده تر هم هست.

واقعا برام سخته توضیحش بدم چون باید هم از نظر جامعه شناسی نگاهش کنیم هم روانشناسی !

ولی نتیجه گیریه کلیم همیشه این بوده که اگه من اعتراض میکنم باید حتما یه جنسی تولید کنم یا خدماتی ارایه بدم که قیمت فوق العاده 

پایینتری برای مصرف کننده داشته باشه.

من نمیتونم خودرو تولید کنم! ولی کاری که میکنم رو نصف قیمت ارائه میدم که مردم حداقل توی اون زمینه خیالشون راحت باشه....

----

چه جالب تو کانون ناهار هم میدن!   Khansariha (13)
اینجوری که بچه ها دارن پیش میرن کم کم به محلول هندونه و پنیر،تخم مرغ آپز و عسل و...بعضی چیزهای دیگه میرسن wacko2

پ.ن : یعنی دیگه فک نکنم بچه ها بالایی هارو امتحان کرده باشن که اگه امتحان کرده باشن...
هندونه و پنیر رو که همه میخورن 
نمیخورن؟؟
بچه ها من فهمیدم شماها خیلی کد بانو هستید...  من کلا دست به سیاهو سفید نزدم 65 
زوری یاد گرفتم چایی دم کنم که اونم یا غلیظ میشه یا رقیق.... 
کلا استعدادی تو کارای خانه داری ندارم .. خووووووووو به منچه من برای این کارا ساخته نشدم 65    رسالتم چیز دیگه ایه
کلا دوتا بچه توی خانواده ایم زیاد بهمون میرسن Khansariha (46) Khansariha (46)      هنوز که هنوزه مامانم اجازه نمیده من با 22 سال سن برم تو اشپزخونه چایی بریزم برای بابام .. میگه میترسم خودتو بسوزونی 6   ای لاو یو مامی Khansariha (56)
اما این دفعه که مسافرت رفته بودیم ... 4 بار ظرف شستم 65   امام زاده معجزه نشون داده 65
من دوترم رفته بودم خوابگاه.. قبل از انصراف از دانشگاه.......  سو تغذیه گرفته بودم. Khansariha (13)   یعنی شده بودم پوسته استخون.. غذاهای سلف رو نمیتونستم بخورم... Hanghead   خودمم که همیشه عادت دارم یکی برام درست کنه... Hanghead  . .شده بودم 50 کیلو :/  عین عروس مردگان 29 . یعنی خب تو خونه هم معمولا مامانم درست میکنه یا بابام 65   وقتاییم که مامانم درست نکنه از بیرونه دیگه 4chsmu1     
دوسال پیش رفته بودم  خونه زنداییم اینا کمک کنم.. بعد بهم گفت اهو نگاه سیب زمینیا کن  گفتم باشه....  من داشتم نگاه میکردم که پسرداییم اومد گفت اهو اینا چرا سوخته ؟؟ 1744337bve7cd1t81  حالا من از بچگی با این پسرداییم دعوا داشتماا.. همیشه سعی میکردیم همو ضایع کنیم 
  .. گفتم نمیدونم بخدا خودش سوخت. 106 .. چپ چپ نگاهم کرد. 13 .. بعدشم بقیه  رو خودش سرخ کرد Khansariha (46) .. ابرومو خرید Khansariha (116) چون تنها توی تراس بودیم هیشکی هیچی نفهمید..... همیشه بهش میگم مدیونتم Gigglesmile  البته فعلا باهم قهریم.... Gigglesmile
تازه گوجه های سالادو هم نزدیک بود له کنم که همین پسرداییم به دادم رسید..... 65    حیف که باهاش قهرم... Khansariha (56)   وگرنه بهش نشون میدادم مهارتهای هانه دارین الان چقدر پیشرفت کرده......  سوسیس تخم مرغ رو به 3 روش درست میکنم Khansariha (40)
واقعا تو کارای خونه بی استعدادم 65  . . . .   در عوض اخلاقم خیلی خوبه 65  . . . اینم یه ویژگی مثبته دیگه ؟؟؟ مگه نه؟؟
اصلا به نظر من اخلاق مهمه و نفس عمل...  اینا همش از ظواهره
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
نقل قول: اصلا به نظر من اخلاق مهمه و نفس عمل...  اینا همش از ظواهره
همه اولش همینو میگن Khansariha (13)
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
(1399 شهريور 13، 18:31)karma نوشته است: هندونه و پنیر رو که همه میخورن 
نمیخورن؟؟

اون که عشقههه
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

(1399 شهريور 13، 18:24)mahdimontaser نوشته است: اینجوری که بچه ها دارن پیش میرن کم کم به محلول هندونه و پنیر،تخم مرغ آپز و عسل و...بعضی چیزهای دیگه میرسن wacko2

پ.ن : یعنی دیگه فک نکنم بچه ها بالایی هارو امتحان کرده باشن که اگه امتحان کرده باشن...

من یکی دوبار خوردم Gigglesmile
کلا مدل صبحونه خوردن ما اینجوریه که از همه چی تو لقمه امون میزاریم 65البته منم مثل شما اولش مقاومت میکردم ولی دیگه کمال هم نشین در من اثر کرد Gigglesmile
تازه تخم مرغ آبپز با پنیر هم خوردم،خوشمزه میشه 65
سخت نگیرید اخرش که میخان تو معده قاطی هم شن Khansariha (13)

امشب فال نداریم Khansariha (56)؟
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
از بعد کنکور تا حالا انقدر شلیک کردم و شمشیر زدم کلیک چپ موسم خراب شده اهورا تو چطور؟!  Khansariha (13)
(1399 شهريور 13، 21:52)karma نوشته است: از بعد کنکور تا حالا انقدر شلیک کردم و شمشیر زدم کلیک چپ موسم خراب شده اهورا تو چطور؟!  Khansariha (13)

پرچم گیمرا بالاس Kool
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان