امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

یهو زد به سرم همینطور الکی Gigglesmile شروع کنم به نوشتن البته الان نه بعد که رسیدم شیراز   4chsmu1 
در مورد شکست هایی که داشتم چیکار کردم که پیروز شدم  65 به قول بچه محلا یه اختلاطی بکنیم باهم  Khansariha (13)
(1401 ارديبهشت 2، 9:24)New fighter نوشته است: بالاخره حضرت حافظ طلبید   4chsmu1 
دوستان جاتون خالی پیش به سوی شیراز Khansariha (69)

خوش بگذره Confetti . خبر خوبی بود. فکر کنم اگه خودم می‌رفتم شیراز اینقدر خوشحال نمیشدم 4chsmu1 53

نقل قول: ولی فکر کنم ربطی ربطی به خ.ا نداره چون یبار رفتم دکتر (البته اون موقع هنوز مبتلا به این گناه نشده بودم و همین مشکل قلب رو هم داشتم) و دکتر فقط گفت مایعات بیشتر مصرف کن

ممکنه از هر چیزی باشه این سوزش قلب، و خ.ا یکی از هزار دلیله و ممکنه برای شما دلیل دیگه‌ای داشته باشه. 53258zu2qvp1d9v
سلامت باشید. 53
.
.
.
(1401 ارديبهشت 2، 10:14)New fighter نوشته است: یهو زد به سرم همینطور الکی Gigglesmile شروع کنم به نوشتن البته الان نه بعد که رسیدم شیراز   4chsmu1 
در مورد شکست هایی که داشتم چیکار کردم که پیروز شدم  65 به قول بچه محلا یه اختلاطی بکنیم باهم  Khansariha (13)
من اسم شیراز میاد یا اقوی همساده میفتم و داستاناش Gigglesmile 4chsmu1
دلم برای داستان هاش تنگ شده
عمیقا میشد گفت با اختلاف بدبخت ترین بود همیشه 4chsmu1
کلا نابود شده بود
[تصویر:  zgrmmwemjrqo_aroc.jpg]
اقا کارت درسته رفیق ان شاءالله کلی خاطره خوب بسازی Khansariha (69)
تخت جمشید شیرازه 39
من سعی کردم تو این چند سال از استان خودم خارج نشم که اب و هوام بهم نخوره Khansariha (13)
نقل قول: خوش بگذره [تصویر:  confetti.gif] . خبر خوبی بود. فکر کنم اگه خودم می‌رفتم شیراز اینقدر خوشحال نمیشدم [تصویر:  4chsmu1.gif] [تصویر:  53.gif]
بالاخره رسیدیم شیراز  Confetti 
دلم میخواد برم بیرون ولی دم افطاره هیچکس حالشو نداره  53258zu2qvp1d9v 
ممنون ایشالله قراره جای یه کانونا خالی کنم Gigglesmile
نقل قول: من اسم شیراز میاد یا اقوی همساده میفتم و داستاناش [تصویر:  gigglesmile.gif] [تصویر:  4chsmu1.gif]
دلم برای داستان هاش تنگ شده
عمیقا میشد گفت با اختلاف بدبخت ترین بود همیشه [تصویر:  4chsmu1.gif]
کلا نابود شده بود
این شیرازی ها خیلی لحجه باحالی دارن خوشم میاد ازشون  Gigglesmile
ایشالله قسمت بشه از همینجا یه همسر گیرمون بیاد 65  4chsmu1
سلام عرض ادب و احترام 303 303
روزه نمازاتون قبول باشه Confetti 53
انشاالله تو ماه رمضان روز هاتون یکی بهتر از دیگری باشه 53
اومدم تو این روز ها و شبای قدر بگم برای من  گناهکار هم دعا کنید... Khansariha (56)
تا انشاالله هم به کانون برگردم و هم به اهدافم برسم... Khansariha (69)
من که برای تک تکتون مخصوصاً مدیران و برای آقا آرمین  عزیز دعا می کنم  302
انشالله که پاکی ابدی همه کانونی ها رو ببینیم...

302 302 مجدد هم التماس دعا 302 302

در پناه حق 53
موفق و موید باشید 53
یا علی مدد 53 303
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

شکست عضو انکار ناپذیر از هر پله از موفقیت محسوب میشه دیگه اینو خودمون بهتر از هر کسی درک کردیم

منتهی مسئله ای که وجود داره خیلی هامون با شکست های متعددی که با هاشون مواجه میشیم کنار میکشیم  و خدا میدونه چه فرصت هایی را از دست دادیم بحث شکست البته منحصر به ترک نیست توی تمام ابعاد زندگی ما میتونه وجود داشته باشه در واقع هر کاری بخوایم بکنیم 99درصد امکان این وجود داره که ما توی اون مسیر شکست بخوریم ممکنه سرخورده بشیم ممکنه افسرده بشیم و هزاران حالت دیگه که حتما تجربش کردیم
بهتره که برگردیم به عقب و رفتار هامون را یه بررسی بکنیم ببینیم چرا الان به این جایگاه الانمون رسیدیم ؟اصلا الان کجای کاریم؟ به جیزی که میخواستیم رسیدیم؟به چه قیمتی ؟فقط پاک موندیم ؟یا نه درکنار پاک موندن  به دست اورد های که از زندگی انتظار داشتیم هم رسیدیم؟واسه ترک کردن چه چیز هایی را مجبور شدیم فدا کنیم؟و درمقابلش چی به دست اوردیم؟
نمیخوام زیر این پست حتما ریپلای بزنید ولی توی خلوت خودتون بشینید و دو دوتا بکنید ببینید مسیری که میخواید برید یا مسیری که توش هستید ارزش اینو داره که بجنگید؟براش دلیل بیارید و اون هارا حتما یه جا برای خودتون یادداشت داشته باشیدچون ممکنه تصمیم به انجام اون کار بگیرید و بعد از یه مدت که اون کار را انجام دادید یهو میبیند به یه جا میرسید از خودتون میپرسید چرا من این کار را کردم؟
خوب برگردیم به اصل مطلب شکست خوبه یا بده؟اصلا چرا شکست میخوریم؟طبیعیه؟ما فقط شکست میخورم یا سیر طبیعیه مسیر موفقیته؟

شکست نتنها بد نیست بلکه خوبه و جز ضروریات مسیر موفقیت محسوب میشه چرا؟ببینید دوستان بحث فقط رسیدن به نتیجه نیست بحث تغییر ر سبک زندگی برای رسیدن نتیجه مطلوب هست بذارید یه مثال ساده بزنم یادتون هست اولین باری که گوشی دستتون گرفتید ؟اون موقع میگفتید فقط میرم یه تابی میخورم نهایتش یه بازی میکنم دیگه مگه میخوام چیکار کنم 
الان واقعا در همون حدی که گفتیم از این فضای مجازی استفاده میکنیم ؟خود من علت شکستم پ.و.ر.ن بود در مخیله م نمی گنجید اصلا صحنه ها آشنا  بشم ولی خب تا اومدم خودمو کنترل کنم کلی از عمرم به فنا رفت 
اما چی شد که رفتم اون صحنه ها ؟1بیکاری 
2تنها بودنم که به طرز غلطی پر میشد 
3دوستان نابابی که توی مجازی اشنا شده بودم 
4دسترسی بی حد مرز به اینترنت و وی پی ان
اما مسئله ای که وجود داره تنها این عوامل به تنهایی باعث شکست نمیشدن هر کدومشون میتونن چندتا زیر شاخه بگیرن همه این عوامل یکشبه منو به خ.ا وپورن نرسوندن به مرور ریشه های زدگی منو خشک کردن و باعث شدن رفتار های من شکل وسواس گونه بگیرن به خودشون   
برم و بیام بقیشو می نویسم
اینجا از کی تا حالا باید نظرات تایید شن وقتی یکی مینویسه؟
من میذارم چرا تایید شدن نمیخواد پس ماجرا چیه؟
Khansariha (56)
53 عصاره شهدا:شهید حاج قاسم سلیمانی 53

49-2 تنها چیزی که دوست دارم منو باهاش ارزش گذاری کنن چادر مادرم فاطمه است که از سرم نیفتاده به لطف خودش 49-2

Shamالهی مددSham
(1401 ارديبهشت 2، 21:11)БЯΞΛКłЛg БΛÐ نوشته است: اینجا از کی تا حالا باید نظرات تایید شن وقتی یکی مینویسه؟
Khansariha (56)

تایید ؟
جریان چیه ؟
(1401 ارديبهشت 2، 21:13)New fighter نوشته است:
(1401 ارديبهشت 2، 21:11)БЯΞΛКłЛg БΛÐ نوشته است: اینجا از کی تا حالا باید نظرات تایید شن وقتی یکی مینویسه؟
Khansariha (56)

تایید ؟
جریان چیه ؟

نمیدونم داداش چه خبره فعلا خودم شاخ در اوردم 

[تصویر:  photo_2022-04-22_22-11-22_fny6.jpg]

49-2 تنها چیزی که دوست دارم منو باهاش ارزش گذاری کنن چادر مادرم فاطمه است که از سرم نیفتاده به لطف خودش 49-2

Shamالهی مددSham
(1401 ارديبهشت 2، 21:15)БЯΞΛКłЛg БΛÐ نوشته است:
(1401 ارديبهشت 2، 21:13)New fighter نوشته است:
Khansariha (56)

تایید ؟
جریان چیه ؟

نمیدونم داداش چه خبره فعلا خودم شاخ در اوردم 

[تصویر:  photo_2022-04-22_22-11-22_fny6.jpg]

امتحان می‌کنم
صدام میاد؟
.
.
.
صدات میاد خخ
منم خودم خب میتونم بذارم چرا اوشون نمیتونن بذارن؟

Shamالهی مددSham
شبانه ک مشکلی نداره، مشکل درسیجاته؟ تا امتحان کنم.

منظورت از اوشون یه کاربر جدیده؟
.
.
.
درسیجات و استوا پیام گذاشتن اینو براش نوشته سایت

Shamالهی مددSham
(1401 ارديبهشت 2، 21:37)БЯΞΛКłЛg БΛÐ نوشته است: درسیجات و استوا پیام گذاشتن اینو براش نوشته سایت

کاربرای جدید باید اولین ارسالشون تایید بشه و بعد شروع کنن به فعالیت. 53258zu2qvp1d9v
.
.
.
اها ممنون شادی جان 53

Shamالهی مددSham

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان