امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1400 آذر 4، 18:08)AtrisA نوشته است: من اون سری یادم نیست گفتم یا نه ! ولی میخواستم بنویسم ک از شمال غرب رب نخرید  65 آخه اینجا ک رب نداره . خیلی هم تعجب کرده بودم . از این طرف فقط عسل و سیب و شیرینی های مخصوص و نقل ک مخصوص ارومیه هست میشه اعتماد تام کرد و خرید  4chsmu1

کباب بناب و آش دوغ هم یادم نره Gigglesmile

بله اون سری هم فکر کنم گفتید. ولی نمی‌دونم چطور شده بود پرفروش‌ترین رب انار باسلام.  106
این شد که دیگه من هم خریدم.
البته کیفیتش خوب بود ها ولی خب اون ترشی که می‌خواستیم رو نداشت.

مواردی که نام بردید هم قشنگ یه سفر حضوری می‌طلبه. کباب و آش دوغ رو باید حضوری درک کرد. اون نقل‌‌ها هم که فوق‌العاده است.  Khansariha (69)

نقل قول: میشه حتما . من تو کانون ب خیلی چیزها باور دارم . ب اینکه خیلی چیزها عالی میشه و اینکه ی روز خوب میاد . 
به امید خدا برای همه.  49-2

نقل قول: امروز ی میانترم داشتم . هیچی خونده بودم . فقط صرفا یادداشت و اسکرین بود . رفتم دیدم تعداد زیاد . چت باکس و باز کردم دیدم سوالات سخته دیگه بیخیال همه چ . نفر اول هرچی تایپ میکرد دوم من تایپ میکردم  vayy 9
بعد میخواستم پی وی بنویسم هرچی مینویسم آخر میشم و گله گی کرده بودم و چندتا کلمه ی دیگه 4 Khansariha (116) . متاسفانه پابلیک ارسال شد حالا استاد انقدر اسمم و تکرار کرد و خوند منم دیگه سکوت 42 امیدوارم از یادش برم .

ی دونه هم آزمون بات داشتم ک اگر قبول بشم دسترسی باز میشه برام . متاسفانه اونم با 5 سوال رد شدم و مجدد کلی خوندم و فیلم و ویس نگاه کردم منتظرم 24 ساعتم تکمیل شه باز برم آزمون بدم   fly2

از این بخش هیچ نفهمیدم. 42 آزمون بات؟ 17 
مدیونید فکر کنید من واسه عهد قجرم. 
فقط این‌که آرزوی موفقیت در امتحانات‌‌تون رو دارم.  49-2

(1400 آذر 4، 18:35)SILENT scream نوشته است:
نقل قول: من فکر میکنم تنها کسی نیستم ک از نوشته ها اسکرین میگیرم نگه میدارم . مثلا چندین عکس دارم ک از زمان نسیم و رهروان موندن و گهگاهی میخونم . البت ی دفترم دارم مینویسمشون  [تصویر:  128fs318181.gif]
منم ی پوشه دارم از اسکرین های کانون... مخصوصا پیامای عارفه:‌)

چه جالب.
خانم عارفه صحبت‌هاشون واقعا عالیه.  128fs318181

(1400 آذر 4، 20:17)فرید نوشته است: بعد از مدت ها با کامپیوتر اومدم کانون چقدر دنیاش متفاوته 4chsmu1 Smiley-face-cool-2

آیا میشه این‌طور برداشت کرد که لپ‌تاپ خریدی؟  4chsmu1
پس شیرینیش کو؟  Khansariha (89)

#دریافت-شیرینی-زورزورکی  Smiley-face-biggrin

(1400 آذر 4، 22:53)بهاران نوشته است: وای چ خاطرات جالب انگیزناکی برام زنده شد Khansariha (13)
منم یادمه هر چی ک برام جال بود اون روزا رو اسکرین میگرفتم
دقیقا هم بیشترش پیامای عارفه بود
و نورالزهرا البته
چقدر دلم براش تنگ شده یادش ب خیر

پس شما هم از اسکرین‌گیرندگان بودید.

فکر کنم آخرش مشخص میشه تنها کسی که اسکرین نمی‌گیره منم.   4chsmu1

خدا خیر بده به خانم عارفه که همیشه کلی صحبت خوب دارن برامون.  49-2

و
جای خانم نورالزهرا حقیقتا خالیه. ان‌شاءالله سلامت باشن و موفق.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام به همه  303 303 303
آقا چه چه انجمن شبانه چه فعالیت های رو شروع کرده و انشاالله همیشه همیشه شلوغ باشه ... 302
آقا آرمین عجب نهاری دمت گرم داداش ... Confetti
حالا شب من یک شامی بدم حال کنید ... 4chsmu1
موفق باشید 
یا علی مدد
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

(1400 آذر 5، 13:56)سرباز ولایت 313 نوشته است: سلام به همه  303 303 303
آقا چه چه انجمن شبانه چه فعالیت های رو شروع کرده و انشاالله همیشه همیشه شلوغ باشه ... 302
آقا آرمین عجب نهاری دمت گرم داداش ... Confetti
حالا شب من یک شامی بدم حال کنید ... 4chsmu1
موفق باشید 
یا علی مدد

نوش جانت داداش.  49-2
ان‌شاءالله بزنی به بدن، قوی بشی و بری به جنگ شیطان از پا درش بیاری.  Khansariha (69)

شام هم بسی خوشحال‌مون می‌کنی.
غذا سنتی مدنظر داری یا فرنگی؟  4chsmu1

یه چند پرس اضافه هم میشه ببرم برای اهل و عیال؟ جبران می‌کنم.  Khansariha (89)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

نقل قول: امروز پر شده همه جا تبلیغات بلک فرایدی. جمعه سیاه. حالا چرا سیاه نمی‌دونم. [تصویر:  17.gif]

هی پیامک میاد. هی ایمیل. چه خبره؟  [تصویر:  god.gif]
جوابت داداش آرمین:

هر ســاله چهارمین پنجشــنبه ماه نوامبر در آمریکا موســوم به روز شکرگزاری و تعطیل رسمی اســت. علت نامگذاری این روز در اصل جشن و شــکرگزاری پایان دروی محصولات کشاورزی بوده اســت و به نوعی یک جشن و آئین مذهبی به شمار میرود و از این رو در آمریکا بسیار روز مهمی است. آمریکاییها جمعه‌ای را که اولین روز پس از جشن شــکرگزاری اســت روز جمعه ســیاه نامگذاری کرده‌اند. این روز شلوغترین روز مغازه‌ها، مراکز خرید و فروشــگاههای زنجیرهای در آمریکاست. البته فروشــگاههای آنلاین نیز در این روز پرترافیک‌ترین تراکنشهای مالی خود را تجربه میکنند.

به اعتقاد آمریکاییها تا پیش از روز شکرگزاری دخل و خرج کسب و کارها در وضعیت متزلزل و قرمز قــرار دارد و از اولین روز پس از روز شــکرگزاری و به یمن لطف و نظر پرودگار، رونق و برکت به دخل و خرج کســب‌وکارها بازمی‌گردد و آنها را از وضعیت متزلــزل قرمز به وضعیت ثبات سیاه میرســاند. از این رو برای حضور حداکثری و کشــاندن مردم پای صندوق فروشــگاهها که به معنای رونق و برکت حقیقی کسبوکارهاست در این روز تمامی فروشــگاه‌های حقیقی یا مجازی، تخفیف‌های ویژه‌ای به خریداران محصولات خود اعطا میکننــد.
حـــدود 100 تا رخ دارم
ولی نمی دونم کدومِـــشَم!

نقل قول: (دیروز، 20:17)فرید نوشته است:
بعد از مدت ها با کامپیوتر اومدم کانون چقدر دنیاش متفاوته 4chsmu1 Smiley-face-cool-2پیامتون رو دیدم رفتم با کامپیوتر اومدم Khansariha (56)الحق ک خیلی خفنه Khansariha (13)

اول که سلام 4chsmu1 

من همیشه با کامپیوتر میام  4chsmu1 
اصلا دنیای عجیبیه با کامپیوتر بیای کانون 
گاه و بیگاه هم با گوشی
(1400 آذر 5، 15:22)ArA نوشته است: جوابت داداش آرمین:

هر ســاله چهارمین پنجشــنبه ماه نوامبر در آمریکا موســوم به روز شکرگزاری و تعطیل رسمی اســت. علت نامگذاری این روز در اصل جشن و شــکرگزاری پایان دروی محصولات کشاورزی بوده اســت و به نوعی یک جشن و آئین مذهبی به شمار میرود و از این رو در آمریکا بسیار روز مهمی است. آمریکاییها جمعه‌ای را که اولین روز پس از جشن شــکرگزاری اســت روز جمعه ســیاه نامگذاری کرده‌اند. این روز شلوغترین روز مغازه‌ها، مراکز خرید و فروشــگاههای زنجیرهای در آمریکاست. البته فروشــگاههای آنلاین نیز در این روز پرترافیک‌ترین تراکنشهای مالی خود را تجربه میکنند.

به اعتقاد آمریکاییها تا پیش از روز شکرگزاری دخل و خرج کسب و کارها در وضعیت متزلزل و قرمز قــرار دارد و از اولین روز پس از روز شــکرگزاری و به یمن لطف و نظر پرودگار، رونق و برکت به دخل و خرج کســب‌وکارها بازمی‌گردد و آنها را از وضعیت متزلــزل قرمز به وضعیت ثبات سیاه میرســاند. از این رو برای حضور حداکثری و کشــاندن مردم پای صندوق فروشــگاهها که به معنای رونق و برکت حقیقی کسبوکارهاست در این روز تمامی فروشــگاه‌های حقیقی یا مجازی، تخفیف‌های ویژه‌ای به خریداران محصولات خود اعطا میکننــد.

ممنون ازت آرا جان.
حالا فهمیدم داستان چیه.

من سال‌های گذشته اصلا یادم نمیاد تو ایران بلک فرایدی داشته باشیم. شاید هم بوده و من مشغول بودم متوجه نشدم.  106

حالا این رسم که کلا واسه آمریکاست چرا اومده تو ایران خودش جای بحث داره. بوی تهاجم فرهنگی به مشام می‌خوره. 42

(1400 آذر 5، 15:29)Silent Voice نوشته است: اول که سلام 4chsmu1 

گاه و بیگاه هم با گوشی

پس چرا من فکر می‌کردم همیشه با گوشی میای؟ Smiley-face-biggrin

منابع اطلاعاتیم رو باید عوض کنم.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1400 آذر 5، 0:10)SILENT scream نوشته است:
(1400 آذر 4، 20:17)فرید نوشته است: بعد از مدت ها با کامپیوتر اومدم کانون چقدر دنیاش متفاوته 4chsmu1 Smiley-face-cool-2

پیامتون رو دیدم رفتم با کامپیوتر اومدم Khansariha (56)
الحق ک خیلی خفنه Khansariha (13)

میبینین چقدر تبعیض وجود داره 42 4fvfcja

(1400 آذر 5، 13:32)آرمین نوشته است:

آیا میشه این‌طور برداشت کرد که لپ‌تاپ خریدی؟  4chsmu1
پس شیرینیش کو؟  Khansariha (89)

#دریافت-شیرینی-زورزورکی  Smiley-face-biggrin 

زورزورکی چرا؟ شما جون بخواه ما تو سینی تقدیم میکنیم  :cheshmak 
البته جدیدا لپ تاپ نخریدما شایعه ایجاد نشه 4chsmu1
(1400 آذر 5، 15:29)Silent Voice نوشته است:
نقل قول: (دیروز، 20:17)فرید نوشته است:
بعد از مدت ها با کامپیوتر اومدم کانون چقدر دنیاش متفاوته 4chsmu1 Smiley-face-cool-2پیامتون رو دیدم رفتم با کامپیوتر اومدم Khansariha (56)الحق ک خیلی خفنه Khansariha (13)

اول که سلام 4chsmu1 

گاه و بیگاه هم با گوشی

کانون تو کامپیوتر خیلی خوبه daghighan
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
عاقااااا من نمیتونم با کامپیوتر بیام یعنی اینقد خوبه ؟  42 دلم آب شد  Gigglesmile
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

(1400 آذر 5، 18:38)فرید نوشته است: زورزورکی چرا؟ شما جون بخواه ما تو سینی تقدیم میکنیم  :cheshmak 
البته جدیدا لپ تاپ نخریدما شایعه ایجاد نشه 4chsmu1

مرسی داداش. لطف داری.
من ناپلئونی می‌خورم. البته یه سینی زیاده. مگه این‌که به بقیه اعضای کانون هم بخوای بدی.  4chsmu1 نمی‌دونم بودجه چقدر در نظر گرفتی.  Smiley-face-biggrin
راضی به زحمت هم نبودیم.  Hanghead

(1400 آذر 5، 19:02)Bright Star نوشته است: عاقااااا من نمیتونم با کامپیوتر بیام یعنی اینقد خوبه ؟  42 دلم آب شد  Gigglesmile

بله.  49-2

قالب کانون در اصل برای کامپیوتر طراحی شده. بعد ما برای موبایل و تبلت بهینه‌اش کردیم.

مثلاً تو گوشی چون فضا کمه، ما ناچاریم یه سری چیزها رو حذف کنیم و بقیه چیزها رو هم زیر هم دیگه بندازیم.
اما خب تو کامپیوتر عرض زیادی در اختیار داریم و چینش بهتری می‌تونیم داشته باشیم.  128fs318181
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

نقل قول: بله.  [تصویر:  49-2.gif]

قالب کانون در اصل برای کامپیوتر طراحی شده. بعد ما برای موبایل و تبلت بهینه‌اش کردیم.

مثلاً تو گوشی چون فضا کمه، ما ناچاریم یه سری چیزها رو حذف کنیم و بقیه چیزها رو هم زیر هم دیگه بندازیم.
اما خب تو کامپیوتر عرض زیادی در اختیار داریم و چینش بهتری می‌تونیم داشته باشیم.  [تصویر:  128fs318181.gif]

اوه پس من هنوز سه هیچ از کانون عقبم  39
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

نقل قول: عاقااااا من نمیتونم با کامپیوتر بیام یعنی اینقد خوبه ؟  [تصویر:  p.gif] دلم آب شد 
اگه بخواین از توی گوشی حالت دسکتاپ رو میتونید انتخاب کنید
فقط مشکل اینه خیلی ریزه همه چی
ولی فرمش مثل لپ تاپ میشه
حـــدود 100 تا رخ دارم
ولی نمی دونم کدومِـــشَم!

303 سلام به همه  303
امروز در خدمتتون هستم با یک شام توووووپ 4chsmu1 317 53
اول از همه بریم سراغ پیش غذا  Khansariha (2)
[تصویر:  cheese-meatball-300x300_nseo.jpg]

خب خب هنوزم پیش غذا مونده 

[تصویر:  ac-image-i61545726274gq_7m3l.jpeg]
خب حالا بریم برای شام اصلی 
برای اینکه تنوع ایجاد کنم ... هم غذای سنتی و هم غذای فرنگی آوردم ...
امیدوارم که خوشتون بیاد ... Gigglesmile
خب اول یک سوال فرنگی و رژیمی برای افرادی که می‌خواهند کاهش وزن داشته باشند 
مخصوصاً خودم ... 4

[تصویر:  images_bcvf.jpeg]

حالا غذای سنتی ... Khansariha (69)
[تصویر:  download_4d50.jpeg]

[تصویر:  images_(1)_ukfz.jpeg]

[تصویر:  -غذاهای-مجلسی-ایرانی-برای-مهمانی_pnzv.jpg]
خب تا الان که امیدوارم خوشتون اومده باشه 
تا بریم سراغ دسر و نوشیدنی Confetti
..

[تصویر:  -شام-تولد-19_wh7h.jpg]

[تصویر:  tazeen-miz-ghaza-satisho-4_xj94.jpg]
خب خب ...
امیدوارم که خوشتون اومده باشه ..
در پناه حق موفق و موید باشید..
یاعلی مدد balloons
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

شروع فعالیتم با این تاپیک بود . ( اون بحث های طفولیت و غذاهایی ک میاوردم  Khansariha (13) چقدر تباه بودم  4chsmu1 )

شیطنت ها ، بحث ها ، سوتی ها  Khansariha (49) 
ی غیبت طولانی داشتم البت ، اون موقع با کانون جور نبودم زیاد  Gigglesmile 
تو کانون بزرگ شدم من  53258zu2qvp1d9v ی چیزهایی یاد گرفتم خیلی چیزهارو نشد . رشد کردم . بخش اعظمی از آگاهی ای ک در مورد خ ا یا هرچیزی دیگه ای دارم رو مدیون این سایت هستم . 
چندماه پیش ب یکی از دوستان میگفتم هرکی بره من هستم، امکان نداره من نباشم Khansariha (49)  . کانون خونه ی منه .. ولی خب کسی چ میدونه : ) 
ی روزی برای چندسال بعد برنامه میریختم ک تو کانون چیکار میکنم و این روزها همش داشتم مطالبی رو جمع میکردم ک در نبود کانون استفاده کنم . 
قسمت نبوده : ) 

تو این یک ماه چندین پست خداحافظی نوشتم ، هرموقع نبودم فکرم اینجا بود ک چطور میتونم ؟! سخته ولی باید میشد . 
حرف زیاده ولی خب بریم جمع بندی  49-2 قرار نیست مصیبت نامه بنویسم  Gigglesmile
ـــــــــــــــــــــــ

دوستتون دارم ، تک تکتون برای من ارزشمند هستین و بهتون فکر میکنم و اگر بنده ی قابلی باشم دعا میکنم .ک خدا اول سلامتی بده ب خودتون و خانوادتون ،بعد دل خوش بده و بعد عاقبت ب خیر باشین . بقیه چیزا خودشون میان  128fs318181

در مورد پاکی ، من همیشه شاگرد تنبلی بودم در این زمینه Hanghead  ولی یقین دارم و تجربه کردم ک نماز اول وقت و کنترل نگاه و ذهن ی جور دیگه کمک میکنه ک توی این راه جزو برترین ها باشی . اگاهی ب دست بیارین و بخونید و بدونید ک چ اسیبی میتونه بزنه بهتون . 
 نهایتا میخوام بگم ک ، من در جایگاهی نیستم ک توصیه یا نصیحت بکنم ک خودم بیشتر از همه نیاز دارم  ولی هیچوقت بدون هدف نمونید . بدون هدف موندن میتونه ادم و ببره لب پرتگاه . بدون هدف ک میمونی اشفتگی میاد. بی انگیزه میشی. بیدار ک میشی شروع روز سخت میشه . تموم کردن شب هم بدتر از اون  53258zu2qvp1d9v

دیگه چیزی یادم نمیاد . شاید بعدا پشیمون شدم ک کاش بیشتر مینوشتم یا ی چیز بهتری مینوشتم ولی خب الان بعد از اون همه پیش نویس خداحافظی فی البداهه چیزهایی رو ک ذهنم اومد رو براتون تایپ کردم  53258zu2qvp1d9v

بعد از این همه سال فقط حسرت ی چیزی ب دلمه : ) 
کاش از کانون استفاده میکردم ک موقع رفتن بگم آره من این و ب دست آوردم و تا همیشه باهامه . ای کاش بهتر فعالیت میکردم . 
من ی خواهر یا دوست ، این حرف و همیشه یادتون بمونه : جدید یا قدیمی ، جوری فعالیت کنید ک موقع رفتن افتخار کنید ب خودتون و با دست پر برید  302

تمام .

همگی خیلی مواظب خودتون باشین . 
خدا حافظتون .

53 303

پ ن : اقی سپهر و آقای سرباز ولایت برام پیام ارسال کرده بودن و من چون جوابی نداشتم و شرمنده بودم نتونستم پاسخی ارسال کنم : ) 
آقا سپهر و آقای سرباز انشالله هرکسی سری بعدی نشریه رو استارت زد شماهم فعالیت میکنید و بهترین کاروها رو منتشر میکنید . خیلی دلم میخواست باشم و کار نشریه رو ادامه بدم ولی نشد . من شرمنده ی شما هستم ک نتونستم بمونم و باهم ب حس و حال خوب کانون کمک کنیم و شرمندم ک پاسخی ارسال نکردم . خداحفظتون کنه .

پ ن 2 : سنا جان خودت میدونی تاج سری . شرمندم اگر ناراحتت کردم . بذار ب پای هیجان لحظه ای  302

پ ن 3 : ب طور خاص در مورد میزگرد بنویسم . من از دوستانی ک حس میکردم ناحق ناراحتشون کردم و قبلا معذرت خواهی نکردم. ب طور خصوصی عذرخواهی کردم . اون اتفاق نقطه عطفی بود برای من و خیلی چیزها یاد گرفتم . اگر باز کسی تو دلش چیزی مونده فقط بدونه ک من بد هیچکس رو نخواستم و نمیخوام 302 . همین : ) حلال کنید.

پ ن 4 : نمیدونم چ پیش میاد . ولی توکل کردم ب خدا . هرموقع اسمم و دیدین فقط برام دعا کنید : ) 

پ ن 5 : ببخشید ک طولانی شد . دیگه واقعنی تموم شد  Gigglesmile 4chsmu1 و ببخشبد تهش باز مصیبت نامه ای نوشتم  4chsmu1 Khansariha (116)
سلام
نمیدونم می خونی اینو یا نه.

خیلی جات خالی میمونه...
بودنت برای کانون ک‌خوب بود.. قطعا برای خودت هم میتونست خوب باشه..

خیلی دوستت دارم واقعا.. 
و برات بهترین ها رو آرزو میکنم.

منم بهت توصیه میکنم حالا ک‌انتخابت این بود ک کانون نباشی جوری زندگی کن .. جوری بندگی کن ک ب خودت افتخار کنی... رشد کنی و عالی و پاک باشی...
خیلی مراقب خوبی هات باش.

یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

رفتن خانم یاقوت برای کانونی ها هضمش خیلی سنگینه.
خدا پشت و پناهشون
ان شاءالله ما آدما یاد بگیریم که تا کسی هست قدرش رو بدونیم نه وقتی که رفت.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان