امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

نقل قول: من از شما دعوت میکنم خودتون و معرفی کنید  [تصویر:  khansariha%20(89).gif]

همچین حرفی از جعبه سیاه کانون بعید بود  Kool

به سبک یاقوت میشه گفت من زینبی ام از شهر خرمالوها Khansariha (63)،  وارد ۲۷شدم از مهر ۹۳عضو کانونم  53258zu2qvp1d9vکاربر آروم و ناآرومی بودم من هم یکی دوبار اخطار گرفتم ولی چون بعدا بچه ی خوبی شدم عفو مدیریتی شامل حالم شد Gigglesmile  
علایق و سلایقم رو خودم هم هنوز نمیدونم 42

شناختی حالا؟

نفر بعدی:من از خانم آسمان دعوت میکنم تشریف بیارن شبانه روزی وخودشون رو معرفی کنن Khansariha (49)
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
سلام به همه عزیزای کانون   Confetti

اول مهمان وارد شدم دیدم زینبی جان منو صدا زده  Khansariha (56)
وارد شدم  4chsmu1

آسمانم از سال ۹۹ وارد کانون شدم. یادمه سرچ کردم تاثیر خودارضایی بر سیاهی زیر چشم تو سرچ ها کانون رو اورد .
از کانونی ها تاحالا خیلی چیزا یاد گزفتم 
یه چندسالی شرایط زندگیم افتضاح بود .
ولی شکر خدا الان دارم بهترین روزها رو زندگی میکنم 
الان که دارم تایپ میکنم خیلی خسته ام ولی از اون خستگی های خوب  53258zu2qvp1d9v
ازون خستگی ها که روحت بمب انرژی مثبته و فقط جسمت خسته اس .
دیگه چی بگم ؟  4chsmu1
 سپاس شده توسط
نقل قول:  همچین حرفی از جعبه سیاه کانون بعید بود  [تصویر:  smiley-face-cool-2.gif]

گفتم بقیه بشناسن دیگه بد کردم ؟ Khansariha (2)

ــــــــــــــــــ

نقل قول: اول مهمان وارد شدم دیدم زینبی جان منو صدا زده  [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

وارد شدم  [تصویر:  4chsmu1.gif]

من قبلا گفتم دا شبانه روزی و برا مهمان های غیب کنیم ک وارد کانون بشن  65 الانم 5 تا مهمان هست .

ــــــــــــــــــ
نقل قول: آسمانم از سال ۹۹ وارد کانون شدم. یادمه سرچ کردم تاثیر خودارضایی بر سیاهی زیر چشم تو سرچ ها کانون رو اورد .
از کانونی ها تاحالا خیلی چیزا یاد گزفتم 
یه چندسالی شرایط زندگیم افتضاح بود .
ولی شکر خدا الان دارم بهترین روزها رو زندگی میکنم 
الان که دارم تایپ میکنم خیلی خسته ام ولی از اون خستگی های خوب  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
ازون خستگی ها که روحت بمب انرژی مثبته و فقط جسمت خسته اس .
دیگه چی بگم ؟  [تصویر:  4chsmu1.gif]

برا شهر و دیارت ی اسمی بگو ک گمنامیت حفظ بشه ولی بتونیم هم تصور کنیم . مثلا من گفتم قطب شمال . زینبی گفت دیار خرمالو . تو چی ؟

از اخلاق و سلایق و علایق هم بنویس  Khansariha (56)

خدا رو شکر ک بهترین روزهای زندگیت و سپری میکنی عزیزم .
[تصویر:  15400000.gif][تصویر:  photo_2023_11_22_22_13_47.jpg][تصویر:  15400000.gif]
[تصویر:  hs1h_unnamed_(15)-03_65p1.jpeg]

سپاس شده توسط
سلام
شب بخیر 

(1402 آبان 13، 14:11)سها نوشته است: سلام
با کلی فاصله 
با کلی دلگیری 
با کلی دلتنگی 
با کلی انگیزه و با ی هدف اینجام.. Khansariha (69) .

چه خبری بهتر از این؟  317

خیلی خوش اومدید. خوشحالم که اینجایید.
چقدر بعضی فاصله‌ها سخت هست و چه خوب میشه که این فاصله‌ها نزدیک میشه. جای دلگیری و دلتنگی رو هم محبت و صفا و صمیمیت می‌گیره.  302

و
الان منم خودم رو معرفی کنم؟ چیزی هست در مورد من کسی ندونه؟  4chsmu1

و
روز دانش‌آموز گذشته هم مبارک. کاش منم یک دانش‌آموز بودم. البته بدون استرس امتحان. در حد دوره دبستان و راهنمایی.  Smiley-face-biggrin

و
خانم یاقوت عکسی که گذاشتید خیلی زیبا بود. چه دوست خوبی دارید که این‌قدر قشنگ احساسش رو بهتون میگه. بعضی راننده‌ها واقعا صلاحیت اخلاقی برای رانندگی رو ندارن. از صبحانه امروز هم کمال تشکر رو دارم. لطفا برای اینجانب همیشه نان سنگک یا بربری تازه در نظر بگیرید و جدا نگه دارید. من صبحانه نخورم زندگیم راه نمی‌افته.  4chsmu1 بعضیا چه جوری می‌تونن نخورن؟  106

و
خانم آسمان این استادهای سخت‌گیر نیت‌شون خیره و کلی چیز با همین سخت‌گیری‌ها یاد می‌گیرید. موفق باشید. 49-2
ما یه استادی داریم میگن دو نوع خستگی داریم. «خسته راضی» و «خسته ناراضی». شما از اون خسته‌های راضی هستین. خدا رو شکر. امیدوارم همیشه فعال و پرتلاش باشید و خسته راضی.  Khansariha (69)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
سلام ، صبح نزدیک ب ظهرتون ب خیر و شادی  49-2

تبریک میگم آقای مهدوی مدیر ارشد شدند .
و ناراحت شدم اقای باب الحوائج هم بازنشسته شدند اما خب همینکه میدونیم درگیر روزمرگی های زندگی مشترک و روزهای خوبی هستند خوشحال میشم . 
من سیستم دم دستم نیست و با گوشی سختمه ، وگرنه پذیرایی و جشن و کیک ب راه بود  Gigglesmile
______

این قاچاقی اومدن ب کانون یکی از سخت ترین کارهاست  Vamonde
_________
[تصویر:  15400000.gif][تصویر:  photo_2023_11_22_22_13_47.jpg][تصویر:  15400000.gif]

سلام

مهدوی جان تبریک میگم بهت داداش عزیز.  317
امیدوارم موفق باشی.  Khansariha (18)

من برای پذیرایی شدن آمادگی خودم رو اعلام می‌کنم.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1402 آبان 15، 15:32)آرمین نوشته است: من برای پذیرایی شدن آمادگی خودم رو اعلام می‌کنم.  4chsmu1

منی ک پست و اشتباهی خونده بودم و منتظر پذیرایی بودم  106
فکر کردم نوشتید پذیرایی کردن  42
الان اومدم پست و خوندم دیدم نوشتید پذیرایی شدن  40
بله چشم حتما .
فقط ب نظرتون با دست خالی چ چیزی بیاریم برای پذیرایی  Smiley-face-whistle-1

یادمه چیکا همیشه مینوشت حالت خوب نیست آشپزی کن منم بچه بودم متوجه نمیشدم  53258zu2qvp1d9v
بیاید کیک خونگی با خرمالو پختم : )
کیک نسوخته ، رنگ خرمالو و دارچین و قطعه های کاکائو گرفته بافتشم خوبه دیگه . عکسشم همینطوری گرفتم 53258zu2qvp1d9v

[تصویر:  20231106_182552_4ze.jpg]

خانم یاقوت عکسی که گذاشتید خیلی زیبا بود. چه دوست خوبی دارید که این‌قدر قشنگ احساسش رو بهتون میگه. بعضی راننده‌ها واقعا صلاحیت اخلاقی برای رانندگی رو ندارن. از صبحانه امروز هم کمال تشکر رو دارم. لطفا برای اینجانب همیشه نان سنگک یا بربری تازه در نظر بگیرید و جدا نگه دارید. من صبحانه نخورم زندگیم راه نمی‌افته.  [تصویر:  4chsmu1.gif] بعضیا چه جوری می‌تونن نخورن؟  [تصویر:  106.gif]

دوستم پست گذاشته بود ولی بله درسته دوست های ارزشمندی دارم .
چشم یادداشت میکنم صبحانه نان سنگک و بربری تازه نگه داریم  Gigglesmile  کنارش هم گردو و پنیر و چای ؟ 65
من همیشه ساعت ۶ تا ۷ بیدار میشم صبحانه ۱۰ تا ۱۲ وقت کنم میخورم . یاهم نمیخورم  Hanghead

سلام
نقل قول:  همینکه میدونیم درگیر روزمرگی های زندگی مشترک و روزهای خوبی هستند خوشحال میشم .
ااااا؟؟
چ خبر خوبی..

ب سلامتی .. چ خبر خوبی.. 49-2
روزی همه بچه های کانون ان شا الله.. 53258zu2qvp1d9v

ارادت.
یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام 303 

خیلی ممنونم هم از خانم یاقوت و هم از داداش آرمین عزیز 302

ان شاءالله بتونم محبت و لطفتون رو جبران کنم 53

.

بابت بازگشت خانم سها خیلی خوشحال شدم؛ امیدوارم همیشه سلامت و سرزنده باشن 302
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
(1402 آبان 15، 18:39)یاقوت نوشته است: فقط ب نظرتون با دست خالی چ چیزی بیاریم برای پذیرایی  Smiley-face-whistle-1

من کلید خزانه کانون رو به شما میدم تا دیگه در چنین مواقعی دچار مشکل نشید.
این مدت هزینه‌ها خوب مدیریت شده و منابع مالی خوبی جمع‌آوری شده.  Smiley-face-biggrin

نقل قول: بیاید کیک خونگی با خرمالو پختم : )
کیک نسوخته ، رنگ خرمالو و دارچین و قطعه های کاکائو گرفته بافتشم خوبه دیگه . عکسشم همینطوری گرفتم 53258zu2qvp1d9v

دست شما درد نکنه. چه کیک خوش‌پختی.  Confetti  نمی‌دونستم کیک خرمالو هم داریم. باید امتحانش کنم.  49-2

من خرمالو و انجیر و گلابی و همه میوه‌های شیرین دیگه رو خیلی دوست دارم.
و هر چی میوه به سمت ترشی بره از قبیل نارنگی و پرتقال و ... از علاقه من کاسته میشه. البته باز هم دست رد بهشون نمی‌زنم.  4chsmu1

نقل قول: چشم یادداشت میکنم صبحانه نان سنگک و بربری تازه نگه داریم  Gigglesmile  کنارش هم گردو و پنیر و چای ؟ 65

زحمت میشه براتون. همون پنیر خالی باشه کفایت می‌کنه. می‌خوام ساده‌زیستی رو تو کانون ترویج بدم.  Smiley-face-biggrin42

نقل قول: من همیشه ساعت ۶ تا ۷ بیدار میشم صبحانه ۱۰ تا ۱۲ وقت کنم میخورم . یاهم نمیخورم  Hanghead

من اگه صبحانه نخورم خون به مغزم نمی‌رسه و از حالت تعادل خارج میشم.  Khobam

(1402 آبان 15، 20:36)مهدوی نوشته است: ان شاءالله بتونم محبت و لطفتون رو جبران کنم 53

پس شام فردا مهمون مهدوی.  Confetti اصلاً نمی‌خواستم جبران کنی و ته قلبم هم راضی نیست  4chsmu1 اما چون اصرار داشتی قبول کردم.  Khansariha (89)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام 49-2

حال رفقای کانونی چطوره؟ 4chsmu1

من از همین جا تولد خانم آسمان رو تبریک میگم، فرصت نشد تو تاپیک مربوطه پست بذارم، امیدوارم ببینن 53258zu2qvp1d9v

رنگ بنفش به مهدوی بیشتر نمیومد؟ 4chsmu1
عاقا تبریک فراوون Khansariha (63)

بازگشت خانم سها رو هم تبریک میگم 49-2
منم که نیاز به معرفی ندارم. دارم؟
سرباز گمنام هستم، اسفند ۱۳۹۹ کانون رو پیدا کردم و زندگیمو باهاش ساختم Khansariha (69)

جناب مدیر کل، موافق برگزاری مجدد برنامه های دعای عهد و نماز شب هستید؟ 49-2

چند نفر از کاربران مشتاق ان؟ 53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  HAZRAT_MAHDI_02.gif]
آقا بیا تا زندگی معنا بگیرد Gol
شاید دعای مادرت زهرا بگیرد Gol
آقا بیا تا با ظهور چشمهایت Gol
این چشم های ما کمی تقوا بگیرد Gol

اعضا / برنامه ریزی روزانه / استوا

آجیل پاکی / کنترل ذهن و نگاه / قرار عاشقی
قرآن / دعای عهد / شبانه روزی
پیشگیری و مدیریت افکار آلوده
(1402 آبان 15، 22:08)سرباز گمنام نوشته است: سرباز گمنام هستم، اسفند ۱۳۹۹ کانون رو پیدا کردم و زندگیمو باهاش ساختم Khansariha (69)

جناب مدیر کل، موافق برگزاری مجدد برنامه های دعای عهد و نماز شب هستید؟ 49-2

چند نفر از کاربران مشتاق ان؟ 53258zu2qvp1d9v

خدا رو شکر که سرباز گمنام کانون رو پیدا کرد و یک فرد سازنده شد.  Khansariha (69) 

داداش جان به نظرم برنامه رو با یکیش استارت بزنیم و دعای عهد مناسب باشه.

مشتاقان اعلام کنن.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام 

مهدوی داداش ازابزار های جدیدت رونمایی کن Khansariha (58) Cowboypistol

خدا خیرت بده مسئولیت سنگینی قبول کردی Thankyou

نقل قول: خیلی ها رو نمی‌شناسم ..بهتره بگم فقط چند نفر رو میشناسم!

اما این دلیل نمیشه آشنا نشم با بقیه و دوست نباشیم.. [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
خانم سها از اینکه آنلاین میشید باعث خوشحالی 302

پ.ن: از کیک های خانم یاقوت  باقی مونده؟ Smiley-face-biggrin

پ.ن: فکرکنم امروز وسط پاییز باشه  4  و همچنان سوژه عکاسی پیدا نکردم،  یعنی یادم میرهvayy

خانم یاقوت شرایط انصراف از مسابقه چیه؟ 4
(1402 آبان 15، 22:14)تاج نوشته است: خانم یاقوت شرایط انصراف از مسابقه چیه؟ 4

طی تماس تلفنی که با خانم یاقوت داشتم تصویب شد:

5 دور سینه‌خیز دور کانون می‌گردی.  4chsmu1
بعد 100 تا دراز و نشست.
بعد 150 تا شنا. 
بعد 200 تا بارفیکس. 

نظرت چیه انصراف ندی؟  Smiley-face-biggrin
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

من دنبال سوژه عکس هستم ولی خیلی موفق نبودم هنوز
اینو امروز گرفتم