امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

دوستان طی روز های اخیر می بینم که گاهی بعضی از کاربران اقدام به رباییدن افراد تازه وارد کرده  و مجبورشون می کنند تا در گروه آنها عضو شوند. باید بگم که هر گونه از این اعمال خلاف قوانین کانون می باشد Kill
"بیانیه کانونی های پیرو خط آرمین "
اقااا شبکه دو داره کلاه قرمزی پخش میکنه 
ینی عاااااااااشققققشممممممممممممم 53258zu2qvp1d9v
تولده عید شما مبارک  49-2
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
(1399 آبان 13، 21:05)شادن نوشته است: اقااا شبکه دو داره کلاه قرمزی پخش میکنه 
ینی عاااااااااشققققشممممممممممممم 53258zu2qvp1d9v
تولده عید شما مبارک  49-2

منم دیدم. خیلی جالب بود.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

نقل قول: تولده عید شما مبارک  [تصویر:  49-2.gif]
یه بخشی از تیتراژش بود می گفت عیدی ما نشه فراموش
عیدی ما نشه فراموش 4chsmu1
Kool
فقط خواستم از آواتار و امضای جدیدم رونمایی کنم
Kool
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1399 آبان 13، 20:50)mahdimontazer نوشته است: دوستان طی روز های اخیر می بینم که گاهی بعضی از کاربران اقدام به رباییدن افراد تازه وارد کرده  و مجبورشون می کنند تا در گروه آنها عضو شوند. باید بگم که هر گونه از این اعمال خلاف قوانین کانون می باشد Kill

از کی تا حالا شدی پیرو خط آرمین؟ 39

به نظرم آقای عاشق باید یه فکری به حال تو بکنه 65
آخه مگه میشه؟مگه داریم؟
تو توی گروه صراطی بعد پیرو خط حامی طوفان؟
#شگفتا 4fvfcja
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
(1399 آبان 13، 20:50)mahdimontazer نوشته است: دوستان طی روز های اخیر می بینم که گاهی بعضی از کاربران اقدام به رباییدن افراد تازه وارد کرده  و مجبورشون می کنند تا در گروه آنها عضو شوند. باید بگم که هر گونه از این اعمال خلاف قوانین کانون می باشد Kill

(1399 آبان 14، 0:16)مهدوی نوشته است:

به نظرم آقای عاشق باید یه فکری به حال تو بکنه 65
آخه مگه میشه؟مگه داریم؟
#شگفتا 4fvfcja

آرمین واس ماس ینی کلیش واس ماس 
Khansariha (58)
(1399 آبان 14، 0:16)مهدوی نوشته است:

به نظرم آقای عاشق باید یه فکری به حال تو بکنه
آخه مگه میشه؟مگه داریم؟
#شگفتا 4fvfcja

رامینیسم یادتون رفته Khansariha (13)
کلا آقای منتظر ،منتظرن تا ی مکتبی،قدرتی بیاد رو خط حمایت کنن اعتبار بگیرن Khansariha (13)

پ ن۱:امروز کل ترکیه نشون میداد،البت ایرانم نشون داد بعد از ۹۱ساعت ی دختر سه ساله از زیرآوار زنده بیرون اومد . خیلی دردناکه .یاد پلاسکو میوفتم شبانه روز در تلاشن تا کسی رو نجات بدن .ی دختر ۱۳ساله بعد دوروز از زیر آوار با زنگ گوشی نجات پیدا کرد .واقعا خدا آدم و نگه میداره .
پ ن۲:دقت کردین کانون چقدر امن و امانه؟چون مدیر بزرگ آقا رامین رفتن غیبت و شاگرد برترشون یعنی مهرخدا هم نیستش Smiley-face-cool-2 فضا خیلی مطابق میل بنده خوش آب و هواست chase 
پ ن۳:.  ۱۳آبان روز دانش آموز بود، تبریک میگم ب دانش آموزهای مجازی 36

پ ن۴:ی چند نفر از دوستان نیستن ،هستن ها ولی نیستن، اسم اینجاست روح الله و اعلم من تا آخر پاییز گفتم یکی میره از کانون  Nevisandeh خسته شدم از این جمع همیشگی و بالاخره یکی باید مزدوج بشه دیگه  Khansariha (57) ببینم کی سورپرایزمون میکنه  65
پ ن۵: بمب انرژی کانون اقای هومان هم شریف قبول شدن،اقای شهریارم رفتن یونی،اقا علیرضا هم دانشجو شدن امااااااااا ی شکلاتم ندیدیم چ برسه ب شیرینی یعنی خدا داند ک این دوستان خسیس هستن و نقطه Smiley-happy114
پ ن۶:امروز زیر بارون موندم ،خیلی دلم میخواست حس کنم هوا دو نفرس و رمانتیکه و قطره های بارون حس خوبی دارن اما تنها چیزی ک قسمتم شد گل حاصل از ماشین هایی ک با سرعت رد شدن کثیفم کرد ی‌چایی هم ۲۰تومن خرج برداشت .ی چیزی کشف کردم ،از این ب بعد خواستم برم کافه فلاکس چایم و پر میکنم میرم کافه میشینم فقط ازشون قند میخوام  53258zu2qvp1d9vوالا ب خدا  Smiley-face-whistle-1
پ ن۷:دلم میخواد ی شیطنتی کنم  65 خیلی گشتم چیکار کنم چیکار نکنم دیدم میتونم برم ب مدیر فنی کانون پیام بدم ولی نمیدونم چ‌بنویسم .مثلا تشکر کنم یا دعوتشون کنم بیان صندلی داغ ،خدایی یعنی ایشون بیان صندلی داغ مدیر بزرگ اقا رامین ک از غیبت کبری برگردن کلا سکته میکنن از تعجب ،تشویقم میکنن حتی Khansariha (69)  ولی حتی نمیدونم اوشون ک میشن مدیر فنی عصبانی هستن یا ن ،پیر هستن یا جوون ،من و توبیخ میکنن یا گل میفرستن؟نظر شما چیست ؟ 4 
پ ن۸:من دوروزه تو کانون گم شدم ، نمیدونم چرا اینطوریه وسط هفته ک میاد کلا تو کانون گم میشم ،هر تاپیکی میرم میبینم ی چند ص جلو رفتن  106
پ ن۹:کیا میخوان مسابقه برترین اواتار و امضا برگزار کنیم؟ 53258zu2qvp1d9v آقا رامین نیستن من میتونم کل تالارو ب هم بریزم پس راحتیم  4chsmu1میدونین ک ایشون مخالف این مسابقه بودن  Khansariha (49)
پ ن۱۰: هروقت ب عکس اقای شازده کوچولو نگاه میکنم نگران اون بچه میشم ،همش حس میکنم داخل گل ی حشره ای چیزی هست میره تو چشم و بینیش  65 یعنی کی میشه ایشون این بچه رو بفرستن بره خونشون؟چندین ساله داره آفتابگدون بو میکنه  42
پ ن۱۱:من دلم بری پن ها تنگ شده بودها ،شما چطور؟کلا این پ ن ی حس نوستالژی بهم میده .چقدر این پ ن ها مشهورن Gigglesmile
پ ن چندم : سپاس تاپیک دیگه چ خبر خیلی کمه ها ، کم کم باید خشونت ب خرج بدیم تا بخونین؟؟ Swear1 نمیدونین اقای منتظر استخدام شدن شبانه روز اونجا کشیک میدن؟؟؟بیچاره نیست این بچه؟؟؟ 809197ps94ijjhwg میدونین من هفتگی هرجمعه پیر میشم تا سوژه پیدا کنم؟ دلتون میاد؟ 809197ps94ijjhwg حریر حریر حریر هست اسمش ،نانسی کیفیتش خوب نیست .حریر نرمه  809197ps94ijjhwg
پ ن آخر:دیگه خسته شدم  cheshmak
نقل قول: پ ن۷:دلم میخواد ی شیطنتی کنم  [تصویر:  65.gif] خیلی گشتم چیکار کنم چیکار نکنم دیدم میتونم برم ب مدیر فنی کانون پیام بدم ولی نمیدونم چ‌بنویسم .مثلا تشکر کنم یا دعوتشون کنم بیان صندلی داغ ،خدایی یعنی ایشون بیان صندلی داغ مدیر بزرگ اقا رامین ک از غیبت کبری برگردن کلا سکته میکنن از تعجب ،تشویقم میکنن حتی [تصویر:  khansariha%20(69).gif]  ولی حتی نمیدونم اوشون ک میشن مدیر فنی عصبانی هستن یا ن ،پیر هستن یا جوون ،من و توبیخ میکنن یا گل میفرستن؟نظر شما چیست ؟ [تصویر:  4.gif] 
می خواین من این کار رو بکنم؟ 19
برم ازشون دعوت کنم صندلی داغ اگه نیومدن هر روز یه منفی به مدیر فنی کانون میدمCowboypistol
فکر کنم بن شدت کمترین مجازاتم باشه 4chsmu1
نقل قول: پ ن۱۱:من دلم بری پن ها تنگ شده بودها ،شما چطور؟کلا این پ ن ی حس نوستالژی بهم میده .چقدر این پ ن ها مشهورن [تصویر:  gigglesmile.gif]
پ.ن ها چی هستند؟
نقل قول: پ ن۵: بمب انرژی کانون اقای هومان هم شریف قبول شدن
فضولیم گل کرد.
چه رشته ای؟ 65
من چرا اینقدر فض God ولم
نقل قول: پ ن چندم : سپاس تاپیک دیگه چ خبر خیلی کمه ها ، کم کم باید خشونت ب خرج بدیم تا بخونین؟؟ [تصویر:  swear1.gif] نمیدونین اقای منتظر استخدام شدن شبانه روز اونجا کشیک میدن؟؟؟بیچاره نیست این بچه؟؟؟ [تصویر:  809197ps94ijjhwg.gif] 
تازگیا خیلی هم خسیس شدن.
من بیچاره باید برم ۳۰ صفحه عقب تا سوتی چیزی پیدا کنم،اونوقت یه اعتبارم به من نمی دن.
اون دستمال سافتلن من رو بدید ببینم 809197ps94ijjhwg
خب دوستان در پی فرمایشات خانم یاقوت و کم شدن اعتبار خون ما اومدم تا یه تبلیغی برای چه خبره کنم:
آیا سرپرست یا حامی  یکی از گروه های ترک هستین و می خواین بدونین که سایر گروه ها برای قهرمانی در مسابقه چه کردند؟
آیا می خواین از اونچه که تو گروه های ترک میگذره با خبر شین ولی وقت کافی ندارین؟
آیا می خواین با فداکاری مدیر انجمن شادشاد و رهبر مکتب رامینیسم در راه علم و مظلومیت ایشون آشنا شین؟ 
آیا می خواین بدونین  در کانون چه کسی  در شرف ازدواج هست ؟
(البته یه نفر دیگه بودن که قصیشون منتفی شد و کلا سرکاری بود 4fvfcja )

آیا از گذشته کانون ترک اطلاع ندارین؟
آیا از اخبار هفته دوم آبان ماه اطلاع ندارین؟
(1399 آبان 14، 1:13)mahdimontazer نوشته است: می خواین من این کار رو بکنم؟ 19
برم ازشون دعوت کنم صندلی داغ اگه نیومدن هر روز یه منفی به مدیر فنی کانون میدمCowboypistol
فکر کنم بن شدت کمترین مجازاتم باشه 4chsmu1
تنها چیزی ک ب نظرم میرسه اینه ک خیلی منظم و مقرراتی هستن ،ب نظرم اعتماد ب نفسم دارن و ب خودشون مطمئن هستن چون اسمشون فرست بوی هست و اینکه حس میکنم همیشه شاگرد زرنگه ک محبوب دل های معلمان هستن بودن و همیشه ردیف اول مینشستن 22 
-------------------------------

پ.ن ها چی هستند؟
تو این پسستی ک من فرستادم بارزترین چیزی ک ب. چشم میخوره چ هست؟؟ 4chsmu1
-----------------------
فضولیم گل کرد.
چه رشته ای؟ 65
من چرا اینقدر فض God ولم

ظاهرا شریف Khansariha (56) اینطور نوشته بودن.
--------------------- 
تازگیا خیلی هم خسیس شدن.
من بیچاره باید برم ۳۰ صفحه عقب تا سوتی چیزی پیدا کنم،اونوقت یه اعتبارم به من نمی دن.
اون دستمال سافتلن من رو بدید ببینم 809197ps94ijjhwg

تو اعتبار خیلی شیطنت میکنین هاا،بترسین از اعتبارات منفی 65  خبرو ک نمیگردن خبرنگار ،خبر خودش میاد Khansariha (121)
نقل قول:   خبرو ک نمیگردن خبرنگار ،خبر خودش میاد [تصویر:  khansariha%20(121).gif]
اون دوره شما بود اخبار تمومی نداشت Hanghead
الان باید خبرای سال و ماه گذشته رو بنویسیم 106
نه اتفاقی نه حادثه ای نه تولدی نه مسابقه ای نه ازدواجی نه سالگرد ازدواجی نه گرامیداشتی،نه انتخاباتی و....
(1399 آبان 14، 1:37)mahdimontazer نوشته است:
نقل قول:   خبرو ک نمیگردن خبرنگار ،خبر خودش میاد [تصویر:  khansariha%20(121).gif]
اون دوره شما بود اخبار تمومی نداشت Hanghead
الان باید خبرای سال و ماه گذشته رو بنویسیم 106
نه اتفاقی نه حادثه ای نه تولدی نه مسابقه ای نه ازدواجی نه سالگرد ازدواجی نه گرامیداشتی،نه انتخاباتی و....

شایدم شما خبر ندارین Khansariha (66) 
خبر همیشه هست 65 
تولد؟؟؟؟فردا تولد منه ، از نو متولد شدم و ب زندگی سلام کردم  Confetti  آدم هرروز متولد میشه دیگه مگه اینطور نمیگن؟ Gigglesmile 

داره بارون میاد ،میگن زیر بارون دعا کنی قبول میشه .حالا زیر بارون ک نیستم ولی خب دعا میکنم حال همه ی کانونی ها خوب باشه و  تنشون سلامت باشه. آمین 63

من شب ب خیر Khansariha (2)
ای کسانی که پروفایل خود را بسته اید بدانید!
اگر پروفایلتون رو باز نکنین بار بعدی با اعتبار منفی آگاهتون می کنم 45
 سپاس شده توسط
چند روزه دریل کوچیکم سوخته اصلا هم جالب نیست بخوام 800 تومن بدم نوشو بگیرم. گشتم یه موتور DC بزرگ پیدا کردم انداختم توش!  4chsmu1  

[تصویر:  xnt9_img_20201104_154133.jpg]

(کسی که دریل تعمیر کرده باشه به عمق فاجعه پی میبره! 4chsmu1  )(البته جای افتخار هم داره بعضی جاهاش که چطوری اینارو ترکیب کردم!!) 

فکر کنم اگه جراح بشم قلب گوسفند رو به انسان پیوند بزنم! Khansariha (13)

واقعا کیف داد.

درشو بستم دادم دوستم قیافش شده بود مث علی صادقی که هندونه دستش بود میگفت توش موزه! Gigglesmile  :

[تصویر:  d2ql_18725670-6587_8040.jpg]

واقعا کیف داد!

پ.ن 1 : از قبل خیلی بیشتر دوسش دارم. صداش خیلی کم شده ولی عملکردش خیلی ضعیف نشده.داغ هم نمیکنه. 53258zu2qvp1d9v

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان