امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1400 خرداد 11، 14:32)yazahra نوشته است:
(1398 مرداد 26، 17:30)عاشق فاطمه زهرا نوشته است:
نقل قول: منم یه چی بگم ...

هوای پاکی هاتون رو این روزا بیشتر داشته باشید.

تجربه نشون داده که کانونی ها اگر بلند شن همه با هم بلند می شن، اگر زمین هم بخورن همه با هم زمین می خورن.

نمی دونم چرا، ولی انگار شیطان صبر می کنه، صبر می کنه و نیرو جمع می کنه،
یه دفعه توی یه هفته می زنه همه رو لت و پار می کنه ...

این وسط هم تک و توک از زیر دست شیطون در می رن ...

در هر صورت بیشتر مراقب پاکیتون باشین ...
اگر احساس کردین که داره اوضاع کمی سخت می شه، بیاین و تو گروه ها در موردش صحبت کنید.

اگر کسی توجه نکرد برید سراغ ملت تو پ پ هاشون.
پ پ من که ۲۴ ساعته به روی دوستان بازه [تصویر:  303.gif] 

این دفعه حال شیطون رو حسابی جا می آریم ... [تصویر:  khansariha (69).gif]

دوستان این پستی که نقل قول کردم رو یادتون می آد؟
شواهد و قرائن نشون می ده که شیطان در حال تدارک شبیخون سنگینی به بچه های کانونه.

خلاصه که روستاییان خبر آورده اند که گروه بسیاری از نیروی های دشمن در حال تدارک حمله ای به شما هستن (به سبک جنگهای صلیبی بخونید 4chsmu1  )

موافقید این روزها و شبها بیشتر هوای هم رو داشته باشیم؟ بیشتر هوای کانون و کانونی ها رو داشته باشیم.
اصلا هر کی که این چند روزه شکست داشت همه حمله می بریم به پروفایلش براش یه جمله ی امیدوار کننده می نویسیم. Khansariha (69)

53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v چقدر کار خوشگلی واقعا دست مریزاد 49-2

شدیدا موافقم  49-2

همینجا بگین اسم کاربریشونو من حمله کنم  Khansariha (129) 
یا اصلا ی تاپیک برای همین کار بزنیم زیر مجموعه امیدوار باش دوست من 53258zu2qvp1d9v
.
.
.
عاشقه و حرفاش که تو دل سنگ هم فرو میره! 53258zu2qvp1d9v

واقعاً راست میگه؛ نکته جالبش اینه که الآن حس میکنم کانون داره خودشو میکشه بالا و بچه‌ها مصمم تر و امیدوارتر شدن 317
پس بیایید این سری بترکونیم haha
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
نقل قول: بنظر منم خیلی تاثیر داره
حالا آقای عاشق در مورد شکست گفتن
در مورد پاکی هم همینه
اگر هر روز بیای ببینی بقیه ها پاکن و هر جور شده جلوش وایسادن
ناگهان انرژی درونت زیاد میشه که منم میتونم [تصویر:  khansariha (69).gif] فقط باید شروع کنم و با این جمع بزرگی که داره به سمت پاکی حرکت میکنه همراه و هم قدم بشم [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
بله حرف شما هم درسته دقیقا چیزی که خانوم میتوانم گفته بودن یادشون بخیر جاشون سبز 53258zu2qvp1d9v
ماشاءالله این دفعه باید بترکونیم Khansariha (69)
این پیام

نقل قول: شدیدا موافقم  [تصویر:  49-2.gif]

همینجا بگین اسم کاربریشونو من حمله کنم  [تصویر:  khansariha (129).gif] 
یا اصلا ی تاپیک برای همین کار بزنیم زیر مجموعه امیدوار باش دوست من [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
خوب این را باید با مدریت درمیان بگذارید اگر شرایط مهیا باشه حتما اقدام میکنن 49-2
نقل قول: عاشقه و حرفاش که تو دل سنگ هم فرو میره! [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

واقعاً راست میگه؛ نکته جالبش اینه که الآن حس میکنم کانون داره خودشو میکشه بالا و بچه‌ها مصمم تر و امیدوارتر شدن [تصویر:  317.gif]
پس بیایید این سری بترکونیم [تصویر:  m.gif]
اخ گل گفتی داداش 49-2
اره واقعا حس خیلی خوبیه خداروشکر باید هر کی هم ناخوشه سوار بر این موج شادی بشه و به مقصد برسه ان شاءالله Khansariha (69)
نقل قول: موافقید این روزها و شبها بیشتر هوای هم رو داشته باشیم؟ بیشتر هوای کانون و کانونی ها رو داشته باشیم.

اصلا هر کی که این چند روزه شکست داشت همه حمله می بریم به پروفایلش براش یه جمله ی امیدوار کننده می نویسیم. [تصویر:  khansariha%20(69).gif]

نقل قول: یا اصلا ی تاپیک برای همین کار بزنیم زیر مجموعه امیدوار باش دوست من [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

سلام 
چه کار قشنگی  49-2

تو همون تاپیک امیدوار باش دوست من هم انجام بشه خوبه موضوعش همینه دیگه
نقل قول: سلام 
چه کار قشنگی  [تصویر:  49-2.gif]

تو همون تاپیک امیدوار باش دوست من هم انجام بشه خوبه موضوعش همینه دیگه
39 اره فکر خوبیه ولی هیچ جا به اندازه این انجمن پربازدید تر نیست نظرتون چیه برای شلوغ کردن تاپیک امید وار باش دوست من 49-2
حالا که فکر میکنم به نظرم همون پروفایل بهتره 53258zu2qvp1d9v
چون اینجا ممکنه بعضیا ناراحت یا شرمنده بشن که همه بفهمن لغزش داشته
یا اینکه تو تاپیک امیدوارباش دوست من یه جمله امیدوار کننده بنویسیم و تو پروفایل دعوت کنیم بره ببینه
(1400 خرداد 12، 4:04)سنــا نوشته است: حالا که فکر میکنم به نظرم همون پروفایل بهتره 53258zu2qvp1d9v
یا اینکه تو تاپیک امیدوارباش دوست من یه جمله امیدوار کننده بنویسیم و تو پروفایل دعوت کنیم بره ببینه
سلام بله چشم ممنونم از راهنمایی های خوبتون 303
سلام رفقا یه سوال سرعت اینترنت چگونه است؟
سلام خوبه بد نیس
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

(1400 خرداد 12، 18:29)yazahra نوشته است: سلام رفقا یه سوال سرعت اینترنت چگونه است؟

متوسط رو به پایین
.
.
.
(1400 خرداد 12، 4:04)سنــا نوشته است: حالا که فکر میکنم به نظرم همون پروفایل بهتره 53258zu2qvp1d9v

درسته ...  128fs318181
پست گذاشتن با من 
دعوت کردن با شما  4chsmu1

قبوله؟
.
.
.
Khansariha (13)
کانون به من چه چیزی را یاد داد؟
Khansariha (13)
عاقا اینو جدی میگم کانون به من یاد داد قانون مدار باشم
4chsmu1
قانون را خوب بخوانم طبق اون برم جلو
آما Gigglesmile
وقتی خوب قانون را بخوانی یاد میگیری چجوری میشه دورش زد 317 
برای ارائه، استاد درس اومد کلی قاعده و قانون گذاشت Khansariha (56)
من نیز همه را بررسی کردم رفتم یه مقاله پیدا کردم که با همه قانون ها هم خوانی دارد ولی 4chsmu1Gigglesmile
راهکارش بسی ساده و ساده و ساده است Khansariha (13) . همون را ارائه دادم 53258zu2qvp1d9v  بقیه ها تو ۲۰ دقیقه به بدبختی تموم میکردن من ربع ساعته راحت تموم بودم Gigglesmile

امروز نصف بیشتر بچه ها که ارائه دادن خیلی مطالبشون از من پیچیده تر و کلی بهتر بود ولی چون مقاله اشون طبق قانون نبود رد شد 65 
قشنگ قیافه هاشون را بعد ارائه خودم اینجوری میدیم 14
Khansariha (13)
 قشنگش اونجا بود که استاد را اینجوری فرض میکردم 22
Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)
نمیتونست هیچ ایرادی بگیره 317

البته بسی زیاد خدا را شاکرم از ته دل. 53258zu2qvp1d9v چون واقعا پیدا کردن این مقاله اصلا کار من نبود کار خدایی بود 4chsmu1
به جان خودم. چندتا مقاله هستن که چاپ شدن ولی تو نتیجه اش بیاد بگه نههههه ما خوب نتیجه نگرفتیم کارمون اصلا خوب نبود Khansariha (13)
بعدم اصلا کار خاص نکرده باشه Gigglesmile
65 فکر کنم پول گرفتن مقاله را قبول کردن. 4chsmu1

53258zu2qvp1d9v جدا اینو از کانون یاد گرفتم طبق قانون برم جلو. منم مثل خیلی های دیگه قبلا کاری نداشتم استاد چه معیارهایی در نظر داره. هر چی که از نظر خودم خیلی خوب بود اکی بود. ولی خو فهمیدم دنیا قانون داره. البته که قانون های کانون بسی زیبا و جامع و کامله.  53258zu2qvp1d9v
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
استاد: Khansariha (116)
رعنا خانوم: Khansariha (57)
همکلاسی های رعنا خانوم: God
به روایت تصویر 4chsmu1
نقل قول: سلام خوبه بد نیس
نقل قول: متوسط رو به پایین

نمیدونم چرا هی قطع و وصل میشه 106
 سپاس شده توسط
اره خیلی داغون شده چن وقته
 برای منم هر چن روز ی بار یا اگه خیلی بد بشه چند بار در روز کلا میپره و هیچی نمیاره بالا  Vamonde
.
.
.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان