امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1399 شهريور 18، 21:31)دیوار نوشته است: آخر سر بگم از پست آتریسا خانم خندم گرفت، چقدر دقیق حواسش به همه چی هست. (کسی دست از پا نمیتونه خطا کنه )

آقای دیوار ظاهرا پست های اخبار من و ندیدن و خبر ندارند ک ما چقدر دنبال سوژه و سوتی هستیم  4chsmu1
خوشحالم ک تونستم باعث خندتون بشم  302 Khansariha (69)

(1399 شهريور 18، 21:35)Aurora نوشته است:
(1399 شهريور 18، 21:09)AtrisA نوشته است:
(1399 شهريور 18، 20:59)mahdimontaser نوشته است:
(1399 شهريور 18، 20:35)karma نوشته است: خب خب دوستان شنیدم که قراره همه توی مسابقه گروهی جلوی گروه صراط سر خم کنن

میتونید از همین الآن بهمون تبریک بگید
اصلا دیگه چرا مسابقه برگزار می کنن،مارو به عنوان گروه برنده اعلام کنن تموم شه بره
وگرنه تو مسابقه به هیچ کدوم از گروه ها تو پاکی رحم نمی کنیم

آقایون داداشا اومدم بگم الکی خرج نکنید بعدش افسردگی بگیرین.
مگه ستاره های آسمون نباشن ک شماها بخواین قهرمان بشین Swear1
اون مدال واس ماس ،یعنی کوللیش واس ماست  :
گروه  اسمان  چه میکند
از الان مدالو قاپیدن این گروه قوی 

ستاره های این آسمون همه پاک میمونند،همه برنده میشن ،این ستاره ها خیلی عشقند  Khansariha (69) Khansariha (2)

(1399 شهريور 18، 21:49)karma نوشته است: فعلا که باید تو همون آسمون دنبال مدال  باشید مدال های اینجا واس ماس

ترجیح میدم تو زمین بازی حرف بزنیم Khansariha (69)میبینیم مدال واسه کیه 4fvfcja

(1399 شهريور 18، 22:59)آرمین نوشته است: سلام

من هم همین جا اعلام می‌دارم اگر در پی یافتن قهرمان مسابقه گروهی هستید، جای دور نرید.
همین کوچه بغلی سری به طوفان و سرو بزنید.  Khansariha (46)

کارما جان
هر کی مسیر رو اشتباهی رفت، راهنماییش کن.  Khansariha (49)

مدیر کلین ک باشین،حامی دوتا گروهین ک باشین،پیانیست لاکچری هستین ک باشین ،خطاط کانونین ک باشین اما یادتون باشه قهرمان این دوره آسمانه .با خودتون تکرار کنید آسمان قهرمانه clapping

(1399 شهريور 18، 23:02)mahdimontaser نوشته است: اقا چرا می خواید مارو خسته کنید؟
اینا میبازن ،بدم می بازن،جلوی پهلوونا هم می بازن.
جلوی برو بچ صراطم می بازن Khansariha (58)

برو بچ صراط؟؟؟صراط کیه؟؟؟ 106

(1399 شهريور 18، 23:03)آرمین نوشته است: آرمین 2afm الان زده تو کار فشن. سبک زندگی و Life Style. عطر و ادکلن هم با برند خودش تولید می‌کنه و می‌فروشه. ظاهرشون باکلاسه. حالا پخش بو و ماندگاری عطرهاش چطوره رو باید استفاده‌کنندگان نظر بدن. من تا همین حد می‌دونم. راستی به شدت روی ورزش تاکید داره و بدن‌سازی رو به هم شکل پیشرفته دنبال می‌کنه. مدیونی که فکر کنی من هم اون رو دنبال می‌کنم. 4chsmu1

یا ابلفض Badbakht اطلاعات در چ حد؟؟؟اونم آرمین ؟؟؟؟؟؟آخه آرمین؟؟؟؟؟؟ن آرمین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟فامیلیش چ بود؟؟؟صداهم نداره ک ،سیاه سوخته ای هست ک انگار عضله هارو باد کردن  Khansariha (60)
یادش بخیر دوران طفولیت عشق آهنگ سرصبحه بودم ،خیلی صدا کرد همه عاشق این آهنگ بودن Khansariha (13)  هیییی خدا دیگه الان رپم گوش نمیدیم  53258zu2qvp1d9v

پ.ن 2: یکی دو هفته است شبانه‌روزی رو نخوندم. نمی‌دونم چه خبر بوده.  Hanghead
من نیم ساعت نبودم ی صفحه رفتن جلو چ برسه ب چند هفته ،ولی خب خبر خاصی نبوده یکم بحث کردیم و من ی پست جذاب در مورد شما و پیانیست بودن شما و تمرین لاو استوری نوشتم توجه همگان جلب شده  65  خبببببب دیگه چ خبر دوستان؟؟؟ 9

پ.ن 3: پ.پ‌هام بی‌پاسخ مونده ببخشید. نمی‌رسم که جواب بدم.  Khansariha (60) 

پیام خاصی نداشتین ک ،من همه رو خوندم ،سر فرصت میتونین جواب بدین ،خبری نبوده .چندتا هم دعوت نامه اومده بود لطفا بیاین جشن پاکی  65  شما ک فکر نمیکنید من صفحه ی مدیر کل و شخم زدم؟؟؟؟ Smiley-face-whistle-1  این چ فکریه آخه؟؟؟؟؟اصلا ب من میاد؟؟؟؟؟ 36 Khansariha (7)

پ.ن ۴:‌ بازم ساعت خوابم دیر شد. خدایا این یکی رو تو ببخش.  :63 

قابل توجه جغد های کانون ک تا صبح ۵ بیداریم ،اینطور ک آقا آرمین طلب بخشش میکنند ما باید توبه کنیم 65 Khansariha (49) 
ماهم خبر نداریم ک غایب ها سر میزنند 65
۴مورد رویت شدند Kool
(1399 شهريور 19، 0:19)AtrisA نوشته است: ماهم خبر نداریم ک غایب ها سر میزنند 65
۴مورد رویت شدند Kool

53258zu2qvp1d9v
گفتی غیبت 
دلمان خون است از خیلی ها که غیبت زدند و پاسخی نمیدهند
هعی روزگار
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 19، 0:23)*دختر پاک* نوشته است:
۴مورد رویت شدند Kool

53258zu2qvp1d9v
گفتی غیبت 
هعی روزگار

17 1744337bve7cd1t81
جان؟؟؟؟؟کی مثلا؟؟؟؟اسم بده جس..ن ببخشید جواب تحویل بگیر 4chsmu1 4
(1399 شهريور 19، 0:26)AtrisA نوشته است:
۴مورد رویت شدند Kool

53258zu2qvp1d9v
گفتی غیبت 
هعی روزگار

17 1744337bve7cd1t81
هاعا جدینی 317

خب والا این آقای اهورا  1276746pa51mbeg8j

گذاشتن رفتن Swear1

همچینم بی خبر اعصاب برامون نگذاشتن asabani

آقای چکاوک ولی قول دادن برگردن مشکلی نیست 128fs318181

آقای آبی هم برگشتن  317

فقط این آقای اهورار را بتونی یه کاری کنی برگردن خوشحالمون میکنی 6

اصلا چه معنی میده  Swear1

از الان دلمان برای مسابقه هایشان تنگ شده است 809197ps94ijjhwg
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 19، 0:33)*دختر پاک* نوشته است:
(1399 شهريور 19، 0:26)AtrisA نوشته است:
۴مورد رویت شدند Kool

53258zu2qvp1d9v
گفتی غیبت 
هعی روزگار

17 1744337bve7cd1t81
هاعا جدینی 317

خب والا این آقای اهورا  1276746pa51mbeg8j

گذاشتن رفتن Swear1

همچینم بی خبر اعصاب برامون نگذاشتن asabani

آقای چکاوک ولی قول دادن برگردن مشکلی نیست 128fs318181

آقای آبی هم برگشتن  317

فقط این آقای اهورار را بتونی یه کاری کنی برگردن خوشحالمون میکنی 6

اصلا چه معنی میده  Swear1

از الان دلمان برای مسابقه هایشان تنگ شده است 809197ps94ijjhwg

65
ما حرفه ای هستیم ولی ن در این حد 4chsmu1
بذار خودشون برمیگردن  53258zu2qvp1d9v
نقل قول: کارما جان
هر کی مسیر رو اشتباهی رفت، راهنماییش کن. 
آرمین داداچ خودت اولین کسی هستی که اشتب رفته
قهرمان ها تو صراطن 23

نقل قول: ترجیح میدم تو زمین بازی حرف بزنیم [تصویر:  khansariha%20(69).gif]میبینیم مدال واسه کیه [تصویر:  4fvfcja.gif]

درسته تو زمین میفهمیم کی برندس و مطمئنا ماییم  Khansariha (69)

نقل قول: برو بچ صراط؟؟؟صراط کیه؟؟؟ 

شما یه نگاه بالا سرتون بندازید صراط رو میبینید که سروری میکنه  Muscular

آرمین یه فیت با حامدحامد مون منتشر کنید 4fvfcja

میپرسید مگه   حامد هم خوانندس؟ 
بله که خوانندس واقعا نمیدونید کیه؟ 

خب معلومه دیگه (باریتم بخونید) 
حامد پهلانه Khansariha (57)
(1399 شهريور 19، 18:33)مهرخدا نوشته است:
(1399 شهريور 19، 17:09)AtrisA نوشته است: نمیدونم : )
عاغا کلا من بدجور چادر زدم کانون چون خیلی خیلی احتمال داره بشکنم .
انشالله ک پاک میمونم .
بیخیال  53258zu2qvp1d9v

شانسه منه
بهتر که همه اش اینجایی چون منم هی سوال ازت میپرسم در مورد زبان بهم داری یاد میدی خانم معلم
بخوای برات تبلیغات میکنم دانش آموزات بیشتر شن Khansariha (56)

حالا که بحثش شد من یه مدت خیلی دوست داشتم ترکی یاد بگیرم نه برا این که ترکی بلد باشما نه تا بتونم با لهجه ترکی فارسی حرف بزنم همیشه یکی از آرزو هام این بود خیلی این لهجه رو دوست دارم یه آقای ترک تقریبا مسنی ایام فاطمیه میاد تو مراسم ها شعر و مدح میخونه من فقط مبهوت لهجش میشم 53258zu2qvp1d9v 
چند تا فامیل دور شیرازی هم داریم اونا رو هم لهجشون رو دوست دارم حیف سالی یه بار بیشتر نمیبینمشون 
اصفهانی رو بعضی وقت ها دوست دارم بستگی به آدمش داره یه بار مصاحبه محمد اصفهانی رو میدیدم فهمیدم خوشم میاد از اصفهانی
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 19، 19:16)karma نوشته است:
(1399 شهريور 19، 18:33)مهرخدا نوشته است:
(1399 شهريور 19، 17:09)AtrisA نوشته است: نمیدونم : )
عاغا کلا من بدجور چادر زدم کانون چون خیلی خیلی احتمال داره بشکنم .
انشالله ک پاک میمونم .
بیخیال  53258zu2qvp1d9v

شانسه منه
بهتر که همه اش اینجایی چون منم هی سوال ازت میپرسم در مورد زبان بهم داری یاد میدی خانم معلم
بخوای برات تبلیغات میکنم دانش آموزات بیشتر شن Khansariha (56)

حالا که بحثش شد من یه مدت خیلی دوست داشتم ترکی یاد بگیرم نه برا این که ترکی بلد باشما نه تا بتونم با لهجه ترکی فارسی حرف بزنم همیشه یکی از آرزو هام این بود خیلی این لهجه رو دوست دارم یه آقای ترک تقریبا مسنی ایام فاطمیه میاد تو مراسم ها شعر و مدح میخونه من فقط مبهوت لهجش میشم 53258zu2qvp1d9v 
چند تا فامیل دور شیرازی هم داریم اونا رو هم لهجشون رو دوست دارم حیف سالی یه بار بیشتر نمیبینمشون 
اصفهانی رو بعضی وقت ها دوست دارم بستگی به آدمش داره یه بار مصاحبه محمد اصفهانی رو میدیدم فهمیدم خوشم میاد از اصفهانی

ما ک کلا فارسی نداریم : ) حتی اگر بدونیم طرف فارسه اما ترکی متوجه میشه امکان نداره فارسی حرف بزنیم .
من خودم کلا دقت کنید تو نوشتارم هم فعل و فاعل و جابجا مینویسم .اگرم حرف بزنم از ی جایی ب بعد کلا کانال عوض میشه و تبدیل ب ترکی میشه .
میگن تو دنیا تر کی جزو سخت ترین زبان هاست .بعد چینی  53258zu2qvp1d9v
دیگه اینکه زبان و لهجه ی ترکی تو ایران متفاوته.مثلا تو جنوب ایران قشقایی ها هستند ک با ما فرق دارن و من خودم خیلی سخت میفهمم و گ رو مثلا خیلی غلیظ ادا میکنند و لهجه هم متفاوته  53258zu2qvp1d9v و باز طرف های ماهم کلمات و لهجه های متفاوتی داریم .
اما ممکنه قبول نکنید ک ترکی سخته Gigglesmile
دعوت میکنم از همه این فیلم و نگاه کنند،من خودم ک ترکم از جملات آخر مغزم سوخت و خیلی خندیدم  24 
آقا رامین ، آقا هادی ،خانم لئا و آقای مجاهد قطعا آشنا هستند ب این کلمات 53258zu2qvp1d9v

پ ن: زبانی ک خانم مهری یاد میگیرن ترکی ما نیست،ترکی استانبولی هست 65
 سپاس شده توسط
مادر من ترکن از نوع قشقایی.. اینقد دوس دارم یاد بگیررررررم ولی فقط تا حدودی میتونم متوجه شم صحبت کزدن بلد نیستم 
ترکی استانبولی هم دوس دارم یاد بگیرم که اشعار خواهر سیمگه و الیاس 1 رو زمزمه کنم درجه ارادتم در همین حده قبول کنید دیه1
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
مشارکت شادن:
زمانی که زندگی ما بر اساس روحانیت باشد، دیدگاه‌ها وعکس العمل هايمان براساس رابطه ای در حال رشد، با نیرویی بزرگ تر خودمان خواهد بود. فروتنی جایگزین خود_مشغولی می شود. درک می کنیم که درتمام صحنه‌های زندگی نقش اول با ما نیست، اما تلاش های حمایت گرانهٔ مامی تواند بر زندگی اطرافیان نقش بسزایی داشته باشد.هرقدر که بیشتر روحانیت ماافزایش یابد، بیشتر بخاطر زندگی مان وافرادحاضر در آن سپاسگزار خواهیم بود. 

هوالاول و الاخر  302
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
(1399 شهريور 19، 19:46)شادن نوشته است: مادر من ترکن از نوع قشقایی.. اینقد دوس دارم یاد بگیررررررم ولی فقط تا حدودی میتونم متوجه شم صحبت کزدن بلد نیستم 
ترکی استانبولی هم دوس دارم یاد بگیرم که اشعار خواهر سیمگه و الیاس 1 رو زمزمه کنم درجه ارادتم در همین حده قبول کنید دیه1

ترکی قشقایی خیلی قشنگه ،منم خیلی دوست دارم بخصوص آواز هایی ک میخونند 53258zu2qvp1d9v

میفهمیم چ میگن اما باید خیلی دقت کنیم و آروم آروم حرف بزنن تا بفهمیم 53258zu2qvp1d9v

درسته، اشعار سیمگه و الیاس یالچینتاش بسیار زیباست  53258zu2qvp1d9v 302
منم یکی از تفریحاتم ترجمه کردن آهنگ ها و متن هایی هست ک دوستانم میفرستند یا از ترجمه ای ک تو گوگل پیدا میکنم خوشم نمیاد و خودم دست ب کار میشم .
البت زبان یاد گرفتن بسیار کار لذت بخشی هست و خیلی دلم میخواست منم ی زبان جدیدی یاد میگرفتم  53258zu2qvp1d9v

302
 سپاس شده توسط
واقعا فکر نمی کردم زبان ترکی اینقدر طرفدار داشته باشه.
من بیشتر دوست دارم زبان کردی رو یاد بگیرم. چون تو شهر ما حداقل ۳۰٪ مردم کُردن.
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 19، 19:33)AtrisA نوشته است: اما ممکنه قبول نکنید ک ترکی سخته Gigglesmile
دعوت میکنم از همه این فیلم و نگاه کنند،من خودم ک ترکم از جملات آخر مغزم سوخت و خیلی خندیدم  24 
آقا رامین ، آقا هادی ،خانم لئا و آقای مجاهد قطعا آشنا هستند ب این کلمات 53258zu2qvp1d9v

پ ن: زبانی ک خانم مهری یاد میگیرن ترکی ما نیست،ترکی استانبولی هست 65

یه فیلمی مشابه همین برای آموزش زبان فرانسه دیدم
یعنی مغزم رگ به رگ شد  Khansariha (49) 

تو دانشگاه هر کی ازم میخواست زبان آذری یادش بدم همین دوزها رو میگفتم که خودش منصرف بشه 4chsmu1
 سپاس شده توسط
من فکر کردم ترک ها فقط شمال غربن نمیدونستم جنوب هم ترک هست Hanghead
من نمیدونم سخت و آسون و اینجا و اونجا من میخوام لهجم ترکی شه Shy

نقل قول: تو دانشگاه هر کی ازم میخواست زبان آذری یادش بدم همین دوزها رو میگفتم که خودش منصرف بشه

آخ جون حدسم درست بود 
میدونستم شما آذری هستید 317

نقل قول: آقا رامین ، آقا هادی ،خانم لئا و آقای مجاهد قطعا آشنا هستند ب این کلمات

آقا رامین و هادی رو نمیدونم 
خانم لئا که آذریه مجاهد هم همشری خودمه چرا باید بدونن؟؟  39
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان