امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

خدا قوت به شما داداش آرمین302

عکسی که توی Uppy آپلود شده نمایش داده می شه.
با کامپیوتر میام.
ورژن کروم 85.0.4183.121 اگه درست نوشته باشم.
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
(1399 مهر 5، 22:48)صادقین نوشته است: خدا قوت به شما داداش آرمین302

عکسی که توی Uppy آپلود شده نمایش داده می شه.
با کامپیوتر میام.
ورژن کروم 85.0.4183.121 اگه درست نوشته باشم.

زنده باشی داداش.

من هم دقیقا کامپیوتر با همین ورژن میام و هر دو عکس رو میاره. 
عجیبه.  53258zu2qvp1d9v 

(1399 مهر 5، 22:39)هادی نوشته است: بله مرورگر دسکتاپم اج هست نمیتونم بعضی عکس هارو ببینم
مثلا اون عکس که طوفان برای سحر خیزی گذاشته بودین من با کروم گوشی میتونم ببینم با اج دسکتاپ نه
و برعکس هم میشه

فایرفاکس رو هم تست میکنم
ممنون میشم از اون دو عکس بالا که آبی گذاشته بگی کدوم رو می‌بینی
و ورژن کروم رو هم بهم بگی.  Khansariha (18)

(1399 مهر 5، 22:46)mahdimontazer نوشته است: برامن با فایرفاکس آورد.

خدا رو شکر.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 مهر 5، 22:57)آرمین نوشته است:
(1399 مهر 5، 22:39)هادی نوشته است: بله مرورگر دسکتاپم اج هست نمیتونم بعضی عکس هارو ببینم
مثلا اون عکس که طوفان برای سحر خیزی گذاشته بودین من با کروم گوشی میتونم ببینم با اج دسکتاپ نه
و برعکس هم میشه

فایرفاکس رو هم تست میکنم
ممنون میشم از اون دو عکس بالا که آبی گذاشته بگی کدوم رو می‌بینی
و ورژن کروم رو هم بهم بگی.  Khansariha (18)

عکس پایینی رو میتونم با اج و کروم ببینم
ورژن کروم 85.04183127
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
(1399 مهر 5، 23:02)هادی نوشته است: عکس پایینی رو میتونم با اج و کروم ببینم
ورژن کروم 85.04183127

ممنون هادی جان.  Khansariha (18)

کروم کامپیوتر من ورژنش Version 85.0.4183.121 (Official Build) (64-bit) هست و هر دو عکس رو نمایش میده. 
چرا؟ 22

بچه‌ها من میرم بخوابم. دیگه کاری از دستم برنمیاد.  4chsmu1
مشکل رو پیدا کنید و به من خبر بدید. 22
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

مرورگر اج ( البته نسخه‌های بعد از نیمه ی سوم ۲۰۱۹ ) و کروم هر دوشون بر پایه‌ی هسته‌ی کرومیوم هستن...
برای همینه که این مشکل بین جفتشون مشترکه.
فایرفاکس از هسته‌ی کاملا جدا استفاده می‌کنه بخاطر همین مشکل با استفاده از این مرورگر فعلا رویت نشده

یکم ریز‌تر که بشیم و به پشت صحنه مراجعه کنیم با چنین صحنه‌ای مواجه می‌شیم:
( تست روی آخرین نسخه‌ی پایدار کروم انجام شده )
( اگر تصاویر براتون نشون داده نمیشه روی اون کلیک راست کنید و open image in new tab رو بزنید )
( اگر توی اندروید هستید به جای کلیک راست مدتی دست‌تون رو روی تصویر که نمایش داده نمیشه نگه دارید )

[تصویر:  c168667f4da77965fcb6e21373238223+En0cuw4...1RU_CtLQnC]

می‌بینید که کروم به صورت اتوماتیک پروتکل تصاویر رو به ssl تغییر داده - یا به قولی جلوگیری از وقوع اتفاق Mixed Content که پیش‌تر گفتم. ( توضیحات بیشتر )
و از اونجایی هم که پیکوفایل یا یو آپلود از پروتکل ssl پشتیبانی نمی‌کنن ( حداقل در این لحظه ) ، خطای "ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID" به کنسول مرورگر برگردونده میشه...

[تصویر:  38dda8e5c033feb6db9568a198edc227+rGqvW9M...bUvzFRzAlo]

پی‌نوشت:
باز هم بیشتر بررسی می‌کنم... ببینم این موضوع سرتاسری برقراره ( وب‌سایت‌هایی جز کانون ) یا کد خاصی داره این مشکل رو ایجاد می‌کنه...
و فکر کنم بشه این ویژگی رو توی کروم غیرفعال کرد ( باز هم باید بیشتر بررسی کنم... )

شب خوش Khansariha (2) 53  مراقب خودتون باشید 53

پی‌نوشت ۲:
یک پست دیگه به همراه راه حل توی راهه 49-2
65 خب من برگشتم تا قطعات این پازل مبهم رو کنار همدیگه بچینم...
خیلی ساده بگم...
دوستانی که روی آخرین نسخه‌های کروم یا Edge مبتنی بر کروم بودن و بدون هیچ مشکلی محتوا براشون بارگذاری می‌شد، از قبل گزینه‌ی Insecure Content برای تنظیمات کانون رو روی Allow قرار داده بودن.
و برعکس... برای دوستانی که محتواها نیمه‌کاره بارگذاری می‌شد، گزینه روی Default قرار داشته و بعد از بروزرسانی مقدار Default به Blocked تغییر کرده...

بریم سراغ آموزش‌ها

از اونجایی که عکس گذاشتن زمان‌بر بود کار رو خیلی آسون‌تر کردم و فیلم گرفتم.
( الان گوشی اندروید در دسترس ندارم... بعد از شکست اخیرم انداختمش دور... انشاا... پست رو به روز می‌کنم به محض آماده شدن آموزش مربوطه‌اش )

کروم ویندوز
Edge مبتنی بر کروم ویندوز

روی سیستم‌عامل‌های مختلف ( جز اندروید که شکل و شمایلش کمی متفاوته ) مراحل فرقی ندارن و مثل هم هستن

پی‌نوشت:
42 دوستانی که قصد دارن هیچ ردی از خودشون روی سیستم به جا نزارن تا اطلاع ثانوی به فایرفاکس نقل مکان کنن - چون از قسمت Sites Settings، نشانی کانون قابل رویته *البته اگر - هیچوقت - کسی گذرش به اون طرف‌ها بیوفته*
پی‌نوشت۲:
تست، و نتیجه رو اعلام کنید 53

توضیحات تکمیلی

پی‌نوشت۳ - در مورد حالت ناشناس:
پیروی پی‌نوشت اول، گویا تنظیماتی که برای سایت‌ها تعریف می‌کنیم در حالت ناشناس یا همون Incognito Mode تاثیر نداره.
( یعنی با انجام مراحل ویدیوی بالا، توی حالت ناشناس به نتیجه‌ای نمی‌رسید و محتوای غیرامن موجود در صفحات کانون همچنان بارگذاری نمی‌شن.. )
برای همین یک ویدیوی دیگه هم تهیه کردم...

کروم ویندوز - حالت ناشناس

یک مشکل کوچیک داره و اون هم پیغام "Stability and security will suffer" هست که با هر بار استارت کروم نمایش داده می‌شه. چون عملا داریم برای سایت یو آپلود دسترسی لود کردن "محتوای غیر امن" در "صفحات امن" رو صادر می‌کنیم...
و یک موضوع، در دقیقه‌ی ۱:۱۰، موقع وارد کردن سایت یوآپلود، سایت پیکوفایل هم باید وارد کنید. منتهی از اونجایی که پیکوفایل چندین و چند سرور مختلف داره، باید تک تک سرورهاش رو پیدا و وارد کنید...

پی‌نوشت ۴:
یک عدد مشق شب برای تمام اعضای کانون 4chsmu1 65
چون تمام روش‌های بالا موقت هستن ( ایجاد سردرگمی برای تازه واردهای کانون Hanghead ) و به عهده‌ی ما هست که سرویس آپلودمون رو تغییر بدیم و خودمون رو با تغییرات رو سازگار کنیم،
به دنبال سرویس‌های آپلود داخلی باشید که از اتصال امن برخوردار هستن. فکر می‌کنم پرشین‌گیگ از این ویژگی برخوردار باشه ( اگر هنوز مثل قبل سرویس دهی کنه و رایگان باشه )
----
*جهت استفاده‌ی موقت* سرویس Uppy هم هست، منتهی یک سرویس خارجی هست و نه داخلی. بنابراین مصرف اینترنتش به صورت نیم بها حساب نمیشه و گویا بعد از ۹۰ روز فایل‌ها رو پاک می‌کنه...

پی‌نوشت۵:
Hanghead یا می‌تونیم یک نامه دسته‌جمعی به دست‌اندرکاران سرویس‌های یوآپلود و پیکوفایل بنویسیم تا سرویس‌هاشون رو ارتقا بدن
( چیزی مثل گذاشتن یک درخواست توی سایت change.org که مردم اون درخواست رو امضا می‌کنن و جهت بررسی به اطلاع کادر مربوطه میرسه )

پی‌نوشت۶:
خلاصه‌ی تمام صحبت‌هام ->

[تصویر:  db6255862d96772670d21fa7eb2abdb4+.yW8HeL...cErcHzbarl]

پی‌نوشت۷:
چون ریسک پی نوشت ۳ بالا هست، در صورتی که کارهایی مثل پرداخت اینترنتی و سایر موضوعات حساس رو با کروم انجام میدید و در عین حال حتما باید با حالت ناشناس به کانون بیاید، تا اطلاع ثانوی از فایرفاکس استفاده کنید... یا اینکه یک مدت با حالت عادی کانون گردی کنید و History رو به صورت دستی پاک کنید.

302 امیدوارم مفید واقع شده باشه. مراقب خودتون باشید
( سوالی داشتید حتما بپرسید. تا جایی که بدونم کمک می‌کنم )
Khansariha (2)
سلام
صبح همگی بخیر

آبی جان ممنون از پست های تخصصیت. دستت درد نکنه.  Khansariha (18)
فکر کنم راحت ترین کار فعلا اینه که خودمون از فایرفاکس استفاده کنیم تا بعد ببینیم برای کاربران تازه وارد چی کار کنیم.

پیکوفایل خیلی خوب بود. همه عکس های چند سال قبل مون رو نگه داشته بود.  Hanghead

سایت up.linux-zone.org گفته عکس ها رو به صورت دائمی نگه میداره. به نظرتون راست میگه؟  Hanghead
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

نقل قول: دوستان من به این نتیجه رسیدم که ما با تماشای فیلم پ و ر ن فارغ از عمل فیزیکی تاثیرات مخرب دیگری رو میگذاریم مثل اثر پروانه ای میمونه هر بازاری عرضه و تقاضا داره تا تقاضا نباشه عرضه هم نیست ما با کلیک و تماشا و وقت گذرونی در این سایت ها داریم حجم تقاضا رو بیشتر میکنم و ناخواسته میگیم که آقا تولید کن ما خریداریم، فکر میکنید بازیگران این فیلم ها همشون خود خواسته به این کارا تن میدن نه همشون تحت فشار شبکه و مدیران این شبکه ها تن به این اعمال کثیف میدن خیلی هاشون هم دووم نمیارن و خودکشی میکنن که ما هم تو این خودکشی شریک هستیم، اکثر این شبکه ها برای سهیونیست ها هست و با درامد حاصل از این شبکه ها که مبلغ کمی هم نیست میپردازن به تجهیز ارتش هایی که علیه مسلمان ها فعالیت میکنن مثل داعش، حکومت سعودی، طالبان، خود رژیم سهیونیستی و غیره که باز هم ما در این جنایات و کودک کشی شریک هستیم انگار داریم پول میدیم که این جنایات انجام بشه بعد میگیم خدایا ریشه این ظلم ها رو بکن Hanghead 

دردودل ها نمیشه بحث کرد برای همین پست اقای زندگی ازاد رو اینجا ریپلای کردم

به نظرتون چطور میشه جبران کرد؟
اصلا میشه؟

فکر کن اون دنیا بیان بگن عضو داعش بودی و شریک اعمالشون 
انکار که نمیشه کرد..
حالا توبه کردیم به نظرتون با توبه همه چی حل میشه؟
حق الناس چی؟به گردنمون هست ؟
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
(1399 مهر 6، 14:29)زینبی نوشته است:
نقل قول: دوستان من به این نتیجه رسیدم که ما با تماشای فیلم پ و ر ن فارغ از عمل فیزیکی تاثیرات مخرب دیگری رو میگذاریم مثل اثر پروانه ای میمونه هر بازاری عرضه و تقاضا داره تا تقاضا نباشه عرضه هم نیست ما با کلیک و تماشا و وقت گذرونی در این سایت ها داریم حجم تقاضا رو بیشتر میکنم و ناخواسته میگیم که آقا تولید کن ما خریداریم، فکر میکنید بازیگران این فیلم ها همشون خود خواسته به این کارا تن میدن نه همشون تحت فشار شبکه و مدیران این شبکه ها تن به این اعمال کثیف میدن خیلی هاشون هم دووم نمیارن و خودکشی میکنن که ما هم تو این خودکشی شریک هستیم، اکثر این شبکه ها برای سهیونیست ها هست و با درامد حاصل از این شبکه ها که مبلغ کمی هم نیست میپردازن به تجهیز ارتش هایی که علیه مسلمان ها فعالیت میکنن مثل داعش، حکومت سعودی، طالبان، خود رژیم سهیونیستی و غیره که باز هم ما در این جنایات و کودک کشی شریک هستیم انگار داریم پول میدیم که این جنایات انجام بشه بعد میگیم خدایا ریشه این ظلم ها رو بکن Hanghead 

دردودل ها نمیشه بحث کرد برای همین پست اقای زندگی ازاد رو اینجا ریپلای کردم

به نظرتون چطور میشه جبران کرد؟
اصلا میشه؟

انکار که نمیشه کرد..
حق الناس چی؟به گردنمون هست ؟

Hanghead
من کتاب ۳ دقیقه در قیامت را که خواندم 
همش به خودم گفتم انقدر که من به بیت المال ضربه زدم چیکار کنم
صندلی های مدرسه
در و دیواراش
اینم که الان آقای زندگی آزاد گفتن
God

به گمانم رد مظالم که میگن برای این چیزاست Hanghead
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
این بیت المال واقعا چیز خطرناکیه Hanghead
تاثیر که میگید رو میدونم میزاره ولی اینکه بخوام فکر کنم همه اون جنایات رو هم باید  بارش رو به دوش بکشم دیوونم میکنه و درمورد شریک جرم بودن و اینا هم واقعا نمیتونم نظر بدم و نظر دادنم به چه دردی میخوره من که نمیتونم همه رو پیدا کنم و ازشون حلالیت بطلبم یعنی اگه این جوری فکر کن من به همه بچه های اینجا مدیونم چون اون ها رو تشویق به ساختن کردم و متقابلا همه شما هم به من مدیونید...
و اگه این جوری هم باشه من همه رو میبخشم چه اون استفاده کننده از فیلم های مستهجن چه  اون بازیگر بی چاره ای که داره به این کار تن میده و خدا میدونه چرا اومده سمت این کار 
من همه رو میبخشم غیر از اون که بنیانگذار این لجنزار بوده. 
میبخشم چون شاید اون ها هم مثل من یا خیلی از شما حق انتخاب نداشتن که وارد بشن یا از سر کنجکاوی بوده یا از سر بی پولی یا انواع کمبود های عاطفی... 
و غیر از اون میبخشم چون مسئولیت کار های من به دوش منه نه اون ها. 
اگه هزار برابر این هم فیلم مستهجن ساخته می شد من حق انتخاب دارم که برم سمتش یا نه چرا تقاص تصمیم اشتباه من رو یه نفر دیگه بده
کارما چقدر قشنگ گفت.

به نظر من هم توجه به این موضوع مهمه.
این که ما وقتی از چیزی مصرف می کنیم، در حقیقت داریم اون رو تایید می کنیم.

پس ما هم توی ظلم اون ها شریکیم، شاید کم باشه ولی هستیم.
ما اگر خ.ا کنیم، به خودمون ظلم می کنیم، اما وقتی با فیلم باشه، اون تبلیغاتی که گوشه و کنارسایت ها باز میشه،
هر کلیکی که ما روی اون لینک ها می کنیم یا هر فیلمی که نگاه کنیم،

دلار دلار پول توی اون صنعت واریز می کنه، پس ما هم کمک کرده ایم که این صنعت موندگار بشه.

البته دچار وسواس شدن خوب نیست. یعنی این ناراحتی ممکنه اینقدر زیاد شه و ما رو دچار اضطراب کنه که برای خلاصیش بریم خ.ا کنیم 22
این دیگه اوج بدبختیه.

چاره اش اینه،
اولا به خدا توکل کنیم به خاطر ظلمی که به خودمون و دیگران کردیم.
دوم ببخشیم تا خدا ما رو ببخشه. (دقیقا چیزی که کارما گفته)
سومم در مسیر عکسش تلاش کنیم.

هر پستی که شما توی کانون میذاره، نه تنها به شما کمک می کنه، به یه نفر دیگه کمک می کنه که نره توی اون سایت،‌ پس این به اون در میشه.
تلاش کردن برای آگاه کردن دیگران و کمک بهشون که از این منجلاب دربیان، بهترین کاری هست که ما برای جبران گذشته می تونیم بکنیم.

جنگه دیگه، از اون ور بمب و موشک میاد، ما از این ور هر سنگی که پرت کنیم بالاخره به دشمن می خوره و به پای ما مینویسن.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

(1399 مهر 6، 14:29)زینبی نوشته است: به نظرتون چطور میشه جبران کرد؟
اصلا میشه؟

انکار که نمیشه کرد..

بله حل میشه.
خدا با لطف بی‌نهایتش از خطاهامون می‌گذره و از در مهر و رحمت، بدی‌هامون رو به خوبی‌ها تبدیل می‌کنه.

البته به شرطی که واقعا پشیمون باشیم از چیزهایی که دیدیم.
دیگه هم سراغ‌شون نریم.
توبه‌ی واقعی از ته دل.

برای جبران هم می‌تونیم همون طور که زمانی در ترویج فحشا و زشتی‌ها و منکرات نقش داشتیم، حالا هم زمانی رو به ترویج پاکی‌ها و خوبی‌ها و معروفات اختصاص بدیم.
مثل همین کانون که من و شما و دوستان دیگه با فعالیت های مختلف این کار رو انجام میدیم.
یا هر جای دیگه و به هر شکل دیگه میشه این کار رو انجام داد.

فقط در زمان جبران توجه داشته باشیم که قرار نیست بهمون همش خوش بگذره.

اصلا انسان به دنیا نیومده که در این دنیا همش خوش بگذرونه.
خوش هم می‌گذرونه. اما همش خوش نمی‌گذرونه.

دیگه جایی که داریم جبران اون همه گناه حریصانه رو می‌کنیم که اصلا نباید انتظار نداشته باشیم همش خوش بگذره.
اون همه حریصانه من خودم رو غرق گناه و آلودگی ها کرده بودم. حالا اگه واقعا قصدم جبران هست یه چند وقتی هم حریصانه خودم رو تو دل صالحات و پاکی ها بندازم.
آدم‌های دیگه رو به پاکی دعوت کنم. شور و شوق چشم پاکی به دل‌شون بندازم. شور و شوق شون پایین اومد تقویت شون کنم. کمک فکری بدم.
از جسم و جانم مایه بذارم. جسم و جانی که در تیرگی ها خرجش می کردم رو این بار در روشنایی خرجش کنم.
تا حالا آدم های بدخواه رو برای رسیدن به مقاصدشون همراهی می کردم. حالا آدم های خیرخواه رو برای رسیدن به مقاصدشون همراهی کنم.

همراهی کردن بلد نیستم؟ تو کانون همراهی من شاید زدن یه سپاس زیر پست یک نفر دیگه باشه. دیگه این قدر همراهی رو که بلدم. نه؟ 53258zu2qvp1d9v
سختم میشه؟ اشکال نداره. حالا یه ذره هم در راه خیر و خوبی ها اذیت بشم.

الان شما تصمیم می گیرید برای جبران، یک کتاب 300 صفحه ای در مورد ترک پ.و.ر.ن ترجمه کنید. خب معلومه اذیت میشید. بایدم اذیت بشید. نمیشه هم جبران کنید هم مدام عشق و حال کنید. 50 صفحه اول کتاب بله خیلی خوش میگذره ولی بقیه اش رنج و زحمته تا تمومش کنی.

این قدر پیش اومده میگم فلانی بیا فلان کار کانون رو انجام بده. میگه حال نمیکنم.  22
قبلش که به دنبال حال بودی اینجا هم که برای جبران گذشته سیاهت اومدی بازم به دنبال عشق و حالی؟ 53258zu2qvp1d9v 
برعکس بیا و بگو کدوم کار مونده رو زمین که کسی حاضر نیست انجامش بده؟ میخوام من اون کار سخته رو انجام بدم. 

راستش رو بخواید جبران کردن اصلا ساده نیست. 
خدا رو شکر خدایی داریم که کوچیکی های ما رو به بزرگی های خودش می بخشه و به رومون نمیاره. 1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 مهر 6، 9:51)آرمین نوشته است: سایت up.linux-zone.org گفته عکس ها رو به صورت دائمی نگه میداره. به نظرتون راست میگه؟  Hanghead

درود

نه قابل اطمینان نیستن ، آپلودسنترهای رایگان ایرانی اکثرا با مشکل تامین هزینه مواجه میشن و بعد چند وقت جمع میکنن ، تجربه ای که من تا حالا داشتم اینجور بوده  106
مردن پايان تو نيست، آغازی دگر بايد تو را
دوستان منظور من این نبود که خودتون رو سرزنش کنید منظورم بیشتر این بود که به جوانب مختلف کاری که انجام میدید آگاه باشید و متوجه عواقب کارتون برای دیگران بشید و فقط خودتون رو در نظر نگیرید. بعضی ها رو من دیدم عمل فیزیکی رو انجام نمیدن ولی پ.و.ر.ن میبینن خواستم آگاه باشن که این کارشون هم یه عواقب همچنینی داره که هنوز در خط گناه هستن
همین که ما از حمایت از اون صنعت مخوف دست برداریم و بتونیم دیگران رو آگاهتر کنیم که سمتش نرن خدا هم کم کم گناهان ما رو به ثواب و خیرات تبدیل میکنه
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان