امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1399 مهر 13، 10:11)mahdimontazer نوشته است: اگه پرسپولیس ببره که نمیبره چی میشه؟ 17
حالا بهش سهمیه جام باشگاه های جهان رو هم دادن God

به هر حال تو زندگیه ما هیچ تاثیری نداره! Gigglesmile 

اگه ببره یکم کشورمون بیشتر دیده میشه! Khansariha (46) حالا هر تیمی از ایران باشه فرقی نداره.
(1399 مهر 13، 0:47)لئا نوشته است: _____________________

تازه رانندگی یاد گرفتم
بحث این بود که نمیتونم برم خارج شهر و اینا
خواهرزاده ام گفت باید تابلو نصب کنی که تازه کاری
گفتم باشه چه عیبی داره؟
گفت اینقدر مسخره ات می کنن که ....
راست میگه حتما زیاد مسخره میشه هر کسی که اعلام کنه با احتیاط از کنار من عبور کنید من رانندگیم عالی نیست شاید یهو گاز و ترمزو اشتباه گرفتم واسه یه عزیزت یه اتفاقی افتاد...
مخصوصا هم که راننده خانم باشه

کاش یکم فرهنگ و فهم و دانشمون رو بالاتر ببریم...

البته منظورم همه ایرانی ها نیستن
چه بسا انسان های بزرگ و شریف و فهمیده که دارن تو این مرز و بوم تلف میشن 4chsmu1
تا درد دلی دیگر بدرود

تجربه ثابت کرده اونی که مسخره میکنه خودشم رانندگیش در بهترین حالت متوسطه!  Gigglesmile  

این ترس از مسخره شدن باعث میشه هیچوقت ریسک نکنید و پیشرفتتون کند بشه.

دختر همسایمون همیشه یکم ماشینشو میمالید به ماشینم یه بار خودم تو کوچه بودم قبل ازینکه بخواد معذرت خواهی کنه بهش گفتم عب نداره ولی

الان خیلی رانندگیش توپ شده. اینقد زد تا فهمید گوشه ی سپراش دقیقا کجان Gigglesmile
آقای مجاهد نوشتن جنگ همسایه ب ذهنم رسید خواستم بنویسم : )
امروز ی فیلمی دیدم خیلی جالب انگیز بود نفهمیدم حیرت کنم بخندم ناراحت بشم یا چ: )
پارساباد و اصلاندوز ک مرزی هستن با آذربایجان و نزدیکن،مردم با ماشین رفتن لب مرز بساط چیدن نشستن دارن جنگ و نگاه میکنن 22 
اینم از جالب انگیز ها هستش 53258zu2qvp1d9v
داشتم مراحل ترک قدم به قدم رو میخوندم
بخش اول، شناخت خ.ا
چقد خوب، صادقانه و بدون تعصب نوشته شده بود( برخلاف چرندیات رایج راجع به این موضوع تو وب فارسی)
حقیقتا انتظارشو نداشتم و سورپرایز شدم... 
قدر آرمین و همه کسایی که باهاش همراهی و همفکری میکنن رو خیلی بدونیم 53258zu2qvp1d9v 53
[تصویر:  1516091_1378333602425510_322294495_n.jpg]

535353
[تصویر:  05_blue.png]
بعد از ی مدت طولانی رفتم رو خط آنلاین دیده شدن و از حالت روح در اومدم و الان این سواله ک چرا روح میریم میایم؟؟۱۰نفر آن هستن ۶نفر روح  fly2

پی نوشت ۱: این روزها سرمون و میچرخونیم برمیگردیم ی اتفاقی افتاده ،دیگه تنها دلخوشیم کیک درست کردن بود اونم تخم مرغ انقدر گرون شده از نیمرو خوردنم صرف نظر کردیم  22

دقت کردین ۱: دقت کردین دیشب مدیر کل ی عالمه پی نوشت طولانی تر از پست نوشته بودن ؟من حال همه ی شماهارو موقع خوندن پست هام درک کردم و فهمیدم وقتی مدیر میگه خسته ایم یعنی چ  4chsmu1 ولی خب تصمیم گرفتم از این ب بعد طولانی تر پست بزنم Khansariha (69) با همین فرمون میریم جلو جهت آزار دادن روح و روان شما عزیز گرامی 36
تعجب نوشت۱:میخوام دعوت کنم از چند تن از دوستان کانونی ک از ساعت خوابشون برامون بنویسن ،عاغا شماها نمیخوابین؟ Hanghead ب نظرتون منظورم کیه؟ 42
سوال نوشت۲: اوایل مسابقه این طوفانی ها طوفان کرده بودن،صراطی ها همش کل کل میکردن ک جایزمون و بدین بریم ،ما نمیتونیم مسابقه بدیم و حریف ها ضعیفن دعوت میکنم از آقایان ک بیاین پاسخگو باشین  4fvfcja

دقت کردین۲:دقت کردین بالاخره تونستم خاص ترین مدال کانون و بگیرم؟فقط مدیر نارنجی شماره یک این مدال و دارن 317
توجه نمودین۱:آیا توجه نمودین عکس پروفایل چند تن از دوست جان ها تغییر کرده؟؟؟؟ 65 اونم بعد از سال های طولانی ،امیدواریم این تغییرات ب دیگران هم سرایت کنه   42
خسته نوشت ۱:هر چی گشتم ی چیزی بنویسم دیگه هیچی پیدا نکردم،خبر مبر جدیدی دارین بیاین بگین  Khansariha (66)
برای اولین بار یه متن طولانی نوشته بودم،همش پرید 809197ps94ijjhwg
(1399 مهر 14، 1:19)mahdimontazer نوشته است: برای اولین بار یه متن طولانی نوشته بودم،همش پرید 809197ps94ijjhwg

درک میکنم خیلی سخته ،بارها برام پیش اومده 20
خب مجبورم متن رو تیکه تیکه بفرستم Hanghead
خانم کویین تا حالا ۵ بار باگروه هایی که توش عضو بودند قهرمان مسابقات گروهی شدند 17
راز موفقیتتون چیه خانم کویین؟ 39
فکر کنم علاوه بر بچه های گروه باران،این شیطون لعنتی هم پیام حامی مهربون رو دیده و ترسیده 65
و بچه های گروه باران رو وسوسه نکرده و بجاش  بقیه گروه هارو تا میشده وسوسه کرده Swear1
در مورد کل کل و رجز خونی های قبل از مسابقه باید بگم که من به عنوان یکی از صراطی ها همشو تکذیب می کنم و پیام های ارسال شده هم توسط دستان پشت پرده از اکانت ما ارسال شده.
در مورد بد آوردن آقایون و پسرا تو مسابقه گروهی باید بگم
خاک تو سرمون vayy
مسابقه رو به خانما باختیم. 809197ps94ijjhwg
(1399 مهر 14، 1:31)mahdimontazer نوشته است: خب مجبورم متن رو تیکه تیکه بفرستم Hanghead
خانم کویین تا حالا ۵ بار باگروه هایی که توش عضو بودند قهرمان مسابقات گروهی شدند 17
راز موفقیتتون چیه خانم کویین؟ 39
فکر کنم علاوه بر بچه های گروه باران،این شیطون لعنتی هم پیام حامی مهربون رو دیده و ترسیده 65
و بچه های گروه باران رو وسوسه نکرده و بجاش  بقیه گروه هارو تا میشده وسوسه کرده Swear1

17
من نمیدونستم حامی امون در این حد قدرتمنده
Hanghead
یه چی بگم آقا آرمین کله ام را با تیر میزنن  65
به گمانم گروه هر چی خلوت تر بهتر
تمرکز حامی و سرپرست بیشتر
کارشون کمتر
فقط حیف که نیروی پای کار کم هست

من از همینجا معذرت میخوام از آقا آرمین واسه تمام نق ها و غر زدن هایمان از خلوتی گروه خانم ها 
معذرت 302
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
دوش مست و بی‌خبر بگذشتم از ویرانه‌ای
در سیاهی ، چشم مستم خیره شد بر خانه‌ای

چون نگه کردم درون خانه از آن پنجره
صحنه‌ای دیدم که قلبم سوخت چون جانانه‌ای

کودکی از سوز سرما می زند دندان به هم
مردکی کور و فلج افتاده‌ای در یک گوشه‌ای

دختری مشغول عیش و نوش با بیگانه‌ای
مادری مات و پریشان مانده چون دیوانه‌ای

چون که فارغ گشت از عیش و نوش آن مرد پلید
قصد رفتن کرد با حالت جانانه‌ای

دست در جیب کرد و زآن همه پول درشت
داد به دختر زآن همه پول درشت چند دانه‌ای

بر خودم لعنت فرستادم که هر شب تا سحر
می‌روم مست و شتابان سوی هر میخانه‌ای

من در این میخانه، آن دختر ز فقر
می‌فروشد عصمتش را بهر نان خانه‌ای
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
داشتم برای یاقوت خانوم یه پیامی مینوشتم خودم رفتم تو گذشته هام!

رفتم تو عکسام حیاط کوچولوی دانشگامون رو پیدا کردم. 

فضای سبز کنارش. 

درختاش.

حتی سرمای اون لحظه رو حس میکردم.

احساس غریب بودن توی یه شهر دیگه. . . . .

چه کلاسی داشت پرستار  ICU بودن!  Gigglesmile

شبایی که مریضای الکلی حمله میکردن و جلو چشام فوت میشدن یا کور میشدن!

اب پرتغالای مریضا که تو یخچالشون چشمک میزد  4chsmu1 فقط دل مارو آب میکرد نمیشد دس بزنی بهش! Gigglesmile

دلم خواست یه لحظه برگردم و یه بار دیگه تو حیاط دانشگاه قدم بزنم. . . . 

عکس استادامون که سر کلاس ازشون میگرفتم استیکرشون میکردم! Khansariha (13)

ازینکارا با اساتید نکنید. 4chsmu1

بقیشو نگم بداموزی داره! Shy

یه کاری میکنم یه جوری سر ازونجاها در بیارم بازم! 53258zu2qvp1d9v

[تصویر:  dfkk_photo_۲۰۱۵-۰۹-۲۷_۱۴-۲۷-۴۳.jpg]

عاشق اینم Khansariha (13) هر 8 ساعت 5 ساعت بخورید! Khansariha (13)
بدترین دخترها آشغال نیستن : ) 
میگن دختر لبخند خداست .حالا راهش و گم کرده ی گناهی مرتکب شده .مگه میشه ب آفریده ی خدا ، ب کسی ک خدا از روح خودش دمیده بگیم آشغال؟
دخترها ماهن ، دخترها نبودن ک این دنیا شادی نداشت .این دنیا رنگی از محبت و عشق و ظرافت ندیده بود.
دخترها برادرمون ی چیزی گفتن ک من دلم شکست ولی خب دیگه انشالله چنین فکری نمیکنند  53258zu2qvp1d9v
برادر عزیز از این ب بعد از کنار چنین دخترهایی رد شدین نگین آشغال برای آینده ی خودتون لطفا با خودتون دعا کنید ک خدا ی نگاهی ب اون ها بندازه تا ب راه راست هدایت بشن : ) 
برای آینده ی خودمون باید ب فکر دیگران هم باشیم  53258zu2qvp1d9v

302
(1399 مهر 14، 13:28)افرا نوشته است: شبایی که مریضای الکلی حمله میکردن و جلو چشام فوت میشدن یا کور میشدن!
17 17 17
از این خاطراتتون باز بگین  39
(1399 مهر 14، 20:03)یاقوت نوشته است: دخترها ماهن ، دخترها نبودن ک این دنیا شادی نداشت .این دنیا رنگی از محبت و عشق و ظرافت ندیده بود.

حالا دیگه از نجابت ما پسرا سواستفاده نکنید همه چی رو به اسم خودتون بزنید 4
[تصویر:  1516091_1378333602425510_322294495_n.jpg]

535353
[تصویر:  05_blue.png]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان