امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

نقل قول: آشپز آقای مجاهد کیکی ک درست کرده بودن عالی بود،خانم شادن،زینبی ،دختر پاک، و بقیه و غیره;-)

اون بقیه و غیره کین دیگه؟؟ cheshmak

من که نیستم 65
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 17، 18:31)karma نوشته است:
نقل قول: آشپز آقای مجاهد کیکی ک درست کرده بودن عالی بود،خانم شادن،زینبی ،دختر پاک، و بقیه و غیره;-)

اون بقیه و غیره کین دیگه؟؟ cheshmak

من که نیستم 65

قطعا شما نیستین Swear1
شما نیمچه آشپزم نیستین چ برسه ب آشپز 65
این کیک آقای مجاهد ی انقلابی بود در کانون البت بعد از غذاهای آقای نمیدانم 65
 سپاس شده توسط
و ی مزخرفی راه انداختن ب اسم صدف بیوتی ک فکر میکنند خیلی جذابه در حالیکه حال بهم زن ترین چالشیه ک راه افتاده.
ک چ مثلا؟اینکه زنگ بزنی و رفیق همسرت و امتحان کنی Hangheadک الو فلانی همسرم گل خریده برا منه یا یکی دیگه؟؟ 22
کم کم داریم ب مراحلی میرسیم ک خانم ها خودشون با کل داروندار اسباب کشی کردن ب اینستا و راه و روش امتحان و خیانت و حرمت شکنی و ب همسر نشون میدن 53258zu2qvp1d9v

Vamonde
دومین اتفاق مزخرف این مد جدید برای آقایونه ک فکر میکنند خیلی جذاب میشن اگر دور سر و کچل کنند و بالای سر بمونه و دم اسبی ببندن  22
و پیراهن های طرح های گل من گلی ک من و یاد لباس های مادر بزرگم میندازه 22

سومین اتفاق مزخرف بیرون گذاشتن گوش دخترهاست ک فکر میکنند بسیار زیبا میشن در حالی ک کوچیکترین و زیباترین گوش با انواع پریسینگ گوش من و یاد حیوان گوش درازی میندازه و درک نمیکنم ک چ میشه این گوش بیرون ا روسری باشه یاداخل روسری 53258zu2qvp1d9v

و آخرین اتفاق مزخرف تعلق میگیره ب شلوارهای جدیدی ک مد شدن و بین هردوگروه پسرو دختر ، باب شده ک شلوار گشاد ولی کمتر از ۹۰سانت و تا زانو میرسه و اگرم نرسه چند دور تا میکنن و میشه مد جدید   Khansariha (60) 
شلوار هرچه پاره تر و گشاد تر و رنگ و رو رفته تر جذاب تر  Khansariha (13)

کجاست آقایی ک پیراهن سفید دکمه دارو شلوار پارچه مشکی و کفش مردانه استفاده کنه ،البت هست اما انقدرس کمه ک دیگه از یاد رفته .
کجاست دختری ک جلوی مانتوش دکمه داشته باشه و جنسش نازک نباشه و موهاش از پشت سر و جلو نزنه بیرون و لباس تنگ و گشاد نپوشه  53258zu2qvp1d9v
بیرون همه عجیب غریب رفتار میکنند 53258zu2qvp1d9v
و من از شلوارک پوشیدن پسرها در بیرون و دمپایی پا کردن دخترها حرفی نزدم  53258zu2qvp1d9v
(1399 شهريور 17، 23:06)AtrisA نوشته است:
و ی مزخرفی راه انداختن ب اسم صدف بیوتی ک فکر میکنند خیلی جذابه در حالیکه حال بهم زن ترین چالشیه ک راه افتاده.
ک چ مثلا؟اینکه زنگ بزنی و رفیق همسرت و امتحان کنی Hangheadک الو فلانی همسرم گل خریده برا منه یا یکی دیگه؟؟ 22
کم کم داریم ب مراحلی میرسیم ک خانم ها خودشون با کل داروندار اسباب کشی کردن ب اینستا و راه و روش امتحان و خیانت و حرمت شکنی و ب همسر نشون میدن 53258zu2qvp1d9v

Vamonde
دومین اتفاق مزخرف این مد جدید برای آقایونه ک فکر میکنند خیلی جذاب میشن اگر دور سر و کچل کنند و بالای سر بمونه و دم اسبی ببندن  22
و پیراهن های طرح های گل من گلی ک من و یاد لباس های مادر بزرگم میندازه 22

سومین اتفاق مزخرف بیرون گذاشتن گوش دخترهاست ک فکر میکنند بسیار زیبا میشن در حالی ک کوچیکترین و زیباترین گوش با انواع پریسینگ گوش من و یاد حیوان گوش درازی میندازه و درک نمیکنم ک چ میشه این گوش بیرون ا روسری باشه یاداخل روسری 53258zu2qvp1d9v

و آخرین اتفاق مزخرف تعلق میگیره ب شلوارهای جدیدی ک مد شدن و بین هردوگروه پسرو دختر ، باب شده ک شلوار گشاد ولی کمتر از ۹۰سانت و تا زانو میرسه و اگرم نرسه چند دور تا میکنن و میشه مد جدید   Khansariha (60) 
شلوار هرچه پاره تر و گشاد تر و رنگ و رو رفته تر جذاب تر  Khansariha (13)

کجاست آقایی ک پیراهن سفید دکمه دارو شلوار پارچه مشکی و کفش مردانه استفاده کنه ،البت هست اما انقدرس کمه ک دیگه از یاد رفته .
کجاست دختری ک جلوی مانتوش دکمه داشته باشه و جنسش نازک نباشه و موهاش از پشت سر و جلو نزنه بیرون و لباس تنگ و گشاد نپوشه  53258zu2qvp1d9v
بیرون همه عجیب غریب رفتار میکنند 53258zu2qvp1d9v
و من از شلوارک پوشیدن پسرها در بیرون و دمپایی پا کردن دخترها حرفی نزدم  53258zu2qvp1d9v
میترسم از اون روزی که ایران بشه آندلس 
اندلس جایی که در آن اسلام مرد...
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 17، 17:10)AtrisA نوشته است:
(1399 شهريور 17، 13:45)karma نوشته است:
قضیه  بی اعصاب و اینا چیه؟
اولین باره میشنوم 
کی بی اعصابه 

خیلی ممنون ک پستتون و ویرایش و شفاف سازی کردین،ماهم ندیدیم ک قضیه رو چطور نوشته بودین Kool 
ب نام خدا
من یک عدد بی اعصابم  4

(1399 شهريور 17، 16:27)Pourya نوشته است:
(1399 شهريور 17، 7:11)karma نوشته است:
تا حالا فکر کردید یکی از بچه های کانون یه آدم معروف یا سلبریتی چیزی باشه؟؟ 

فکر کن!! آرمین همون آرمین 2afm باشه 

درود

سلبریتی تا اونجا که من میدونم نداشتیم ولی آدم با استعداد و هنرمند توی کانون داشتیم 

خواننده ، نوازنده و...

خب قا آرمین نوازنده ی پیانو هستند خیلی هم لاکچری اند ،مثلا وقتی مینویسند امروز لاو استوری رو تمرین کردم من ی قصر تصور میکنم ک یکی با کت شلوار پشت پیانو نشسته و لاو استوری تمرین میکنه و البته نکته ی مهم اون دنباله دار بودن کت هست و پاپیون  4chsmu1
پیانیست ها این شکلی هستن دیگه
خواننده فکر نمیکنم داشته باشیم 65
خطاط باز آقا آرمین هستند  49-2
شاعر زیاد داریم.
نقاش آقای آبی یادمه .
نویسنده آقای بی۵۲ هستند،و البته تازگی ها دوستان دارن شکوفا میشن ،آقا مهدی قلمتون خیلی خوبه 41
آشپز آقای مجاهد کیکی ک درست کرده بودن عالی بود،خانم شادن،زینبی ،دختر پاک، و بقیه و غیره;-)
دیگه چ موند؟؟؟
همه هم ک ماشالله قله های علم و چنان فتح کردند ک افتخار میکنیم بهشون ،ساغ الیز بیزیم باشیمیزا 2uge4p4
کوهنوردم داریم آقای هادی ک ۲۷سالشونه و ۳۰سال تجربه ی شیر جوشاندن دارند 106 نوشتم ک شفاف سازی بشه ^_^
اقا سعید و داریم ک باغ زرد آلو دارند Greenstars
آقا رامین هم ک از هر انگشت نیمچه هنری میباره و انشالله بعد محرم صفر میفرستیمشون برن  65  روستاشون و منظورمه 4fvfcja برن روستا ی آب و هوایی عوض کنند^_^اقای شازده کوچولو رو داریم ک متخصص تمام مشکلاتی ک نمیتونیم حل کنیم هستند و ریاضی دان Khansariha (56)
خانم لئا رو داریم ک مدیر بخش مصاحباتی و دوست دلسوز Khansariha (84)
رضوانه خانم و داریم ک رفیق خودمن  Khansariha (18) متخصص اورژانس و کمک رسانی ب موقع Khansariha (69)

آهو خانم منبع لاکچری بودن و خیال پردازی های خارجکی و معلم زبانمون هستند Khansariha (2)
آقای صادقین متخصص سوال هایی ک جوابشون و نمیدونیم و هروقت سوالی داشتیم ایشون بهترین جواب هارو میتونن بدن Khansariha (56)
آقا اهورا ،هومان منبع انرژی و شادی و تفریح Khansariha (69)
آقای کارما دوست خوب در درسیجات و یک عدد منبع سوال های درسی سخت ^_^ خیلی مهربون و دلسوز هستند(^^)
خانم دختر پاک و داریم تازه کتاب سه دقیقه در قیامت و خوندن و اسطوره ای در عوض کردن عکس پروفایل  65
خانم زینبی داریم کدبانوی کانون هستند Gig  مدیر تالار مذهبی  53258zu2qvp1d9v
خانم مهرخدارو داریم مدیر آبی درخشان ک طراحی ها و عکس های تاپیک قدم ب قدم هنر دست ایشونه ،فدای مدای تو قل مهر آسای قدیمی و آتی جدید Khansariha (69)
ملکه ی کانون خانم کویین ک زودی همه ی کارها رو راه میندازه  1
آقای دیوارو داریم ک یکی از با معرفت های کانونی ک نوشته های ایشون بسیار خوندنی هست 53258zu2qvp1d9v
دیگه کی از قلم افتاد ؟؟؟؟آقا فرید ک متخصص پست زدن در گروه های دیگران و رعایت قوانین  4fvfcja
آقاعلیرضا ک ماشالله عضو جدیدی پله های موفقیت و با سرعت طی میکنند 49-2
خانم شادن ک استاد و بسیار لاکچری ،عکس پروفایلشون ک دیگه نگم چ قدر باکلاسه 2uge4p4
آقای مجاهدو داریم،دریای علم و ادب و احترام.معرف حضورتون هستند ک برق خوندن و استادی در زمینه ی معنوژات هستند و بحث با ایشون عالیه ^_^
آقای عاشق مدیر ارشد شماره ی یک هستند،هر کجا کم آوردین ایشون میتونند کمک کنند.دوست و رفیق اعضای گروه صراط^_^
در این بین من هیچی نشدم ک اونم خدا بزرگه Khansariha (116)
کسی از قلم افتاد شرمندم ب خدا فی البداهه اومدم همینطوری نتیجه اینکه ما سلبریتی نیاز نداریم ک ،داریم ؟؟ 317
ممنونم.به نظرم تاپیک بنویس خیلی خوبه.
چون وقتی آدم روی داستانی تمرکز می کنه که ادامشو بنویسه،دیگه فکرش به چیز های بدو 
تصور چیزهای بدتر نمی رسه.
 سپاس شده توسط
نقل قول: [تصویر:  kill.gif]   من باهات قهرمااااا

اتریسا خانم  میگن ادمی که قهر میکنه دشمن خداست 65 65 65

نقل قول: آتریسا خانم و ارورا خانم ، ممنون میشم به متنی که توی تاپیک مشاوره نوشتم سر بزنید و دیدگاه خودتونو بگید
جواب دادم من Khansariha (56) Khansariha (56)
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 17، 23:45)آبـی نوشته است:  :پوکرفیس: :پوکرفیس:
Hanghead Shy  راه‌های بهتری هم برای نشون دادن هنر هست...

106 106 چ ربطی ب هنر داشت 17
مشتاق دیدار آقای آبی 302

پارسال دوست امسال غریبه  4chsmu1 
چرا نیستین؟ Swear1 

(1399 شهريور 17، 23:49)Aurora نوشته است:
نقل قول: [تصویر:  kill.gif]   من باهات قهرمااااا

اتریسا خانم  میگن ادمی که قهر میکنه دشمن خداست 65 65 65

Khansariha (56)

اون دروغگو نبود؟؟؟؟؟ 106 17 17
نقل قول: دومین اتفاق مزخرف این مد جدید برای آقایونه ک فکر میکنند خیلی جذاب میشن اگر دور سر و کچل کنند و بالای سر بمونه و دم اسبی ببندن  [تصویر:  22.gif]

اسمش مدل بیگرضیه   65 65 65   من خوشم میاد خیلی باحاله ... یه نوعشم هست کف گرگیه مثل بازیگر سریال اواتار 65 65 65
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
با این حال من تو تاپیک کنترل نگاه چیکار باس کنم؟ 17
اینجوری که تاپیکو باس ببندیم 13
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 18، 0:09)mahdimontaser نوشته است: با این حال من تو تاپیک کنترل نگاه چیکار باس کنم؟ 17

واقعا الان برای منم سواله Khansariha (56) Khansariha (56) 

اخه سرتونم اگر پایین بندازید یابالا ..
در نهایت ممکنه با صحنه های ناخشایندی مواجه شید Hanghead Hanghead Hanghead Hanghead 
خدا کمکتون کنه انساالله
 سپاس شده توسط
اعتراف میکنم تو پست های آخری که نوشتین چندتا کلمه اش را اصلا نفهمیدم سرچ کردم ببینم چیه
تازه فهمیدم چیه Khansariha (13)
مگه اینا اسمم داشتن
من خودم براشون اسم گذاشته بودم 4chsmu1

در نهایت خواستم یه اعتراضی کنم به این که چرا دیگه مانتو دکمه دار نیست
خستم شد چقدر بگردم یه چیز مناسب نباشه
این چه وضعیتیه
احساس میکنم جز بخشی از جامعه ام که فقط داره تو این آزادی بیشتر هر روز له تر میشه
ننگ به این آزادی مزخرف که اعصاب برامون نگذاشت

ببخشید عصبانی شدم 65
خواستم چندتا شعار هم بنویسم روم نشد 42
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1399 شهريور 18، 0:02)Aurora نوشته است:
نقل قول: دومین اتفاق مزخرف این مد جدید برای آقایونه ک فکر میکنند خیلی جذاب میشن اگر دور سر و کچل کنند و بالای سر بمونه و دم اسبی ببندن  [تصویر:  22.gif]

اسمش مدل بیگرضیه   65 65 65   من خوشم میاد خیلی باحاله ... یه نوعشم هست کف گرگیه مثل بازیگر سریال اواتار 65 65 65

کجاش خوبه؟؟؟؟؟
شبیه مرغ پر کنده میشن Khansariha (60)

عجیب غریب 20
(1399 شهريور 18، 0:09)mahdimontaser نوشته است: با این حال من تو تاپیک کنترل نگاه چیکار باس کنم؟ 17

شما خب سرتون و بندازین پایین و استغفار کنید 53258zu2qvp1d9v 
منم همین کارو میکنم 53258zu2qvp1d9v
(1399 شهريور 18، 1:06)*دختر پاک* نوشته است: اعتراف میکنم تو پست های آخری که نوشتین چندتا کلمه اش را اصلا نفهمیدم سرچ کردم ببینم چیه
تازه فهمیدم چیه Khansariha (13)
مگه اینا اسمم داشتن
من خودم براشون اسم گذاشته بودم 4chsmu1

در نهایت خواستم یه اعتراضی کنم به این که چرا دیگه مانتو دکمه دار نیست
خستم شد چقدر بگردم یه چیز مناسب نباشه
این چه وضعیتیه
احساس میکنم جز بخشی از جامعه ام که فقط داره تو این آزادی بیشتر هر روز له تر میشه
ننگ به این آزادی مزخرف که اعصاب برامون نگذاشت

ببخشید عصبانی شدم 65
خواستم چندتا شعار هم بنویسم روم نشد 42

راستش من شلوارو ننوشتم آهو نوشته بود 53258zu2qvp1d9v 
دوستم ۳۰۰داده خریده میگم آخه این چیه؟میگه ن توروخدا خوشگله .از ذهنم رد شد ک اگر شلوار برادرش و چند بار میشست و چند دور تا میکرد دقیقا میشد شلوار مام استایل .

منکه عاشق این شعارو اعتراضتم Khansariha (89)
نقل قول: شلوار مام استایل
اینو فهمیدم چیه دیگه سرچش نکردم 42
یه بار انگار خنگا رفتم تو مغازه پوشیدم

اصلا راحت نیست Swear1

تنها هنرم این بود که وقتی از مغازه میرفتم بیرون پرسیدم اسم مدل این شلوارا چیه Khansariha (49)
میخواستم هر جا اسمش اومد فرار کنم Swear1 Swear1 Swear1
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1399 شهريور 18، 1:14)AtrisA نوشته است:

اخه وقتی پیاده هستم،آدم وقتی به پایین نگاه می کنه تو جای شلوغی مثل بازار وضعیت شلوار هست...
و وقتی دوچرخه سوارم،باید مراقب اطرافم باشم تا ماشین بهم نزنه 4chsmu1
به همین دلیل مجبورم به اطرافم نگاه کنم.البته این ماسک تازگیا داره بهم کمک می کنه. همین که به یه خانوم یا دختر نگاه می کنم البته کاملا اتفاقی،سریع نفسمو از زیرماسک میدم بالا و این باعث میشه که شیشه عینک بخار کنه.بعضا هم بدون عینک میرم بیرون که در این صورت یه انسانو به زور تشخیص میدم چه برسه به این که آقا هست یا خانم.
(1399 شهريور 18، 12:47)mahdimontaser نوشته است:
(1399 شهريور 18، 1:14)AtrisA نوشته است:

اخه وقتی پیاده هستم،آدم وقتی به پایین نگاه می کنه تو جای شلوغی مثل بازار وضعیت شلوار هست...
و وقتی دوچرخه سوارم،باید مراقب اطرافم باشم تا ماشین بهم نزنه 4chsmu1
به همین دلیل مجبورم به اطرافم نگاه کنم.البته این ماسک تازگیا داره بهم کمک می کنه. همین که به یه خانوم یا دختر نگاه می کنم البته کاملا اتفاقی،سریع نفسمو از زیرماسک میدم بالا و این باعث میشه که شیشه عینک بخار کنه.بعضا هم بدون عینک میرم بیرون که در این صورت یه انسانو به زور تشخیص میدم چه برسه به این که آقا هست یا خانم.
Khansariha (13) 
چه تکنیک های قشنگی
من که انقدر به جای آدم ها کف کوچه و آسفالت خیابون نگاه کردم گردنم درد گرفت 4chsmu1 

البته بدترین حالتش اینه که بفهمی بقیه دارن نگاهت میکنن این میشه که آدم ناخودآگاه بر میگرده نگاه میکنه 
باید رو این یکی هم کار کنم
ولی کلا من وقتی اومدم کانون نگاهم تو خیابون افتضاح بود
احساس میکردم خیلی خوبه و خوش میگذره
ولی راستش 
الان که کنترلش میکنم خیلی آروم ترم 
خیلی بیشتر از خیلی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان