امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1400 تير 18، 5:44)سنــا نوشته است: این که نشد زندگی ؟! 4chsmu1 

رژیم جهت لاغریه فقط؟

یه دکتر معرفی کنم با غذاهای خیلی خوشمزه بتونید لاغر شید
دیگه نیازی به این همه سختی کشیدن نیست
آنلاین رژیم میده   بر اساس تعادل مزاج 
و بیماری زمینه ای اگه داشته باشین برطرف میشه یا بهتر میشه
از اطرافیانم هرکس رژیم گرفته موفق شده
و وزنی که کم میکنید هم غیر قابل بازگشت میشه
خودمم رژیم چاقی گرفتم ازشون و موفق شدم مقدار قابل توجهی وزن اضافه کنم و مشکل معدم خیلی خیلی کم شده

....

اینجااا بارون قشنگی میاااد bliss Khansariha (121)
جاتووون خالی

سلام خانم سنا 49-2

مرسی از همراهی و لطفتون 49-2

خب راستش این رژیم لاغریه.
دکترم میگفت باید عادات غذایی رو اصلاح کرد. اما این رژیم فقط اینها رو نداره، مثلاً روزای جمعه غذای دلخواهه Khansariha (57)

یا مثلاً در طول هفته، پروتئین و قند و چربی مورد نیازم رو دریافت میکنم‌. منتها من چون بعضی غذاها رو دوست ندارم برای همین اون غذاها فقط به ذهنم خطور میکنن Khansariha (49)

تا اینجاش وزن زیادی رو از دست دادم و این عالیه،ولی همچنان به وزن ایده آل نرسیدم 42

بعد از اون دیگه رژیم تثبیت وزن میگیرم 128fs318181

آقا از خدا که پنهون نیست، از شما چه پنهون!
من میخوام وقتی آموزش حضوری شد لاغر شده باشم Khansariha (13)

یکی از اساتیدمون ترم یک گفت که وقتی فارغ‌التحصیل شدید باید حداقل یک تغییر مثبت رو ایجاد کرده باشید 53258zu2qvp1d9v
مثلاً میخوام ترم آخر بیایید بهم بگید استاد من در این مدت فلان پیشرفت رو داشتم. یه زبان یاد گرفتم، وزنم رو کم کردم، شغلم رو پیدا کردم، ازدواج کردم، یه حرفه یاد گرفتم و....

خب این حرفشون خیلی خوب بود به نظرم و دلم میخواد وقتی به ترم آخر رسیدم از چندین تغییر رونمایی کنم Smiley-face-biggrin

مثلاً همین ترک خ.ا یه جور اصلاح سبک زندگیه که البته موارد دیگری هم همراهش هست. مثل منظم بودن و کتابخون بودن و ورزش کردن و کلی فقره دیگه 53258zu2qvp1d9v

البته اون استاد عزیز ترم یک بنده رو انداختن و تا الآن هم نتونستم درسش رو بردارم 22
برای همین میخوام وقتی درسش رو برداشتم پیشرفتم رو همونجا بهش بگم که دیگه فکر نکنه مهدوی پیشرفت نداشته Khansariha (51)

چه خوب که به نتیجه دلخواهتون رسیدید 49-2
بهتون تبریک میگم 49-2
چه خوبه آدم همش لاغر باشه 809197ps94ijjhwg
الآن ما آرمین و زندگی آزاد رو داریم اینجورین 809197ps94ijjhwg
ولله ژن خوب شمایید، بقیه اش سوءتفاهمه 809197ps94ijjhwg
من نفس هم بکشم چاق میشم 809197ps94ijjhwg

جدی اونجا هوا بارونیه؟ 17
شومالید؟ 4
منم ژونوب زندگی میکنم 4
اینجا که فعلاً داره آتیش میباره 4

(1400 تير 18، 10:07)سرباز ولایت 313 نوشته است: سلام به همه ...
یک سوال ذهنمو  حسابی درگیر کرده .
میگم واقعاً اگه امروز یا یکی از این جمعه ها که من زندم امام زمانم  بیاد ...و من  هنوز موفق به ترک گناه  نشده باشم ..
چی ؟؟؟ 
واقعاً چه کنم ؟؟
حتی سرمو روم نمیشه بالا بیارم ؟؟؟

مرگ و روز حساب و ظهور موعود، مواردیه که بهشون اعتقاد داریم و همیشه توصیه میشه که در برابر گناه جوری رفتار کن که انگار آخرین روز زندگیته 53258zu2qvp1d9v

سرباز جون اگه امروز خدایی نکرده آخرین روز زندگیت بود، بازم گناه میکردی؟ 53258zu2qvp1d9v

حالا همینو هم درباره ظهور به کار ببر؛ اگه بدونی که امروز ظهور اتفاق میفته بازم گناه میکنی؟ 53258zu2qvp1d9v

پس به جای سؤال درباره اینکه با چه رویی میخواییم با امام زمان رو به رو بشیم، بهتره درباره این سؤال کنیم که وظیفه من به عنوان یک منتظر چیه؟! Khansariha (18)
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
(1400 تير 18، 5:56)karma نوشته است:
نقل قول: اینجااا بارون قشنگی میاااد [تصویر:  bliss.gif] [تصویر:  khansariha%20(121).gif]

جاتووون خالی

عوضش تنها چیزی که اینجا هست گرماست    Smiley-face-biggrin

اینجا هم هوا گرفته و بسیی خنکه Khansariha (121)
منتظر بارون و تگرگ هستیم 53258zu2qvp1d9v 
کاش عصری بارون شدید بیاد کسی نره بیرون 4

د مورد رژیم حرف شده ،من ی دوستی داشتم ی روزی ازش کتاب قرض گرفتم ، صفحه اول و باز کردم دیدم همه جاش نوشته باید لاغر بشم ، دیگه چیزی نمیخورم و از این قبیل جمله ها  53258zu2qvp1d9v همه جای کتاب نوشته بود  53258zu2qvp1d9v
همیشه تلاش میکرد لاغر بشه ، ی بار تعریف میکرد رفته دکتر تغذیه ، بعد دکتره بیسکوییت رژیمی معرفی کرده میگفت دو روز طبق اندازه خوردم فرداش انقدر بیسکوییته خوشمزه بود همه رو ی جا خوردم Gigglesmile

این همیشه تو ذهن من مونده 4chsmu1

خوش ب حالتون ک میخواین لاغر بشین  53258zu2qvp1d9v کاش چاق بودم و دغدغه م لاغری بود 4chsmu1
ولی متاسفانه برعکسه  4chsmu1
ب نظر من اونایی ک بدغذا و حساس هستن ب غذا همیشه لاغر میمونن 117
(1400 تير 18، 12:27)یاقوت نوشته است:  د مورد رژیم حرف شده ،من ی دوستی داشتم ی روزی ازش کتاب قرض گرفتم ، صفحه اول و باز کردم دیدم همه جاش نوشته باید لاغر بشم ، دیگه چیزی نمیخورم و از این قبیل جمله ها  53258zu2qvp1d9v همه جای کتاب نوشته بود  53258zu2qvp1d9v
همیشه تلاش میکرد لاغر بشه ، ی بار تعریف میکرد رفته دکتر تغذیه ، بعد دکتره بیسکوییت رژیمی معرفی کرده میگفت دو روز طبق اندازه خوردم فرداش انقدر بیسکوییته خوشمزه بود همه رو ی جا خوردم Gigglesmile

این همیشه تو ذهن من مونده 4chsmu1

خوش ب حالتون ک میخواین لاغر بشین  53258zu2qvp1d9v کاش چاق بودم و دغدغه م لاغری بود 4chsmu1
ولی متاسفانه برعکسه  4chsmu1
ب نظر من اونایی ک بدغذا و حساس هستن ب غذا همیشه لاغر میمونن 117

حرفتون یه نکته پنهان داشت 65

اینکه انسان باید ذهنیت خودشو تغییر بده.
من تا زمانی که منتظر اینم که یه فرصت پیدا کنم تا رژیمم رو دور بزنم! تا زمانی که انتظار دارم وقتی رژیم گرفتم و به وزن ایده آل رسیدم دیگه بعدش راحتم و هر غذایی با هر مقداری دلم میخواد میتونم بخورم؛ حتی اگه لاغر باشم بازم دوباره چاق میشم 53258zu2qvp1d9v

من هنوز به اون مرحله نرسیدم.
در واقع میدونم و اطلاع دارم و میگم که وقتی لاغر شدم، رژیم غذایی سالم رو نگه میدارم اما هنوز به مرحله باور نرسیدم!
مثل بحث ترک میمونه؛ من میگم دیگه لغزش نمیکنم اما همچنان به این باور نرسیدم که باید ترک کرد، همچنان درگیر خ.ا خواهم بود.

همه ما وقتی این سؤال آزمون پرسیده میشه میگیم من از ته دلم میخوام ترک کنم اما بعدش میبینیم که این صرفاً یه جورایی تئوریجات مسئله ست.
هنوز ته دلمون خ.ا رو میخواییم.
ولی یه نفر به شدتی از تنفر میرسه که نمیتونه حتی بهش فکر هم کنه.
اون میتونه ترک کنه.

لعنت بر شیطون 22
یه بسته 10 گیگ هدیه گرفته بودم سه روزه.
هی میگفتم بعداً میشینم فیلم دانلود میکنم. الآن پیام اومد که زمانش به پایان رسید و من هیچ فیلمی دانلود نکردم Kill
نقل قول: لعنت بر شیطون [تصویر:  22.gif]
هی میگفتم بعداً میشینم فیلم دانلود میکنم. الآن پیام اومد که زمانش به پایان رسید و من هیچ فیلمی دانلود نکردم [تصویر:  kill.gif]

خدا رو شکر Smiley-face-whistle-1
نقل قول: لعنت بر شیطون [تصویر:  22.gif]
هی میگفتم بعداً میشینم فیلم دانلود میکنم. الآن پیام اومد که زمانش به پایان رسید و من هیچ فیلمی دانلود نکردم [تصویر:  kill.gif]
4chsmu1 زنگ بزن اپراطور بگو تقاضای ویدیو چک دارم هنوز چند دقیقه باقی مونده  4chsmu1
بگو بهشون نت کانونی جماعت خوردن نداره
سلام به همه دوستان

یاقوت جان بیا بگو چجوری در روز این همه پست میذاری که من در گذاشتن دوتاشم عاجزم  Swear1
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
(1400 تير 18، 13:34)خانوم لبخند نوشته است: سلام به همه دوستان

یاقوت جان بیا بگو چجوری در روز این همه پست میذاری که من در گذاشتن دوتاشم عاجزم  Swear1

4chsmu1

من خب چتر زدم تو کانون احتمالا ب این دلیل هست و اینکه خب شادشادی ها خیلی فعال هستند دیگه 65

----

لبخند جان  کانون رو مرور گر گوشیم بازه و خب من زیادی فعالیت غیر عادی دارم 4chsmu1 
این خوب نیست ،انشالله در چند روز آیندهاز فعالیتم کم میکنم 4chsmu1
4chsmu1  تاپیک مسابقه آواتار، شده شبیه نمایشگاه های عکس . از اونجاهایی که آدم روش نمیشه بره 4chsmu1
چرا همتون انقدر سطح بالا بودین خب  Khansariha (129)
فقط دارم فکر میکنم الان من خودمو چجوری معرفی کنم  ضایع نشه Khansariha (13)
(1400 تير 18، 15:09)_رعنا_ نوشته است: 4chsmu1  تاپیک مسابقه آواتار، شده شبیه نمایشگاه های عکس . از اونجاهایی که آدم روش نمیشه بره 4chsmu1

65
ب عنوان سرپرست نه ،به عنوان یک بیننده من هم خیلی شوکه شدم  106
خیلییییی سطح بالا هست این دوره  4chsmu1
(1400 تير 18، 15:17)یاقوت نوشته است:
(1400 تير 18، 15:09)_رعنا_ نوشته است: 4chsmu1  تاپیک مسابقه آواتار، شده شبیه نمایشگاه های عکس . از اونجاهایی که آدم روش نمیشه بره 4chsmu1

65
Khansariha (13)  یه چی نوشتم
با همین دیدگاه بچه گانه  Khansariha (13)  خدا کنه امتیاز داشته باشه. حداقل آبروم میره امتیاز بگیرم. 4chsmu1
(1400 تير 18، 15:05)یاقوت نوشته است: 4chsmu1

من خب چتر زدم تو کانون احتمالا ب این دلیل هست و اینکه خب شادشادی ها خیلی فعال هستند دیگه 65

----

لبخند جان  کانون رو مرور گر گوشیم بازه و خب من زیادی فعالیت غیر عادی دارم 4chsmu1 

منم با گوشی میام بیشتر اوقات Hanghead

نگوووو اتفاقا خیلی خوبه که فعالی، باعث افتخاری اصلا Khansariha (69)
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
(1400 تير 18، 16:18)سرباز ولایت 313 نوشته است:
303 سلام به همه  303
امیدوارم حال دلتون خوب باشه . 53
و امروز روز خوبی براتون باشه . 53
انشاالله هرکجا که هستین و در هر شرایط زندگیتون به کام باشه. 317
خب حالا بریم برای معرفی عکسی که من انتخاب کردم ...  Gigglesmile
امیدوارم خوشتون بیاد . Khansariha (8)
و حالا عکس من :  Khansariha (129)
Smiley-face-cool-2 16 خب  16 Smiley-face-cool-2
خوشتون میاد ؟؟؟  4chsmu1 4chsmu1
حالا بریم درباره عکسمون یکمی صحبت کنیم . Khansariha (89)
دلایل انتخاب عکس :اول دلیل این حدیث امام علی (ع) است که در مورد هوس و هوای نفسانی هر فرد است ..
خب حالا اصل حدیث : 
رستگار شد آنکه بر هوسش چیره گشت
و انگیزه های نفسانی خود را مهار کرد
خب اینکه تا الان .
خب دلیل دوم 
انتخاب عکس این جمله داره میگه هر کس که بر نفس غلبه کند . Khansariha (46)
به مقام و درجات عالی میرسه .. Khansariha (2)
پس این جمله یک جمله انگیزشی هم به حساب می آید studsmatta
خب دلیل سوم ..
این عکس کاملا به کانون و به اعضا کانون مربوطه .
و دقیقا نشان دهنده زحمات رفقای کانونی 
و مهم تر از همه نشانه کار مهمیه که بچه های کانون دارن انجام میدن .

خب منتظر رای های قشنگتون هستم ...
دیگه از همین الان رای همه سرباز ولایت ۳۱۳ ...

عاغا من از الان میگم که 
اگه من اول بشم کل کانون رو شام میدم اونم با منو خیلی خیلی با کلاس ...

پ.ن: میگم هااااا تایپ این پست خیلی خیلی انرژی گرفت . 809197ps94ijjhwg

اگه رای دادین که هیچ اگه رای ندادین با تبر میام .. Khansariha (58)
ازتون رای زوری وگیرم  Cowboypistol

خب دیگه همتون رو به خدای بزرگ میسپارم..
انشاالله همیشه موفق و موید باشید.
یاعلی مدد balloons

منتظر رای تمامی کانونی ها هستم ...
رای کل کانون 
سرباز ولایت ۳۱۳
(1400 تير 18، 15:55)_رعنا_ نوشته است:
(1400 تير 18، 15:17)یاقوت نوشته است:

65
Khansariha (13)  یه چی نوشتم
با همین دیدگاه بچه گانه  Khansariha (13)  خدا کنه امتیاز داشته باشه. حداقل آبروم میره امتیاز بگیرم. 4chsmu1

Gigglesmile
این بار فکر کنم رکورد زدیم تو مسابقه ،تعداد شرکت کننده خیلی زیاده .همیشه حداکثر ۱۰تا میشد  65

انشآلله تو رای گیری هم رکورد میزنیم 317

(1400 تير 18، 15:57)خانوم لبخند نوشته است:
(1400 تير 18، 15:05)یاقوت نوشته است: 4chsmu1

----

منم با گوشی میام بیشتر اوقات Hanghead

نگوووو اتفاقا خیلی خوبه که فعالی، باعث افتخاری اصلا Khansariha (69)

فدا مدای شما خانم 302 
من برای کارهای مدیریتی و پست های طولانی و مهم با سیستم میام ، با گوشی ب عنوان کاربر عادی و شلوغ کردن 4chsmu1
آقا من از دست‌اندرکاران و برگزار کنندگان مسابقه بهترین آواتار درخواست دارم که این تاپیک رو به انجمن ادبیات منتقل کنند! 17

بابا مغزم رگ به رگ شد؛ یعنی نمیتونید آسون تر تبلیغ کنید؟! Badbakht

از صبح تا الآن سه تا گوته، دوتا پروین اعتصامی، یه دونه جین آستین و دوتا جلال آل احمد اونجا پیدا کردم vayy
سلام 
اجازه هست؟
من هیچ وقت اینجا نبودم... یه راهنمایی می کنید؟
اگر جاده ای را پیدا کردید که هیچ مانعی در آن نبود، به احتمال زیاد آن جاده به جایی نمی رسد. 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان